Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

Yaşımdan utanıyorum..yardım lütfen...

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi Yaşımdan utanıyorum..yardım lütfen... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar..ben farkettim ki şu anki yaşımdan utanıyorum...yaşım şu an 29... sorunumu şöyle açıklayayım...ben dış görünüş olarak minyon yapılıyım ve yüzüm falan da olduğundan genç gösteriyor..bir de spor giyimli olmamı ve yer yer çabuk heyecanlanan pek olgun davranamayan cool olamayan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

Yaşımdan utanıyorum..yardım lütfen...

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-04-2011, 10:55 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Yaşımdan utanıyorum..yardım lütfen...

merhaba arkadaşlar..ben farkettim ki şu anki yaşımdan utanıyorum...yaşım şu an 29...
sorunumu şöyle açıklayayım...ben dış görünüş olarak minyon yapılıyım ve yüzüm falan da olduğundan genç gösteriyor..bir de spor giyimli olmamı ve yer yer çabuk heyecanlanan pek olgun davranamayan cool olamayan biri olduğum da düşünülürse... şu an insanlar tarafından 18-20 arası zannediliyorum ve bu durumu da hiç bozmak istemiyorum...çünkü birçok açıdan işime geliyor...çünkü herçekten ruhum ve aklım hala o yaşlarda...
kendimden genç olan insanlarla da kendimden büyük olan insanlarla da rahatça konuşabiliyorum..ta ki yaşım veya eğitim durumum sorulana kadar...ama bir noktadan sonra illa ki bu tür sorular soruluyor engelleyemezsin ki...sonra kişi yaşımın büyük olduğunu öğrenince bana karşı görüşü davranışları falan benim istemediğim doğrultuda değişiyor...
örneğin genç delikanlılar beni yaşıdı sanarak sıcak bir şekilde arkadaşca sohbet ederken yaşımı duyduktan sonra ise kendimi yaşıma göre geliştiremediğimi anlıyorlar veya bana abla muamelesi yapıp benden uzaklaşıyorlar ve yakınlık ve sıcaklık bir anda mesafeli bir saygıya bırakıyor kendini...ki ben ikisini de istemiyorum...
bu yaşıma kadar eğitimimi tamamlayamamış olmam ve kendi hayatımı kuramamış olmam beni utandırıyor..biraz da bu yüzden yaşım kimseler tarafından bilinmesin istiyorum ve genç görünmek işime geliyor...ama soranlara da yalan söylemek istemiyorum..söylersem de huzursuz oluyorum...lütfen yardım edin ben bu durumlarda ne yapmalıyım ? yaşım veya eğitim durumum sorulduğunda ne demeliyim sizce ? doğru söylesem olmuyor..yalan söylesem olmuyor...lütfen yardım edin ben bu durumlarda ne yapmalıyım ? yaşım veya eğitim durumum sorulduğunda ne demeliyim sizce ? doğru söylesem olmuyor..yalan söylesem olmuyor... söyleme o zaman diyebilirsiniz...söylememeyi tercih etsem o da saçma olmazmı ?
yazdıklarımdan belki akıl olarak olgun olmadığımı düşünenler olabilir ama aksine hiç öyle birisi değilimdir..küçüklüğümden beri hep yaşıtlarımdan daha terbiyeli ve olgun davranışlara sahiptim ve öğretmenlerinin hepsi de öyle derlerdi benim hakkımda...yani şımarık tiplerden zıp zıp zıplayan tiplerden değilim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 19-04-2011, 11:23 PM   #2 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Yaşımdan utanıyorum..yardım lütfen...

