Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Mesut'un Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Mesut'un Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Başın sağ olsun , acını paylaşıyorum. Ben de teyzem ve eniştemi 38 yaşında kaybettim , geride 3 çocukları kalmıştı. Her biri dağıldı , birine anneannem, birine dayım baktı. Evlendiler , en küçüğe annemler hala bakıyor o da lise 2 ye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Mesut'un Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-11-2010, 03:05 PM   #261 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Mesut'un Günlüğü

Başın sağ olsun , acını paylaşıyorum. Ben de teyzem ve eniştemi 38 yaşında kaybettim , geride 3 çocukları kalmıştı. Her biri dağıldı , birine anneannem, birine dayım baktı. Evlendiler , en küçüğe annemler hala bakıyor o da lise 2 ye gidiyor.

Hayat bir şekilde devam ediyor , Rabbim her şeyin en hayırlısını bilir, cümlesi içinde de sizler için dilerim en hayırlısı olur. Allah sabır versin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-11-2010, 03:49 PM   #262 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Teşekkür ederim.Amin.Allah geride kalanların yardımcısı olsun.Hayat bir şekilde devam ediyor...
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2010, 01:17 PM   #263 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Bugün 3 kitap birden aldım.Ahmet Ümit'in ''İstanbul Hatırası ve Bab-ı Esrar '' kitaplarını aldım.Birde Serdar Özkan'ın ''Kayıp Gül'' kitabını.Şuan Uçurtma Avcısını okuyorumHer kitap okuyuşumda kendimi başka dünya da buluyorum.Birde bu haftayı western filmleri izleme haftası ilan ettim.Hergün bir film izliyorum :)) keyifli oluyor.
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2010, 04:54 PM   #264 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 29
45 Mesajinıza toplam 121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himmel will become famous soon enoughhimmel will become famous soon enough

merhaba mesut :) bütün günlüğünü bastan sona okudum.bende utangaç mizaclı bir insanım.anattıklarında kendimide okudum zaman zaman.yasadıklarını duygularını okadar güzel anlatmışssın ki..içimde mutluluk hissi oluşturdun..ara sıra dalgalanmalr yaşasanda toparlanmanın çabuk oldgunu gördüm mutlu oldum.hayatı çok güzel gözlemleyebiliyorsun ufak ayrınntılardaki mutluluğu yakalaybiliorsun.geçmişindende kurtulman zor olacagnı düşünmüyorum..mutluluk senin peşini bırakmasın..bu arada Başınız sağolsun.:(
himmel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2010, 11:45 AM   #265 (permalink)
Yüzbaşı

Teşekkürler arkadaşım.Saol düşüncelerin için.Utangaç olmak hayata karşı insanı gerçekten zorluyor.Ne yapman gerektiğini bilirsin,nasıl davranacağını bilirsin ama içinde bilmediğin bişey seni engeller.Sanki öyle davransan yanlış gibi hissedersin.Ama bir taraftan da aslında yapmasan pişman olacağını bilirsin.Zihnin bize oynadığı bir oyun olarak düşünüyorum.Yıllar böyle gelir geçer.Ben oldum olası sakin bir kişiliğim var.Bu benim karakterim olmuş.Geçmiş yıllarda kendimi küçük görüyordum.Sırf böyleyim diye kendimi hiçbişeye layık görmüyordum.Yaşıyordum ama sadece nefes alıyordum.İnsan sonuçta düşündüğü hayatı yaşıyor.Bende genelde mutsuz oluyordum.Kendime değer vermediğimi gördüm.O zaman öncelikle kendimi sevmekle başlamılıydım.İster utangaç oluyim ister olmuyim ilk önce kendimi sevmeliydim.Kendimi olduğu gibi kabul etmeliydim.Sürekli ben böyleyim diyip kendimi sorunlar içine sokacağıma, çözüme odaklanmak daha iyi gibi geldi.Sürekli çabaladım nerdeyse.İçimdeki duvarları yıkmaya çalıştım.Neler beni mutlu ediyorsa onlara daha fazla vakit ayırdım.Biz insanları en çok mutsuz eden şey sahip olmadıklarımız için üzülmek.Kendimi sahip olduğum şeyler içinde mutlu etmeye çalıştım.Bu süreçte daha iyi oldum diyebilirim.Hayatın kısa bir öykü olduğunu biliyorum.Ne kadar bizi bir yarışın içine sokup başarılı olmazsan mutsuz ol filan diyen bir toplumda büyüdükse de bence asıl başarı herşeye rağmen ayağa kalkıp tekrar yoluna devam etmek.Sağlıklı mutlu olmayı başarmak.Hayat çok güzel.Sadece kendinin özel olduğunu bil Himmel.Önceden çok yaptığım gibi başkalarını da fazla önemseme.Onlar zaten hep konuşur :)) hala etkilendiğim oluyor ve hala çabam sürüyor.Kendini sevmeyi unutma :))
Alt 01-12-2010, 01:57 PM   #266 (permalink)
Teğmen

45 Mesajinıza toplam 121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

gerçekten zor insanı çok ikilemde bırakıyor dedğin gibi pişman olacagını bilirisn ama engeller hep birşey..sen düşünclerini çok güzel aktarbiliyorsun.farkndlga ulaşmışssın,güzel yollar katetmişsin.umudum artıyor.çok teşekkür ediyorum söylediklerini kesinllikle dikkate alıcm..dedğin gibi ilk iş kendni sevmekkk ve oldugum gibi kabullenmek ;) sevgilerimleeee :)
Alt 02-12-2010, 12:20 PM   #267 (permalink)
Yüzbaşı

