Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   Bi Rock'n Roller Eksikti... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/371684-bi-rockn-roller-eksikti.html)

Motorhead 13-05-2009 08:45 PM

Bi Rock'n Roller Eksikti...

O da tamam şimdi :)
Siteyi google'ın beynini sulandırırken buldum, şans eseri diyebiliriz.. Evet.. şans... =)
Daha tam olarak incelem fırsatım olmadı ama ekşisözlükten ve diğer bazı yerlerden "kimlerdir, ne yaparlar?" diye araştırdım ve Ritmotrans aklıma yattı... Şimdi buradayım...
Tek bi ricam var, ritmotransların ritmo olan kısmında distortion soundları duysak... Yolda yürürken, i.e.t.t cihazlarında dünya ile iletişimimizin koptuğu anda, bizi olduğumuz yerden uzaklaştıracak bi sound kullansanız. Kuş böcek sesi değil ama... Pure electric guitar sound with distortion... Çok ciddiyim ben...

Bu arada Mehmet ben... Yarışmacı arkadaşlara sevgilerimi yolluyorum ve kutumda büyük hissediyorum...

MuminOKAN 14-05-2009 12:13 AM

Cevap: Bi Rock'n Roller Eksikti...

Hoşgeldiniz.
Mutlu Paylaşımlar Diliyorum.
sapkal89

Siyahça 14-05-2009 12:43 AM

ayy yirim ben bunu! bi de kendine teşekkür etmişş, ne şeker şeyy...

öhö, hoş geldiniz arkadaş...

Motorhead 14-05-2009 01:46 AM

Teşekkürler arkadaşlar ::)
Hoşbulduk...
Kürdan? (Siyahça arkadaşımız için, kolum sıkıştıda... terli345)
(Kolum sıkıştı demişken... berilerden bi ses gelir... "Kaptan orta kapı" 44a)

P.S: Kendime teşekkür ettim. Evet ettim ama sor bi niye ettim?
Buton çalışıyor mu diye [tamam kötüydü sustum] =)

Belgin ∞ 14-05-2009 02:00 AM

Teşekkür butonumuz o yüzden açık zaten, kendimize teşekkür edelim diye. Bu yüzden lütfen çekinmeyin kendinize bol bol bol bol teşekkür edin.

Hoşgeldiniz bu arada actionsmile

Motorhead 14-05-2009 02:05 AM

Megalomanlık olmamı bu? Sonra hattımı görüşmeye filan kapatmasınlar... ?

Teşekkürler... "hoşgeldiniz" levhası için... :)

Bu arada, MuminOKAN kişisi bot'mu?

Belgin ∞ 14-05-2009 02:09 AM

Bunun için hat görüşmeye kapatılsa size gelene kadaaaaarrrr y789 Megalomanlık aşırı olmadığı sürece ve insanlara zarar vermediği sürece yararlı bir durumdur bence.

Mümin.Okan Bey eğitmenimizdir, bot değildir aksine harikulade bir insandır kendileri.

Motorhead 14-05-2009 02:14 AM

Aydınlandım, huzura erdim... Tünelin ucundaki ışığı görebiliyorum artık... sapkal89

Okan bey'den, gıyabında özür dilediğimden bahsetmiyorum bile...

Water_Nymph 18-05-2009 04:40 PM

ay sen ne komik seysin aglarken güldürdün beni yaa :D ben de bir punkrock&roller ım hosgeldin aramıza actionsmile

Motorhead 20-05-2009 02:12 AM

hoşbulduk Punk Rock'n Roller kişisi:) Yeni bir tarz sanırım Punk rock ama değil. Yok yok hem punk hem rock hemde roll evet üçü bi arada gibi. Ama ben krema kullanmıyorum...
Şeker ve kahve, bu mudur? evetnoktanoktanokta

Ağlarken gülmene sevindim sanırım, ama gerçekten ağlamalı mıydın? Zevkini bölmek istemezdim...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:41 PM.