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar..ben farkettim ki şu anki yaşımdan utanıyorum...yaşım şu an 29...
sorunumu şöyle açıklayayım...ben dış görünüş olarak minyon yapılıyım ve yüzüm falan da olduğundan genç gösteriyor..bir de spor giyimli olmamı ve yer yer çabuk heyecanlanan pek olgun davranamayan cool olamayan biri olduğum da düşünülürse... şu an insanlar tarafından 18-20 arası zannediliyorum ve bu durumu da hiç bozmak istemiyorum...çünkü birçok açıdan işime geliyor...çünkü herçekten ruhum ve aklım hala o yaşlarda...
kendimden genç olan insanlarla da kendimden büyük olan insanlarla da rahatça konuşabiliyorum..ta ki yaşım veya eğitim durumum sorulana kadar...ama bir noktadan sonra illa ki bu tür sorular soruluyor engelleyemezsin ki...sonra kişi yaşımın büyük olduğunu öğrenince bana karşı görüşü davranışları falan benim istemediğim doğrultuda değişiyor...
örneğin genç delikanlılar beni yaşıdı sanarak sıcak bir şekilde arkadaşca sohbet ederken yaşımı duyduktan sonra ise kendimi yaşıma göre geliştiremediğimi anlıyorlar veya bana abla muamelesi yapıp benden uzaklaşıyorlar ve yakınlık ve sıcaklık bir anda mesafeli bir saygıya bırakıyor kendini...ki ben ikisini de istemiyorum...
bu yaşıma kadar eğitimimi tamamlayamamış olmam ve kendi hayatımı kuramamış olmam beni utandırıyor..biraz da bu yüzden yaşım kimseler tarafından bilinmesin istiyorum ve genç görünmek işime geliyor...ama soranlara da yalan söylemek istemiyorum..söylersem de huzursuz oluyorum...lütfen yardım edin ben bu durumlarda ne yapmalıyım ? yaşım veya eğitim durumum sorulduğunda ne demeliyim sizce ? doğru söylesem olmuyor..yalan söylesem olmuyor...lütfen yardım edin ben bu durumlarda ne yapmalıyım ? yaşım veya eğitim durumum sorulduğunda ne demeliyim sizce ? doğru söylesem olmuyor..yalan söylesem olmuyor... söyleme o zaman diyebilirsiniz...söylememeyi tercih etsem o da saçma olmazmı ?
yazdıklarımdan belki akıl olarak olgun olmadığımı düşünenler olabilir ama aksine hiç öyle birisi değilimdir..küçüklüğümden beri hep yaşıtlarımdan daha terbiyeli ve olgun davranışlara sahiptim ve öğretmenlerinin hepsi de öyle derlerdi benim hakkımda...yani şımarık tiplerden zıp zıp zıplayan tiplerden değilim

bence kendini kabullenmelisin..büyümeyi reddetmek sorumluktan kaçmakla ilgili olabilir..bence yaşını kafaya takma..ama yaşınında tadına var.eğer bu yaşını kaçırırsaannnn bir kaç sene sonra bu yaşın için üzüleceksin..

şimdi ne yapabilirsin bunu düşün.bence hayatın kıyısında kalma. mutlaka aktif olarak çalış.sen kendin ol..kimse senin yaşınla ilgilenmez o zaman.

bunların sebebi ne olabilirrr...küçükken efendi uslu olup çocukluğunu yaşamadığın için bitirmemiş ve devam ediyor olabilirsin..çocukken çocukluğnu yaşamamışsın..gençken gençliğini yaşamazsan keşkelerle dolu bir yaşantın olabilir..o halde

değişim başlasın..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 19-04-2011, 11:38 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence kendini kabullenmelisin..büyümeyi reddetmek sorumluktan kaçmakla ilgili olabilir..bence yaşını kafaya takma..ama yaşınında tadına var.eğer bu yaşını kaçırırsaannnn bir kaç sene sonra bu yaşın için üzüleceksin..

şimdi ne yapabilirsin bunu düşün.bence hayatın kıyısında kalma. mutlaka aktif olarak çalış.sen kendin ol..kimse senin yaşınla ilgilenmez o zaman.

bunların sebebi ne olabilirrr...küçükken efendi uslu olup çocukluğunu yaşamadığın için bitirmemiş ve devam ediyor olabilirsin..çocukken çocukluğnu yaşamamışsın..gençken gençliğini yaşamazsan keşkelerle dolu bir yaşantın olabilir..o halde

