Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

ilişkimde bir derdim var

Forum ve Tanışalım ilişkimde bir derdim var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: luckhere Nickli Üyeden Alıntı Merhaba arkadaşlar Sosyolog bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine uzun zamandır siteyi takip ediyorum,tanıştğım ilk günden beri telkinleri düzenli düzensiz dinliyorum ve faydalarını gördüm.Günlük olumlamalar ile farkındalık yaratarak,bilinçaltı kalıplarını iyileştirmeye çalışıyorum yaklaşık bir yıldır bir ilişkim var,fakat ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

ilişkimde bir derdim var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2010, 09:55 AM   #21 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice
Standart Cevap: ilişkimde bir derdim var

Alıntı:
luckhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar
Sosyolog bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine uzun zamandır siteyi takip ediyorum,tanıştğım ilk günden beri telkinleri düzenli düzensiz dinliyorum ve faydalarını gördüm.Günlük olumlamalar ile farkındalık yaratarak,bilinçaltı kalıplarını iyileştirmeye çalışıyorum
yaklaşık bir yıldır bir ilişkim var,fakat ilişkimde bir türlü sorunları çözemiyorum.Sorunum;karşılıklı davranışlarımızdaki dengesizlikler
onunla ayrılmaya karar veriyorum ve ayrılıyoruz,sebebi bana verdiği sözleri tutmaması,alkol kullanması,arkadaşlarında kalması yani sorun ''onu kontrol etme,onu yönlendirme isteğim''..ve ayrılıyorum..ilk birkaç gün üzerimden bir yük kalkmış gibi oluyor,çünkü;''nerdesin,naptın,neden aramadın,neden arkadaşlarında kalıyosun,neden ailenle ilgilenmiyosun''gibi sorularla onu kontrol etmediğim için,kendimi hafiflemiş gibi,ama stressiz bir gün geçiriyorum.böyle birkaç gün geçiyor fakat;bir kaç günün sonunda onu özlemeye başlıyorum,buarada o da sürekli ayrılmak istemediğini beni sevdiğini söyleyerek kendini sıklıkla hatırlatıyor.
iki şey var zihnimde ;
1.Duygularımla hareket ettiğimde,kalbimin sesini dinlediğimde,onu çok sevdiğimi,hayatımda önemli bi yeri olduğunu anlıyorum,ve onunla ne kadar mutlu zamanlar geçirdiğimizi
2.Mantığımla hareket ettiğimde,onunla birlikteyken,onun bazı davranışlarından hoşlanmadığımı,onun çok rahat bi adam olduğunu,alkolün olumsuz bir etken olduğunu ve onu bırakamayacağını,ve bu ilişkinin fazla süremeyeceğini,beni üzeceğini düşünmeye başlıyorum

Lütfen bana yardım edin nasıl bir karar almam gerektiği konusunda kendimi yetersiz hissediyorum

Öncelikle sevgilinizi değiştiremeyeceğiniz gerçeğinden hareketle, onu olduğu gibi kabul edebilecek ve onu kontrol etme çabasından
kendinizi kurtarabilecek misiniz ? Kabule geçip, onu olduğu haliyle sevebilecek misiniz ? Bunları başarabilirseniz bu ilişki yürür.

Ancak hayır ben bunu yapamam, bu bana ters diyorsanız, kesin ve net kararınızı verip ayrılığı tercih edeceksiniz.

Sonuç olarak, her ikisi de bir karardır ve sizi rahatlatacaktır.

