Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   Telkinlerden sonra daha çok kitap okuyan var mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/464179-telkinlerden-sonra-daha-cok-kitap-okuyan-var-mi.html)

yaseminist 14-03-2010 03:59 AM

Telkinlerden sonra daha çok kitap okuyan var mı?

Merhaba Arkadaşlar sevincli

Ben bir senedir siteye üyeyim ve arada bilinçaltımın dirençlerinden dolayı dinleyemediğim zamanlar olsa da, bir senedir telkinleri dinliyorum ve bu süre zarfında aşırı derecede kitap okudum, yani sayısını bilemiyorum. y789

Normalde de kitap okumayı çok seven biriyimdir ama bir türlü iş yoğunluğumdan ve oğlumun küçük olmasından dolayı kitap okumaya pek vakit bulamıyordum ama geçen sene içerisinde işlerim biraz daha durgunlaştı, derken oğlum anaokuluna başladı ve kitap okumak için çok fazla zamanım oldu krzm67 Sanırım geçen sene, gerçekten kitap okumaya niyet ettim ve çekim yasası işlemeye başladı ve bu niyetime uygun olaylar hayatıma girdi. blissy

Sizin de böyle tecrübeleriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler actionsmile

zynp0 14-03-2010 02:23 PM

Cevap: Telkinlerden sonra daha çok kitap okuyan var mı?

Merhaba yaseminist, bu konuyu açman çok iyi oldu çünkü ben de aynısını yaşıyorum, telkinlerden dolayı olabileceğini hiç düşünmemiştim ama artık televizyon da izlemediğime göre, evet, telkinlerden olmalısevincli Benim biraz okuyup yarım bıraktığım çok fazla kitabım vardı, birkaç aydır onların hepsine tekrar başladım ve teker teker bitirdim. Bunlar genellikle kişisel gelişim üzerine kitaplardı. Bundan sonra da hep yeni nesil bilmediği için yakınılan, benim de her seferinde suçluluk duyduğum yakın tarih konusuna odaklandım, şimdi resmen ders kitabı kıvamında bir kitap okuyorum ama o kadar zevkle okuyorum ki anlatamam. Üstelik okulda tarih dersinden her zaman nefret etmişimdirgirlhaha Kendime şaşıra şaşıra okuyorum, harika bir duygu. Doğru dürüst cümle kuramazken anlık kurallı cümleler kurmaya başladım. Eminim ki bunu yaşayan daha çok kişi var, herkes paylaşsın, iyice gaza gelelimy789

zeyz 14-03-2010 02:27 PM

Evet.Bende zeka ve zihin tazeleme telkini var.Ders çalışırken dinliyorum.Bunun yanında patates ve çikolata da yiyorum.Ders çalışmaya bağımlı hale geliyorum. :))
Ama bir kaç saağliğine :D

zeyz 14-03-2010 02:52 PM

Kitap Ruhu yüceltir.Ruh yücelince de kitap'a yöneliş artar.İşte bütün mesele bu.Sizler yüceliyorsunuz.Telkinlere devam.

DeLiTaY21 26-04-2010 10:00 AM

ya bende şöyle bir etki oldu: dün tam anlamıyla dinlemeye başladım suçlukuk ve ego yu.klasik müzik versiyonunda.şöyle olduönce kitap okuyordum o çalarken.acayip derece hızlı ve iyi okudum ve çok dinlendiğimi hissettim:)sanırım bende debu tarz bir etki olabilir...

tuxedo_mask 26-04-2010 01:08 PM

Telkinlerdenmidir bilmiyorum ama normalde pek kitap okumayan biri olmama
rağmen (genelde yarım bırakırım) bu siteyle tanıştıktan sonra çok fazla kitap okudum vee okuduğum kitapları bitirebilmeye başladım :)))

OkyanusEsintisi 11-10-2011 09:25 PM

Allah Allah ben de şimdi kuskulandım acaba telkinlerden midir.acayip kitap okuorum.elimden bırakamıorum.eger öle ise ATAKAN BEY e sonsuz tesekkürler......gerçi değilse de böle bi siteyi hizmetimize sundugu için tesekkurlerın en buyugu onun olsun......ATAKAN BEY bizim dualarımızla siz cok yasarsınız....

sweeet 11-10-2011 10:13 PM

Olabilir gerçekten. TV izlemeyi bırakan ve sıkça vaktimi nasıl daha faydalı ve verimli değerlendiririm diyen ben de kitap okuma miktarımda artış olduğunu söyleyebilirim. İlla kitap da olması şart değil ki okumak ve daha çok öğrenme isteği duyuyorum(kişisel gelişim konuları ki beni motive ettiği için okumuyorum içiyorum). TV ile vakit öldürmediğim her zaman dilimini okuyarak ve kendimi geliştirmeye adayaraka geçirmekten de mutluluk duyuyorum. Bence bu konunun farkındalıkların artmasıyla ilgisi olabilir. Mesela TV başında vakit geçirmek bir bağımlılık gibi bazen başından kalkamadığım da olmuştur. Eve gelip direk TV açılır. Dinlenirken bile Tv açılıp beyin yıkanması itina ile gerçekleştirilir. Hani reklamlara kadar izler bir haldeydim ki. Çok şükür bıraktım. Haftada bir akşam TV izlemeyi tercih ediyorum o sırada reklam izlemekten bile kaçınıyorum eziyet gibi geliyor.

UyuyanDev 18-12-2011 11:06 PM

Ben 2 haftadır suçluluk ve ego telkinleri dinliyorum ve bu süre içinde 4 tane kitap bitirdim ve bugün 5 tane daha aldım,kitap okumak giderek ilgimi çekmeye başladı. 22 yıldır hep zorla okumuşumdur, bir kitabı 50 60 sayfadan fazla okumazdım.. Şimdi 2 haftada kitap kurdu oldum :) bu siteyle ve telkinlerle tanıştığım için çok mutluyum .. Teşekkür ederim bu hizmeti sunan herkese :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:50 PM.