Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/)
-   -   DikkatLer Sanki Hep üzerimde (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/472270-dikkatler-sanki-hep-uzerimde.html)

ercanqur 06-04-2010 07:18 PM

DikkatLer Sanki Hep üzerimde

AsLında ßeLkide ßu ßir sorun deiL ama ßenim için Can sıkıcı oLan ßişey diyeßiLiriz ßuLunduqum ortamLarda Sanki Herkez ßeni izLiyormus qißi Sanki çok dikkat çekiyormus qißi oLuyorum DoqaL oLarak ßeni izLeyen ßi göz oLunca heyecanLanıyorum Hep eLim ayaqım DoLaşıyor surat HareketLerim değişiyor aynı zamanda Kızarıyorum Hemen Kendimi Hep huzursuz hissediyorum devamLı ßi suskunLuk Var meseLa 2 kişi Yanyana GeLip ßi ßaşLıyoLar konusmaya ßu Kadar KonuşuLacak ne ßuLuyorLar diorum Kendi Kendime ßenim Neden ßirisiyLe yan Yana GeLince o kadar KonuşuLacak Konum oLmuyor üsteLik insanLar benimLe Konusurken ÇekiniyoLar Neden ßana MantıkLı açıKlamasını Yaparmısınız Lütfen .

newroses 06-04-2010 07:30 PM

Cevap: DikkatLer Sanki Hep üzerimde

Alıntı:

ercanqur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601435)
AsLında ßeLkide ßu ßir sorun deiL ama ßenim için Can sıkıcı oLan ßişey diyeßiLiriz ßuLunduqum ortamLarda Sanki Herkez ßeni izLiyormus qißi Sanki çok dikkat çekiyormus qißi oLuyorum DoqaL oLarak ßeni izLeyen ßi göz oLunca heyecanLanıyorum Hep eLim ayaqım DoLaşıyor surat HareketLerim değişiyor aynı zamanda Kızarıyorum Hemen Kendimi Hep huzursuz hissediyorum devamLı ßi suskunLuk Var meseLa 2 kişi Yanyana GeLip ßi ßaşLıyoLar konusmaya ßu Kadar KonuşuLacak ne ßuLuyorLar diorum Kendi Kendime ßenim Neden ßirisiyLe yan Yana GeLince o kadar KonuşuLacak Konum oLmuyor üsteLik insanLar benimLe Konusurken ÇekiniyoLar Neden ßana MantıkLı açıKlamasını Yaparmısınız Lütfen .

Bu sorunların tamamı olmasada bende yaşıyorum.Aslında genel olarak bakılırsa psikolojik Ve birazda öz güven.(bununda telkininden halledebilirsin!!! faydasını görmüş olarak söylüyorum)İnsan kendi hakkında ne düşünürse o dur.Derler ya Kesinlikle doğru!!!

Bu sorunu sadece sen yaşamıyosun.Bundan emin olabilirsin;)

Bir kalabalık oldumu (örneğin okulda şiir okumak,tiyatro da seyircileirn içinde rolunu yapmak)heyecanladırır bizleri.

Kısacası düşüncelerini değiştirmekle başlayabilirsin.Örneğin: Gayet sosyal güzel ve utanmayan biriyim gibi inan bana çok işe yarıyor!!!

melis_88 06-04-2010 08:56 PM

Alıntı:

ercanqur Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601435)

Bende böyle hissediyorum tam olarak :( Güzel başladığım bir gün sırf bu duygular yüzünden mahvoluyor berbatlaştırıyor:(

spawnix 06-04-2010 09:23 PM

bu duyguyu bende yaşıyorum bunu ilk zamanlar yenmekte zorlandım fakat insan matraklığa vurunca kendini bi şekilde işler yoluna koyuluyor fakat zor bir durum hakikaten:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:12 AM.