Kararsızlık ise herşeyden kötüdür. Bir an evvel karar vermeniz ümidiyle, sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 01:07 PM   #22 (permalink)
Teğmen

huzurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 104
85 Mesajinıza toplam 345 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura about

sevgili luckhere şuan içinde bulunduğun durumu çok iyi anlayabiliyorum. Eğer benim yazılarımı okuduysan özellikle günlüğümdeki yazılarımı benimde aynı sorunlarla karşılaştığımı ve neler yaşadığımı belki biraz anlayabilirsin. Duygusal yönü ağır basan kişiler yanlışa daha meğilli kişilerdir. Ben 7 senelik ilişkimde hep duygusal hareket ettim evet sonunda ayrılık kararı aldım fakat bunca gecen süreyi göz önünde bulundurduğunda nekadar zor olduğunu tahmin edebilirsin. Bu süre içerisinde bende karşı tarafta çok yıprandı sırf sevgimiz yüzünden ki ayrılık kararını verdiğimizdeki yıkımı düşün artık. Zaman geçtikçe iki insan birbirine daha çok alışıyor bir çok şey paylaşmış oluyorsun artık o sen sende o oluyorsun ama aradaki tezatlıklar bir türlü aşılamıyor belki bunu başaranlar vardır. Bunun için iki tarafında bilinçli olması kararlı ve istekli olması gerekir. Sorunlar bir bir belirlenip iki taraf içinde en iyi çözümün bulunması gerekir. Ancak bu noktada güven çok önemli ona ciddi anlamda her konuda güven duyabilmen şart. Güven yoksa saygıda olmaz doğal olarak sevgide bir süre sonra yok olur gider. Şu an ona güvenin hiç yoksa emin ol hiç de olmayacak.

En güzeli başında karar vermen sonra daha çok üzülmemen için ve geniş düşün lütfen koca dünyada tek sevebileceğin insan o değil mutlaka farklı insanlarla farklı şeyler yaşayacaksın şu anki ruh halin bağımlılıktan başka bir şey değil. Bir rahatla bir serbest bırak başka fırsatları değerlendir eğerki o gerçekten seninse emin ol bir şekilde ne olursa olsun yine senin olacaktır. Olacakların önüne kimse geçemez.
Alt 13-01-2010, 01:34 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 615
22 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurnur will become famous soon enoughnurnur will become famous soon enough

ben bir de ho'oponopono yöntemini denemeni öneririm.. son zamanlarda ben bu tekniğe sarmış durumdayım.. aslında hala kafamda teknikle ilgili cevaplanmamış sorular var ama yine de rahatlatıcı bir yöntem.. yaşadığın herşeyin sorumluluğu üzerine alıp, sorunu kendinde çözme hissi kişinin tüm gücün kendinde olduğu hissiyatını yaratıyor.. anladığım ölçüler dahilinde ho'oponopono ve onun kapsadığı çiğ damlası tekniğini (her ne varsa) kullanarak barındırdığım engelleyici hafıza kayıtlarından ve hatıralardan arınmaya çalışıyorum ve işe yaradığını düşünüyorum..
her ikinizin de hayrına olacak şekilde olumlu çözümlere ulaşmanız dileğiyle... sevgiler..
nurnur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 02:47 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

HERŞEY Bİ tarafa arkadaşlar ama bunları okurken aklıma takıldı.. biz kadınlar niye böyleyiz ya hep acı çeken biz oluyoruz.. aşk acısı çeken bu kadar hayatının ortasına ilişkilerini koyan erkek gördünüzmü..
sevgili luckhere bence herşey olacagına varır.. kendini üzme.. yıpratma bilinçaltını sakın.. deneyimlerimden yola çıkarak söylüyorum ki hiç bir erkeğe değmez.. çok da tınnnn de, geç git ..yorma güzel aklını..
canım mutlu ol hep işallah ve başını döndürücek o mükemmel erkek bir gün seni bulur zaten..
hoşçakalın..
not: fazla feminist bi çıkış olmadı umarım

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 11:27 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 82
41 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
luckhere is on a distinguished road

Alıntı:
aprilrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle sevgilinizi değiştiremeyeceğiniz gerçeğinden hareketle, onu olduğu gibi kabul edebilecek ve onu kontrol etme çabasından
kendinizi kurtarabilecek misiniz ? Kabule geçip, onu olduğu haliyle sevebilecek misiniz ? Bunları başarabilirseniz bu ilişki yürür.