değişim başlasın..
evet canım doğru tahmin etmişsin..ben çocukken çok ağırbaşlı..olgun ve eve sorun getirmeyen bir çocuktum hatta öğretmenlerim tarafından hep akıllı uslu olarak sözedilirdim..ama tabi böyle olmanın bedeli ise çocukluğunu gençliğini hakkıyla yaşayamamış olmak oluyor...ve de o zamanlar asosyal ve çekingendim dolasıyla birçok kişinin en güzel anılarının olduğu lise döneminde bile pek kayda değer anım ve arkadaşlarım olmadı..belki o yüzden şimdi gençlerin bana yakınlık duyup benle arkadaşça konuşmaları hoşuma gidiyor olabilir...şu an biraz şartlarım genişledi ve şımarmaya daha müsait bir yaşantım var belki ondan durumlar böyle...ve malesef işe girip çalışamıyorum çünkü emekli babama gözkulak olmak zorundayım..akrabalardan da pek hayır yok..kendi başımayım bu konuda yani..sırf bu yüzden evlenemiyorum bile...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-04-2011, 12:02 AM   #4 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet canım doğru tahmin etmişsin..ben çocukken çok ağırbaşlı..olgun ve eve sorun getirmeyen bir çocuktum hatta öğretmenlerim tarafından hep akıllı uslu olarak sözedilirdim..ama tabi böyle olmanın bedeli ise çocukluğunu gençliğini hakkıyla yaşayamamış olmak oluyor...ve de o zamanlar asosyal ve çekingendim dolasıyla birçok kişinin en güzel anılarının olduğu lise döneminde bile pek kayda değer anım ve arkadaşlarım olmadı..belki o yüzden şimdi gençlerin bana yakınlık duyup benle arkadaşça konuşmaları hoşuma gidiyor olabilir...şu an biraz şartlarım genişledi ve şımarmaya daha müsait bir yaşantım var belki ondan durumlar böyle...ve malesef işe girip çalışamıyorum çünkü emekli babama gözkulak olmak zorundayım..akrabalardan da pek hayır yok..kendi başımayım bu konuda yani..sırf bu yüzden evlenemiyorum bile...

şartların genişlemesinden kastın maddi imkanlaarsa bence çalışmaman için engel olmasın. yardım konusunda seni kutluyorum ama bence babana destek olmak kendi hayatını kısıtlamamalı. şimdide o zaman ki gibi olgun davranıyorsun. bunun sonucunu tekrar düşün istersen..

yardımda 3 k kuralını okumanı tavsiye ederim sevgiler..

Alt 20-04-2011, 12:14 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Of Allah'îm ya evet bu çok büyük bir sorun ve tamamen toplum dayatmalarından ileri geliyor, 29 yaş çok genç bi yaş aslında....Ama insanlar o kadar meraklı ve yargılayıcı ki; hemen soru yağmuru; "Sen daha evlenmedinmi?" "Hala iş bulamadın mı?" yok efendim hadi iş buldun evlendin "eee çocuk yok mu daha?" "Maaşın kaç lira?" "sen o bölümde niye okudun?" vs vs vs offff insanımız ne kadar meraklı, büyük ihtimalle bi zamanda bi yerde ya sizi kendi çocukları ile kıyasladılar ve bugün bi baltaya sap olamadıysanız ya da yaşınız geçkinse bu sorulara cevp veremeyince siz egonuızu tatmin ederler....Erkekler askerden dönünce evlenmeli kız dediğin 30undan önce çocuk yapmalı ya sırf toplumun bu salak saçma normları yüzünden istenmeyen alelacele evlilikler yapılıyor mutsuz çocuklar ortada artı sevilmeyen meslekler seçiliyor para için idealler çöpe....bende 25 yaşındayım ama ben bile yaşım geçti diye düşünüyorum hala bazen...Arkadaşlar dünya 40dan 50sinden sonra türlü başarılara imza atmış ünlü olmuş pek çok insanla dolu....Hayatta hiç bir şey için geç değil, bırakın evlilikte, işde vs vs hepsi zamanında gelsin ve tatmin edici olsun hayatta herşeyi sadece kendiniz için yapın başkalarını memnun etmek için değil ya da ne düşünürler diye değil asolan budur...Sorulara, eleştirilere kulak tıkayın çünkü bilinki biri sizi yaşınıza göre niteliyosa yada hala meraklı sorular soruyosa kinayeli o insan egosuyla bi sorun yaşıyodur veya aşalık kompleksi vardır sizle kendini yada çocuğunu falan kıyaslıyodur sadece bi kaç istisna iyi niyetle sorar, toplumun bazı sığ dayatmalarından kurtulmalı ve kendimize hayatı zindan etmemeliyiz çünkü yaşım geçti mantığıda bir çekirdek inançtır ve önümüze gelecek fırsatları engeller.
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-04-2011, 12:28 AM   #6 (permalink)
Dolphin

canım şimdi burda sorun yaşın geçmiş olması değil şuan ki yaşını boşuna geçirmesi..yoksa gelecekte de aynıkaygıları taşımasından endişelendim..çünkü çocukluğunu yaşayamadığı için bunun yükünü taşıyor.gençliğinide yaşayamazsa yine bunun yükünü taşıması endişe verici..

