Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

ilişkimde bir derdim var

Forum ve Tanışalım ilişkimde bir derdim var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Maviş cadı her ne kadar telkinle alınacak bir karar olmadığını belirtmiş olsa da kendine güven telkinini dinlemeniz faydalı olacaktır. Kendinize güvendiğiniz an da doğru kararlar verebilir ve verdiğiniz kararlardan emin olabilirsiniz, bir nevi pişmanlık duygusunu yaşamazsınız. Sevgilerimle....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

ilişkimde bir derdim var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-01-2010, 11:50 PM   #11 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: ilişkimde bir derdim var

Maviş cadı her ne kadar telkinle alınacak bir karar olmadığını belirtmiş olsa da kendine güven telkinini dinlemeniz faydalı olacaktır. Kendinize güvendiğiniz an da doğru kararlar verebilir ve verdiğiniz kararlardan emin olabilirsiniz, bir nevi pişmanlık duygusunu yaşamazsınız.

Sevgilerimle.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2010, 12:02 AM   #12 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maviş cadı her ne kadar telkinle alınacak bir karar olmadığını belirtmiş olsa da kendine güven telkinini dinlemeniz faydalı olacaktır. Kendinize güvendiğiniz an da doğru kararlar verebilir ve verdiğiniz kararlardan emin olabilirsiniz, bir nevi pişmanlık duygusunu yaşamazsınız.

Sevgilerimle.
İlişkiler karşılıklı değil midir Belgin'cim? Sevdiği çocukda mı telkin dinlemeli? dinlediği telkinler sayesinde kendine güveni elbette ki artacaktır ama seviyorsa veya sevmiyorsa bu neyi değiştirir?Sevdiğiyle arasındaki soruna çare midir?
Alt 12-01-2010, 12:26 AM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 82
41 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
luckhere is on a distinguished road

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Duygularınla ve mantığınla hareket et. Alacağın kararlar telkinle alınacak kararlar değil. umarım kararların sonradan seni üzüp pişman etmez.Sevgiyle kal....
telkin mp3 e gerek kalmamış,sonradan pişman olmamam için telkinde bulunmuşsunuz ztn:))
ben istemediğim sürece,pişman olmam!önemli olan aldığım karara olan inancım!burada net olmam gerekiyor,bu da zamana bağlı,bakalım neler gösterecek
luckhere isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2010, 12:29 AM   #14 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Mesajımı okuduğunu anlıyorum fakat anladığından şüpheliyim açıkçası :)

Benim mesajım sadece karar verememe üzerineydi yoksa arkadaşı da dinlesin veya onu sevsin diye değildi. bu yüzden yorumun mesajıma tezat, zaten yazmadığım bir şey için cevap veremem.

Luckhere'cim güven ve saygıyı arıyorum demişsin, kişilere güvenmek özünde kendine güvenmeyi barındırır. Kendi adına doğru kararlar vermek ( ki herkesin doğrusu kendine göre değişir, tek doğru diye bir kavram yoktur) ve verdiğin kararlardan şüphe duymamak da kendine güvenle alakalı bir durumdur.

Kontrol etme ihtiyacından bahsetmişsin; zaten böyle bir durumda senin istediğin gibi bir insana dönüşse bile ileride kontrol etme ihtiyacın nedeniyle farklı nedenlerden dolayı sorunlarla karşılabilirsin, bu sadece erkek arkadaşın olmayabilir, dostun, ailen vb. Her şeyden önce güvene ve saygıya dayalı bir ilişki yaşamak istiyorsan bu ihtiyacından kurtulman gerekiyor. Saygılı bir ilişki karşındaki kişiyi olduğu gibi kabul etmenden başlar, onu yönlendirmen saygıyı temelden sarsar. Biz isteklerimize uygun davranmazsak karşımızdaki insandan bunu beklememiz ne kadar doğrudur?

Değişime ancak karşı tarafta gönüllüyse aracı olabiliyoruz :) Onun istemediği bir şeyi ona yaptırmak demek yarın bizim istemediğimiz şeylerin bize dayatılması ve bunu kabullenmek durumunda kalmamız demek. Kendi hayatıyla mutlu ve barışıksa eğer bir insan başkasının dayatmasıyla kendisini değiştirmek imkansızdır.

Diğer mesajımda da söylediğim gibi, kararlarının isteyerek arkasında durmana kendine güven telkini yardımcı olacaktır. Ayrıca http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/ bu bölümden kendine uygun olumlamaları bulabilirsin.

Sevgilerimle.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2010, 12:29 AM   #15 (permalink)
Teğmen

41 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:

Sevgilerimle.
çok teşekkür ediyorum,bende son bir haftadır sorunlar yokmuş gibi davranırken ego güçlendirici ve kendine güven telkinleri dinliyorum!dinledikten sonra ayrılık kararını alabildim!dinlemeye de devam edeceğim!kararıma sadık kalabilmek için güç almış olacağım!çok teşekkür ediyorum tekrar
Alt 12-01-2010, 12:36 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Alıntı:

Mesajımı okuduğunu anlıyorum fakat anladığından şüpheliyim açıkçası :)

Benim mesajım sadece karar verememe üzerineydi yoksa arkadaşı da dinlesin veya onu sevsin diye değildi. bu yüzden yorumun mesajıma tezat, zaten yazmadığım bir şey için cevap veremem.

Luckhere'cim güven ve saygıyı arıyorum demişsin, kişilere güvenmek özünde kendine güvenmeyi barındırır. Kendi adına doğru kararlar vermek ( ki herkesin doğrusu kendine göre değişir, tek doğru diye bir kavram yoktur) ve verdiğin kararlardan şüphe duymamak da kendine güvenle alakalı bir durumdur.

Kontrol etme ihtiyacından bahsetmişsin; zaten böyle bir durumda senin istediğin gibi bir insana dönüşse bile ileride kontrol etme ihtiyacın nedeniyle farklı nedenlerden dolayı sorunlarla karşılabilirsin, bu sadece erkek arkadaşın olmayabilir, dostun, ailen vb. Her şeyden önce güvene ve saygıya dayalı bir ilişki yaşamak istiyorsan bu ihtiyacından kurtulman gerekiyor. Saygılı bir ilişki karşındaki kişiyi olduğu gibi kabul etmenden başlar, onu yönlendirmen saygıyı temelden sarsar. Biz isteklerimize uygun davranmazsak karşımızdaki insandan bunu beklememiz ne kadar doğrudur?

Değişime ancak karşı tarafta gönüllüyse aracı olabiliyoruz :) Onun istemediği bir şeyi ona yaptırmak demek yarın bizim istemediğimiz şeylerin bize dayatılması ve bunu kabullenmek durumunda kalmamız demek. Kendi hayatıyla mutlu ve barışıksa eğer bir insan başkasının dayatmasıyla kendisini değiştirmek imkansızdır.

Diğer mesajımda da söylediğim gibi, kararlarının isteyerek arkasında durmana kendine güven telkini yardımcı olacaktır. Ayrıca http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/ bu bölümden kendine uygun olumlamaları bulabilirsin.

Sevgilerimle.

uzunca bir mesaj olmuş,bu da benim sorunuma önem verdiğiniz,yardımcı olmaya çalıştığınızı gösteriyor,bu nedenle teşekkür ediyorum!realist yaklaşımla bir değerlendirmede bulunmuşsunuz,bu da öz eleştiri anlamında kendime doğru soruları sorabilmeyi ve cevaplandırmamı gerektirdi..bence aradığım tam da buydu!tüm sorunun bende bittiğinin bilincindeyim,eksikleriminde farkında olmaya,onları düzeltmeye çalşıyorum!zaman içinde kendime dürüst yanıtlar verdiğim sürece herşeyin yoluna gireceğini düşünüyorum
Alt 12-01-2010, 09:22 PM   #17 (permalink)
Teğmen

seromoni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,174
222 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seromoni will become famous soon enoughseromoni will become famous soon enough

Canım bence hayata senin kadar ciddi bakmayan biriyle evlenince daha büyük sorunlar çıkar ve sen bir gün yeter artık diyebilirsin. İlerde böyle demektense en iyisi şimdiden ondan uzaklaşmaya ve soğumaya çalış. Bakarsın birgün tam istediğn gibi biri karşına çıkar hem duygusal hemde mantık yönünden. Hayatta mutluluklar dilerim sana.
seromoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2010, 01:30 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
seromoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım bence hayata senin kadar ciddi bakmayan biriyle evlenince daha büyük sorunlar çıkar ve sen bir gün yeter artık diyebilirsin. İlerde böyle demektense en iyisi şimdiden ondan uzaklaşmaya ve soğumaya çalış. Bakarsın birgün tam istediğn gibi biri karşına çıkar hem duygusal hemde mantık yönünden. Hayatta mutluluklar dilerim sana.
haklısın da,her defasında severken ayrılmaktan yoruldum:(hem seven ben, hem seveceğim adamı seçen ben,ona kendimi daha çok sevdiren ben,sonra ayrılan hep ben!!!
tüm bunlar neden?neden ilişkinin süremeyeceğini kabul ediyorum neden tüm bunlara inanarak koskoca sevgimden koparak,ayrılıyorum:(
ilişkide inançlarımı,güven duygusunu,saygıyı kaybetmekten yoruldum:((
çok mutsuzum
Alt 13-01-2010, 07:41 AM   #19 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
luckhere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilişkide inançlarımı,güven duygusunu,saygıyı kaybetmekten yoruldum:((
çok mutsuzum
Mutsuzsun, ama mutsuz olduğun için değil. . mutsuzsun çünkü bugün maalesef insanların çoğu sevgiye olan inancını, sevgisine olan saygısını kaybetmiş. . kendine olan güvenini kaybetmiş, bunun acısını sevdiklerinden çıkarır olmuş. . Ama şunu da bil: Her şeye rağmenn böyle olmayan insanlar da varr Bunlar eminim sana büyükk birer tecrübe olmuşturr. Yakında güvenebileceğin, sevebileceğin birini bulduğunda eminim bunu daha iyi anlarsınn Hımm, bir de artık yorulduysan bil ki mükâfatı yakındır Bol şanslar
Alt 13-01-2010, 07:51 AM   #20 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ediyorum hala uyumadım ama boş da durmadım saatlerdir telkin mp3 dinliyorum,ve chill out radio ile gevşemeye çalışıyorum:))olumlama cümlelerini tekrar tekrar okudum ve secret a göz atııyorum kitabı ezberledim ilk çıktığında okumuştum ve defalarca filmini izledim:)) bir aşk insanı nerelere sürüklüyor görün görün:))

Bookmarks

Etiketler
alkol, ayrılık, aşk, iliski