Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Sycorox'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Sycorox'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İşte buna mutluluk denir!! Yaşasın!! Sycorox 'cum, bunlar da benden olsun, senin mutluluğun için.. Denemekten yılmaman dileğiyle.. super...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Sycorox'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2008, 01:02 AM   #111 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

İşte buna mutluluk denir!! Yaşasın!! Sycorox 'cum, bunlar da benden olsun, senin mutluluğun için.. Denemekten yılmaman dileğiyle.. super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-01-2008, 01:16 AM   #112 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

mutluluğun mutluluğumuzdur....devamı çorap söküğü gibi gelsin...dileklerin hep gerçek olsun...
Alt 10-01-2008, 11:20 AM   #113 (permalink)
Akulina
Guest

Çok teşekkürler arkadaşlar,hepinizi kocaman öpüyorum
Küçük bir şey çekmeye çalıştım vee oldu ...şimdi dahada eminim artık çekim yasasından...Şu ana kadar deneyip çekemediğim hiçbirşey olmadı...Hele birşey olduğunda öyle bir enerji yayıyorsunuzki,daha çok enerji doluyorsunuz belki...
Bu aralar sanki çevremdeki herkes bağlarından kurtuluyor gibi...Aslında hep olması gereken şeyler olmaya başlıyor...Kördüğümler çözülüyor...Merak ediyorum,olumsuz ruh halime devam etseydim bunlar olurmuydu...Belki evet...Ama sürekli olumsuz bakacağımdan çevremde olan güzellikleri kaçırmış olacaktım...Ve berbat edecektim bu günleri...

Alt 11-01-2008, 01:16 AM   #114 (permalink)
Akulina
Guest

"Her şarkının bir sonu vardır ama sonu var diye o şarkıdan zevk almayacak mıyız?"
Eskiden birşeyler biter diye,yada birileri gidecek diye o şeyleri yaşamaya çekinirdim...Şimdi ise umursamıyorum artık...
Keyfine bakıyorum herşeyin...
Uriah Heep-weep in silence dinledim bütün bir akşam...Evet sonu vardı,ama ben takmadım...Tekrar dinledim...

Bir pikap istiyorum...Kuantum enerjilerini harekete geçirdim...Pikabım yolda...Geliyor bana...
Bütün kült albümlerin plakları olacak...Şimdilik 2 plağımız var...
Bugün flickr da pikap görünümlü pasta yapmışlar...Bende isterim,bende isterim:)Bilimik(kardeşim)ben sana doğum gününde yapacağım onu dedi...Evet kuantum enerjim için iyi olur:)

Yaşamım keyfine doyulamayacak kadar güzel bir şarkı artık...Hani sürekli yaşayan klasikler olurya...Her nesil dinler...
Öyle...

Pasta bu...

böyle bir arşivim olacak:)

ehe istediğim pikabıda koyayım tam olsun:)

Alt 11-01-2008, 01:26 AM   #115 (permalink)
Akulina
Guest

''Bu dünya üzerinde şu an itibariyle tam;6.872.504.571 insan var !! .Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.Dünyada yaşayan 6 milyar insan...6 milyar ruh...Ve bazen...Tek ihtiyacımız olan içlerinden biri.''
-Peyton Sawyer-
Alt 12-01-2008, 08:33 PM   #116 (permalink)
Akulina
Guest

Bir hikaye üstünde çalışmaktayım...
Enteresan birşey...Kendi hikayemi fantastik ve garip bir şekilde anlatıyorum...Yakında paylaşırım sizlede...Ama gitgide uzuyor...oku oku bitmez artık:)
Alt 12-01-2008, 10:31 PM   #117 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım ne kadar güzel bir haber bu..

önden haberdar ettin şimdi merakla bekliyor olacağım...

sende daha ne cevherler var kimbilir... her günün güzel bir süpriz olmaya başladı...

harikasın.. super
sevgiler..
Alt 13-01-2008, 12:14 AM   #118 (permalink)
Akulina
Guest

Evet daha öncede sürekli yazardım...Ama genelde olumsuz,kapkaranlık yazılardı...Bir süredir bu konuda kendimi boşlukta hissediyorum...Şu anda halen çok aydınlık yazılar yazamıyorum ama eskisi gibide değilim...
Aslında bugün düşünüyorumda,yazılarım hep dağınıktı benim...Öylesineydi...
Yazılarımı öylesine durmundan kurtarmam lazım...Bunun içinde çalışmalar yapacağım...
Alt 13-01-2008, 03:28 PM   #119 (permalink)
Akulina
Guest

