Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Hayata Evrimsel Adımlar

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Hayata Evrimsel Adımlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günlüğün hayırlı olsun keskinciğim, Güzel haberlerinle,farkındalıklarınla dolsun..Minikler çok şanslı, senin gibi bir öğretmenleri var..Öğretmenler herşeyin en iyisini hakediyorlar bence,çünkü "insan" yetiştiriyorlar. Herşeyin gönlünce olmasını diliyorum.. Sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Hayata Evrimsel Adımlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2009, 12:42 AM   #11 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Günlüğün hayırlı olsun keskinciğim,

Güzel haberlerinle,farkındalıklarınla dolsun..Minikler çok şanslı, senin gibi bir öğretmenleri var..Öğretmenler herşeyin en iyisini hakediyorlar bence,çünkü "insan" yetiştiriyorlar.

Herşeyin gönlünce olmasını diliyorum..

Sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 07:10 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Güzel dileklerin için teşekkür ederim yeni bir hayat
Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun keskinciğim,

Güzel haberlerinle,farkındalıklarınla dolsun..Minikler çok şanslı, senin gibi bir öğretmenleri var..Öğretmenler herşeyin en iyisini hakediyorlar bence,çünkü "insan" yetiştiriyorlar.

Herşeyin gönlünce olmasını diliyorum.

Sevgiler.

Gece 1 de yatmama ragmen sabah 7 de zınk diye uyandım Bu demek oluyo ki
".seçiyorum.Bunu ve daha iyisini kabul ediyorum." demek işe yarıyo ve ben de artık bunu her konuda yapmaya karar verdim.başlangıç olarak saç sağlığı ve bahcemize dikeceğim çiçekler için uyguluycamDers çalışmayı başarabilsem kpss için de yapıcam ama ders çalışmadan da armut piş,ağzıma düş demek olmaz dimi

Sahi unutkanlığı önlemek veya hiç olmazsa azaltmak için de bir telkin,meditasyon yok mu acaba ya da ben "okuduğum herşeyi hatırlamayı,soruldugunda leb demeden leblebiyi anlamayı seçiyorum.bunu ve daha iyisini kabul ediyorum." da diyebilir miyim çok unutkan olmaya başladım çooookkk

Çekim yasası meditasyonunu uygulayacagım demiştim ama dosya boyutu nedenıyle telefonuma aktaramadımBuna da bir çözüm bulmam gerekiyo.mp3 çalar mı alsam acaba?
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2009, 05:46 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Tatil olmasına ragmen sabah 6 da uyandım
Köyümüzün yetişkinine verdiğim okuma yazma kursunun son dersini de yaptık bugun.pazartesi sınav olacak

kurstan sonra öğrencilerim geldiler yakar top oynadık beraber
bütün enerjimi harcadım.suan klavyedeki harflere zor basıyorum.çok yorgunum ama çok da eğlendim..
DAHA İYİ
Alt 21-03-2009, 08:40 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Biraz dinlenip kendime geldim.Dinlenirken de kendimi dinledim,neydim? ne oldum? ne olabilirim? diye düşündüm bir güzel.

Neydim? : Hep güzel şeyler yaşamak, imrendiği şeylerin sahibi olmak isteyen ama bunun için bir adım bile atmaya cesaret edemeyen; yaşadığı olumsuz her bir sn yi bile aklından çıkaramayan; bırakın gelecek için yaşamayı bugün için bile birşeyler yapamayan,hep geçmişe takılıp kalan; geçmiş geleceğin aynasıdır fikrine sabitlenen ,dolayısıyla da gelecekte de olumsuzlukların yakasını bırakmayacagını düşünen,başaramadığı şeyleri bir daha denemeye korkan,denediği takdirde yine başaramayacagını düşünen....gelecekten umudunu yitirmiş bir bireydim....

Ne oldum ? : Siteyle tanıştım.( yukarıda bahsettiğim olumsuzlukları altedebileceğime inandım ) Telkinlere büyük bir inançla sarıldım. her geçen gün içimde umıt fılızlendiğini hissettim ve hergün o filizleri sulamaya devam ettim......25 gün oldu filizler çıkmaya başlayalı ve şuan yaprakları artmaya devam ediyor.her bi yaprak çıkışı beni kendimle barıstırıyor. cesaretim artıyor.her bir yaprakla bir olumsuzluk silinmeye başlıyor.gölgesinde huzurla oturacağım bir agacım olacagı düşüncesi gittikçe güçleniyor...

Ne olacağım? : Hayatı seven, sevilen, mutlu, problem varsa çözümünün de olacagını bilen ve çözmeye korkmayan; gönülden istenildiği ve inanıldıgı takdırde herşeye sahip olunabileceginin farkına varan ve gönülden isteyip sahip olan; sahip olduklarını paylaşmanın önemine varan ve paylaşan; paylaştıkça ağacının yeni köklerle büyüdüğünü ve günün birinde kocaman bir ormanı olacagını bilen, buna gönülden inanan ve o ormana sahip olan; başarısızlıklıar karsısında yılmayan, başarısızlıgı yenerek onu kendısınden yıldıran sevgi dolu, ışıl ışıl gözlerle hep gülümseyen, etrafına sevgi dagıtan, ruhen ve bedenen sağlıklı, bolluk ve bereket içinde yaşayan; bütün bunlar ve daha nice sayamadığı güzellikler için hergün şükreden, hergünü bir öncekinden güzel yaşayan bir birey......

Evet olacağım. bunu gönülden istiyorum ve inanıyorum.....

Bunların farkına varmama vesile olduğunuz için hepinize can-ı gönülden teşekkür ediyorum...Lütfen kabul edin....

