Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

yine yeniden merhaba.......

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri yine yeniden merhaba....... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız şu an çekırge gıbı hısseıdorum kendımı.bı ordna bı buraya atlıorum:) aslınd aıcıme en cok koyan ne bılıomusunuz? herkes bı şekılde yoluna devam edıo ama ben? hep aynı noktada donup dolaşıorum....napıcam?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

yine yeniden merhaba.......

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2011, 10:06 PM   #661 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

şu an çekırge gıbı hısseıdorum kendımı.bı ordna bı buraya atlıorum:) aslınd aıcıme en cok koyan ne bılıomusunuz? herkes bı şekılde yoluna devam edıo ama ben? hep aynı noktada donup dolaşıorum....napıcam?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2011, 10:06 PM   #662 (permalink)
Binbaşı

1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

offfff ..ole işte....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2011, 10:08 PM   #663 (permalink)
Binbaşı

bışeylere bı ısım koyamamak ne kadara acıdır bılırmısınız?tıpkı bı ınsnı unutamamak gıbı bışı bu...bışılerı kaybetmek ama kaybettını anlamamak gıbi...hanı cok uşumek gıbıdır..gece ayakalrınız uşur...ama hareket edemesınız.sabaha kadar donmak gibi..yuregım bole yıllardır hep uşuor....ve ben bışey yapmıorum...ha evet atılımlarım oldu ama sonucsuz kaldı hepsi:)
Alt 19-03-2011, 10:15 PM   #664 (permalink)
Binbaşı

gecen hafta mesela...3 yıldır acaıp guvendığım bırının aslında bı bok etmedını anladım..----kab aoldu ama tanımlayan kelıme bu ozur dıelrım---ne kadar acı dimi?kalbımdne ılık ılık bışıler aktı..gitti..duşundum kı halbukı hıc oel deıldi...ınanamadım! kendıem kızıorum neden hep bu tarz ınsnları buluorum die.ama onla rbenı buluo...belkıde ..offf ne bılım.. paradoks oluo bunlar duşundukçe en ıyısı yaşamak mı acaba?acıp telefonu kufretmek geldı ıcımden..sne busun bana şole şole yaptın die..amaa şimdi gozumd ebeş para etmez dıorum.ha yıne koşarımd erdını paylaşaırım ama asla hayatımd ayer etmez... duşundum boyle kalbımden gıden ınsanları ve onlar gıderlerken kalbımdekı ılık ılık akan şeyı duşundum...ole boş ki şu anda kalbım...ve ılıklıklar yerını soukluklara bırakmış her gıdışte....şimdi o boşlukları kım doldurcak?yada nasıl? bı 29 yıl daha ole boşluklar açılcak ki...naısl taşıycak benım kucucuk kalbım bunları?ve aklıma mı sorsam ne yapsam?ıkısı arasınd anasıl bır baglantı olştursam ki kalbım cok yara almasın?

Bookmarks

Etiketler
merhaba......., yeniden, yine

Seçenekler
Stil