ANLAR
Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya,
İkincisinde, daha çok hata yapardım.
Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım.
Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar,
Çok az şeyi
Ciddiyetle yapardım.
Temizlik sorun bile olmazdı asla.
Daha çok riske girerdim.
Seyahat ederdim daha fazla.
Daha çok güneş doğuşu izler,
Daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim.
Görmediğim bir çok yere giderdim.
Dondurma yerdim doyasıya ve daha az bezelye.
Gerçek sorunlarım olurdu hayali olanların yerine.
Yaşamın her anını gerçek ve verimli kılan insanlardandım ben.
Yeniden başlayabilseydim eğer, yalnız mutlu anlarım olurdu.
Farkında mısınız bilmem. Yaşam budur zaten.
Anlar, sadece anlar. Siz de anı yaşayın.
Hiçbir yere yanında termometre, su, şemsiye ve paraşüt almadan,
Gitmeyen insanlardandım ben.
Yeniden başlayabilseydim eğer, hiçbir şey taşımazdım.
Eğer yeniden başlayabilseydim,
İlkbaharda pabuçlarımı fırlatır atardım.
Ve sonbahar bitene kadar yürürdüm çıplak ayaklarla.
Bilinmeyen yollar keşfeder, güneşin tadına varır,
Çocuklarla oynardım, bir şansım olsaydı eğer.
Ama işte 85'indeyim ve biliyorum...
ÖLÜYORUM...

Jorge Luis BORGES

İnsan yaşadıkça akıllanırmış.Yaşlandığında onu en çok üzen yapmak isteyipte yapmadığı şeylerdir.Zamanı hoyratça kullanmasıdır.Hepimizde biliyoruz ki hayat ne kadar uzun gibi görünse de hayat çok kısa.Birbirinin aynı geçen günler,ertelemeler,sorunlarla geçer ömür.Çevreme bakıyorum o kadar insan mutsuz ki! ve bunu değiştirmek için birşey de yapmıyorlar.Bir bekleyiş içindeler.Ah o beklemeler.Bu bir atalet halini almış.Dövüş kulubünde bir söz vardı.

Bizim neslimiz Büyük Depresyon'u ya da Büyük Savaş’ı yaşamadı. Bizim savaşımız ruhsal bir savaş. Bizim depresyonumuz kendi hayatlarımız...
Tyler Durden
"Fight Club - Dövüş Klubü"

Evet artık ruhani bir savaş içindeyiz.Bu psikolojik bir savaş.Bize sürekli mutsuzluk öğretiliyor.Kendini aptal gibi hissetmen sağlanıyor.Yaşamdan korkman beyine empoze ediliyor.Böyle olunca da mutsuz bir toplum mantar gibi çoğalıyor.Bir bakmışsın kabuğuna çekilmiş hayatı seyrederken kendini buluyorsun.İçinden bişey gelmiyor.Ben çoğu şeyin farkında olmama rağmen harekete geçme konusunda sıkıntılar yaşıyorum.Geçmişten gelen düşünceler egemen olmuş beynimde.Yaşlandığımda biliyorum ki bugünlerimi çok arayacam.Onun için yaşama evet diyorum.Elimden geldiğince içimdeki hayatı yaşıyorum.Yapmak istediklerim var onları yapacam.Eski Mesut olsa hayatta yapmazdıları Mesut yaptı ve süper yaptıya çevirmek istiyorum.Yaptımmm olacakkk :))) Biliyorum ki yeni şeyler yaptıkça ve yaptığını gördükçe aslında herşeyin basit olduğunu,içimde boşu boşuna bazı şeyleri büyütüp hayatı seyrettiğimi göreeceğim.Ben varsan hayat var o zaman bu hayat benim ve ben değerliyim :))
Alt 03-12-2010, 01:51 PM   #268 (permalink)
Yüzbaşı

Bugün baktım hava çok güzel.Aldım elime kitabı biraz yürüdüm.Bir bankta oturup hem kitabımı okudum.Hem hayatı seyrettim.Hayat devam ediyordu.Hafif bir rüzgar,martı sesleri ve deniz güzel bir armoni oluşturmuştu.Gözlemlediğim bişey daha vardı.Yaşlılar genelde yalnız başlarınaydı.Kimi bankta oturuyordu.Kimi yürüyordu.Biz genç nesil olarak onları çok yalnız bırakıyoruz gibi geliyor.Birgün kendimizinde yaşlanacağını unutarak...Sonra evime geri döndüm...
Alt 05-12-2010, 01:17 AM   #269 (permalink)
Yüzbaşı

Yoksun yanımda yok hayır yanımdasım.Düşüncelerimdesin ya!! seni tanımamla birlikte dünyam değişti.Dünya ne kadar da güzelmiş.İnsan ancak yüreği yeşerince anlıyormuş.O zaman güzellikler gözüne görünüyormuş.Düşüncelerimdesin ya dünya daha güzel.Seni heryerde bulabiliyorum.Kitap okumak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.Kelimelerin içinde adeta kayboluyorum ve illa ki seni bir yerlerde buluyorum.Sarılıyorum o an sana sımsıkı iyi ki varsın diyorum.Bazen bir filmin karesinde buluyorum seni,film devam ediyor ama ben hala o karedeyim.Kendi yazdığım senaryoyu izliyorum.Yüzüm mutlulukla doluyor.Sen başıma gelmiş en güzel şeysin diyorum.Film mutlulukla bitiyor.Diyorum ya seni heryerde bulabiliyorum.Hayat devam ediyor ve sabah kalktığımda senin olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.Sevgiyle mutlu kal :))
Ölesine bir yazı :))) aklımda biri var ama bakalım hayırlısı diyim :))
Alt 05-12-2010, 01:03 PM   #270 (permalink)
Teğmen

Allah kalbine göre versinnn .en hayırlısıını diliyorumm :)

Bookmarks

Etiketler
günlükler