Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyal Fobi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/)
-   -   beni yeniden aranıza alırmısınz :'( yardım edin... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyal-fobi/617555-beni-yeniden-araniza-alirmisinz-yardim-edin.html)

tanyeri 31-01-2011 11:06 PM

beni yeniden aranıza alırmısınz :'( yardım edin...

Ben aranızda yokken hep yanımdaymışsınız mesajlarınzla cok sagolun...hamile oldugum haberini verip iyileştiğime de inanarak siteden uzaklaştım.aslında herşeyden uzaklaştım.malum ilk ayları zor geçiyor hamileliğin.kendime geldiğimde etrafıma şöyle bir baktımki ben geride kalmışım...yine sıkıntılarıma gömülmüşüm.sosyal fobinin esiri olmuşum.Şuan eskisi kadar toparlanmak için cesaretim yok...bu sefer hakkaten kötü durumdayım.bebeğiim için çok üüzülüyyorum.benım yüzümden acı cekiyormudur diye.her anım stresli.biri yanıma yaklaşmasın bütün kimyam bozuluyor.bebeğimde sosyal fobili olarak mı doğacak acaba?anneden bebeğe geçer mi bu illet...öyle olacaksa hiç dogmasın daha iyi.oda yaşamasın bu içinden cıkılmaz hastalıgı...yaşamak denirse yaşamaya calısıyrom...burası bana mükemmel bir arkadas kazandrmıstı.buraya girecek cesaretimde yoktu.arkadasım ikna edene kdr.şimdi sizinde yardmlarınızı bekliyorum...bunaldım artk...işin içinden cıkamıyorum...önceden kendı derdime yanardm,artk ikimiz içinde üzülüyorum...ağla2

tanyeri 31-01-2011 11:34 PM

Cevap: beni yeniden aranıza alırmısınz :'( yardım edin...

almazmısınz :'(

Işıldayan Safir 31-01-2011 11:40 PM

Tekrar aramızda olmanız çok hoş tanyeri... Siz hep bizimleydiniz gerçi. ttli3

Ancak bebeğiniz için şimdiden böyle endişelenmeyin. Gerek yok bunlara... Belki birlikte sosyalleşirsiniz. Olamaz mı yani? ttli3

Sevgiyle kalın. actionsmile

tanyeri 31-01-2011 11:45 PM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788953)
Tekrar aramızda olmanız çok hoş tanyeri... Siz hep bizimleydiniz gerçi. ttli3

Ancak bebeğiniz için şimdiden böyle endişelenmeyin. Gerek yok bunlara... Belki birlikte sosyalleşirsiniz. Olamaz mı yani? ttli3

Sevgiyle kalın. actionsmile

tesekkur edrım...sıte değişmemiş...hala sıcak kanlı misafrperver insanlarla dolu...yabancılık hissetmycm...bebekle sosyalleşmek;başlangç için gzl fikir olblr...::).......actionsmile

genco 01-02-2011 12:01 AM

Aramıza tekrar hoş geldin "Tanyeri"

Kaygıları,endişeleri,şüpheleri rafa kaldırma zamanı. Su an tek düşüncen, karnında taşıdıgın meleğin sağlığı olmalı.Onun sağlıklı doğması senin ellerinde. Anne olacaksın,buna sevinmelisin ve onun yolunu gözleyip onun mutluluguna adamalısın kendini. O doğduktan sonra hayatın bambaşka olacak,düşüncelerin,fikirlerin,duyguların değisecek. Sana cok ihtiyacı olacak,onu hiç yalnız bırakma.Güçlü durmalısın ki,arkamda ailem, annem var diyebilsin. Hangi anne baba ister ki kendi yaşadıgı acılara ve kederlere yavruları da katlansın. Herşey onun için. Sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmeni,sağlıklı bir doğum gerçekleştirmeni yürekten diliyorum şimdiden. Allah sizlere bağışlasın yavrunuzu.

tanyeri 01-02-2011 12:19 AM

Alıntı:

genco Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788956)
Aramıza tekrar hoş geldin "Tanyeri"

Kaygıları,endişeleri,şüpheleri rafa kaldırma zamanı. Su an tek düşüncen, karnında taşıdıgın meleğin sağlığı olmalı.Onun sağlıklı doğması senin ellerinde. Anne olacaksın,buna sevinmelisin ve onun yolunu gözleyip onun mutluluguna adamalısın kendini. O doğduktan sonra hayatın bambaşka olacak,düşüncelerin,fikirlerin,duyguların değisecek. Sana cok ihtiyacı olacak,onu hiç yalnız bırakma.Güçlü durmalısın ki,arkamda ailem, annem var diyebilsin. Hangi anne baba ister ki kendi yaşadıgı acılara ve kederlere yavruları da katlansın. Herşey onun için. Sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmeni,sağlıklı bir doğum gerçekleştirmeni yürekten diliyorum şimdiden. Allah sizlere bağışlasın yavrunuzu.

hoşbulduk genco...actionsmile
başta bebeği istemedigim olmuştu kaynanam yüzünden,eşim yüzünden.ama şimdi öldürseler beni ayıramazlar ondan.öyle heyecanlıyımki,dediğin gbi yolunu gözlüyorm.ama onun içinde endişeleniyorm ...umarım sosyal fobi onuda kötü etkilemez :( zaten bebeğimden utanıyorm.ne kdr zavallı,aciz bir annesi var.ona bu halde naı iyi bir annelik yapabılırım.insanların içine giricem diye parka bile götüremem onu...iyi dileklerin için teşekkr edrm.aminnn

genco 01-02-2011 12:28 AM

Sahiplenip,dünyaya getirmeyi kabul ettiğin yavrucak için sen en büyük adımı atmışsın bile. İnanıyorum ki karnında taşıdıgın her gün ona daha cok baglanacak,kaygılarından adım adım uzaklasmaya başlayacaksın. Sen sosyal fobili olamazsın,birazcık annelerimizi tanıyorsam,ben utandıklarını görmedim,HİSSETMEDİM.Yüreğine teslim oldugunda anlayacaksın.Herşey çok güzel olacak

_roxie_ 01-02-2011 12:55 AM

Merhaba,

Tekrardan hoşgeldin... =) Ben major depresyon geçirmiş bir annenin kızıyım... Kendim de melankolik olmaya meyilliyimdir çoğu zaman. (bu site ile büyük aşamalar kaydetsem bile..) şu anda ne zaman olumsuz düşüncelerle kendimi bunaltsam beni o bunalımdan annem çıkarıyor biliyomusun? kendi gördüğü tedaviyi bana aktarıyor, şimdi o iyileşti 55 yaşında ama hayattan bazen benim aldığımdan daha çok keyif alıyor sanki, gözleri ışıl ışıl, kendine bakıyor, makyajını ihmal etmiyor asla =) ben saçımı taramadan evden dışarı atmak istiyorum bazen kendimi, kızıyor bana, haklı da... =)

merak etme çocuğunun kaderi bu değil, olmamasını sağlamak da senin elinde =)

daktilo 01-02-2011 09:09 AM

hoş geldin arkadaş. hamilelik çok ayrı çok daha ağır bir yük.ve Allah bunu taşıyamayacak insana vermiyor bu nimeti...takıl burda bizimle herşey daha güzel olacak inşallah.

asideniz 01-02-2011 11:55 AM

Tekrar hoşgeldin 25889olumsuz düşünme birde şöle düşün bakalım bebeğinle her şeye tekrar başlayabilirsin güzel yaşayışlara umutlara sevinçlere o senin adımın olacak 956k

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:12 AM.