yoksa insanlar ne demiş niye demiş önemli değil..eminimki insanların söylediği Angel in iç sesi..içimizdeki fısıltıları dış dünyada duyarızz..(tabi içimize o fısıltıları kim sokar o da tartışılırr..):)

Alt 20-04-2011, 12:33 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım şimdi burda sorun yaşın geçmiş olması değil şuan ki yaşını boşuna geçirmesi..yoksa gelecekte de aynıkaygıları taşımasından endişelendim..çünkü çocukluğunu yaşayamadığı için bunun yükünü taşıyor.gençliğinide yaşayamazsa yine bunun yükünü taşıması endişe verici..

yoksa insanlar ne demiş niye demiş önemli değil..eminimki insanların söylediği Angel in iç sesi..içimizdeki fısıltıları dış dünyada duyarızz..(tabi içimize o fısıltıları kim sokar o da tartışılırr..):)
haklısın ama bence toplumun bazı dayatmalarıda çok etkiliyo bizleri zaten tüm çekirdek inançlar böyle ortaya çıkmıyomu? insanlar soru sordukça ve biz cevap veremedikçe eksik olduğumuz duygusu dahada artıyor ben bunu çevremden çok duydum o yüzden paylaştım yazıyıda okuyunca cuk oturdu, biz çoğu şeyi kendimiz için yapmıyoruz ki hep onaylanma beğenilme takdir edilme korkusu ile yaşıyoruz sadece kendimiz için yaşasak ki burda kast ettiğim bencillik değil herşey çözülecek, bilinçaltımız sürekli yaşımızın geçtiğini fısıldar bize ve değişimden korktuğumuz hatta başarılı olmaktan bile korktuğumuz için hep kendimizi erteleriz bahanelerde hazırdır yaş, para, aile vs vs bence yaşadığımız toplumun inanç kodlarını bulup listelesek valla hemen hemen herkesin çekirdek inancını buluruz gibi me geliyo
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-04-2011, 11:42 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Bizim insanlarımız Akdeniz'e kıyısı olan Ülkelerin haricinde kalmak üzere, daha sıcak, daha
ilgilidir, hatta insanların özel yaşamına dahi karışacak kadar... Fakat yurtdışında da sıkıcı
bir ortam vardır. Aynı işyerinde çalışan insanların yanına pat diye gidemezsiniz, randevu alırsınız.
Ben oturduğum Site'de bir komşumdan bahsetmek istiyorum. Tüm kardeşleri çalışmış, evlenmiş ve çocukları olmuş.
Fakat arkadaşım -dünya tatlısı kız- evin en küçüğü, yaşlı anne ve babasına bakmış, çalışamamış, bir dediği
iki olmamış ama, özellikle babası "biz ölünceye kadar yanımızda kal, herşeyimiz senin" demiş ve şimdi babası hayatta değil...
Şimdi eğer bu kızın "keşke'leri" olmasaydı, hayatının onun için doyum verici olduğunu söyleyebilirdik. Ama "keşke çalışsaydım,
evlenseydim zamanında" gibi cümleler sarf ediyor. Ruh, deneyim istiyor kendini duyumsatacak...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-04-2011, 11:44 AM   #9 (permalink)
bigokyanus
Guest

Ben bana yaşım sorulduğunda yıllardır 18 diyorum , şakaya vuruyorum .Yıllardır aynı yaştasın diyenlere de ben sözümün eriyim ne dersem odur diyorum . Liseyi bitirdiğimde herkes ilkokulu yeni bitirdim sanıyordu , üniversite biteli 10 yıl olmasına rağmen hala öğrenci sananlar da oluyor . Yaşın bi önemi yok ki ve kimseyi de ilgilendirmez . Seni yaş ile değerlendirenlerse kendileri kaybeder.

Sen kendini sev ve kabullen gerisi hikaye . Bu arada bence sen çalışmak istemiyorsun gibi , emekli baban sanki bahane gibi ...
Çünkü insan istediği her şeyi gerçekleştirir yeter ki istesin...

Alt 20-04-2011, 12:30 PM   #10 (permalink)

mevsim_bahar_olunca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
10 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mevsim_bahar_olunca is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar inanın öğretmen olduğuma inanmıyor kimse 26 yaşımdayım ama 17-18 gösteriyorum öğrenci sanıyorlar.Yaşlı göstermekten kat kat iyidir.Boşverin sakın üzülmeyin.
mevsim_bahar_olunca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks