Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

sevgilimin hayatını da değiştirmem mümkün mü??önerileriniz??

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız sevgilimin hayatını da değiştirmem mümkün mü??önerileriniz?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Meraba arkadaşlar ben iki gündür telkinleri dinliyorum ve bana çok faydası olacak biliyorum.Neyse ben de sorun yok.Çünkü ben olumlu yönde değişmek istiyorum zaten bunun için de elimden geleni yapıcam Önerilerinize ihtiyaç duyduğum konu ise şu: benim bir erkek arkadaşım var ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

sevgilimin hayatını da değiştirmem mümkün mü??önerileriniz??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-10-2008, 07:59 PM   #1 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart sevgilimin hayatını da değiştirmem mümkün mü??önerileriniz??

Meraba arkadaşlar ben iki gündür telkinleri dinliyorum ve bana çok faydası olacak biliyorum.Neyse ben de sorun yok.Çünkü ben olumlu yönde değişmek istiyorum zaten bunun için de elimden geleni yapıcam Önerilerinize ihtiyaç duyduğum konu ise şu: benim bir erkek arkadaşım var 7 ay oldu başlayalı belki bu bazılarınıza kısa bir zaman gibi gelebilir ama bu zamanda birbirimizi çok benimsedik ve ciddi düşünüyoruz.Birbirimizi çok seviyoruz zaten (Allah bozmasın ) Ama tabiki anlaşamadığımız noktalar var.Bir kere ben üniversitede okuyorum o lise mezunu.Gerçi kendine ait bir işi iyi bir geliri var ve sorumluluk sahibi bir insan.Ama kültürel,akademik vs. konulara çok uzak.En azından kitap okumasını istiyorum onu da yapmak istemiyor çok soğumuş çünkü okumaktan düşünmekten.. Daha 25 yaşında ama içi yaşlanmış sanki nasıl anlatayım bilemiyorum Farklı bişiler düşünüp yapmaktan çok uzak bir insan..Bense onun her konuda az çok bişiler bilen okuyan takip eden,kendini geliştirmeye çalışan bir insan olmasını istiyorum Okumamış olmasını çok büyük bir problem olarak görmüyorum sadece kendini geliştirmek isteyen bir insan olsun yeter benim için.Ama o kendini böyle şeylere kapatmış.. Neyse çok uzattım biliyorum ama bu konu beni çok üzüyor çünkü onu gerçekten seviyorum ve onun için bir şeyler yapmak istiyorum.Telkin dinletsem diye düşünüyorum ama onu nasıl ikna edicem neyle başlıycam karar veremedim.Okuma sevgisini, birşeyleri merak etmeyi nasıl aşılıycam düşünüp duruyorum..Ve bu konuda sizlerin engin bilgilerine danışmayı uygun gördüm.Yaratıcı, pratik ya da her nasıl olursa olsun çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.. Ve şimdiden teşekkür ederim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-10-2008, 08:38 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bucocukkim is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sevgilimin hayatını da değiştirmem mümkün mü??önerileriniz??

Bence telkinler bu konuda yardımcı olmaz.önce ilgisini çeken konularla güncel şeylerle ilgili bi kitap hediye ederek başlayabilirsin.madem sevgilisiniz beğendiğin bi kitaptan sık sık bahsederek ilgisini artırabilirsin...spor seviyosa sporla ilgi bi kitap mesela zamanla diğer kitaplarıda sever
bucocukkim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 09:44 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

benim de tavsiye edebileceğim tek şey esnek olmak.arkadaşınızı olduğu gibi kabul edin.onu değiştirmeye çalıştıkça değişmesini istedikçe bunu kendisine yani alışık olduğu benimsediği yaşam tarzına tehdit olarak algılayıp daha da tepkiye sebep olabilir.esnek olup onu olduğu gibi kabul edin.esneklikle yalnız onda değil sizi tanıyan herkeste değişime sebep olabilirsiniz.foruma da hoşgeldiniz.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 10:10 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

