Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

KEOPSTAN.....Değişim günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri KEOPSTAN.....Değişim günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bundan sonra burada kısa kısa fikirlerimi,sevdiğim sözleri,yaşadıklarımdan örnekleri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Değişim için püf noktalarıda olucak..vakit buldukça buradan size ulaşmaya çalışacağım. Değişim günlüğüme bugün kendinize sormanız için etkili sorular hazırladım.. Şİmdi kendine sor ve mümkünse yazılı düşün.. Ben kimim? En ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

KEOPSTAN.....Değişim günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-12-2008, 01:56 PM   #1 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart KEOPSTAN.....Değişim günlüğü

Bundan sonra burada kısa kısa fikirlerimi,sevdiğim sözleri,yaşadıklarımdan örnekleri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.
Değişim için püf noktalarıda olucak..vakit buldukça buradan size ulaşmaya çalışacağım.
Değişim günlüğüme bugün kendinize sormanız için etkili sorular hazırladım..
Şİmdi kendine sor ve mümkünse yazılı düşün..

Ben kimim?

En önemli karakter özelliklerim ne?

Beni sınırlandıran ve güçlendiren inançlarım hangileri?

Potansiyelimi tam olarak kullanabilseydim neler olurdu?

Benim diğer insanlara göre daha iyi yapabileceğim işler neler? Sahip olduğum beceriler neler?

Amaçlarıma ulaşmak için başka neleri öğrenmem, hangi yeteneklere sahip olmam gerekir?

Güçlü olduğum yönler neler? Zayıf noktalar neler?

Hangi alışkanlığım bana ne kadar zarar veriyor veya ne kadar yarar sağlıyor?

Kendimi sürekli becerikli ve aktif durumda tutmak için duygularımı nasıl değiştirmeliyim?

Olayları, beni güçlendirecek şekilde nasıl yorumlayabilirim?

Yaşam tarzım ve davranışlarım isteklerime uygun mu?

Sorumluluklarım neler? Ben ne kadarını yapıyorum?

Hayatınızda en çok yaşamak istediğiniz duygular nelerdir? Şu anki hayatınızda en çok yaşadığınız duygular nelerdir?

Sahip olduğunuz sınırlayıcı ve zararlı alışkanlıklar neler? Güçlendirici, faydalı alışkanlıklar neler? Sahip olmak istediğiniz ya da sahip olmanız gereken alışkanlıklar neler?

Siyasal değerleriniz neler? Ailenize yönelik değerleriniz neler? İş hayatınıza yönelik değerleriniz neler? Özel hayatınıza yönelik değerleriniz neler? Sizin için en önemli şey nedir?

Sizce insan kendini nasıl tanıyabilir? Siz kendinizi tanıyor musunuz? Ne kadar tanıyorsunuz?
Size göre hayatın anlamı ve amacı var mı? Var ise nedir?

Sizin hayatınızın anlamı ve amacı var mı? Var ise nedir?

Hayatta elde ettiğiniz en önemli başarılar neler? Hayatta karşılaştığınız önemli başarısızlık ve hayal kırıklığı durumları neler?
devam edecek...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2008, 01:18 PM   #2 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Şimdi sana tavsiyem bilinci aptal tut.
Bilinçaltında kendinle ilgili her sorunun cevabı var
Ancak sen hayatla ilgili bazı problemleri matematikle çözmeye çalışıyorsun!
Patrona güven..sürece güven o seninle daima konuşur ama bilincin çok gevezelik yaptığı için duyamazsın
bilinçaltı sesini
Yeni çağda başkalarını dinleme becerisini kaybettiğimiz gibi kendimizi dinleme becerisinide kaybettik
Kendimizle kuracağımız nitelikli bir beraberliğin öneminin farkında değiliz.

