Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Forum ve Tanışalım evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 5 yıllık evliyim 1 kızım var kızımın hatrına devam eden bi evlilik olduğunu eşimde biliyor. hayat böyle gidiyordu derken bi bayan arkadaşla yakınlaştık aslında bu bayanı evlenmeden önce de tanıyordum ama yakınlığımız yoktu. son zamanlarda sık görüşür olduk önceleri benim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-01-2011, 10:43 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point
Standart evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

5 yıllık evliyim 1 kızım var kızımın hatrına devam eden bi evlilik olduğunu eşimde biliyor. hayat böyle gidiyordu derken bi bayan arkadaşla yakınlaştık aslında bu bayanı evlenmeden önce de tanıyordum ama yakınlığımız yoktu. son zamanlarda sık görüşür olduk önceleri benim mutsuzluğumu paylaştığım bi dost gibiydi. sonraları ona bağlanmaya başladım evlillikte bulamadığım herşey sanki onda var gibi geliyor. onun yanında mutluyum. o da bunları hissetti ve hiç beklemediğim bi durum çıktı ortaya bana dediki 'ben seni yıllar önce sen evli değilken çok seviyordum aşıktım ama sen farketmedin. bende sana açılacak cesaret yoktu sende de bunu görecek hal yoktu. evlendin ben çok acı çektim unuttum. istanbula gittim 2-3 yıl kaldım kendime geldim şimdi buraya döndüm ama benim için sadece iyi bi arkadaşsın ötesi yok'
YIKILDIM zaten mutsuz bi evliliğim var büyük bir fırsatı kaçırmışım bunu öğrenmek hep yıktı. ben eşini aldatacak bi kişilikte değilim eşim boşanmak istemiyor. bizim sorunlarımız zaten vardı ama aklım başkasındayken eşimle yapamıyorum ÇILDIRACAĞIMMMMMMMM

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 11:08 AM   #2 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Standart Cevap: evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Hımmm,,gerçekten zor,,Allah yardımcın olsun
Alt 19-01-2011, 11:20 AM   #3 (permalink)
Teğmen

sah.57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sah.57 is an unknown quantity at this point

gerçekten çok kötü bir durum allah yar ve yardımcın olsun elbet bir çıkar yolu vardır büyüklerimiz konu hakkında yorum yaparlar inş.
Alt 19-01-2011, 12:08 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhabalar.

İlginç bir durum var ortada.

Eğer önceden aşıksa, bunu bir şekilde belli ederdi o zamanlar.

"evlendin ben çok acı çektim unuttum istanbula gittim 2-3 yıl kaldım kendime geldim şimdi buraya döndüm ama benim için sadece iyi bi arkadaşsın ötesi yok"

sözü çok iddalı bir söz olmuş.Çünkü o zamanlar bir yakınlığınız yokmuş.Uzaktan da bu denli bir aşk olmaz diye düşünüyorum.Diyelim ki böyle bir şey var.Şimdi bunları siz evliyken söylemesi ne kadar doğru.Sizinle şu an yakınlaşması da öyle.Çünkü siz hala evlisiniz.Ayrıca sadece arkadaşız şu an da demiş.Çelişkili söylemler ve bir kurgu var gibi gözüküyor.Yanlış anlamayın tabi ki bu benim görüşüm.

Tam durumu bilemiyoruz tabi ki ama, burada yazılarınızdan bunlar çıkıyor.Ve ona bağlandığınız.

Burada biz, kişisel gelişimle, yani insanın kendisini tanıması, sevmesi, geliştirmesi gibi konularda yazıyoruz öğreniyoruz.En çok üzerinde durduğumuz nokta, kişinin mutluluğu başka birinde,yerde ya da şeyde aramasının boş olduğu ve bunun sadece kendisiyle alakalı olduğudur.

Demek istediğim,sizin mutluluğunuz başka birinde ya da başka bir yerde-şeyde değil.İçinizi değiştirdiğinizde, dışınız da değişecektir.

Mutluluk sevgi huzur, sadece içinizde erişebileceğiniz şeylerdir.Şartlar ya da olaylar size kendinizi tanıtır.

Eğer evliliğinizde problemleriniz varsa, bunların neden kaynaklandığını ve sizde neler hissettirdiğini düşünüp bulmalısınız.Bunları bulup çözmediğinizde, yeni bir evlilikte de benzer hatta aynı durum ve duyguları yaşayacaksınız.Dolayısıyla,mesele evlilik ya da başka birisi değil.Mesele sizsiniz.Sizin mutluluğunuz ve huzurunuz önemli olan.Kişiler size sadece kendinizi tanıtır.

