Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

BİR KAPIYI AÇMAK İÇİN NE GEREKİR?

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler BİR KAPIYI AÇMAK İÇİN NE GEREKİR? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ...ve kapatmışız bu kapıyı :)) ya gerçekten kapanırsa açılmış bir kapı.. "Sakın kaybettiğin yerde bekleme, çünkü güçsüzler öyle yapar. Ve kapanan bir kapıyı bir daha çalma, kapanan kapıyı acizler çalar." ~ W. Butler~ :))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

BİR KAPIYI AÇMAK İÇİN NE GEREKİR?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-07-2012, 12:03 AM   #21 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: BİR KAPIYI AÇMAK İÇİN NE GEREKİR?

...ve kapatmışız bu kapıyı :))

ya gerçekten kapanırsa açılmış bir kapı..

"Sakın kaybettiğin yerde bekleme, çünkü güçsüzler öyle yapar. Ve kapanan bir kapıyı bir daha çalma, kapanan kapıyı acizler çalar."
~ W. Butler~

:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-07-2012, 12:51 AM   #22 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

..bu başlık altında yer bulmak istedi bu konu kendisine nedense..

"Bizim kentimiz" isimli bir oyun vardir.
Bu oyundaki en dokunakli sahnelerden biri kücük Emily'nin ölüsü, mezarliga götürülüsü ve orada Tanri'nin ona bir gün icin yasama geri dönebilecegini söyleyisidir.
Kız geriye dönüsünde on ikinci yas gününü yeniden yasamayi ister. Evinin merdivenlerinden dogum günü elbisesini giyinik olarak iner. Saclari bukle bukledir.
Pek mutludur. Annesi ona pasta yapmakla mesguldür. Ve dönüp kızına bakmaz. Baba eve girer.
O anda elindeki defter, kağıt ve kazandigi paralarla mesgüldür. O da Emily'e bakmaz. Erkek kardesi de sahnededir, o da Emily'i görmez. Sonunda Emily sahnenin ortasinda dogum günü giysileriyle yapayanlız kalır ve söyle der;
"Lütfen biriniz bana bakın" Annesinin yanina gider ve, "Anne, lütfen yanliz bir dakika bana bak" der. Otekilere de yalvarir.
Kimse onu duyup bakmaz. O zaman kız Tanrı'ya döner ve suna benzer bir seyler söyler;
"Beni alıp götürün. Insan olmanın bu denli güc oldugunu unutmusum ben. Hic kimse cevresindekilere bakmiyor artık"

*Şimdi birbirimizi dinlemenin tam zamanı. İşitilmeye muhtacız çünkü. *
Alt 18-07-2012, 10:02 PM   #23 (permalink)
Binbaşı

küçüğüm.. okumanı öneririm.. bunu ve bir öncekini..

Annem bana çok kızıyor!
Adım Ayşe, ilkokul beşinci sınıfa gidi-yorum. Bu aralar sevgili annemle bir türlü anlaşamıyoruz. Oysa ne kadar seviyorum onu bir bilseniz. Bu aralar sürekli; "Ayşe eşyalarını topla, her tarafı durmadan karıştırıyorsun. Ben senin yaşındayken on parmağımda on marifet vardı. Ne güzel yemekler yapıyordum…" diyor.

İnanın ne ben saymakla bitirebilirim ne de siz okumakla. Her gün bu sözleri duymaktan yorulmuştum. Bir ara 'Ben bu kadar kötü bir çocuk muyum ki?' diye kara kara düşünmeye bile başlamıştım. Anneler, çocuklarını sevdiği kadar bir de onları anlamaya çalışsa, bu sorunların büyümeden çözüleceğine inanıyorum.

Annemin şikâyetleri gün geçtikse artmaya devam ediyordu. Böyle giderse annemle aramız tatsızlaşacak gibi. Bir akşam yatmadan önce iyice düşündüm. Bu konuyu annemle konuşmaya karar verdim. Bunun için de annemin neşeli olduğu bir zamanı aradım. Ne yapıp ne edip annemin bu günlerde bana çok kızdığını ona fark ettirmeliydim. Kıvrak zekâmla bu soruna bir çözüm yolu buldum. "Anne!" dedim.

