Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Subliminal (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/)
-   -   my desktop therapy (http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/388039-my-desktop-therapy.html)

visha 29-09-2009 05:20 AM

my desktop therapy

arkadaşlar my desktop therapy programını tavsiye ederim.
ücretsiz subliminal program hem yazılı hemde görsel özelliklere sahip
extradan eft gibi farklı değişik içerikleride var

nazendem 29-09-2009 11:52 AM

Cevap: my desktop therapy

link nerede göremedim.

visha 29-09-2009 01:43 PM

My Desktop Therapist free subliminal software with therapy sessions module

visha 15-10-2009 06:11 PM

Toplam 5 Eklenti bulunuyor.
merhaba arkadaşlar
resimli anlatmayı deneyeyim dedim umarım faydalı olur
evvela indirip kurduktan sonra aktivasyon kodu isteyecek e mail adresiniz vasıtasıyla aldıktan sonra
aşşağıdaki şekilde devam edersiniz

bugüne kadar favorim subliminal imaje ve flash programıydı ama bu hepsinden daha iyi bence
hızını istediğiniz kadar kendiniz ayarlayabiliyorsunuz diğerlerine göre çok daha yavaş ve çok daha hızlı
transparan özelliğide ayrı bi özelliği
ayrıyetten eft gibi farklı şeyler de var ama ilgilenmediğim için bilmiyorum o kısımları

visha 15-10-2009 06:15 PM

resim ayarı biraz büyük olmuş :))
ilk defa denedim böyle bişeyi
umarım işinize yarar

imported_Angel 24-10-2009 02:15 PM

programı indirip çalıştırdım teşekkür ederim..

olumlama cümlelerini bi program içine yerleştirebiliriz...yerleştirilen txt dosyaları masaüstünde flaşlı olarak cümleler tek tek geçiyor buraya kadar anladım..

fakat çok hızlı şekilde yazılar gelip kayboluyor 1 saniye kadar bile durmuyor.....öyle mi olması lazım beynin yada bilinçaltının algılaması için..yani biz cümleyi okuyamasak da beyin mi görsel olarak algılıyor..programın amacı bu mu ?
ayarlar yerinden ekranda kalma süresi değiştirilebiliyor ancak orijinaline sadık kalmak için dokunmadım ve buraya sormak istedim..
belki o kadar hızlı geçmesinin sebebi vardır diye... ?

nilay321 25-10-2009 02:04 AM

selam arkadaşlar. program iyi güzel de; iyi niyetli payşlaşım için sağolunda, aklıma takılan bir konu var, neden mailimize bir kod geliyorda biz bunu active etmeden bu proğramı kullanamıyoruz. o kod nedir ki bu kadar önemli. ben bilgisayarıma bir kod giriyorum o ne bilmiyorum ama adam bana gir diyo. o kod olmasa ne olur ya da olduğunda o yüklediğim siteyle aramızdaki bağ ne olur bilemem ki. internette gezinirken zaten global bir ağdayız; ne gizlimiz var ne de saklımız. her an herkez bize uzanabilir. hele ki herhangi bir kodlama istemi benim bilgisayarımı ona bağlayabilir. bilinçaltı bu kadar hassas bir konuyken ve ben bilinçaltı üzerine bir konu da bir program yüklemişken, hele ki adam bana bir kod girdirmişken; kendimi bir anda komplo teorileri üretirken buldum. neden adamın benim şifreme ihtiyacı var, neden adam benim bilgisayarımla kendi arasında bir bağ kurmak istiyo. amacı nedir? benim bilinçaltımdan istediği nedir, hangi gizli mesajı ben fark etmeden gömecek acaba? komplo teorilerine o kadar alıştık ki milletçe; artık hiçbir şeye güvenemez olduk. ben tırstım valla bu active etme olayından. bilen varsa beri gelsin, beni aydınlatsın, ikna etsin. sevgiler saygılar

visha 25-10-2009 03:41 PM

evet doğru bilincin görmediği bilinçaltına daha net bir şekilde geçiyor bir sorun yok
hızını istersen 41'e 0,001'e kadar arttırabilirsin en fazla bu hıza ulaşabiliyor.
yalnız 0,001'i tavsiye etmem bozulma oluyor çok iç içe geçiyor.
(bu arada 41 den aşağı inmiyor belki neden 40 değilde 41 gibi merak edenler olabilir)
tavsiyem 41'e 0,1 bu hız ideal
tavsiye edeceğim bir hızda 500'e 1 burada da ekranda hızlı yanıp sönmek yerine 1 sn kadar kalıyor ve gidiyor
önemli olan hızından çok şeffalık uygulamasında şeffalığı düşürün
şeffalık konusuna gelince siyah bir ekranda test ettim dikkatli bakınca bilinçli olarak 2 kadar görebiliyorum birde hiç gözükmüyor belki bilinçaltınında algılama dışına çıkabilir diye kullanmıyorum şahsi olarak

visha 25-10-2009 04:06 PM

nilay321 merhaba
aktivasyon nedir
ürününü satın aldığınızda, ürünü aktive etme'nize izin veren bir kod alırsınız,
bu sayede ürününüzü güncel tutabilir ve bilgisayarınızı, her gün bir yenisi ortaya çıkan tehditlere karşı koruyabilirsiniz.
ürününü aktive etmek zorunludur, aksi halde bilgisayarınız korumasız kalacaktır.

imported_Angel 25-10-2009 11:58 PM

Alıntı:

visha Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 560954)
evet doğru bilincin görmediği bilinçaltına daha net bir şekilde geçiyor bir sorun yok
hızını istersen 41'e 0,001'e kadar arttırabilirsin en fazla bu hıza ulaşabiliyor.
yalnız 0,001'i tavsiye etmem bozulma oluyor çok iç içe geçiyor.
(bu arada 41 den aşağı inmiyor belki neden 40 değilde 41 gibi merak edenler olabilir)
tavsiyem 41'e 0,1 bu hız ideal
tavsiye edeceğim bir hızda 500'e 1 burada da ekranda hızlı yanıp sönmek yerine 1 sn kadar kalıyor ve gidiyor
önemli olan hızından çok şeffalık uygulamasında şeffalığı düşürün
şeffalık konusuna gelince siyah bir ekranda test ettim dikkatli bakınca bilinçli olarak 2 kadar görebiliyorum birde hiç gözükmüyor belki bilinçaltınında algılama dışına çıkabilir diye kullanmıyorum şahsi olarak

cevap için teşekkür ederim :)
hız ayarını aynen tavsiye ettiğin şekilde yaptım..
şeffaflık ayarı konusunu anlayamadım..şeffaflığı düşürün demişsin...yani tamamen 0 mı yapalım ?
hiç gözükmemesi daha mı faydalı ? mesela şeffaflık 4 olunca çok hafif gözüküyor...7 ayarı yeterli mi ?
en azından programın çalıştığını görmek adına az da olsa görmek istiyorum da :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:03 PM.