Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/11345-heyyyy-sevgili-forumum-varmisiniz-hep-beraber.html)

nurhanza 12-07-2008 09:22 AM

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

şu beynim varya, yatıp kalkıyorum, birşeyler oluyor bana, telkinlerdenmi atakan beyy kardeşim???
her dakka birşeyler üretmek, ortaya koymak, ve herkesi toplayıp harekete geçirmek istiyorum, hadi sevgili forumum, sizi hepinizi herkesi davet ediyorum.
atakan yazıyı en görünen yere koy bence.. hatta şöle giren hemen en okkalı şekilde daveti görsün,ben burda detaylı yazayım, siz onu sloganlaştırın, şimdi öle ufak ayrıntılarla uğraşamayacağım, ve heryere yapıştıralım, konuya giriyoruuum,
eee gir hadi nurhan amma uzattın ne yapayım, öyle basit bir çözüm ki, NEDEN OLMASIN!!! çok heyecanlandım düşünürkendee...
şimdi sigaraya, kozmetiğe saçma sapan yerlere para veren herkes, ağaçlar yanıyor, ülkem yanıyor, gelin kadınlar elelenin projesine destek olun, sertifikalar basılıyor, noter tastikli, herkese bir meyva fidanı satalım, sattıkça sizde para kazanın, gelin herkese sesleniyorum, tüm dünyaya biz ekelim şu fidanları, kendimizi dünyayı kurtaralım, ormanımızı kendimiz yapalım, herkes sertifikalarını benden alsın, her sertifikayı bir paket marlboro, parlement fiyatına satın, sizde kazanın ülkede kazansın, ee hadi ne duruyorsunuz, hemen şimdi başlamalıyız,
beni arayın: 542 300 56 70 hep beraber dünyaya ağaç ekelim, sigarayı bırakalım... çocuklara ne bırakacağızzzzzz, yanan bir dünyamı.. oksijen istiyoruz... su istiyoruz.. 4 iklimi en güzel yaşayan bereketli ülkem cennetten bir meyvaaa bahçesine dönsünnn.

nurhanza 12-07-2008 09:28 AM

Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

hadi sloganlaştıralım, tüm hayatım değişti ailesi, herkes emeğini katsın, hep beraber çok şey kazanalım ve kazandıralım.......
acelem var kısa yazdım, siz geliştirin anacım... bu proje benim değil. hepimizin, anca beraber kanca beraber, atakan sana sölüyom, çabuk hayatım değişti ormanı için girişimleri başlat, hayatım değişti ormanı istiyoooommm, hayatı değiştirelim o ağaçlarda salıncak kurup oynayan tepesinden meyva yiyen çocukları hayal edin, bende tırmanacağım vallaaaa, ay geç kaldım , ama öyle güzel bir hayal ki durmadan yazasım var............ heyecanlanın emi çok heyecanlanın, fidancı hazır, tüm üyeler bulunduğu yeri meyva bahçesine çevirmeden uyumasın emiiii!!!!!!

Lier22 12-07-2008 11:58 AM

sevgili kardeşim nurhanza düşüncelerin gerçekten de çok güzel...
aynen sana katılıyorum bende senin gibi ne yapabiliriz birlikte diye düşünüp duruyorum...
akşam bende bağlamamı aldım elime (daha çalamıyorum ama) bu aile için beste yapmaya çalışıyorum...
hatta bir kaç ezgide buldum gibi...

söz ve bestesi bana ait ama hakkı bu siteye ait bir parça yapmaya çalışıyorum...
olur veye olmaz ama ben çabalıyorum...
fikirlerin çok güzel ve bu fikirlerinin hayata geçebilmesi için burda büyük bir potansiyel mevcut...
benden tam destek...
samsunda yapılacak olan faaliyetlerde her türlü hizmete hazırım...
tabi diğer yerlerdekinede imkanlar dahilinde herzaman...
seni tekrar çok tebrik ediyor bu fikirlerin olgunlaşıp yürüdüğünü görmek istiyorum...
sevgiler...
http://www.bahceduzenleme.biz/peyzaj/aydinlatma.jpg

shamanic 12-07-2008 12:00 PM

canım benim harika bir proje.. art56art56

bizim gibi büyük şehirde yaşayanların bir sıkıntısı var..
meyva ağaçlarını istediğimiz yere dikemiyoruz..
özellikle ilaçlanması v.b gibi bakım istediği için meyveleri olduğu zaman doğal olarak talan edildiği için bu duruma site yöneticileri sıcak bakmıyor..