Yanlış bir şey yapmadan önce biraz düşünüp öyle karar vermenizi tavsiye ediyorum.Elbette ki hayat sizin hayatınız ve kararlar size ait.

Sevgiler ;)
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 12:26 PM   #5 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Yanımıza hoşgeldiniz.

Öncelikle bir soru sormak istiyorum. Evlilikten beklentileriniz neler? Neyi arıyorsunuz da bulamıyorsunuz? Bu bayan da bulduğunuz şey nedir eşinizde olmayan? Öncelikle bunu netleştirelim. Onun dışında hanımefendinin size söylediklerini etik ve doğru bulmadım. Bekarken bunu söylemeye cesaret edemeyen bir kadının evli bir erkeğe bunu bu kadar kolay ifade etmesini de garipsedim. Kusura bakmayın ama böyle bir sevgi yok...

Öncelikle sevgi dili sorununuzu çözelim. Siz bir sevgi arayışı içinde gibi görünüyorsunuz. Ardından frekanslar uyuşmuyorsa bunu zaten anlarsınız.
Onun dışında Mehmet beyin söylediği her şeye ben de katılıyorum. Bunu bir fırsatı kaçırmak olarak tanımlanıza da katılmıyorum. Hayatınız ve evlilik eşinizden ibaret değil. Evliliğiniz sonucunda dünyaya gelen bir kız çocuğu var. O sizin kızınız. Onu düşününce de bir fırsatı kaçırmış gibi mi hissediyorsunuz kendinizi? Yoksa size verilmiş en özel armağan olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Olabilecek ihtimaller üzerinden değil, şu'an üzerinden değerlendirmeler yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. İhtimalleri hep göz önünde bulundurursanız zaten mutluluğu bulamazsınız. O zaman başka bir ihtimal ortaya atarız. Deriz ki belki o bayanla da mutsuz olacaktın. O zaman... O şartlar altında...

Linkte size çok faydası olacak yazılar bulacaksınız.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...evgi-dili.html

Sevgilerimle.
Alt 19-01-2011, 12:48 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
20 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izdüşüm will become famous soon enoughizdüşüm will become famous soon enough

yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var...
sizin yazınızı okuyunca istemsiz olarak bu bildik cümle geçti aklımdan.
artık ne zaman 'AŞK' sözü geçse iki çift laf etmeye hakkım varmış gibi geliyor ne dense:)
vee ben aşk a yeni bir açıklama getirmek istiyorum.
AŞK, insanın içinde taa derinlerinde göremediği duyamadığı ama görülmek duyulmak ve yaşanmak istenenlerin çığlığıdır.
nesnesi ne olursa olsun.
duymak görmek isteyene ve buna hazır olana her yeni AŞK yeni bir başlangıçtır kendini bulma yolunda.
diliyorum ki bu AŞK size kendi yolunuzu açsın.
kendinize ve aramıza hoşgeldiniz.
izdüşüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 01:24 PM   #7 (permalink)
bigokyanus
Guest

Bence eşinizle yapabilirsiniz gibi geliyor , sizin ki boşluğa düşme ve boşluktan birine bağlanma gibi bir durum sanki... Ya da bağlandığını sanma .
Bir evlilik terapistine gitmeyi hiç düşündünüz mü? Yıkmak , boşanmak inanın çok kolay , zor olan ayakta durmak ve yeniden inşa etmek .
Bu tarz olaylar olmasa bile evliliğin çatırdamasını birçok evli çift yaşamıştır bence evlilik bir kavanozun içine çakıl taşları yerleştirmek gibi , yaşanmışlıklarınız içine atılan her çakıltaşı . Ve daha fazla yaşanmışlık istiyorsanız arada bir kavanozun çalkalanması gerekiyor . Tartışmalarınız ve birbirinizden koptuğunuzu düşünmeniz de bu çalkalanma .
Ama kimse daha fazla çakıltaşı yerleştirmek için arada bir kavanozun silkelenmesi gerektiğini bilemiyor , farkedemiyor . Bazıları şiddetle çalkalayıp kavanozu kırıyor ve tüm yaşanmaşılıkları dağıtıyor bazıları da çok daha güzel taşlarla ömrünün sonuna kadar daha güzel şeyler paylaşıyor .
Şimdi size tavsiyem haddime düşmez belki ama zor durumda görünüyorsunuz , iyi bir evlilik terapisti bulmanız , çünkü siz de eşiniz de bir şekilde hayata başkaları ile devam edersiniz ama ya kızınız ?
Kendiniz için de düzelmeniz ve iyi bir eş, iyi bir baba , kendini tanıyan bir birey olarak yolunuza devam etmeniz için yardım almanız lazım.
Alt 19-01-2011, 01:33 PM   #8 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point

yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar aslında olan biten süreçte benimde anlayamadıklarım var şuan emin olduğım tek şey kendimi o arkadaşın yanında çok iyi hissettiğim ve hep onla olmak istediğim. biz eskidende tanışırdık ben evli değilken ama o zaman hep grup içinde veya kalabalık ortamlarda görüşürdük. bana olan sevgisini hiç hissetirmedi. aslında bunu bilen ortak dostlarımızda varmış ama kimse bana bahsetmedi. reddedilmekten o kadar korkmuşki hiç açık vermemiş. aradan geçen yıllar özgüvenini arttırmış olmalı. bir kaç aydır teketek görüşüyoruz. buraya dönünce çeşitli konularda benden yardım istedi ev taşıma yerleşme v.s. bu esnada aramızda yakınlaşma başladı. ben onu sık sık aramaya başladım buluşmaya başladık. zaten evde mutsuzdum zamanla hislerimi anlamaya başladı 'seni üzmek istemem ama arkadaşlık dışında benden bişey bekleme falan dedi tabi bunları uzun uzun konuştuk ve aslında 5-6 yıl önce sen bekarken ilgim vardı aşıktım ama atlattım dedi ŞİMDİ DURUM TERSİNE DÖNDÜ. Ben seviyorum ama karşılığı yok. Eşim bunları bilmiyor ama epeydir boşanmayı konuşuruz ama cesaret edemeyiz. sanki şimdi daha çok istiyorum bunu.
eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 03:30 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

namasteeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 314
340 Mesajinıza toplam 997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
namasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the roughnamasteeee is a jewel in the rough

"Aşk o şuledir ki, parladımı sevgiliden başka ne varsa hepsini yakar"
___________________________________Hz. Mevlana

Gerçek aşk engel tanımaz, mantık yürütmez.

.
Alt 19-01-2011, 03:54 PM   #10 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice

Merhaba,
Ben yıkılan evliliklere ve güzel giden ilişkilere gerçekten üzülüyorum.Evlilliğimde mutsuzum o yüzden dışarı kaçıyorum lafının arkasına sığınanlarıda yargılamak istemiyorum ama kendine güveni olmayanlar olaak görüyorum.
Öncelikle kendinizi dışarıya atıp başka insanları sevmek yerine evliliğinizde ki sorunun ne olduğu üzerinde çaba sartmeniz daha doğru benim görüşüme göre neden mutsuzsunuz yada eşiniz neden sizi mutsuz ediyor bunları hiç düşündünüzmü kendinizi eşininiz yerine koyup düşündünüz mü. Kişisel gelişim yolunda şunu öğrendim ki karşındaki kişide senin bir yansıman var.yani eşinden seni mutsuz edecek tavırlar görüyorsan.demekki o duyguları sen kendi içinde besliyorsundur.yada içinde bir korku vardır ki onu yaşıyorsundur.Yani eşinle mutsuz olmayı sen seçiyorsun aslında.Öbür kızlada mutlu olmayıs en seçiyorusun.
Mutsuzluğunuzu başka insanlarda aramak yerine kendi içinizdeki mutsuzluğu düzeltmeniz en doğrusu kendi içinizdeki mutsuzluğu yada buna benzer duyguları barındırdığınız sürece kısır dögü yaşayacaksınız.Şİmdi kendinizi iyi hissettiğiniz kişiyle ileride eşinizle yaşadığınız şeyleri onunlada yaşayacaksınız.peşiniz hiç bırakmayacak eşinizin sizi gerçekten sevdiğini hissediyorsanız eğer bence biraz daha mantıklı düşünmeniz gerekiyor.Sorunu kendinizde arayıp bulup onu tedavi etmeniz gerekiyor bunun için çabalamanız gerekiyor.Güzel olan şeyleri bozmak çok kolay ama o güzelliği tekrar yakalmak çok zor...

Bir insan kendi içinde mutluysa ve kendini seviyorsa iyi bir yaşam onu bekliyor bunu tüm kalbimle söylüyorum.

Umarım doğru yolu bulursunuz.
Sevgiyle Kalın.

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil