Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz

Uyarılar

Dik Yürüme Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz Dik Yürüme Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kendine güvenen biri olduğum ççççççççççççççooooooooookkkkkkk uzaktan belli oluyor çünküm ben dik ve parlak gözlerle yürüyorummm...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz nerededir kimdir Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hipnoz Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Neden Daha Dik Yürürüz kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Yürüyüşünüzde Bir Değişme Var mı?
Önceden kambur yürüyordum şimdi dik yürüyorum 94 20.09%
Hafifde olsa egik yürürdüm şimdi dik yürüyorum 188 40.17%
Önceden eğik yürümezdim ancak şu anki halimden daha memnunum 100 21.37%
Yürümemde bir değişim olmadı 86 18.38%
Katılımcı sayısı: 468. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Dik Yürüme Anketi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-05-2011, 10:22 PM   #101 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Dik Yürüme Anketi

kendine güvenen biri olduğum ççççççççççççççooooooooookkkkkkk uzaktan belli oluyor çünküm ben dik ve parlak gözlerle yürüyorummm

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2011, 08:15 PM   #102 (permalink)

Tesekkür: 142
14 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filo100 is an unknown quantity at this point

Dinlemeye başlayalı iki haftayı geçti ve ben de artık otururken ya da ayaktayken dik duruyorm. İşe yaradığını görmek güzel umarım böyle devam eder
filo100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-12-2011, 12:50 PM   #103 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 156
76 Mesajinıza toplam 176 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kendini arayan adam is an unknown quantity at this point

Bendeki en büyük değişiklik dik yürümenin oldugunu söyleyebilirim. Ama dik yürümek yetmiyor:)
Alt 25-12-2011, 11:47 PM   #104 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
kendini arayan adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bendeki en büyük değişiklik dik yürümenin oldugunu söyleyebilirim. Ama dik yürümek yetmiyor:)
Yerinde olsam "Yetmiyor." demek yerine "Bu gelişme benim için iyi bir başlangıç demeyi seçerdim." ;) Böylece yeni gelişmelere açık olduğun mesajını bilinçli, söyler ve bilinçaltına da daha kolay kabul ettirirsin. Olumlama mantığı gibi. Kelimeler önemliiiiii. :D

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2012, 05:27 PM   #105 (permalink)

Tesekkür: 25
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
:)Enerji is an unknown quantity at this point

Telkinleri dinledikten sonra en büyük değişim dik yürümem oldu..Sanki sırtım kasnağa gerilmiş :) başımın tepesinden yukarı asılmış gibi .Eskiden olsa Bu şekilde durmaya çalışsam sırtımın kemikleri ağrırdı ...Yıllardır kambur yürüyüşüm için ailemin söyledikleri beni rencide ediyordu.Kambur durma ,dik yürü , dr git .Telkinleri hazırlayan ve bize dinleme fırsatı sunduğunuz için Allah razı olsun..Ailemden ayrı şehirde yaşıyorum yakında yanlarında olucam inş :) bakalım büyük değişimide kesinlikle onlarda farkedicekler..
:)Enerji isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2012, 09:58 AM   #106 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazile is an unknown quantity at this point

Ben de üç gündür yapıyorum öfke ve suçlulukla başladım, burda yazılanların şaka olduğunu düşünmüştüm ama şimdi gerçekten doğru olduğunu biliyorum :)
Biri dürtüyor sanki dik durmam dik yürümem için.
nazile isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2013, 04:55 PM   #107 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
39 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mevsim sonbahar is an unknown quantity at this point

nedense uzun zamandır ankete katılan ve yorum yapan olmamış sanki 2012 den sonra herkes kaybolmuş gibi bi his uaydırdı bende hani akarsuyu takip edersin ve bi yerde kaybolur neyse konumuz bu degildi ben sadece telkinleri 3 gündür dinlemem ragmen sadece yürüyüşümün degil oturuşumdada bi dikleşme sanki biri omuzlarımdan tutup dik otur der gibi duygular içindeyim,harika farkettimki artık omuzları ve sırtım daha az ağrıyo ve müzikler öle güzelki bana huzur veriyo kocaman teşekkürlerrrrrrrrrr
mevsim sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2013, 03:41 PM   #108 (permalink)

Tesekkür: 3
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melnessul is an unknown quantity at this point

Merhaba,
2 haftadır telkinleri dinliyorum. dün dik oturduğumu fark ettim. ister istemez dik oturup,dik yürüyorum. hafif yamulunca biri arkamdan dik dur diyor sanki. şiddetli baş ağrılarım ve mide bulantım oldu. gece ve gündüz sürekli dinliyorum. arada 1-2 saat ara veriyorum. kendimi daha iyi hissediyorum.
iyi ki varsınız:)
melnessul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2015, 12:04 AM   #109 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
didoshh is an unknown quantity at this point

yaklaşık 1,5 aydır dinliyorum telkinleri. ben herkesten farklı olarak başka bir şey söyleyeceğim belki de söylenmiştir ben görmedim. normalde kambur yürüyen biri değilim bende en büyük farklılık yürümemin yavaşlaması oldu. biraz telaşlı bir tipimdir acelem olmasa bile hızlı yürürüm hep. birgün evden çıktım resmen yavaş yürüdüğümü fark ettim. durup ayaklarıma baktım noluyo diye sonra güldüm kendime:) rahat rahat yürümek güzelmiş.
didoshh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2016, 11:36 PM   #110 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
GökyüzüMavisi is an unknown quantity at this point

Ne zaman otobuste koltuğa otursam belimi yamultamıyorum,sürekli dik durma ihtiyacı duyuyorum.Önceden dik duramayan birisiydim.Telkinlerin böyle bir etkisi var gerçekten de.
GökyüzüMavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks