Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Forum ve Tanışalım site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hoşbulduk selamlar uğradım birkere...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Like Tree27Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-01-2011, 10:40 PM   #721 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Standart Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

hoşbulduk selamlar
uğradım birkere

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 10:54 PM   #722 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hoşbulduk selamlar
uğradım birkere

hoşgeldin bana ugramadan olmaz zaten aynen bende müzik dinliyorum böle kafamı sallayarak
Alt 13-01-2011, 10:59 PM   #723 (permalink)
Üsteğmen

364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Question Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

neden küstah ?
MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2011, 10:59 PM   #724 (permalink)
Üsteğmen

Question Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

neden küstah ?

( bu fatal erol beni çok sevdi her msj gönderişimde geliyor )
Alt 15-01-2011, 04:14 AM   #725 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
43 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
schizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura about

herkese merhaba, ben almanyadan ahmet, bu siteyi daha önce görmüstüm ama daha incelemeden gecip gitmisti. ben telkinlerin hipnoz seansinda oldugu gibi düsünmüstüm ama baktimki müzik ön planda ve telkinleri farkli sekilde müzigin altina yerlestirilmis. bu beni cok sasirtti ve insanlarin okuduklarini duyunca bende yapmaya karar verdim.

su an bende burdaki cogu kisi gibi hayatimin en zorli dönemlerinden birini yasiyorum. hatta hic bu kadar zorlanmamistim desem yeridir. cünkü ailem izmirde ve ben bir hayal ugruna, kariyer edinmek amaciyla geldim. türkiyede lisansi bitirdim buraya master okumaya geldim. ama cok zahmet cektim. halende cekmekteyim. ailem izmirdeyken ben sakaryada okuyordum. aileden uzak oldugum icin gurbetaciymis derdim. simdi ise gercek gurbeti yasiyorum. ama inanin cok sikinti cekiyorum. burda tek basimayim. ingilizce okuyorum. almancam o kadar kuvvetli degil. dilini dogru dürüst bilmedigin bir ülkede, sistemini tam bilmedigin bir üniversitede, kendim kazanip kendim yasamya calisiyorum ama cok zorlaniyorum. hep bir manevi destek ariyordum. ama bu isi yalniz basima götürmem gerektigini biliyorum. aylardir depresyondayim. basaramiycam diye korkuyordum ve halende o koku icimde bulunmakta. bazen neden geldimki diyorum, bazense iyiki geldim, tecrübe icin bile bir takim sikintilari cekmek gerek diyorum. tek basima yasam mücadelesi vermekteyim. burda hayat garip. insanlar aksamlari disari pek cikmazlar. haftasonlari gezerler, hafta ici herkes isinde gücündedir. okul ve is arasinda gidip geliyorum bende.

3-4 gündür dinlemekteyim, bugün iste calisirken en stresli anda bile yüzümün güldügünü beni etkilemedigini farkettim. bir kac olumsuz olay oldu. bu arada ben bir türk restorantinda garsonluk yapiyorum. telkinleri dinledikce daha iyi olacagima inaniyorum. en azindan simdi bana yararinin oldugunu hissetmeye basladim. ama en önemlisi bana yarari olacagina inanmaya baslayarak dinlemeye basladim. yarari olsun diye bos zamanlarimda, yada yatarken dinliyorum. vakit gectikce insallah daha cok iyi olacagima inaniyorum. bunca insanin yazdigi, ve onlarin iyi olduklarini söylemelerinin yalan olmadigina inaniyorum.

herkese güzel, mutlu, hayirli saglikli günler diliyorum. bir seyi kalpten isteyince gercekten oluyor, hatta kalpten isteyipte hayalini kurunca ve üzerinde ugrasinca inanin gerceklesiyor. yeterki hayal ettiginiz sey sizin icin yararli olsun. ben buna inandim ve yillar önce daha burdaki durumum sadece bir hayalken simdi zamaninda kurdugum hayallerin icinde yasamaktayim. yasam sikintilarimin disinda hersey güzel gidiyor. isin özüne bakarsam, buraya gelebilmenin, bazi seyleri basarabilmenin mutlulugu icerisindeyim. kendinze iyi bakin.
schizophren84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2011, 12:20 PM   #726 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Günaydııııııınnnn Kedilerin Kraliçesi,

Bugün nasılsın??? Dilerim güzel bir gün geçirirsin.

Dilerim çok güzel bir hayat geçirirsin.