Sevgiler......
DAHA İYİ
Alt 22-03-2009, 12:14 AM   #15 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

canım benim çok mutlu oldum yazdıklarını okuyunca

tüm bunları başaracağına gönülden inanıyorum

Alt 22-03-2009, 12:24 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Teşekkür ediyorum sanemcim...Bu değişikliklerde senin çok payın var bilmeni isterim...öpüyorum seni canımmm.Kucak dolusu sevgini tüm yüreğimle kabul ediyorum ve ben de sana gönderiyorum...Kuuuuucaaaak dolusu sevgilerr:)
Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim çok mutlu oldum yazdıklarını okuyunca

tüm bunları başaracağına gönülden inanıyorum

DAHA İYİ
Alt 22-03-2009, 11:23 AM   #17 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

günlüğün hayırlı olsun keskin38 inşallah beraber çıktığımız bu güzel yolda kazasız belasız ilerleriz hayattta tabi ki kötü şeyler olacak ama önemli olan bunlardan ders çıkarabilmek içimden geldi yazim dedim bir de listende hangi telkinler var ve ne gibi etkilerini gördün benimle paylaşırsan çok mutlu olurum bana da yol göstermiş olursun.ben şuan ego suçluluk bir de kendine güven dinliyorum.birde aşık oldum acaba hangi telkin en çok işe yarar diye merak ediyorum.inşallah beni reddetmez dua edin bana da lütffenn!!!.:D
Alt 22-03-2009, 11:54 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Vodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,872
118 Mesajinıza toplam 835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of lightVodoo is a glorious beacon of light

Günlügün hayırlı olsun keskin38

anlatımın o kadar icten ve guzelki sanki bende oradaymısım hissini yasattın bana.Tesekkurler....
Vodoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2009, 05:52 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tşkr ederim cemboli. Elbette kötü şeyler yasadık yasayacagız da. Senin de dediğin gibi önemli olan bunlardan ders cıkarabılmek ve aldıgımız dersler dogrultusunda aynı hataları tekrarlamamaya calısmak.

Ben önerildiği gibi 2 hafta boyunca ego ve sucluluk telkınlerını dınledım. Ney, new age ve sanat muzıgı versıyonlarını aldım listeme. Bir ego, bir sucluluk her versıyonu sırasıyla koydum. 2 haftadan sonra kendıne guven, baskalarının dusuncelerini önemseme, erteleme telkinlerini de degısık versıyonları ıle ekledım lısteme. Gun ıcınde 7-8 saat, geceleri de sabaha kadar dınledım. Ayrıca uyurken zinde uyanma telkinini de ekledim listeme. Bırkac gundur sosyallık artırıcı telkını de dinliyorum. Ayrıca sıtede okudugum olumlamaları ajandama yazdım. Hepsini yapamasam da uyurken mutlaka " Sabah 7.45 de uyanmayı seciyorum. Bunu ve daha ıyısını kabul edıyorum........." olumlamasını ve sabah uyandıgımda " Bugun cok guzel bir gun. Mutluyum, huzurluyum, sevgi doluyum. " olumlamasını yapıyorum. Denemeye basladıgımdan beri işe yarıyorlar. Hatta bunu ve daha ıyısını dedıgım ıcın olsa gerek sabahları 7.45 den once uyanıyorum
Bilgisayarımın kenarına da küçük kagıtlara " Her gecen gün her acıdan kendımı daha iyi hissediyorum" " Nasıl daha iyi hizmet edebilirim?" ve sevgili Pamuk' un signaturunde yazan " Bugun öfkelenme ve endişelenme. Bugun şükran dolu ol ve alçakgönüllü davran. Bugün işini özenle yap. Bugün var olan herşeye karşı nazik ve sevecen ol" yazısını yazıp yapıştırdım. Ajandama yazdıklarımı da okuyorum zaman zaman.

Ben düşüncenin gücüne inanıyorum. En büyük etken bu olsa gerek. Gerçekten inanınca gerçek oluyor. İnanmayıp da "Bakalım ne olacak? Acaba işe yarar mı?" dediğimde işe yaramayacagına da inanıyorum. Düşüncenin önüne blokaj koymamaya çalışıyorum. İnanıyorum ve serbest bırakıyorum.

Elbette hergün, sahip olduklarım için inancım doğrultusunda şükretmeyi de ihmal etmiyorum. Güzel şeylerin beni beklediğine hatta yola çıktıklarına inanıyorum. Kapım açık, ne zaman hazır olurlarsa gelebilirler :)

Sevgiler ...

Alıntı:
cemboli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğün hayırlı olsun keskin38 inşallah beraber çıktığımız bu güzel yolda kazasız belasız ilerleriz hayattta tabi ki kötü şeyler olacak ama önemli olan bunlardan ders çıkarabilmek içimden geldi yazim dedim bir de listende hangi telkinler var ve ne gibi etkilerini gördün benimle paylaşırsan çok mutlu olurum bana da yol göstermiş olursun.ben şuan ego suçluluk bir de kendine güven dinliyorum.birde aşık oldum acaba hangi telkin en çok işe yarar diye merak ediyorum.inşallah beni reddetmez dua edin bana da lütffenn!!!.:D
DAHA İYİ
Alt 22-03-2009, 05:54 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tşkr ederim Vodoo. Yazdıklarımı okuyunca ben de çok şaşırdım açıkçacı İlk defa böyle bir şey yazdım ve bunu da iç huzura borçluyum galiba.

Alıntı:
Vodoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlügün hayırlı olsun keskin38

anlatımın o kadar icten ve guzelki sanki bende oradaymısım hissini yasattın bana.Tesekkurler....
DAHA İYİ

Bookmarks

Etiketler
adimlar, evrimsel, hayata