Ancak hayır ben bunu yapamam, bu bana ters diyorsanız, kesin ve net kararınızı verip ayrılığı tercih edeceksiniz.

Sonuç olarak, her ikisi de bir karardır ve sizi rahatlatacaktır.

Kararsızlık ise herşeyden kötüdür. Bir an evvel karar vermeniz ümidiyle, sevgiler.
onu değiştiremeyeceğimi anladım ve onu böyle kabul edemeyeceğime karar vererek bu ilişkiyi bitirdim ama bende bittim:(
gerçekten kolay olmuyor ve acı çekiyorum ama kararlıym sürekli telkinlerle olumlamalarla ayakta duruyorum
çok teşekkür ediyorum,iyi ki varsın
luckhere isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 11:34 PM   #26 (permalink)
Teğmen

41 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
huzurr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili luckhere şuan içinde bulunduğun durumu çok iyi anlayabiliyorum. Eğer benim yazılarımı okuduysan özellikle günlüğümdeki yazılarımı benimde aynı sorunlarla karşılaştığımı ve neler yaşadığımı belki biraz anlayabilirsin. Duygusal yönü ağır basan kişiler yanlışa daha meğilli kişilerdir. Ben 7 senelik ilişkimde hep duygusal hareket ettim evet sonunda ayrılık kararı aldım fakat bunca gecen süreyi göz önünde bulundurduğunda nekadar zor olduğunu tahmin edebilirsin. Bu süre içerisinde bende karşı tarafta çok yıprandı sırf sevgimiz yüzünden ki ayrılık kararını verdiğimizdeki yıkımı düşün artık. Zaman geçtikçe iki insan birbirine daha çok alışıyor bir çok şey paylaşmış oluyorsun artık o sen sende o oluyorsun ama aradaki tezatlıklar bir türlü aşılamıyor belki bunu başaranlar vardır. Bunun için iki tarafında bilinçli olması kararlı ve istekli olması gerekir. Sorunlar bir bir belirlenip iki taraf içinde en iyi çözümün bulunması gerekir. Ancak bu noktada güven çok önemli ona ciddi anlamda her konuda güven duyabilmen şart. Güven yoksa saygıda olmaz doğal olarak sevgide bir süre sonra yok olur gider. Şu an ona güvenin hiç yoksa emin ol hiç de olmayacak.

En güzeli başında karar vermen sonra daha çok üzülmemen için ve geniş düşün lütfen koca dünyada tek sevebileceğin insan o değil mutlaka farklı insanlarla farklı şeyler yaşayacaksın şu anki ruh halin bağımlılıktan başka bir şey değil. Bir rahatla bir serbest bırak başka fırsatları değerlendir eğerki o gerçekten seninse emin ol bir şekilde ne olursa olsun yine senin olacaktır. Olacakların önüne kimse geçemez.
çok teşekkür ediyorum,bana yardım etmek için uzunca cevap yazarak beni aydınlatmışsın gerçekten iyi ki varsın!
benzer durum yaşamışız bu anlamda yazdıklarının içtenliğinden etkilendim!Duygusal konuları gerçekten ifade edebilmek zor ancak yaşayan biliri sanırm:(
benim ztn güven problemim var ve ilişkimde bunu aşamamak çok zorladı:(ona bu saatten sonra dönüp bakacağımı sanmıyorum çünkü birazda kuralcıyım
isterdim ki herşey de biraz daha güven biraz daha saygı görebiliyim ama malesef inançlarımı da yitirdim bu nedenle kararlıym
fakat gerçekten üzerimde çok ağır bir yük,zamanla aşabileceğimi çok iyi biliyorum yalnızca bugünlerde birazcık yarımım:((
bu nedenle bu konuyu burada paylaşmaya çalışıyorum ki moral alabileyim:(
gerçekten çok teşekkür ediyorum umarım sende mutluluğu bulursun
Alt 13-01-2010, 11:39 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nurnur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bir de ho'oponopono yöntemini denemeni öneririm.. son zamanlarda ben bu tekniğe sarmış durumdayım.. aslında hala kafamda teknikle ilgili cevaplanmamış sorular var ama yine de rahatlatıcı bir yöntem.. yaşadığın herşeyin sorumluluğu üzerine alıp, sorunu kendinde çözme hissi kişinin tüm gücün kendinde olduğu hissiyatını yaratıyor.. anladığım ölçüler dahilinde ho'oponopono ve onun kapsadığı çiğ damlası tekniğini (her ne varsa) kullanarak barındırdığım engelleyici hafıza kayıtlarından ve hatıralardan arınmaya çalışıyorum ve işe yaradığını düşünüyorum..
her ikinizin de hayrına olacak şekilde olumlu çözümlere ulaşmanız dileğiyle... sevgiler..
çok teşekkür ediyorum,daha önce denemedim,forumdan bulup deneyeceğim..etkilerini burada paylaşırım iyi ki varsın
Alt 13-01-2010, 11:40 PM   #28 (permalink)
spestnaz
Guest