Herkese aydınlık günler...
Sonunda beni bağlayan,sınırlayan yada takıldığım,içinden çıkamadığım sorunlardan kurtulmaya başladım...
Telkinler zamanla insanın doğru kararlar almasına yardımcıda oluyor sanırsam...Kafamda rayına oturtamadığım ve çözüme ulaştıramadığım olayları çözümlemeye başladım...
Bu yeni birşey...
Birşeyi istemiyorsan,o şeyi en makul şekilde çözümlemeye çalışmak en iyisi...
Eskiden dilekler isterdim...Şu 1 haftaya kadarda öyleydi...
Sadece isterdim ama o dileğin olabilmesi için yer ve zaman mekan açmadan isterdim...Ozaman yaptığın çekimin tam olmazki...Şimdi istediğim şeyin bana uygun olup olamayacağıyla ilgileniyorum...O olursa şimdi,bana getirileriyle...
Onunla olan hayatımı düşünüyorum...Neler olabileceğini...O zaman daha net düşünebiliyorsun...
Mesela tamamen olumsuz bir arkadaşımı tekrar hayatımda istiyordum...Dün o olursa hayatımda olacakları düşündüm...Ve gördüğüm manzara bana zarar verirdi...Şimdiki ruh halime...Artık o kadar güçsüz ve basit bir bakış açısıyla bakmıyorum hayata...O kolay yolu seçenlerden,kendini çürütmeyi mağrifet sayanlardan,dünyaya ve hayata lanet okuyanlardan...İlk defa onu çok güçsüz ve zayıf karakterli gördüm...Ve uzun zamandan sonra ilk defa onu hayatımda istemedim...Ona karşı artık kin yada nefrette duymuyorum...Umarım hayatını aydınlık bir yola koyar...
Bu gerçekten büyük bir adım benim için...
Olumsuzlukları hayatımda istememem...

Karmakarışık,birbirine geçmiş hayatımı oturdum düzene sokup topluyorum...Her bir parçamı kırmamaya,incitmemeye çalışaraktan düzenliyorum...Bazen öyle kırıklarla karşılaşıyorumki öyle durup bekliyorum...Eminimki o kırıklarda iyileşecek...Kolunuz kırılır,alçıya alırsınız beklersiniz,ona iyi bakmaya çalışırsınız...Benimde öyle...Alçıda bazı şeyler...Bir dolu alçım var...Zamanla bütün alçılarımdan kurtulacağım...Bir çoğundan kurtuldum zaten...

Sapasağlam dimdik ayakta güneşe döneceğim yüzümü...

Alt 15-01-2008, 10:50 AM   #120 (permalink)
Akulina
Guest

Günaydın günlük...
Bu aralar çekim yapmak için kasıyorum demek daha doğru kelime olacak...Yan odaya taşınmayı planlıyoruzda...Babannem bizim odaya geçecek,biz onun odaya...Nasıl olacak orası meçhul...Çünkü bu benim planım...Daha kimsenin bu plandan haberi yok gibi...Annemle kararlaştırdık...
Hatta hatta hatta posterlerimi indirdim ve şu anda bizim oda bana berbat görünüyor...Yhaaaa ben manowar,elizabethtown,tori amos,metin türkcan,spongebob posterlerimi özledim yaaaaa:(
Bu şartlar altındada konsantre olamıyorum...Moralim bozuluyor...:))))
Ama olmalıyım konsantre...
Bi kere o odanın duvarı az oraya daha az poster asabileceğiz,buda daha az duvar hırpalama demek...
O odanın dolabı büyük,buda artık elbiselerimizi bir dolaba nereye tıkıştırırım sorunu olmayacak demek...
o odaya taşınırsak,balkonu özgürce kullanıcaz demek(ki benim pikabımı balkona çıkarıp Lynyrd Skynyrd dinleme projem var)
Babannem çok rahat ısınacak...Çünkü bizim oda inanılmaz derecede sıcak oluyor...
Ve babannem son derece nefret edecek bizim odadan:)Ama o şu anda kendi odasındanda nefret ediyor...
Bir an önce olsa bu şeylerde daha düzenli yaşasak...
Ya tamam bu kadar söylenme yeter...
Çok yakında taşınıyorum yan odaya...
Veeee kaçık olduğumu düşündüğünü biliyorum günlük:))))
Veee bloğumu açtım snunda dün düzenlemelerini yaptım...
Yakında paylaşacağım hepinizle...
Blogla bura arasındaki farkıda anlamış bulunmaktayım...
Burası benim içimi döktüğüm mekan...
Blogda müzik,yazı,kitap,film,kendi içimden geçenler yani yazılarımı paylaştığım alan...
Yani blog aslında günlük falan değil..Öylesine birşey...
Yok yok sabah sabah benim çenem düştü...:)))

Bookmarks