Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/)
-   -   Bugün sosyal fobini yenmek için ne yaptın? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/622100-bugun-sosyal-fobini-yenmek-icin-ne-yaptin.html)

-Elya- 14-10-2012 08:24 PM

Bugün sosyal fobini yenmek için ne yaptın?

Bu konu bence gerekli bir konuydu :)
Tam olarak konuyu nereye açacağımı bilemediğim için en uygun buraya olacağını düşündüm sohbet ortamı olduğu için :)) Evet sorumuz gayet açık :) Bugün herkes sosyal fobisi için ne yaptı?
*Ben bugün herkesin önünde rahat bi şekilde Kuran okudum. Çok yanlışım çıktı ama ben düzeltirim, daha fazla çalışırım diyerek kendimi motive ettim. Bugün hiç olumsuz düşünceyi yer vermedim bilincaltımda 956k

sweeet 14-10-2012 10:39 PM

Cevap: Bugün sosyal fobin için ne yaptın?

Süpersin Elyacım bu konu bu foruma lazımmış gerçekten. İhtiyacı olan herkese faydalı olabilecek bir başlık. Güzel paylaşımların olmasını diliyorum.

huriye_89 14-10-2012 10:43 PM

Cevap: Bugün sosyal fobini yenmek için ne yaptın?

sosyal fobiyi yenmek için sosyalleştim bugün:D hem de çok eski arkadaşlarımla =)

sarışınım 15-10-2012 01:06 PM

olaylara pozitif bakmaya çalıştım:)

-Elya- 15-10-2012 01:08 PM

Çok mutlu oldum yorumunu görünce teşekkürler sweeet'cim :))
Bence gayet iyi gidiyoruz Huriye =)
*Ben bugün upuzuuun bi yazıyı sınıfta tek başıma okudum arada nefesim kesildi ama ben devam ettim ve daha iyi okumayı başardım.blissy

huriye_89 15-10-2012 03:16 PM

daha da iyi olacağımıza emin olabilirsin Elya =)

bugün düşünürken şunu farkettim ben, dün arrkadaşlarla konuşurken söyleyebilmek için bi kaç sözüm vardı daha önce planlamıştım "şunu şunu şunu söylerim" diye ama bi çoğunu söylemeyi unutmuşum. heyecandan olsa gerek :D neyse ben de başka bi gün söyleriim y789

bir damla deniz 15-10-2012 06:33 PM

Ben de bugün doğal olayların iç yüzlerini anlamaya çalıştım.
Mesela yalan söylemenin aslında hiç de kötü bir şey olmadığını farkettim.

gökçe y. 15-10-2012 08:19 PM

sosyal fobiyi yenmenin anahtarı (bence) bir beden olmadığınız gerçeğini kabul etmek. bedeninizi ruhunuzun giysisi ya da yol arkadaşınız gibi görün ve aslında bir ruh varlığı olduğunuzu kabul edin. zihninizi azimle ve sabırla bu şekilde eğitebilirseniz, zamanla her şey düzeliyor. beden hareketlerinizi sürekli kontrol etmekten kurtuluyorsunuz. çünkü beden değilsiniz

-Elya- 16-10-2012 02:33 PM

Bugün pek bişey yaptığım söylenemez ama telkinleri 9 saat dinledim dün, bugün de dinlicem.
5-6 gün sonra da kendine güven telkinini eklemek istiyorum.
Herkese başarılar dilerim :)
Saygılar, Sevgiler.
t678

ßyKuS 16-10-2012 03:08 PM

bende sosyal fobiden kurtulmak için panzehir uyguluyorum.. Özgüven meditasyonu.. yeni başladım.. Sizlere Özgüven Meditasyonu ile ilgili Adil Mavişin sözleriyle bilgilendirmek isterim...

Ben Adil MAVİŞ... Mükemmel bir yolculuğunuzun bir anlamda bilinçaltı koçu olucam..

Birazdan dinleyeceğiniz şey bilinçaltınıza hitap ediyor. Herkesin bazı şeylere ihtiyacı var. Ancak ihtiyacı olan şeyleri sürekli düşünmesi
istemesi ve niye olmuyor diye düşünmesi sorunu çözmüyor. Bilinçaltı bir derya ve bilinçaltımızın almış olduğu telkinler inanılmaz derecede
işinize yarıyor. Rahat bir yer bulucaksınız. gözlerinizi kapatıcaksınız. Tercihen bir kulaklıklı cihaz edinin. Gözlerinizi kapatın. Fondaki
müzikle birlikteki sesime kendinizi bırakıcaksınız. Yaklaşık 15 dakika sürüyor. 15 dakika sonra muhtemelen uyumus olabilir. Belki önce
uyuyabilir yada bir süre dinlenebilirsiniz. Karar sizin. Bilinçaltınız inanılmaz bir derecede coskuyla, telkinlerle, pozitif telkinlerle,
özgüvenle dolucak ve bu özgüven size müthiş bir cesaret daha önce yapmaktan çekindiğiniz yapabilmekte tereddüt gösterdiğiniz,
bir anlamda yapmak isteyipte içinizden engellendiğiniz şeylerde, çok daha başarılı, çok daha özgüvenli ve bu özgüveninizin sonucu olarak,
istediğiniz şeyleri daha kolay yapabileceksiniz. Bunu yapabileceğinizi biliyorum ve hergün yaklaşık bir hafta 10 gün belki 15 gün kadar
her gece yatmadan önce, bu kaydı dinleyin ve sonucuna sizde şaşırıcaksınız..

Dün gece uyumadan önce bu meditasyonu dinledim ve 15 gün boyuncada devam etmeyi düşünüyorum. Açıkcası meditasyon çok hoşuma gitti ve işe yarıyor sanırım rüyamda çok sık okulu görürüm bu sefer o kadar rahat yürüyordumki okulda ben bile rüyamda kendime şaşırdım o derece.. cilgin897

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:48 PM.