Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sinir seviyem hep aynı herşeye çok çabuk sinirleniyorum sizce ne zaman geçecek yoksa geçmeyecekmi lütfen yardım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2009, 02:58 PM   #121 (permalink)
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough
Standart Cevap: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

sinir seviyem hep aynı herşeye çok çabuk sinirleniyorum sizce ne zaman geçecek yoksa geçmeyecekmi lütfen yardım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 10:29 PM   #122 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
olien is an unknown quantity at this point

hocam telkin içeriği okunması sart mı?
olien isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 10:36 PM   #123 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
durugörü is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar aynı anda 2 telkini nasıl dinlerim yardımcı olabilecek varmı acaba telkinlerin türkçe karşılığını nerde bulabilrim
durugörü isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2009, 11:20 AM   #124 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Alıntı:
olien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam telkin içeriği okunması sart mı?
merhaba olien.. telkin içeriklerini okumak zorunda değilsiniz. telkin içeriklerine dinlediğini bilmek isteyenler için verildi

Alıntı:
durugörü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar aynı anda 2 telkini nasıl dinlerim yardımcı olabilecek varmı acaba telkinlerin türkçe karşılığını nerde bulabilrim
merhaba durugörü

iki telkini aynı anda dinlemek doğru değil.. winamp veya media playere koyun, sırayla çalsınlar..

bulunduğumuz konunun ilk sayfasında telkin içeriği mevcut..İngilizce olan her paragrafın altında Türkçe'sini de göreceksiniz
Alt 18-04-2009, 01:34 PM   #125 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
8 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
durugörü is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

teşekkürler
durugörü isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2009, 03:53 PM   #126 (permalink)
Teğmen

yksl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
yksl is an unknown quantity at this point
Talking yksl

merhabalar foruma yeni üye oldum.aslında bu siteyi bir tesadüfen buldum iyide oldu emeğiniz için teşekkür ederim.telkin cdlerinin süresi hakkında bilgi alabilir miyim? aynı konunun doğa ve ney versiyonu arasında süre farkı varda...
Alt 30-04-2009, 12:36 PM   #127 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
26 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokcee is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sinir seviyem hep aynı herşeye çok çabuk sinirleniyorum sizce ne zaman geçecek yoksa geçmeyecekmi lütfen yardım
hakikat 3 aydır dinliyosun ve hala sinirmi yaıyo sende.demekki hala affedemediğin şeyler var ama bu bukadar uzun sürerse çok kötü.ben bir hafta dinledim biraz depresif bi moda sokunca bıraktım.şimdi dinlemeyi düşünüyodum ama eğer etkisi 3 ayda hala sinirlilik diye devam ediyosa dinlememk daha iyi.noralde çoktan huzur ve affetme duygusu yaşamn gerekmezmiydi.bilgisi olan biri açıklayabilir mi???
gokcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 12:55 PM   #128 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Senelerce suçluluk duyguları yüzünden bastırdığımız duygular suçluluk duygularından kurtulduğumuzda tepki olarak ortaya çıkar.
Bunu bir yayın salınımına benzetmiştik.
Suçluluk duygusu yayın üzerinde ki el..
Bu duygudan kurtulunca senelerdir veremediğimiz tepkileri veririz..

Ben telkinleri dinlediğim ilk bir kaç ay ciddi tepkiler vermiştim.Sonra bunun yerini huzur duygusu aldı..

Tabii ki bu kişiden kişiye değişen bir süreç
Hakikat'da bu süreç daha uzun sürebilir.Daha önce ki mesajlarında kekemelik sorunu olduğundan bahsetmişti.Bu sorun bir çok tepkinin ertelenmesi zamanında verilememesi demek.Bu nedenle sinirli olma hali normal...Biraz daha uzun da sürse zamanla dengeye oturacaktır.

Ayrıca seminerlerde Abdullah bey'in önerdiği bir teknik var.
Bilinçaltı gerçek ile hayali ayırd edemez.Eğer geçmişte birisine tepki veremediyseniz bu kişi patronunuz bir arkadaşınız yada herhangi birisi olabilir.
O anı hayalinizde tekrar yaşayıp gerekli tepkiyi veriniz...

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 01:42 PM   #129 (permalink)
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

zaten hep söylediğim gibi kekemeliğim sırasında o kadar fazla ezilmişimki kendimi affetmemde o kadar uzuyacaktır bunun bilincindeyim bu doğrultudada telkinleri zevkle dinliyorum özellikle suçluluk duygularını 1 2 hafta dinledikten sonra bırakmaya karar vermiştim bıraktım da ama sinir seviyem hep yüksekti sanki içimdeki savaştan kaçmış gibi hissettim bu yüzden telkinlere kaldığım yerden devam ettim sizler olmasaydınız hayatımda her hareketimde suçluluk hissetmeye devam edecektim 1 2 aydır hal ve hareketlerimde ilerlemeler var dik yürüyebiliyorum eskiden karşı cinse baktığımda sanki suçluymuşum gibi başımı çeviriyordum artık öyle değil kesinlikle gözlerinin içine bakabiliyorum suçluluk hissetmeme gerek yok bunun çok normal birşey olduğunu söylüyorum içimden hissediyorum az kaldı 1 2 ay sonrasında bu çirkin duygudan tam anlamıyla kurtulduğum zaman benim için hayat o zaman başlayacak sizleri tebrik ediyorum
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2009, 04:05 PM   #130 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
sezyas is an unknown quantity at this point

en kısa zmanda aktif olucam sevgılelerrrr
sezyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks