Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu sosyal fobi normal fobi gib bir şey mi ? Arı fobisi vs gibi bişey mi yoksa hastalık mı ? Tedavisi normal fobiyi yenmenin tedavisi gibi mi yapılır ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-09-2012, 09:06 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point
Standart Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ?

Bu sosyal fobi normal fobi gib bir şey mi ? Arı fobisi vs gibi bişey mi yoksa hastalık mı ? Tedavisi normal fobiyi yenmenin tedavisi gibi mi yapılır ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2012, 09:35 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Mahalle Muhtarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 298
82 Mesajinıza toplam 173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahalle Muhtarı will become famous soon enoughMahalle Muhtarı will become famous soon enough
Standart Cevap: Bu Sosyal Fobi Normal Bi Fobi Çeşidi mi ?

Selam Paulo Maldini

Evet üstad, kanaatimce sosyal fobi bir hastalık değil. Tıpkı arı fobisi gibi. Nasıl ki onda arıdan korkuyorsun, sosyal fobide de insanlarla sosyalleşmek, sağlıklı iletişim kurmak mümkün olmuyor. Ancak tabii ki tedavi gerektiren bir süreç.

Tedavisi konusunda ise,
Bence diğer fobilerin tedavisi gibi yapılır. Ancak arı fobisi, kedi fobisi gibi değil. Çünkü arı, kedi birer hayvan ve somut bir şey... Ancak sosyallik somut bir şey değil. Dolayısıyla tedavisi de daha meşakkatli oluyor.
Eğer kendinde sosyal fobi olduğunu düşünüyorsan buradaki telkinlerden faydalanmaya çalış. Ama sana tavsiyem bir psikiyatra gitmelisin.
Örneğin ben de kendimde sosyal fobi olduğunu düşünürdüm, çünkü belirtiler bunu gösteriyordu. Hiçbir şeye odaaklanamıyordum. Ders de çalışamıyordum. Hayatımın tadı kaybolmuştu. Bir psikiyatra gittim ve ''Ben ders çalışamıyorum, ne yapmam lazım?'' dedim. Adam bana bazı sorular sordu ve benim majör depresyon problemim olduğunu söyledi ve bir antidepresan yazdı. Bense bunu çok saçma bulmuştum çünkü sosyal fobi problemim olduğunu düşünüyordum. Ancak sonra araştırdığımda depresyon denen şeyin hiç dee sandığım gibi bir şey olmadığını fark ettim. Hayatımda ciddi bir boşluk vardı, hiç bir şeyden tad alamıyordum, evden nadiren çıkıyor, insanlarla görüşmek istemiyordum. Hatta en yakın arkadaşlarımı bile hayatımdan çıkarmıştım. Ve doktora gitmeden önce bu problemime kendimce teşhisler koymaya çalışmıştım. Ve sosyal fobik olduğuma hükmedip, sosyal fobik rolü yapmıştım.
Birkaç aydır antidepresan kullanıyorum. Haa bir şey değişti mi? Evet, daha iyiyim. İnsanlarla ilişkilerim daha iyi. İçimdeki boşluk hissinden kurtulamıyorum ama en azından artık problemimi biliyorum ve daha iyiyim.

Ama telkinleri kesinlikle aksatma üstad, çok faydasını görüyorsun.
Alt 12-09-2012, 09:50 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çok sağolun ama bende bir depresyon sıkıntısı yoktur beınm sorunum resmen sosyal fobi bence :) Çünkü mutsuz değilim.Yeri geliyo kahkahalarla gülüyorum yeri geliyo annemlere falan sevgi dolu samimice yaklaşıyorum öpuyorum kokluyorum onları. Yani öyle depresif değilim. Ama sosyal fobinin çogunu atlattıgımı düşünüyorum 15 yaşımdayken hiç abartmıyorum 1 tane insanla zar zor konusurdum.Hoca bana söz verirdi agızımı acmazdım.Sınıftakiler bana acayip acayip bakarlardı. Bu konu 16 yasına girdiğimde tamamen ortadan kalktı. Artık benden büyük birini görünce bi akraba falan görünce nasılsınız iyiyim siz nasılsınız sağolun bende iyiyim oldu görüşmek üzere gibi lafları hiç utanmadan cekınmeden söyluyorum. ama arkadaş ortamında o kadar rahat oldugumu söyleyemem.Eskiden dışarı cıktıgımda hem akraba hemde arkadaslarım beni görür diye korkuyodum şimdi sadece arkadaslarım benı gorur diye korkuyorum.kısacası bende depresyon olamaz :) ha bunu 15 yaşımdayken söyleseydiniz depresyonda oldugumu söyleyebilirdim size ama şimdi öyle biri hiç değilim :)
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2012, 09:51 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