"Seninle oyun oynamak istiyorum. Sen benim kızım ol. Ben de senin annen olayım." Yapacağımız iş, rol gereği evde akşamları yaptığımız şeyleri canlandıracaktık. Bin bir nazla bu fikrimi anneme kabul ettirmeyi başardım. Daha doğrusu büyüklerin deyimiyle, 'Bin dereden su getirdim'.

Akşam yemeğinden sonra tıpkı annem gibi elime örgü şişini aldım. Salondaki koltuğun baş köşesine oturdum. Annem de koltuklardan birinde benim gibi yerini aldı. Annem gibi örgü örerken bir yandan da; "Ayşe, elini ağzından çek! Ayşe, televizyona çok yakından bakıyorsun! Ayşe, boş duracağına odanı topla…" diyordum.

Bir müddet sonra annem, tahammül edemedi. "Ben sana böyle mi davranıyorum?" diye bağırarak ayağa kalktı. Ben de; "Daha çok şey vardı; ama şimdi hepsi aklıma gelmiyor." diye cevap verdim. Annemin hem sinirli hem de tedirgin bir hali vardı. Sonra ben izin alıp odama gittim. Bir müddet sonra annem yanıma geldi.

Benimle konuşmak istediğini söyledi ve; "Gerçekten sana böyle mi davranıyorum?.." diye sordu. Anne-kız derin bir sohbete başladık. Birbirimize duygularımızı aktardık. Bazı konularda fark etmeden yaptığım hatalarımın farkına da vardım. İnanın arkadaşlarımla yaptığım sohbetlerden daha güzel bir sohbetti bu. O günden sonra annemle arkadaş gibi olduk. Ne diyeyim, darısı sizin başınıza.
alıntı
Alt 01-08-2012, 03:00 PM   #24 (permalink)
Binbaşı

ne gerekir bir kapıyı açmak için?
bazen başka bir kapıyı kapatabilmek.. ve o kapıya kadarki upuzun karanlık koridorda yol almayı göze almak..

bazen diğer bir kapının ardında nasıl da mutsuzlukla dolu sessiz çığlıklar atarız. ancak sadece mutsuz olduğumuzu düşünüp yeni bir kapı hayal edemiyorsak saplanmışız demektir..

demek bir kapıyı açmak için onu hayal etmemiz de gerekiyor :))

neden saplanırız neden kalakalırız o kapının ardında?

bu konuyla ilgili pek çok bilimsel çalışma ve bilgece öğretiye ulaşabilirsiniz sanırım...

ben çok kısaca.. saplandığımız durumun egomuzu besleyen ödüllerinden vazgeçemediğimiz için diye özetleyebilirim kendi inandığım durumu..

vazgeçemediğimiz saplandığımızın kendisi değil.. ondan beslenen duygularımızsa.. aynı duygulara saplandığımız duygu veya durum dışında ulaşmak mümkün olamaz mı diye bir soru geliyor hemen akla? ki bence mümkün..ve ben kendi adıma şu an bunun cevabını arıyorum..

sanırım bunu araştırmaya başladığımızda diğer kapıyı kapatıp koridora çıkmayı başarabiliriz..

bata çıka ilerlediğimiz bu koridor hani düğümün tam da çözülmeden önce arapsaçı olduğu andır.. çözümden önceki uyumsuzluk.rahatlamadan önceki gerilimndir..bu foruma girmekle kendimin.. ve gözlediğim kadarıyla çoğunluğun..bu koridorda olduğunu düşünüyorum..

korkutucu olduğu kadar heyecan verici de olabilir bu koridor kendi bakış açımıza ve dayanma ve beklenti düzeyimize bağlı olarak..yeni kapılar aradığımızda yeni deneyimlere de ruhumuzu açarız çünkü..

bu saplanmaktan kurtulmanın ilk adımıdır..