Sevgilerimle :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2011, 05:15 PM   #727 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
barorem is an unknown quantity at this point

herkese merhaba bu site çk ilginç tanışmak güzel.....
barorem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2011, 09:45 PM   #728 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neden küstah ?
küstahlığım sadece kendimden emin olduğum konularda yaaprım yapım böyle küstahım

Alıntı:
schizophren84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese merhaba, ben almanyadan ahmet, bu siteyi daha önce görmüstüm ama daha incelemeden gecip gitmisti. ben telkinlerin hipnoz seansinda oldugu gibi düsünmüstüm ama baktimki müzik ön planda ve telkinleri farkli sekilde müzigin altina yerlestirilmis. bu beni cok sasirtti ve insanlarin okuduklarini duyunca bende yapmaya karar verdim.

su an bende burdaki cogu kisi gibi hayatimin en zorli dönemlerinden birini yasiyorum. hatta hic bu kadar zorlanmamistim desem yeridir. cünkü ailem izmirde ve ben bir hayal ugruna, kariyer edinmek amaciyla geldim. türkiyede lisansi bitirdim buraya master okumaya geldim. ama cok zahmet cektim. halende cekmekteyim. ailem izmirdeyken ben sakaryada okuyordum. aileden uzak oldugum icin gurbetaciymis derdim. simdi ise gercek gurbeti yasiyorum. ama inanin cok sikinti cekiyorum. burda tek basimayim. ingilizce okuyorum. almancam o kadar kuvvetli degil. dilini dogru dürüst bilmedigin bir ülkede, sistemini tam bilmedigin bir üniversitede, kendim kazanip kendim yasamya calisiyorum ama cok zorlaniyorum. hep bir manevi destek ariyordum. ama bu isi yalniz basima götürmem gerektigini biliyorum. aylardir depresyondayim. basaramiycam diye korkuyordum ve halende o koku icimde bulunmakta. bazen neden geldimki diyorum, bazense iyiki geldim, tecrübe icin bile bir takim sikintilari cekmek gerek diyorum. tek basima yasam mücadelesi vermekteyim. burda hayat garip. insanlar aksamlari disari pek cikmazlar. haftasonlari gezerler, hafta ici herkes isinde gücündedir. okul ve is arasinda gidip geliyorum bende.

3-4 gündür dinlemekteyim, bugün iste calisirken en stresli anda bile yüzümün güldügünü beni etkilemedigini farkettim. bir kac olumsuz olay oldu. bu arada ben bir türk restorantinda garsonluk yapiyorum. telkinleri dinledikce daha iyi olacagima inaniyorum. en azindan simdi bana yararinin oldugunu hissetmeye basladim. ama en önemlisi bana yarari olacagina inanmaya baslayarak dinlemeye basladim. yarari olsun diye bos zamanlarimda, yada yatarken dinliyorum. vakit gectikce insallah daha cok iyi olacagima inaniyorum. bunca insanin yazdigi, ve onlarin iyi olduklarini söylemelerinin yalan olmadigina inaniyorum.

herkese güzel, mutlu, hayirli saglikli günler diliyorum. bir seyi kalpten isteyince gercekten oluyor, hatta kalpten isteyipte hayalini kurunca ve üzerinde ugrasinca inanin gerceklesiyor. yeterki hayal ettiginiz sey sizin icin yararli olsun. ben buna inandim ve yillar önce daha burdaki durumum sadece bir hayalken simdi zamaninda kurdugum hayallerin icinde yasamaktayim. yasam sikintilarimin disinda hersey güzel gidiyor. isin özüne bakarsam, buraya gelebilmenin, bazi seyleri basarabilmenin mutlulugu icerisindeyim. kendinze iyi bakin.
şimdiye dek benim selam köşeme yazılmış en hoş ve detaylı bir giriş yapmışsınız çok teşekkürler

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydııııııınnnn Kedilerin Kraliçesi,

Bugün nasılsın??? Dilerim güzel bir gün geçirirsin.

Dilerim çok güzel bir hayat geçirirsin.

Sevgilerimle :))
umarım öyle olur mersi efm

Alıntı:
barorem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese merhaba bu site çk ilginç tanışmak güzel.....
ehh bunca enterasanlık anca burda zaten
Alt 18-01-2011, 12:33 AM   #729 (permalink)
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute

http://twitter.com/#!/kuscomputer (Tüm Bilgisayarla Sorularınızı Twitterdan Sorabilirsiniz. Ücretsiz bir Hizmettir)
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2011, 10:41 AM   #730 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point

slm
her gün yaşamaya değerdir derdim hep bugünlerde diyemiyorum yeniden demek içinden çok istiyorum
eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
geldi, herkes