Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba. başlangıç olarak ego ve suçluluk öneriyorsunuz sanırım. ancak ben suçluluktan korkuyorum:) birkaç senede zar zor tedavi edilebilmiş bir depresyon geçirdim. ağır değildi ama uzun sürdü biraz. kendimi suçluyordum, çevremdeki herkesin hayatını mahvettiğimi düşünüyordum, özellikle ailemin benim için çok fedakarlık ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2007, 06:40 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

merhaba.
başlangıç olarak ego ve suçluluk öneriyorsunuz sanırım. ancak ben suçluluktan korkuyorum:)
birkaç senede zar zor tedavi edilebilmiş bir depresyon geçirdim. ağır değildi ama uzun sürdü biraz. kendimi suçluyordum, çevremdeki herkesin hayatını mahvettiğimi düşünüyordum, özellikle ailemin benim için çok fedakarlık yaptığını fakat karşılık veremediğimi düşünüyordum. nolursa olsun kendimi suçluyordum, biri bana kötülük etse ve bu çok açık olsa bile kendimden biliyordum, kendimi cezalandırıyordum. dünya bensiz daha güzel olur, herkes ben hiç olmamış olsam daha mutlu olur diye düşünüyordum. defalarca kendime fiziksel olarak da zarar verdim, bir defa da ra kalkıştım, ama bitirmedim, kimseye de belli etmedim. hiçbir zaman hiçbir şeyde kendime güvenemedim, hala da bütün sorunlarımın kaynağı kendime güvenememdir. yeni olan her şeyden kaçmak ve asla kendinle mutlu olamamak, kendini asla tatmin edemeyeceğin bir mükemmeliyetçiliğe saplanıp kalmak ve başkalarına kucaklar dolusu verdiğim hoşgörüyü kendime koklatamamak.
tedavide biraz ilerlediğimizde aslında saçmaladığımı görmeye başladım, bazı şeyler nesnel ölçütlerle değerlendirildiğinde benim gördüğüm gibi değildi.fakat ilerledikçe şundan şüphelenmeye başladım: annem sürekli şikayet eder durur her şeyden ve en yakını olan bizlerin sürekli onsuz yapamayacağımızı, hiçbir şeyi beceremediğimizi, o olmasa başımıza ne gibi felaketler geleceğini söyleyip durur, çünkü omuzlarındaki yük çeşitli şeylerden dolayı çok çok fazla, o da kendince böyle bir çıkış buluyor. aslında evinden ailesinden başka tutunacak hiçbir şeyi olmayan her ev kadını yapar sanırım bunu. ama ben bunu küçüklüğümden beri duya duya kendimi inandırmışım galiba, o zaman çok üzücü, çok etkili oluyordu söyledikleri, şimdiyse bazen komik bile geliyor.
bu kadar şeyi niye bize okuttun derseniz, şundan: suçlulukla ilgili telkinleri dinleyenlerin kabus, sayıklama, kötü ruh hali vb bazı şeylerle karşılaştığını gördüm. çok da keyifli bir dönemden geçmiyorum açıkçası. yukarıda anlattıklarımdan dolayı da, bu etkilerin bende çok şiddetli biçimde baş göstermesinden çekiniyorum. tedavim sırasında da kabus görmekten uyuyamadığım dönemler olmuştu. ne öneriyorsunuz, hiç dinlemesem daha iyi galiba?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-12-2007, 07:08 PM   #32 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili akik bize lazım olanı en iyi biz biliriz...sana en iyi gelecek telkinlere öncelik ver...ben öyle yaptım...kendi analizimi yaptım...sonrada neyi dinleyeceğime karar verdim...telkinleri değiştirme veya yenilerini ekleme konusunda tamamen kendi içsel sesime göre hareket ettim..naçizane tavsiyem sende öyle yap...belkide ben bu yüzden geri dönüşler baş ağrısı vs..yaşamadım..başta ağırlık oldu ama telkinleri neredeyse 24 saat dinlediğim için diye düşünüyorum..başta ağırlık hissinnede çok takılmadım..nasıl olsa geçecek dedim...bana göre..telkinler en çabuk her gün kendini kontrol etmezsen etki ediyor...saygılı sevgiler
Alt 22-12-2007, 07:13 PM   #33 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

akikcim.. merhabalar hoşgeldin...

öncelikle almış olduğun yardımın fazlasıyla yararını görmektesin diyebilirim...
mesajında çok şey anlatmışsın ama asla kendini suçlamamışsın...

aslında suçluluk telkinin bize kazandırmaya çalıştığı durumu başarmaya çalışıyorsun...
ben denemeni ömeririm.. ama ön yargılarını bir kenara bırakarak...
illa her hangi bir yan etki ile karşılaşacaksın diye bir durum söz konusu değil..

ben dinlerken yan etkiler yok denecek kadar azdı...
sen de katettiğin bunca yoldan sonra belki hiç yan etki yaşamazsın..
yinede kendimiz sağlama almak adına suçluluk u dinlerken günde 1 saat dinle kendini takip et.. dalgalanma yaşadığın anda bırak..
her şey yolunda gidiyorsa 1 saati yarım saat yarım saat artırarak devam et...

kendini çok zorlamadan bu işin altında kalkalım...
geçmişe bir çizgi çek .. hatalarımızdan almamız gereken dersleri öğrenmişiz ...
şimdi önemli olan bir daha onları tekrarlamamak...

