Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-daha-az-tv-izleyenler/)
-   -   izleyemiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-daha-az-tv-izleyenler/615559-izleyemiyorum.html)

iReminem 23-09-2010 12:59 PM

izleyemiyorum

valla ben istesemde izleyemiyorum artk çok sıkılıorum kalkıorum başından.çok ii oldu ders çalşmama engel oluodu ve başına oturunca ağzım boş durmuodu hç bişeler tıkınıodum sürekli

Perfinya 09-11-2010 04:07 PM

Cevap: izleyemiyorum

Telkinlere ara vereli 1 ay olacak neredeyse. Ama bu dinlemediğim dönemde bile Tv izleme isteğim tamamen yok oldu. Haftada 3 dizi için tv yi açıyorum. Bitince kapatıyorum tv'yi. Benim için bu bile mucize.

Alexandra 09-11-2010 04:26 PM

Harika, buna çok sevindim işte. Bu sayede pek çok aktiviteye vaktin kalacak. Bu aralar kabus gibi dizilerden başka bir şey de yok zaten. İnsanın beynini bir sürü abuk sabuk fikirle ve duygularla dolduruyorlar. En iyisini yapmışsın :)) Ben de şu polisiye dizilerden bir yakamı sıyırabilsem :)) Fazla cazipler yahu:))

nazendem 09-11-2010 05:56 PM

Bende bu sezon hiç dizi izlemedim.Televizyonu hiç açmıyorum nerdeyse.Gerçi internete fazla sarıldım ama olsun.Televizyondan iyidir.

planner 09-11-2010 06:14 PM

Alıntı:

nazendem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777936)
Bende bu sezon hiç dizi izlemedim.Televizyonu hiç açmıyorum nerdeyse.Gerçi internete fazla sarıldım ama olsun.Televizyondan iyidir.

Televizyonsuz tamam da internetsiz çok zor.y789

Perfinya 09-11-2010 06:23 PM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 777920)
Harika, buna çok sevindim işte. Bu sayede pek çok aktiviteye vaktin kalacak. Bu aralar kabus gibi dizilerden başka bir şey de yok zaten. İnsanın beynini bir sürü abuk sabuk fikirle ve duygularla dolduruyorlar. En iyisini yapmışsın :)) Ben de şu polisiye dizilerden bir yakamı sıyırabilsem :)) Fazla cazipler yahu:))

Evet tv deki beyin yıkama eylemlerinden uzağım artık çok şükür. Ama ben de internete sardım. Çok işim olmasına rağmen pc başından kalkamıyorum. Gerçi nette gezdiğim siteler öğretici geliştirici bilgileri okuduğum siteler fakat dozunu ayarlayamıyorum bir türlü.

azraist_24 18-11-2011 07:29 PM

Gercekten muthis bir degisim yaklasik 2.5 aydir dinliyorum ve nerdeyse hic TV izlemek icimden gelmiyor:) Onceden izledigim dizileri bile izlemiyorum, siz de de bu etki mevcut mu ben de hala devam ediyor da:zpzp:

sweeet 18-11-2011 09:09 PM

Çoğu insan sigarayı bırakır ben de sigara bırakır gibi TV yi bıraktım gerçekten çok bağımlıymışım. Soranlara öyle diyorum: "Bıraktım ben, izlemiyorum." Şimdi yalnız bir gün bir dizi izliyorum. Reklamları izlemeye dinlemeye tahamül edemiyorum. Artık tv ye hem vakit ayırmıyorum, hem de vakit ayırmayı seçersem izleyeceklerim konusunda daha seçici davranıyorum. Her güne bir dizi yok sadece çok ilgimi çeken şeyleri izliyorum.

matri 18-11-2011 09:43 PM

eve gelince yapacak bir is buldugunuz zaman kesinlikle televizyona ihtiyaciniz kalmiyo, yapacak isiniz olmadigi icin, tv ye muhtac kaliyoruz.

sweeet 18-11-2011 09:54 PM

Zaman öldürmek istiyorsanız tv bir numaralı cinayet aracı. :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:49 AM.