Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 80'ler glam tarzıdır iyidir Alen...Devam et super...Saçlarının bir kısmını boyatmaya uğraşma bence...Çünkü dipleri geliyor ve sinir bir durum oluyor...Zamanla akıyor saç,laçka bir hal alıyor...Çıt çıtlı postişlerden al...Perukçularda yada gitti gidiyorda bulabilirsin...İstemediğin zaman çıkarırsın,rahat olur...(ben öyle yaptım valla,boyayla fln uğraşmadım)... Ayrıca ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2008, 04:00 PM   #271 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

80'ler glam tarzıdır iyidir Alen...Devam et super...Saçlarının bir kısmını boyatmaya uğraşma bence...Çünkü dipleri geliyor ve sinir bir durum oluyor...Zamanla akıyor saç,laçka bir hal alıyor...Çıt çıtlı postişlerden al...Perukçularda yada gitti gidiyorda bulabilirsin...İstemediğin zaman çıkarırsın,rahat olur...(ben öyle yaptım valla,boyayla fln uğraşmadım)...
Ayrıca yakışıyorsa bence mavi-yeşil gider...Hem uyumsuzlukların uyumu diye bir akım var...İllaki uyumlu olmak zorunda değilsin...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-07-2008, 04:11 PM   #272 (permalink)
Akulina
Guest

Sıcak bir gün günlük...
Bir yandan polyvore setleri yaparken,bir yandanda Rock'n Roll ve bizim site...Güzel üçleme yani...Sıcağa karşı sallamıyorum anasını satayım duruşumu sergiliyorum:)
Hafta sonu güzeldi...Buluşma harika geçti...
Dünde kızılay,tunalı dolandık...Kuğulu parkta çekim yapmaya kendimi şartlamışken,pil bitti...Gıcık oldum:)...Ama Süleyman abinin dükkanı çektim...Bence Ankaradaki en güzel şeylerden biri o dükkan...Ben oraya her gittiğimde cennete düşmüş gibi hissediyorum,plaklar,cdler,DVD'ler,süper tişörtler(mötley tişörtü kestirdim gözüme),figürler...Bana göre cennet öyle bir yer olmalı...Sürekli birşeyler öğreneceğin,sevdiğin şarkıları dinleyeceğin bir yer:)...Sonra Always Rock'a gittik...Orasıda sıcak bir mekandı(yani ortam açısından)...Lak lak çene yaptık...Sonrada Ebrunun dersaneye gittik...Hocayla konuştum,iki yıllıkları yazma konusunda...Afyonda taş mimarisi bölümüne girebilirsin ama senin tarzında bir insan Afyonda barınamaz dedi...Düşündüm harbidende öyle:)
Zaten oraya gidinceye kadar olgunlaşmaya giderim daha iyi,sonuçta mimar fln olmak gibi bir hayalimde yok...
Yani ben heralde çocukluk hayallerimi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğim...Olmazsa iş bulurum...Her ay paramı bilimum plak ve ıvır zıvıra harcarım:)
Ne sonuç olursa olsun,ne ala bir durum..Kafamı yoramam fazla,ince ince düşünmeye...
Alt 23-07-2008, 08:48 AM   #273 (permalink)
Mustang
Guest

Canım seni sendeki değişim süper ya eskiden kazanamadığında kendine bir kabuk daha yapıp içine saklanırdın ama artık gelecek planları yapıyorsun.Hayatı bir yerinden yakalaman çok güzel gerçi sen bunu bebekken bile yapmıştın hayatao küçücük parmaklarınla yapışmıştın bir ara unutsanda yeniden başlaman güzel .Yolun açık ışığın bol olsun.
Alt 23-07-2008, 10:35 AM   #274 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Sıcak bir gün günlük...
Bir yandan polyvore setleri yaparken,bir yandanda Rock'n Roll ve bizim site...Güzel üçleme yani...Sıcağa karşı sallamıyorum anasını satayım duruşumu sergiliyorum:)
Hafta sonu güzeldi...Buluşma harika geçti...
Dünde kızılay,tunalı dolandık...Kuğulu parkta çekim yapmaya kendimi şartlamışken,pil bitti...Gıcık oldum:)...Ama Süleyman abinin dükkanı çektim...Bence Ankaradaki en güzel şeylerden biri o dükkan...Ben oraya her gittiğimde cennete düşmüş gibi hissediyorum,plaklar,cdler,DVD'ler,süper tişörtler(mötley tişörtü kestirdim gözüme),figürler...Bana göre cennet öyle bir yer olmalı...Sürekli birşeyler öğreneceğin,sevdiğin şarkıları dinleyeceğin bir yer:)...Sonra Always Rock'a gittik...Orasıda sıcak bir mekandı(yani ortam açısından)...Lak lak çene yaptık...Sonrada Ebrunun dersaneye gittik...Hocayla konuştum,iki yıllıkları yazma konusunda...Afyonda taş mimarisi bölümüne girebilirsin ama senin tarzında bir insan Afyonda barınamaz dedi...Düşündüm harbidende öyle:)
Zaten oraya gidinceye kadar olgunlaşmaya giderim daha iyi,sonuçta mimar fln olmak gibi bir hayalimde yok...
Yani ben heralde çocukluk hayallerimi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğim...Olmazsa iş bulurum...Her ay paramı bilimum plak ve ıvır zıvıra harcarım:)
Ne sonuç olursa olsun,ne ala bir durum..Kafamı yoramam fazla,ince ince düşünmeye...
dün aynı yerdeymisiz bende tunalı hilmide hatta kugulu parka çok yakın biyerdeydim ve bende tercih için arkadasımın dersanesine gittim(dersanenenin ismide üçler mi yoksa ) aynı civarlarda dolaşıyomusuz
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2008, 11:52 AM   #275 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Sonrada Ebrunun dersaneye gittik...Hocayla konuştum,iki yıllıkları yazma konusunda...Afyonda taş mimarisi bölümüne girebilirsin ama senin tarzında bir insan Afyonda barınamaz dedi...Düşündüm harbidende öyle:)
Günlüğünden ve blogundan takip ettiğim kadarıyla ifade yeteneğin çok iyi ve eğlenceli. Ayrıca yazılarına eklediğin fotoğraf çalışmaları da çok güzel. Meslek tercihini bu yönde kullanmayı hiç düşüdün mü? Blogları karıştırırken birden aklıma geliverdi
MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-07-2008, 01:14 PM   #276 (permalink)
Akulina
Guest

Evet yazı yazmayı oldum olası severim...Onun için burada bloğumda fln içimi döküyorum...3.sınıftan beridir günlük tutarım...Ama öyle yazı yazmayı meslek edinecek bir fırsatım olmadı...Olsa seve seve...
Cerencim gittiğim dersanenin ismi aklıma gelmedi,düşündüm düşündüm...:)
Alt 25-07-2008, 11:01 PM   #277 (permalink)
Akulina
Guest

Yorgunluktan geberiğim çıktı resmen:)
Anneannemleri kırkladık...Ellerimi hissetmiyorum artık...Bütün hücrelerimde cif,çamaşırsuyu ve bulaşık deterjanı cirit atıyor...
Vay be,kendime şaşırıyorum ama...
Dün yine insanları iyi tanıdığımı anladım...Delimiyim neyim biri hakkında ne düşünsem doğru tespit oluyor...Hatta düşündükleri anda ne düşündüklerini,içinden geçenleri fln anlıyorum...Şunları şunları söyleyecek diyorum,aynı replikler:)
Hiç eğlenceli değil ama...
Dün tartışma ortamını kapattım cadılık yaparak...Cak cak saçma sapan çene yapamadı annemle,teyzem...Oh olsun,banane saçma insanlar hakkında saçma konular...Herkes tavır koymakla ilgileniyor ama maşallah kimsede icraat yok...Çene bol ama:)
Ya tavrını adam gibi koyarsın hiç konuşmakla zaman kaybetmeden,yada susarsın...Böyle vır vır konuşarak bir yere varılmaz...
Evet mesaj kaygısı olan bir yazı oldu:)
Sinir oluyorum ya bir yere hiç bağlanmayan konular hakkında konuşulmasına...Annem fazla uzatıyor anlatımlarında herşeyi...İnsanların sadece çıkarlarını düşündüğünü,nabza göre şerbet verdiklerini fln unutuyor bazı şeyleri anlatırken...Sonra bana bunu dediler diye sinirleniyor...Maalesefki ailede organize sıfır,kimse kimseyi tutmuyor,arkasında durmuyor,herkes bireysel yaşıyor dedemle annem dışında...Onlarda dışlanıyorlar zaten...Olaylarında hep yalnız kalıyorlar...
Hanımefendiye kim yardım ederse ona rotasını döndürüyor...O kişi isterse babasını vursa umurunda olmaz...Bazı zamanlarda babamı bile tanımam formatında yaşayan ve hep yaşayacak bir insancık...
Ve sen ona saatlerce oturmuş laf anlatıyorsun...Birşeyde diyince bunları demem iyi oldu diyorsun...Hiçte iyi olmadı kusura bakma,gerek yoktu o kadar iş yaptın,yoruldun daha ne kendini yoruyorsunki "canına dokununca harekete geçecek" bir insana...
Baktım konular iyice saçmalaşıyor,bu sonunda amacını yumurtladı,hemen dağıttım ortalığı:),herkesi yatağa postaladım...
Sevmiyorum artık böyle konuları,rahatsız ediyor artık beni...
Ve düşündüm çok şükürki benim böyle kardeşim yok...Bana biri birşey yapmaya kalkınca direk tavrını koyuyor adam...Çaktırmıyor ama...Banada tavır koyup konuşmuyor konu hakkında...Aynen bende,öyle biri ona birşey yapsın direk panter kesiliyorum...Ama aile böyle birşey işte,bireysel banane mantığıyla nereye kadar yaşayabilirsinki...
Aferim bunu yapanlara,helal olsun ne diyelim...
Yani annecim bence cevaplarını çok iyi bildiğin soruları sorup kendini yorma derim ben sana...Adam gene bildiğini okuyor en azından...Canına değince görürüz onuda...Sende dersin ben sana demiştim diye:)
Hem aşırı derecede yorgunum hemde pc başındayımya ne derece bir mazoşistliktir bu anlayamıyorum:)...Birde ellerim acıyor düşünün artık:)
Alt 25-07-2008, 11:10 PM   #278 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Döktürmüşsün yine canım.
Mustang'de birilerine anlayana kadar anlatma çabası var.Ne yapsın istiyor ki iyi olsun herkes,yüzü gülsün.Hele bir de o anlattığı kişi kendi canından kanından olunca anlamasa da bıkmadan yılmadan devam eder Mustang anlatmaya.Yanılıyor muyum?
Sen annene kıyamıyorsun,annen kardeşine.
Evet ters orantı ama bunun bir adı var VİCDAN.
Vicdanlı bir anneye sahip olduğun için çok şanslısın canım.
Sevgiler size kucak dolusu
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2008, 12:53 PM   #279 (permalink)
Akulina
Guest

