Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçmişi hatırlamak aslında istemem çünkü küçükken yapılan şeyleri unutamıyorum ve bunları dinledikçe tekrar hatırlamaya başladım aklıma geldikçede ağlıyorum kendimi deil bunları bana yaşatan kişileri affedemiyorum ve o yüzdende karşılaşmak istemiyorum ama bunun mümkün olmadığını biliyorum ve o yüzdende kendimi yıpratıyorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2008, 08:35 PM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuğbam is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

geçmişi hatırlamak aslında istemem çünkü küçükken yapılan şeyleri unutamıyorum ve bunları dinledikçe tekrar hatırlamaya başladım aklıma geldikçede ağlıyorum kendimi deil bunları bana yaşatan kişileri affedemiyorum ve o yüzdende karşılaşmak istemiyorum ama bunun mümkün olmadığını biliyorum ve o yüzdende kendimi yıpratıyorum biliyorum yapmamam gerekli ama yapamıyorum sizce ATAKAN bey ben 8 gündür dinliyorum ego güven suçluluk koruma kalkanı ve hatta depresyon telkini bile ekledim dinledim acaba yanlışmı yaptım bilemiyorum kaç gündür başım ağrıyor ve artık sinirlendiğimde direk söylüyorum kırıyorum belki ailemi ama önceden de içime atardım ve bişey daha gördüm kendimde üzülmemem şeylere üzülürdüm .farkında olmadan içimden aman olsun diyorum ve artık geri gelmez diyorum bu sözcükleri söylediğimi ve üzülmediğimi ,daha sabırlı olduğumu fark ettim buda şaşırtıcı tabi.sizce doğru yoldamıyım Atakan bey yardımcı olursanız sevinirim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tuğbam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2008, 04:59 PM   #42 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
BlackwomaN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
And you're going to find yourself easily able to forgive yourself for things your feel you may have done wrong in the past...

Şimdi geçmişte yanlış yaptığını hissettiğin şeyler için kolayca kendini affedebiliyorsun.

whether those wrongs are real or imaginary... and whether they are in your conscious mind or buried within the subconscious... you're going to find yourself easily able to let go of any guilt feelings associated with these things...

Hatalı olan suçluluk hissetiren şeyler gerçek ya da hayali hiç farketmez.Onların bilincinde ya da bilincaltina gomulu olmasi da bir sey degistirmez.Tum sucluluk duygulari icin kendini kolaylikla affedebiliyorsun.

because you are a normal human being with normal emotions and normal drives, you're sometimes prone to make normal human errors, as we all do...

Normal duygulara sahip olan bir insan oldugun icin tum digerleri gibi insana ozgu hatalar yapman cok dogal.

but those errors, those human mistakes, are in the past now... and we cannot and should not attempt to rewrite history...

Fakat bu hatalar gecmiste kaldi.Ve gecmisi yeniden yazmaya cabalamayi sacma buluyorsun.

because everything that happens to us is part of what makes us human...

Gecmiste yasananlar bizim parcamizdir ve bizi insan yapar.Hata yapmasaydik insan olmazdik.

and the very fact that we are able to feel guilt tells us that we are human...

Sucluluk duygusu hissetmekte bize insan oldugumuzu hatirlatir.

tells us that that we are a caring person... because if we felt no guilt, then that would mean that we did not care...

Sucluluk duygusu insancıl ve duyarlı bir insan oldugumuzu anlatir.

Hic sucluluk duygusu hissetmeseydik insan olmazdik.

so now it's time for you to be just a little kinder to yourself...

Şimdi kendine karşi bir parca nazik olmanin zamani geldi.

to accept that the guilt you have been feeling is the subconscious mind's way of letting you punish yourself for things you feel you may have done wrong...

Hissettigin sucluluk duygusunun bilincaltinin yanlis yapildigini dusundugu seyler icin kendi kendini cezalandirma bicimi oldugunu kabul et.

but there is always a limit to the amount of punishment that is needed for any wrong doing... every caring person knows that... and when that limit has been reached, there is no just need or cause for that punishment to continue...

Fakat yapilan yanlis seylere karsilik ihtiyac duyulan cezalandirma icin daima bir sınır vardir.Her duyarli insan bunu bilir.Ve bu sınıra ulasildiginda cezalandirmanin devam etmesine daha fazla ihtiyac ve bahane yoktur.

and a caring person finds it easy to forgive people their mistakes... so you can now forgive yourself... just as you would forgive others for their errors, their mistakes...

Duyarli bir insan baskalarini kolaylikla hatalari icin affedebilir.Oyle ise simdi kendini smidi affedebilirsin.Tıpkı digerlerini hataları yanlış yaptıkları için bağışladığın gibi...

because those things you feel you may have done wrong were errors... just mistakes... so there is no need now for your for further punishment...

Cunku yanlis davrandigini hissettigin seyler sadece hataydi.Oyle ise daha fazla cezalandirmaya ihtiyac duymuyorsun.

most of the time, nearly all of the time, you don't make these errors... nearly all the time, you do the right thing...

Cogu zaman hatta neredeyse her zaman bu hatalari yapmiyorsun.Yaklasik olarak her zaman dogru seyi yapiyorsun.

.. and because of this, you're going to find it easy to forgive yourself, right now, right this minute...

Ve bu yuzden su anda su dakikada kendini kolayca bagisliyorsun.Bagisliyorsun.Bagisliyorsun.

you're going to find yourself easily able to let go of any guilt feelings associated with these things that you feel you may have done wrong...

Gecmiste yanlis yaptigini dusundugun seyler ile ilgili hissettigin sucluluk duygularinin gitmesine izin ver.

whether those feelings are in the conscious mind or buried within the depths of the subconscious... it's all right to let go of those feelings of guilt... and to accept that you are a whole, complete, and worthwhile person...

Bu hisler bilincinde ya da bilincaltinin derinliklrinde gzilenmis de olsa.

Simdi bu hislerin gitmesine musade ediyorsun.Kendini bagisladin ve butun olarak degerli bir insan oldugunu kabul ediyorsun.
birşey sormak istiyorum bunlar dinlerken bize hem ingilizce hem türkçe şeklindemi söyleniyyor yukarıdaki gibi yada sadece ingilizce mi yada türkçemi anlamadım bunu ....
BlackwomaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2008, 03:08 AM   #43 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar blackwoman.. hoşgeldin yanımıza...

telkinler yurt dışı kaynaklıdır.. profesyoneller tarafından hazırlanmış olan scriptlerdir..

burada türkçeye çevrilmişlerdir..

ingilizceleri bilgi olması açısından sunulmaktadır..

dinlediğimiz telkinli mp3 lerin içerikleri tamamen türkçe dir..

sevgiler..
Alt 26-03-2008, 02:07 PM   #44 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SONAL is an unknown quantity at this point

MERHABA
BEN YENİ ÜYE OLDUM . TELKİNLERİ İNDİRDİM DİNLEYECEM AMA SUÇLULUK DUYGUSU İLE İLGİLİ OLAN ÇOK KISA 0,06 UZUNLUGU. ACABA ASLIMI BÖYLE YOKSA BENMİ HATA EDİYORUM. BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
SONAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2008, 02:10 PM   #45 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Merhaba
Dosyayı eksik indirmişsiniz.Tekrar indirmeyi deneyiniz..

Alıntı:
SONAL Nickli Üyeden Alıntı
MERHABA
BEN YENİ ÜYE OLDUM . TELKİNLERİ İNDİRDİM DİNLEYECEM AMA SUÇLULUK DUYGUSU İLE İLGİLİ OLAN ÇOK KISA 0,06 UZUNLUGU. ACABA ASLIMI BÖYLE YOKSA BENMİ HATA EDİYORUM. BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2008, 01:49 PM   #46 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
mareiki is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar hepinize sevgiler ben yeni üyeyim dört gündür dinliyorum
(suçluluk ve egoyu) ben uzun zamandır hep omuz ağrıları ile uyanırdım ve omuzlarımda hiç geçmeyen beni rahatsız eden ağrılar hep olurdu. ama iki gündür farkettim ağrılar yok omuzlarımdan sanki bir yük kalkmış gibi,işe yarıyor açıkçası bu kadar kısa sürede böyle etki edeceğini ummuyordum.hepinize bütün takıntılardan uzak sağlıklı günler arkadaşlar.
mareiki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2008, 01:58 PM   #47 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
The-OrjiN is an unknown quantity at this point

Sevgili atakan abi (Sucluluk 2007 new age ) mp3 ünde müziğin orta kısımlarında yani 5:30sn iken müzik biraz yavaslıo o sırada alttan telkin duyuluo ve duyulan kısımda sanki tuaf birsey soylenıo,duyulan kısmı duydugum kadarıyla yazıorum ''ALLAHINDA YANLIŞ YAPTIKLARINI'' gibi bişeyler solenio (haşa) bu kafama cok cakılıo telkinin içerigine baktım fakat öle bişey veya ona benzer bişe goremedim...Umarım ben yanılıorumdur.Bu konuda beni aydınlatırsanız cok sevinirim...Daha kendimizi iyileştirelim derken bunalıma sokmayalım...

EMEGE SAYGI
Alt 27-03-2008, 02:17 PM   #48 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili ATAKAN abi defalarca o kısmı dinledim dinledim dinledim sonun da yanıldıgımı anladım o kısımda ''hataları yanlış yaptıkları için bağışladığın gibi'' die birşeyler söleniyo ve buda telkinin içeriginde varmış baktım...Oyuzden özür dilerim ama ilk basta dinledigimde cok garip geldi,Dedim ne dio bu ya bizi dinden cıkarmayamı calısıolar filan gibilerinden içinmden gecirdim,cok özür dilerim hakkınıza girmiş oldum,hakkınızı helal edin...

EMEGE SAYGI...
Alt 27-03-2008, 02:21 PM   #49 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Telkin içerikleri metinlerde verilenler ile aynıdır.Sadece arka plana mutluluk telkini eklenmiştir.
Ham kayıttan ilgili bölümü dinledim...
O saniyede geçen cümle şudur.
Tıpkı diğerlerini hataları ve yanlış yaptıkları için affettiğin gibi...

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2008, 03:55 AM   #50 (permalink)
Teğmen

Ewt ATAKAN abi aynen dediğin gibiymiş bende tekrar tekrar dinledikten sonra anladım..Kusura bakmayın...

EMEGE SAYGI

Bookmarks