ama benim eşim geçen sene tüm müşterilerine bayram yılbaşı v.b. gibi günlerde hediye almak yerine orman hediye etti.. tender45
bunun için tema vakfıyla bağlantıya geçerek para yatırdı.. tabii o tek el olduğu için bu kolay olmuştu..
bunun gibi bizde hayatimdegisti ormanı yapabiliriz..
tema vakfıyla konuşarak bize bir bölge vermelerini ve forum aracılığıyla ulaşanların ağaçlarının o bölgeye dikilmesini isteyebiliriz..

tabi böyle bir uygulamaları vardır diye umarak bunları yazıyorum..
bu konuda araştırmalar yapalım..
en uygun yolu bularak hareket edelim..
hem dikili ağaçlarımız olsun hem de hayaimdegisti ormanını oluşturalım..
hem de yanan bölgelerimize bir nebze olsu yararımız dokunmuş olur.. sad456

bu güzel üretici fikrinden dolayı tebrik ediyorum tatlım seni.. kiss3

http://img367.imageshack.us/img367/3...esignerpd5.jpg

nurhanza 12-07-2008 12:13 PM

evsiz arabasız sigarasız yaşanır ama susuz ve oksijensiz yaşanırmıııııı?

pisimbat 12-07-2008 12:26 PM

gulensmiley fidanlar büyür börtü böcek kuş tırtıl karınca kedi ormanda dolaşırlar
aferim bak kafan çalışmaya başladı işte sana dedim ben işleri boşver dye khkh56
şaka bir yana çok güzel fikir umarım fikir olarak kalmaz uygulamaya geçeriz blook

nurhanza 12-07-2008 12:45 PM

geçelim geçelim hemen geçelim saolun sizi çoook seviyorum yaaaa, yanlız bırakmayacağınızı hep bildiğim için gazı ordan alıyorum zaten vay beee ben tırtıldım kanatlarım çıktı kelebek oldum, uçuyoruuuuuuummmmm, sanal kelebeğimi gördünüz mü günlerdir ona bakıp duruyordum. mlk34 ark5 ttli3 aa34 kiss3 25889 956k sevincli

Belgin ∞ 12-07-2008 02:09 PM

Tema vakfıyla konuşmak iyi fikir.Ben gelemesemde ne gerekiyorsa yaparım benim yerime bir arkadaşım fidanı diker.Ben de varım nurhanza.Bizim için geleceğimiz için yapılacak her iyi şeyde varım.Haydi hayatım değişti ailesi bir kez daha tek vücut olalım kuralım ormanımızı.Hem sitemizi ölümsüzleştirelim,hem ülkemizi güzelleştirelim.

sanemce 12-07-2008 07:37 PM

dünya üzerinde bir dikili ağacımız olur fena mı smileydance

hehe çok güzel bir fikir.. ne gerekiyorsa yapalım bence de ttli3

bigci 12-07-2008 07:45 PM

benim gibi bitki bi manyagı icin cok super olur ben bu konuda kendimle grur duyoyurm sitede sadece belki oda bilirsa sanmamda belki biliyosa serpil ablam beni degil babamı dfegil ama kavaklarımızı tanır
ankara hüseyin gaziyi bilen varmı bilmem en cok kavaklarıyla meshur babam ben dogmadan evel dikmeye baslamıs bende pat küt hatırlarım o kavakları bende bi kaç tanesini dikmişdim simdi hepsinin temadan karnesi felan var simdi hüseyin gazi komple yıkıldı varosdu eskiden gece kondu kentiydi simdi cankayanın kücük esatin 1 numaralı rakibi yeni dogan ve hüseyin gazi hüseyin gazinin meshur kavak agaçlarını biz dikdik tabi yarısını kesdik yaslandılar kesip kereste fabrikasına vermişdik ama hala cohu duruyo agaç dikmek onlarla ugrasmak cok guzel bir şey seni kutluyorum nurhanza ben bizim sitenin bahcesinde gül fideleri dikili onları seviyorum :D gerci annem dikdi ama olsun arada bi bende suluyorum

gerçekden cok guzel bi proje bu projenin hayata geçdigi günün umutla cekiyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:06 PM.