Sinirlerim bozuldu günlük...
Ne güzel sıcaktan bayılma ve aşırı yorgunluk evresini atlatmaya çalışıyordum...Polyvorede setler yapıp sevgili forumlarımda ve bloglarda gidip geliyordum...Taaaki dışarıdan çığlık çığlığa gelen seslere kadar...Hayvanın biri kaldırımın yanında 1kaç dakika bekleyen bir arabaya kocaman satırla saldırmış...Neymiş geçecekmiş!...Böyle insanlarla ki insan demek bence insanlığa hakaret olur,aynı havayı soluyoruzya ne güzel...Arabanın içinde çoluk çocuk,bir sürü kadın...Halen kendilerine gelemediler...Adam bağırdı çağırdı,saldırdı sonrada dua et ailen vardı dedi çekti gitti...Yani ailesi olmasa adamın doğrayacak,o kadar gözünü karartmış!
Ve o arabanın içindeki adam herşeye rağmen çok medeni davrandı...
Maalesefki şiddet her yerde var...İnsanların hiçbiryerde hiçbirşeye 1dakika bile tahammülleri yok...Düşünün adam arabasında satır,döner bıçağı fln taşıyor...Yani her an adam bıçaklamaya,öldürmeye hazır...İnsanları korkutmaktan ve sindirmekten garip bir haz duyuyor...Üstü başı son model...Yürüse sokakta bazıları birşey sanacak...Ama küçücük bir olayda canavarlaşıyor...Ve Maalesefki böyleleri çok var!
Alt 26-07-2008, 01:43 PM   #280 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
medusa is an unknown quantity at this point

Yaşadığımız zamanda aşırı derece öfke ve şiddet toplumu olmuşuz.
İnsan hiç tanımadığı birine bir anda nasıl bu kadar öfekelenebilir ki? Hatta onun canına kast edecek derecede bu denli öfke. Maalesef böyle bir toplumda yaşıyoruz. O satırla gelen şahıs tüm geçmişinin öfkesini o kişide boşaltmak istemiş.
Bence artık bu tür durumlardan olumsuz etkilenmek yerine fiziksel veya sözsel olarak etki edemesek bile o an tüm iyilikleri ve pozitif enerjiyi gönderecek kadar bilinçli olmalıyız.
Bazen ben de bu tür bir duruma maruz kaldığımda ne yapardım acaba diye kendime soruyorum.
Eskisi gibi bir savunma mekanizmasının yerine daha bilinçli, duygu ve düşüncelerinin saflığını her durumda koruyan biri olabilsem kötü bir insanın dahi bir anda yumuşayacağını öfkesinin söneceğini düşünüyorum. Dışarıda oluşan herşey insanın katılaşmış psiklojisidir diyor Dremaer.

Bookmarks