kısa gibi gözüken yazında aslında ne kadar güçlü olduğunuda gösterdin bizlere...
içinde uyanan bu gücünü şimdi devleştirmenin zamanı...

telkinlerin yanı sıra kişisel gelişim ile ilgili konularda yazılar makaleler var forumda biraz onlara yönel..
karıştır bakalım senin için neler varmış...
bizler her adımda elimizden geldiğince yanında olmaya çalışıcaz...
sende aklındakileri fikrindekileri yaz...
bir günlük aç kendine..
bir çok arkadaşımızın bu sayfalarda günlükleri var.. değişimlerini aktardıkça arınarak geçmişten kurtulup geleceğe güvenle adım atıyorlar... super

sende ki bu cesaretle kısa sürede bizlere harika haberler vereceğine eminim...

sevgiler...
Alt 22-12-2007, 07:30 PM   #34 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point

yan etki ile karşılaşmak zorunda olmadığımı biliyorum fakat 15 dk dinlemenin sonucunda baş ağrısı artmaya başlayınca anlam veremedim önce, sonra dinlediklerimden kaynaklanabileceğini okuyunca size sorayım demiştim zaten:)en iyisi biraz ağırdan alayım ben, hayalayaz'ın dediği gibi de başka şeylerle başlayayım.
acele cevap servisi için teşekkür ederim:)
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2008, 10:39 PM   #35 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
karmon is an unknown quantity at this point

Merhaba ben Halil.
Telkinleri dinlemeye başlayalı bir kaç gün oldu. Ego Güçlendirici telkinde ile başladım ve sonrasında Suçluluk duyguları telkini indirdim.
Forumda yaklaşık olarak farklı konularda 200'e yakın soru ve cevaba baktım.
Suçluluk duguları telkinini dinlemek konusunda kararsızım.
O nedenle bir sonraki telkine geçmeyi düşünüyorum.

Fakat çok baskın bir düşünceyle suçluluk telkinini dinlemek istiyorum.
Nitekim bazı yorumlardaki etkiler hakkındaki bildirimler ( sinir, korku, ani tepki ) kararımı etkiliyor.
Başım ağırsın, mide sancılarım tutsun, sorun olmaz.

Dinlemesem mi ? Dinlesem mi ?
karmon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2008, 07:47 PM   #36 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point

suçluluk duyguları kesinlikle dinlenmesi gereken bir telkin.hatta ne kadar çok dinlenirse o kadar iyi.üzerimde o kadar çok etkisini gördüm ve görüyorum ki.özellikle şu 3. göz açılması denen şeyi çok yoğun olarak yaşıyorum(adres kısmında link çıkmadığı için ilgili başlığı şöyle vereyim:Hayatım Değişti Telkinli Kişisel Gelişim Motivasyon Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Keşfettiğiniz Diğer Etkiler > 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz? ) oradaki yazım biraz radikal olmuş tabii.insanın hayatından birilerini anında çıkarması o kadar kolay olmuyor.ama en azından bana verilebilecek zararları görüp gardımı alıyorum diyelim.suçluluk duyguları telkini organik bir yan etki oluşturmadı ama beni bir müddet biraz sinirli yaptı.fakat sonra o da geçti zaten.yan etkileri içimizdeki birikintiyi dışarıya atmak olarak düşünün.bu kadar çekinilmesini anlamıyorum emin olun artı yönleri eksi yönlerinden çok daha fazla bu telkinin.
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2008, 09:40 PM   #37 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
missing is an unknown quantity at this point

atakan bey bir sorum olacak ben şu anda suçluluk klasik versiyonunu dinliyorum bazen sıkılıyorum bu versiyonun başka versiyonlarını listeme ekliye bilirmiyim mesela gündüz klasik dinlerken gece new age dinlemek gibi
missing isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2008, 02:46 AM   #38 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
sabutay Nickli Üyeden Alıntı
atakan bey bir sorum olacak ben şu anda suçluluk klasik versiyonunu dinliyorum bazen sıkılıyorum bu versiyonun başka versiyonlarını listeme ekliye bilirmiyim mesela gündüz klasik dinlerken gece new age dinlemek gibi
merhabalar sabutay..
elbette dinleyebilirsin.. zaten farklı farklı versionlar yapılmasında ki amaç;
hem farklı türden müzik dinleyenler için
hem de dinlerken alternatiflerimiz olsun diye..

sevgiler..
Alt 07-03-2008, 12:00 PM   #39 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
missing is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar sitetle tanışalı yaklaşık 10 gün oluyor ve telkinlerin gerçekten işe yaradığına inanıyorum siteyle tanıştığımdan beri telkinleri dinlemekteyim henüz bir değişim yaşamadım yanlız bazı günler içim içime sığmıyor bazı günlerde kendimi kötü hisediyorum bir anlam veremiyorum kısacası biyerde yanlışmı yapıyorum dinlediğim telkinlere gelince suçluluk,ego,kendine güven,sosyalik gündüz vakit buldukça genelde vaktim boldur cok kısık birseste kimseyi rahatsız etmeden dinliyorum birde geceleri yatarken kulaklığımı takarım seside az kısıp dinliyorum
missing isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2008, 05:36 PM   #40 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

merhabalar bu yaşadıklarına dalgalanma diyebiliriz..

daha ayrıntılı bilgi için aşağıda vereceğim linkleri inceleyebilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._hissi-b245.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tlerimiz-b2.0/

Bookmarks