önerileriniz ve ilginiz için her ikinize de gerçekten çok teşekkür ederim..Zaten ona hiçbir zaman şunu yap bunu yap şu kitabı oku demedim çünkü bunlar hakikaten onun tepkisini çekecek şeyler olurdu.Sadece buçocukkimin dediği gibi beğendiim kitaplardan bahsettim belki ilgisini çeker en azından soru sorar diye ama olmadı:( Ama ne bileyim sonuçta kendini geliştirmeye açık olmak birşeyler okumak herkes için çok faydalı şeyler ve ben ona bunları yapmasını söylemeden onun da mutlu olup kabul edeceği bir yolla kendini değiştirmesini geliştirmesini istiyorum.. belki de önce onunla bu konular hakkında sohbet etmeliyim?? Ya da kendi davranışlarımla örnek olmalıyım?? Ama onun yapısını düşündüğümde bunların faydalı olacağına inanmıyorum inanamıyorum inanmıyorum çünkü bikaç kez bunu denemeye kalkıştığımda tepkileri hep olumsuz oldu ve konu değiştirildi.Yine denesem zamanı olmadığını yorgun olduğunu böyle şeylerin onun için bi faydası olmadığını düşünecek..evet esnek olmam lazım dediğiniz gibi ama bazen onun bu kendine ve hayat karşı kayıtsızlığı beni gerçekten çok üzüyor ama ona da birşey diyemiyorum iyice üstüne gidip boğmuş olmamak için..ve çaresiz kalıyorum
Alt 19-10-2008, 10:14 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Bence Öncelikle Değişimi Kendinizde Başlatın.. Gerisi Hiç Ummadığınız Bir Şekilde Gerçekleşecek Emin OLabilirsiniz..

Sevgiyle KaLın..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 10:20 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SereniTy.. Nickli Üyeden Alıntı
Bence Öncelikle Değişimi Kendinizde Başlatın.. Gerisi Hiç Ummadığınız Bir Şekilde Gerçekleşecek Emin OLabilirsiniz..

Sevgiyle KaLın..
kesinlikle aynen katılıyom serenitye.ne zaman değişime kendimle başladım o zaman hayatımdan daha fazla haz almaya başladım.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 10:20 PM   #7 (permalink)
Çevirmen

evet aslında haklısınız değişim önce bende başlar onda devam eder belkii iyiki varsınız paylaşmak öneri almak çok güzel.. hayata daha farklı bakabilcem sanırım bu site sayesindee
Alt 20-10-2008, 05:15 PM   #8 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bucocukkim is an unknown quantity at this point

2 senedir gelişim değişimle uğraşıyorum bu konuları araştırıyorum.bugün şöyle bi arkama baktım da epey yol almışım.Ama önüme baktığımda daha çoook yolum olduğunu görüyorum.bu tür şeylerle uğraşmak belli bir süre sonra bayıyor.
bu arada torpillisiniz heralde yeşil yeşil...
bucocukkim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2008, 04:15 PM   #9 (permalink)
Çevirmen

Ben de kişisel gelişim konularına çok meraklıyım bu konularda netten bişiler okurum hep ya da kitapları takip etmeye çalışıyorum hayatıma uygulamaya da çalışıyorum okuduklarımı sindirip.Yol aldım mı almadım mı bilemiyorum ama bazen ben de çok yoruluyorum gerçekten bazen çok istekli oluyorum bazense keşfetmekten yoruldum diyorum salıyorum iice kendimi..Ama bence kişisel gelişim yolculuğuna çıkmış hiçbir insan için bu yoldan dönüş yok Yeniden biryerlerden sarılıyorsun çünkü işe..En güzeli de bu zaten, bu yolun sonu yok.Felsefe gibi kişisel gelişim de hep yolda olmaktır bencee
Torpilden değil çevirmen rengi sanırım yeşil ama iyi olmuş yeşili çok severim
Alt 26-11-2008, 07:25 PM   #10 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
penbegul is an unknown quantity at this point

insanları değiştirmeye kalktığında zamanla seni mutlu eden şeyler karşındakini mutsuz etmeye başlıyor ve her ne kadar mükemmel bir ilişki yaşasanda birbirinden uzaklaşıyorsun.bence ya olduğu gibi sev ya da olduğu gibi sev

Bookmarks