Helal olsun diyorum sanaa. . ve dedimm kimileri bu kararı veremiyor sen bu kararı vererek güven problemini aşmak içib büyüüükçe bir adım atmışsın bencee herşeyin her an daha iyiye doğru gittiğini unutma sakın hımm iyi ki varsınn hepp onun gibii mutlu kall
Alt 13-01-2010, 11:44 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
dmlglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
HERŞEY Bİ tarafa arkadaşlar ama bunları okurken aklıma takıldı.. biz kadınlar niye böyleyiz ya hep acı çeken biz oluyoruz.. aşk acısı çeken bu kadar hayatının ortasına ilişkilerini koyan erkek gördünüzmü..
sevgili luckhere bence herşey olacagına varır.. kendini üzme.. yıpratma bilinçaltını sakın.. deneyimlerimden yola çıkarak söylüyorum ki hiç bir erkeğe değmez.. çok da tınnnn de, geç git ..yorma güzel aklını..
canım mutlu ol hep işallah ve başını döndürücek o mükemmel erkek bir gün seni bulur zaten..
hoşçakalın..
not: fazla feminist bi çıkış olmadı umarım
haklısın tabii,hemde çok doğru tespit etmişsin gerçekten bende duymadım görmedim hiç bizim gibi aşk acısı çeken erkek ve ilişkisini kendi merkezine koyabileni:((
bizler o kadar yalnız mıyız gerçekten??:(( bu gerçekten üzücü:((
Samimi olursam ben onu çok seviyorum diğer ilişkilerimde de hep severek ayrıldım ama karşılıklı ilişkilerim oldu hep ve hep ben terk ettim ama göremediğim için ilişkinin devam edemeyeceğini:((
gerçekten zor bir durum ama zamanla aşacağım
çok teşekkür ediyorum iyi ki varsın
Alt 13-01-2010, 11:51 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Helal olsun diyorum sanaa. . ve dedimm kimileri bu kararı veremiyor sen bu kararı vererek güven problemini aşmak içib büyüüükçe bir adım atmışsın bencee herşeyin her an daha iyiye doğru gittiğini unutma sakın hımm iyi ki varsınn hepp onun gibii mutlu kall
çok teşekkür ederim,daha ilişki başlar başlamaz aramızdaki farklılıkları sezdim ve uzamasına izin vermemek isterken yalnızca;ona şans verdim!defalarca denesekte olmayacağına olan inancımın gerçekliği buradan kaynaklanıyor!yani tüm ilişkinin içinde kesinlikle bir suçlama yok tamamen objektif şekilde kararlar aldım amacım bu değildi tabiki daha güzel şeyler olsun isterdim ama malesef ikimizinde birbirimizi sevmesi yeterli değil:((
o da en az bnm kadar üzgün ama malesef acıtsada ayrı kalmak zorundayız
iyi ki varsın,sende hep gül

Bookmarks

Etiketler
alkol, ayrılık, aşk, iliski