BUGÜN KENDİNİ DİNLEMEK İÇİN KENDİNE NE KADAR SÜRE VEREBİLİRSİN???
Alt 29-12-2008, 03:25 PM   #3 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Bilgilerinizi böyle bir baslık altında toplamanız cok hos olmus.. paylasımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..
asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2009, 12:28 AM   #4 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Yeni yılda yeni kararlar verilir
artık sigarayı bırakacağım artık şunu yapacacağım ya da yapmayacağım.
ama 3 gün sonra eski halimize geri döneriz.
Bu döngüden çıkmanın yolu gece yatarken ertesi günle ilgili küçük bi karar vermektir. 21 gün boyunca gece
yatmadan önce uykuya yakın küçük kararlar verip ertesi gün yapmak müthiş değiştirici güce sahiptir.
Son düşündüğünüz şey hayatınızı güzelleştirmek adına verdiğiniz çok büyük olmayan ama değişmenize vesile olacak
büyüklükteki bir kararın adımını düşünerek yattıığınızda 3 vakte kadar mucizelere tanık olabilirsiniz :)
Bu arada herkese mutlu yıllar diliyorum....
Alt 02-01-2009, 07:28 PM   #5 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Zorunda olduğun şeyler ne kadarda sıkıcıdır değil mi?
Onları yapmak istemezsiniz.
Bu bazen ev temizliği bazen ödev yapmak,faturaları ödemek gibi günlük işlerimiz olabilir.
Bütün bu işler kutsal bir edime dönüşebilir
faturaları öderken ya da ev temizlerken bunun bir meditasyon olmasına izin ver.
Bir arkadaşım bana üniversitedeyken sınavların son günleri ibadet eder gibi ders çalıştığından bahsetmişti.
Yaklaşımını değiştir iş aynı kalsada içinden o işleri sevdiğini yalanda olsa kendine tekrarla.
Daha da iyisi yapılması gerekenleri zorunluluk boyutundan çıkarmanın yegane yollarından biriside
işi yapmak için yapmaktır sonuçlarını unutmaktır
Sonuç beklentisiyle yapılan eylemler sabırsızlık,kızgınlık,stres yaratabiliyor
özellikle zorunluluk boyutundalarsa
o işi yapın sadece o işi yapmak amacıyla bazen çok zevkli olabiliyor.
yapılması gerekenleri bir lego oyununa dönüştürün.
ve unutmayın sevgiyle yapılan her eylemin karşılığı kat ve kat geri döner..
Alt 02-01-2009, 08:35 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

bütün bu yazdıklarınız gerçekten çok güzel her birinde kendimle ilgili bir şeyler buldum.hele hazırladığınız sorular tek kelimeyle harikaydı.yeni paylaşımlarınız için sabırsızlanıyorum. sevgiler....
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2009, 12:14 PM   #7 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

(Yazılarımı takip eden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi altın tepside sunuyorum )
SORU:Bir fili nasıl yersiniz ?
CEVAP:Hortmunundan keserek lokma lokma
Her birimizin çok büyük hayal ve hedefleri vardır ama bir türlü işe odaklanamayız ve tembellik ederiz.
ve pişmanlık duyar kendimize işe motive etmenin yollarını ararız ve yoğun bir düşünme sürecine gireriz
Bu tarz kısır döngüleri kırmanın yolu nedir ??
Başaramadığınız büyüklükteki işleride yapılabilir küçük parçalara bölerek bu sorunu aşabiliriz.
Evet her attığınız küçük adımda kendinizi kutlayarak işe başlayın
Biz buna büyük hedefler koyma küçük adımlar atma stratejisi diyoruz......
ve attığınız küçük adımları zamanla dahada büyütebilir ve hedefinize güdümlü bir füze gibi odaklanabilirsiniz..
ŞİMDİ sor kendine ........................isteklerine ulaşmakla ilgili atabileceğin en küçük adım nedir??........................
Eğer bugüne kadar kılını bile kıpırdatmadıysan, eyleme geçmek için en mükemmel duygusal hali beklediysen bilki küçükte olsa
bir adım atmak seni amacına dahada yaklaştırır.
Bin kere düşünmek yerine bir defa harekete geç..
VE sor kendine atabileceğim en küçük adım ne?
İşe yutabileceğin en uygun lokmayı bularak başla..
.............kolay gelsin........................
Alt 03-01-2009, 12:45 PM   #8 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

ve düşüncelerle savaşmayı bırak hiçbir düşünce sen değilsin.
onları izle yargılamadan sevgiyle izle birgün kaybolacaklardır
aklından binbir tane düşünce geçiyor ama sen onlar değilsin... onları İZLEyensin
onlara TANIK olansın....GÖZLEmle onları nazikçe sevgiyle
neden bunu düşünüyorum diye suçluluk üretirsen o düşünceler sana dahada yapışır..
bırak takıntılı düşüncelerin gelip geçsinler...bu yanlış bi düşünce bunu düşünmemeleyim dersen
o düşünceye güç verirsin.Bulutları izlemek gibi...onlar geçer ve gider ve senin gerçek benliğin gökyüzü gibi berraktır bulutlar gökyüzüne zarar veremezler..
unutma sen sonsuzluksun.. gökyüzüsün.. .
Alt 06-01-2009, 02:13 AM   #9 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Kişisel gelişimde subliminal telkinler çok etkili bir araç..
Yakın zamanda iletişim problemi olan bi arkadaşıma telkinleri dinlemesini önerdim.
Sadece gece yatarken kulaklıkla dinledi ve 1 ay sonra tekrar karşılaştığımızda yaşadığı değişimden bahsetti.
Çevresindeki insanlar ondaki değişime şaşırmışlar daha pozitif daha şen şakrak biri haline gelmişti.
Ve özellikle beğendiği kızla şu an çıkıyordu ve arkadaş çevresindede daha liderliği ele almıştı.
bu telkinlerin gücünün bir kez daha kanıtıydı benim için
Aynı zamanda benim kuaförede dinlemesi için verdim ve telefona yüklemiş ogün bugün ne zaman bi problem yaşasa telkinleri dinliyor :))
Kişsel gelişimde kolay etkili ve zarif yollar her zaman dikkatimi çekmiştir :))
EFT NLP gibi tekniklerde bunun bir parçasıydı
Artık yaşamda istediklerinize ulaşmak için bir sürü kişisel gelişim aracına sahibiz...
DEğişmeye hazırsan ve iyi bir niçinin varsa mutlaka nasılını bulursun
Öğrenci hazırsa öğretmen karşına çıkar der doğu bilgeliği..
En doğru zamanda en doğru yerde olmanız dileğiyle
Alt 06-01-2009, 02:31 AM   #10 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Kesinlikle katılıyorum sevgili keops.
Bir tanıdığımdan ben de böyle güzel sonuçlar aldım.
Arkadaşım, kızı ile ciddi sorunlar yaşıyordu.Kızı, evine kapanan, asosyal,hatta tahsilini bile yarıda bırakan sessiz birisiydi.hatta ben telkinlerden bahsetmeden önce İstanbul' da ünlü bir psikologa götürmüş.Bir sürü ilaç ve yanında biraz azarlamayla döndüler..Bu da morallerinin çok bozulmasına neden olmuştu..
Psikolog anneyi daha çok suçlamış, bu hale gelmesinde.
telkinleri yaklaşık 1,5 aydır dinliyorlar. Tabii ailecek..
Anne geçen çok heyecanlı bir şekilde kızının çok cesaretli olduğunu söyledi.. artık kendini ifade etmeye başlamış..
Bunları duyunca tabii çok sevindim.
gerçekten de kişisel gelişimde basit yollar herkes tarafından tercih edilebiliyor..Bazılarına bu kadar önemli olan bir sorunun çok basit bir çözümü olabileceği imkansız gibi gelse de..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks