Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   HER ŞEYİ KAFAMA TAKIYORUM YARDIMCI OLUN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/625869-her-seyi-kafama-takiyorum-yardimci-olun.html)

redkit1 24-08-2016 11:21 PM

HER ŞEYİ KAFAMA TAKIYORUM YARDIMCI OLUN

CEVREMDE AİLEMDE YADA MESELA Bİ OYUNDA BİRİ BANA Bİ LAF DİYİNCE BİLE SAATLERCE GÜN İÇİNDE ONU DÜŞÜNÜYORUM NİYE DEDİ SORUSUNU KENDIME SORUP DURUYORUM VE O ARADA BEYNIM DURUYO SANKİ. GÜNLERİM HEP MUTSUZLUKLA GECİYO GECEN HAFTA ARKADAŞLARIM KAVGA ETTİ HALA ONU NASIL DÜZELTİRİM NASIL YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM YARDIMCI OLUN LÜTFEN

vitamin61 29-08-2016 08:06 PM

Cevap: HER ŞEYİ KAFAMA TAKIYORUM YARDIMCI OLUN

Ben de her seyi kafama takiyorum keşke bir çaresi olsaydi. Bosver demeyi ogrenmemiz lazim ama zor.

Nrmn7816 15-09-2016 10:07 PM

Cd leri nerden ve nasil ondirebilirim yardimci olurmusunuz

MuminOKAN 16-09-2016 12:39 AM

Hoşgeldiniz arkadaşlar.
İmzamdaki link yardımcı olacaktır.

asin 16-09-2016 12:16 PM

Gerçekten bu sesler işe yarıyor mu ne kadar sürede etkisini gösteriyor MüminOkan?

MuminOKAN 16-09-2016 02:42 PM

Merhaba. Telkinler ciddi anlamda işe yarıyor. Süre olarak, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kez'a hepimiz aynı olayı yaşasak bile çok farklı anlamlar yüklüyoruz. Bende telkinlerin etki süresi 1 kaç gün yada 1kaç hafta olabilirken, siz 2 günde etkiyi görebilirsiniz.

pinky9 19-09-2016 12:42 AM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 859351)
Merhaba. Telkinler ciddi anlamda işe yarıyor. Süre olarak, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kez'a hepimiz aynı olayı yaşasak bile çok farklı anlamlar yüklüyoruz. Bende telkinlerin etki süresi 1 kaç gün yada 1kaç hafta olabilirken, siz 2 günde etkiyi görebilirsiniz.

Sevgili müminokan, telkinleri kaç yıldır dinliyorsunuz hala devam ediyor musunuz merak ettim? Bende 1 yıldır dinlememe rağmen kalıcı etkisi olmayınca bıraktım dahy789

MuminOKAN 19-09-2016 07:02 AM

Merhaba.
Biliyorsunuz sitede çok uzun zamandır üyeyim ve ilk başlarda telkinleri dinleyerek (2 en fazla 3 hafta diyebilirim) kendine güven ve dışa dönüklük konusunda öyle adımlar attım ki sitede yapılan organizasyonlarda yer aldım. -Şu sıralar nadir de olsa sigara bırakma konusunda telkin dinliyorum.-
Sonrasında çeşitli ve bolca kitap okuyarak ve hep merak ederek araştırıyorum. Şu an bile. Öyle ki Türkiyede, sektöründe 3. Ticari işletmeyi kuruyorum.
Telkinlerin bendeki en büyük etkilerinden biri de, kontrolün, sorumluluğun bende olduğu bilincini uyandırıp arttırdı.

pinky9 19-09-2016 03:46 PM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 859369)
Merhaba.
Biliyorsunuz sitede çok uzun zamandır üyeyim ve ilk başlarda telkinleri dinleyerek (2 en fazla 3 hafta diyebilirim) kendine güven ve dışa dönüklük konusunda öyle adımlar attım ki sitede yapılan organizasyonlarda yer aldım. -Şu sıralar nadir de olsa sigara bırakma konusunda telkin dinliyorum.-
Sonrasında çeşitli ve bolca kitap okuyarak ve hep merak ederek araştırıyorum. Şu an bile. Öyle ki Türkiyede, sektöründe 3. Ticari işletmeyi kuruyorum.
Telkinlerin bendeki en büyük etkilerinden biri de, kontrolün, sorumluluğun bende olduğu bilincini uyandırıp arttırdı.

Bende nerdeyse 5-6 yıldır üyeyim. İlk dinlediğimde etkili olmuştu ama hiçbi zaman kalıcı olmadı maalesef 1 yıl ara verdim, sonra 1 yıl çok düzenli şekilde dinledim gene geçiçi etkisi oldu bıraktım o yüzden. Ne mutlu size25889

MuminOKAN 19-09-2016 07:35 PM

Sitede çok fazla farklı uygulamalar da var. Onlardan denediniz mi? Mesela hooponopono tekniği?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:05 AM.