bu seneki sınıf arkadaşlarım sağolsun beni düzelttiler baya :) uğraşa uğraşa :) sınıfta en az 5 kere kagıt oynarken yakalandım hocaya hocalar benden bıktı yemin ediyorum :D
Alt 12-09-2012, 10:04 PM   #5 (permalink)
Teğmen

82 Mesajinıza toplam 173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahalle Muhtarı will become famous soon enoughMahalle Muhtarı will become famous soon enough

Oh oh depresyonda olma zaten Berbat bir durum çünkü. Ama benim demek istediğim sende depresyon olduğu değil. Tanıları benzer olan başka bir problemin de olabilir. Sana belki mantıksız gelebilir. Bende sosyal fobi problemi var,eminim diyebilirsin. Ama ben de öyle diyordum farklı bir durumum olduğunu öğrendim. Bence araştır, iyi bir psikiyatra git. Psikologlar gibi çeneleri de düşük olmuyor hem. Hem de yazdığı ilaçlar etkili oluyor. Diyelim ki psikiyatr sende sosyal fobi olduğunu söyledi. Ama sana mutlaka bir ilaç yazacaktır üstad. İlaçları KESİNLİKLE küçümseme sandığından çok daha etkili oluyor.

Tekrar söylüyorum, hiçbir şey yapmasan bile telkinleri sakın aksatma.
Hadi selametle
Alt 13-09-2012, 05:55 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

abi siz şimdi böyle söyledikten sonra kendimde depresyon olduguna inanmaya basladım :D
Alt 13-09-2012, 06:04 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Valla inşallah değilsindir
Çünkü sosyal fobi depresyonun yanında şeker gibi bir problem olarak kalıyor. Ama sosyal fobiyle yaşamak da zor. Bence git bi psikiyatra ''böyle böyle, durum bu.'' de, doktora bütün problemini çekinmeden anlat. Sorununun ne olduğunu kesin olarak bilirsen tedavi etmen de o kadar kolay ve hızlı olur.

Hörmetler
Alt 13-09-2012, 06:08 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Evette işte nedense bu konuyu ailemle paylaşmak istemiyorum.Hep kendi içime attım sorunlarımı 2 yıldır.Onlara anlatmıyorum.Bi kere psikiyatra gitmiştim öyle dinledi , eft yaptı bi işede yaramadı daha ilk seanstan eft yaptı kadın sorunu anlamadan.
Alt 13-09-2012, 06:24 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Hacı Râfık, sorunlarını ailenle paylaşmamanı anlayabiliyorum. Ben de anlatamam çünkü onlara. Gerçi anlatsam da anlamazlar. Mesela 6 aydır antidepresan kullanıyorum, depresyonda olduğumu biliyorlar, ama ilaçları canım sıkıldığı için aldığımı zannediyorlar. Çünkü depresyonun ne olduğunu bilmiyorlar. Ama onlara kızamam, çünkü ben de 6 ay önce öğrendim ne olduğunu. Beyin kanseri gibi bir şey...

Sorunlarını içine atma hafız! Şükret ki böyle bir forum var. Burada seni anlayabilecek insanlar var. Arkadaşların da var ancak seni anlamıyorlar galiba. Kendi arkadaşlarım da beni anlamıyorlar zaten. Beni iyi,eğlenceli olarak tanırlar, ama içimdeki boşluğu bilemezler.

Napacan emmioğlu kadın doktoru? (tamam muhterem hanfendiler, şaka yapıyorum,pozitif ayrımcılığa hayır!!) Şaka bir tarafa psikiyatra git bence. Ama devlet hastanesine filan gideyim deme. seni 10 dk dinler 5 dk ilaç yazar gönderiverir. 50-60 lirana kıy,iyi bir doktor araştır. Sana bir çözüm yolu gösterir.
Alt 13-09-2012, 06:38 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

kendi başıma gidebilirmiyim ki daha yaşım 16 bide burda öyle doktor yoktur olsa bile burası küçük yer dedikodu yayılır :D buraya en yakın ankara var oraya gitmem gerek

Bookmarks