yani bir kapıyı açmak için önce koridora çıkmamız gerekir-ki çoğumuzun çıktığına inanıyorum-
ve sonra koridordaki duygularımızla başa çıkmayı öğrenmemiz yani bu koridoru yürüyüp geçmemiz gerekir.. telaşsızca.. geçebileceğimizi ve geçeceğimizi bilerek.. o anki duygularımızı ve hayatın bize getireceklerini kabul ederk.. hayatın akışının farkına vararak..

yapmamız gereken şey.. saplandığımız davranışın bize hangi ödülü psikolojik kazancı getirdiğini dürüstçe anlamak..

belki birkaç adım sonrası o ödülden vazgeçmek olabilir mi bilemiyorum.. ama şu an ona odaklanmadan..aynı ödülü karşılayacak yeni kapıların olduğunu bilmektir..

bir kapıyı açmak için onun olduğunu bilmek, VARLIĞINA İNANMAK gerekir belki de..

cansuyu :)
Alt 18-11-2012, 12:04 PM   #25 (permalink)
Binbaşı

bu kapı sana hep açık..

tekrar tekrar düşünüyorum eski işyerimden yürekten geldiğini bildiğim bu söylemi.

oysa tıkanmıştı yol biliyordum, ve açılmamak üzere kapanacaktı kapılar kimin kapattığı önemsizce.

ne açık bıraktı kapıyı ya da aralık?

sanırım bir kapının açık kalması için kapıdan zamanında çıkmayı bilmek gerek yaşananları kirletmeden.

ne çok kapı var önünde durduğumuz ya da ardında, ya bir aralıktan başımızı uzatıp gözatıverdiğimiz , ya aralık olduğu için şükrettiğimiz.

yeni bir kapının önündeydim işte. ama zorlamadım hiç kapıyı. çünkü benim için doğru kapı olduğundan emin değildim. kapıyı açmak için doğru kapıda durmak, bunun için anahtarı tanımak gerek. kendimizi.

ve açık olması için, yine ve hep, kapanmasını göze almak, ve yine vazgeçebilme gücü gerek.
Alt 18-11-2012, 04:31 PM   #26 (permalink)
Moderator

865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Bir kapiyi acmak icin,

Once dogru kapida olup olmadigini degerlendirmek ve sonrasi da SABIR , SABIR , SABIR...

Tum kapilariniz acik olsun insallak...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2012, 06:41 PM   #27 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts

biligiyi elinde tutan gücüde eline alır kapı açılmıyolarsa bilgini(gücünü) kullanve kapıyı kır geç
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2012, 10:12 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

bird of paradise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,195
311 Mesajinıza toplam 914 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bird of paradise will become famous soon enoughbird of paradise will become famous soon enough

teslimiyet içinde olmak...
Alt 18-11-2012, 10:24 PM   #29 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts

tebrizli gibi evimizi yakıp karşısında izliyebilicezmi dersin
ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-11-2012, 10:37 PM   #30 (permalink)
Binbaşı

ikinci kez yapıyorsunuz bana bunu :) birden balyoz yemiş gibi dağılıyor düşüncelerim ve belki hep bildiğim ama ancak bildiklerimi unutup sezgiyle varınca yakaladığım apaçık bir gerçeği görmeme sebep oluyorsunuz. teşekkür ederim yarim istanbul..

mesnevide bir hikaye yi hatırlattınız. bulup alıntılıyorum hemen :)

Bir adam dostunun, kapısını çalar.

-Kim o? diye seslenir içerdeki.

-Benim, der kapıyı çalan.

-Burada ikimize birlikte yer yok, diye cevap verir öbürü.

Aradan uzunca bir zaman geçer... Yeni bir umutla tekrar çalar sevdiği arkadaşının kapısını.

-Kim o? diye sorar yine içerdeki.

- Sen'im, der bu sefer. Ve kapı sonuna kadar aralanır.

Hz. Mevlânâ da;

"Birisinin kalbinde taht kurmak, sevgisini kazanmak istiyorsanız, öylesine sevmelisiniz ki, benliğinizi bırakıp âdeta o olmalısınız" diye anlatır hakiki muhabbeti.

Bookmarks