Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyallik Arttırıcı

Uyarılar

sosyallik arttırıcının etkileri

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyallik Arttırıcı sosyallik arttırıcının etkileri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Arkadaşlar işe yarıyorrr.. :)) Neden bna etki etmedi diye üzülüyordum ama hem yeniydim hemde telkinlerin çokluğundan dolayı sıra okdar gelmiyordu oyüzden az zaman oluyordu.. Oyüzden bazı telkinleri çıkardım dha çok dinlemeye başldım ve tabii biraz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyallik Arttırıcı telkin cd indir izle İstanbul Sosyallik Arttırıcı nerededir kimdir Sosyallik Arttırıcı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyallik Arttırıcı hipnoz Sosyallik Arttırıcı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyallik Arttırıcı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyallik Arttırıcı kuantum düşünce kitap haberi

sosyallik arttırıcının etkileri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-02-2011, 03:11 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
23 Mesajinıza toplam 66 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tcddmusa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sosyallik arttırıcının etkileri

Alıntı:
denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar işe yarıyorrr.. :)) Neden bna etki etmedi diye üzülüyordum ama hem yeniydim hemde telkinlerin çokluğundan dolayı sıra okdar gelmiyordu oyüzden az zaman oluyordu.. Oyüzden bazı telkinleri çıkardım dha çok dinlemeye başldım ve tabii biraz daha zaman geçti ve etkisini hissediyorum arrtık daha dışadönük olmak isteği var içimde.. Daha çok iletişim kurmak istiyorum; bunlar öyle çok büyük etkiler değil tabi hala içimden evden çıkmak gelmiyor açıkcası ama eminim o günler de gelecek...
Size tavsiyem bu telkini bırakmayınız... :)
Bende evden çıkıp gezmek sosyalleşmek istiyorum ama tanıdık birisini görünce ortamdan uzaklaşıyorum içimden hiç konuşmak gelmiyor bırakın arkadaşı akrabaya dahi böyle bunun için önerebileceğiniz bir telkin var mı ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tcddmusa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2011, 10:10 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road

evet etki ediyor sosyallik arttırıcı arkadaşlar gezmek isteği geliyor benki hiç evden çıkmak istemiyordum; yine pek çıkmıyorum ama o istek oluyor...
Alt 14-02-2011, 03:54 PM   #23 (permalink)

Tesekkür: 1
7 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nedim2 is an unknown quantity at this point

bende 7-8tane farklı telkini birden dinliyorum.acaba hepsini teker teker mi dinlemeliyim.ilk olarak hangi telkini veye telkinleri ne kadar sürede dinlemeliyim.bazı telkinlerin hem doğa versiyonu hemde diğer versiyonu var.hangisini tercih etmeliyim.iki versiyonu da birliktemi dinlemeliyim bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim
nedim2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 03:58 PM   #24 (permalink)

söylemeyi unutmuştum.bende sosyal fobi depresyon vede obsesif kompulsiyon rahatsızlığı var
Alt 14-02-2011, 06:05 PM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar Nedim bey,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Telkinlerin teker teker dinlenilmesini önermiyoruz. Başlangıç telkinlerimiz ego ve suçluluk telkinleridir. Önerilen sürelerde önce onları dinlemenizi başka telkinlere daha sonra geçmenizi öneriyoruz. Telkinlerin farklı versiyonları çeşit olsun diye konulmuştur. Hangi versiyonu dinlemekten keyif alıyorsanız onu dinleyebilirsiniz.

Rehber bölümümüzde kullanım bilgileri ve süreler hakkında ayrıntılı açıklamalara ulaşabilirsiniz. Linkleri incelerseniz tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşacağınıza inanıyorum.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...m-rehberi.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yebilirim.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...lemeyiniz.html

Sevgiler.
Alt 14-02-2011, 06:37 PM   #26 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
denizyıldızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet etki ediyor sosyallik arttırıcı arkadaşlar gezmek isteği geliyor benki hiç evden çıkmak istemiyordum; yine pek çıkmıyorum ama o istek oluyor...
Çok yaşayın sevgili Denizyıldızı Şimdiye kadar telkinler ile ilgili binlerce yorum okudum bu en ilginçlerinden birisiydi..
Bence mutlaka dışarı çıkın harikasınız...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 10:46 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
18 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
montevo is an unknown quantity at this point

ilk safhayı bitireyim bende sosyallik artırıcıyı dinleyeceğim.bakalım bende etkili oalcak mı?
montevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2011, 05:00 PM   #28 (permalink)

bir soru daha sormak istiyorum.sadece 1 telkin birden çok rahatsızlık için ortak olarak kullanılıyor.oyüzden mesela hem sosyal fobi hem depresyon hem sosyallik artırıcı için aynı telkinleri dinleyebilirmiyiz.ayrıca ben akarsu vertsiyonunu en çok seviyorum.eğer akarsu versiyonu diğer versiyonlar kadar etki edemiyorsa diğer versiyonları dinlemek istiyorum.teşekkür ederim.....
Alt 15-02-2011, 05:37 PM   #29 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
nedim2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir soru daha sormak istiyorum.sadece 1 telkin birden çok rahatsızlık için ortak olarak kullanılıyor.oyüzden mesela hem sosyal fobi hem depresyon hem sosyallik artırıcı için aynı telkinleri dinleyebilirmiyiz.ayrıca ben akarsu vertsiyonunu en çok seviyorum.eğer akarsu versiyonu diğer versiyonlar kadar etki edemiyorsa diğer versiyonları dinlemek istiyorum.teşekkür ederim.....
Merhabalar,

Her biri için hazırlanmış olan telkinler mevcut forumumuzda. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Önerilen sürelerde ego ve suçluluk telkinlerini dinledikten sonra listenize sosyal fobi, depresyon ve sosyallik artırıcı telkinlerini ekleyebilirsiniz.

Sosyal fobi telkini ve depresyon telkini hastalık adı taşıdığı için uzun süre dinlenilmesini önermiyoruz. Kendiniz yeterli sürelerde bu telkinleri dinledikten sonra yalnızca sosyallik artırıcı telkin dinleyebilirsiniz. Zaten bütün telkinlerin içerisine mutluluk telkini de eklenmiş olduğu için depresyon konusunda da yine sosyallik artırıcı telkin diğerleri gibi yararlı olacaktır.

Versiyonların arasında etki açısından çok fark olmadığını düşünüyorum. Onun dışında doğa versiyonlarının diğer versiyonlara göre daha az etki ettiğini düşünüyorsanız eğer istediğiniz versiyonu dinleyebilirsiniz. Hangi versiyonu dinleyeceğiniz sizin kendi seçiminize bırakılmıştır. Ben doğa versiyonlarını daha etkili buluyorum zihnimi yormadığı için ve çoğu zaman doğa versiyonlarını dinliyorum.

Sevgiler.
Alt 16-02-2011, 03:47 PM   #30 (permalink)

bende sizi seviyorum.iyiki varsınız

Bookmarks