Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar sitede sosyal fobi ile ilgili konuların geçtiği yerlere baktım ancak sosyal fobiden muzdarip olan kişilerin biraraya toplanıp bunu nasıl yeneceği hakkında fikir alışverişi, tartışma veya beyin fırtınası yapabileceği bir yer bulamadım...o yüzden böyle bir konu açmak istedim...eminim ki bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-01-2010, 10:30 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Question sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ?

Arkadaşlar sitede sosyal fobi ile ilgili konuların geçtiği yerlere baktım ancak sosyal fobiden muzdarip olan kişilerin biraraya toplanıp bunu nasıl yeneceği hakkında fikir alışverişi, tartışma veya beyin fırtınası yapabileceği bir yer bulamadım...o yüzden böyle bir konu açmak istedim...eminim ki bu konuya fazlaca katılım olacaktır..

ilk olarak ben fikrimi söyleyerek konuda açılış yapayım...
sosyal fobinin kaynağının yanlış aile tutumları olduğunu ve bizim de bunlardan etkilenerek bugünkü hali aldığımızı düşünüyorum...malum küçük yaşlarda beynimize neyi alıp neyi almamamız gerektiği konusunda bir süzgece sahip değildik şimdiki gibi....ancak şimdi bu süzgece sahibiz..
ama süzgecimizin olmadığı dönemlerde beynin içine giren virüsleri neden hala bugün tutarız ki ?

bence sosyal fobinin yenilmesi için bize ailemiz tarafından dikte edilen ve özgüvenimizi egomuzu sarsan düşüncelerden arınmalıyız...böylece sosyal fobinin diğer bir belirtisi olan, başkalarının düşüncelerine fazla önem verme konusunun da kendiliğinden hallolacağını düşünüyorum...

sosyal fobisi olan arkadaşlar sizin de fikirlerinizi bekliyorum...burada birbirimize yardım ederek bu engeli hep beraber aşalım ne dersiniz ?

bu sorunun kaynağı sizce neler ?
özgüven nasıl geri kazanılır ve geliştirilir ?
ve bu konuda neler yapılabilir ?
karar verme becerisi nasıl kazanılır ve geliştirilir ?
daha da önemlisi nereden başlamalı ?
fikirlerinizi bekliyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 11:28 PM   #2 (permalink)
spestnaz
Guest

Standart Cevap: sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ?

filmlerde görmiştim ben de, hani bir grup toplanırlar bir yerde, herkes sırayla hangi konuda konuşuyorlarsa o şey hakkında kendi başından geçenleri anlatır. . öyle bir şey faydalı olabilir bence. . hem paylaşma duygusu insanı hafifletir, hem de bazı şeyleri affetmek için adım atılmış olunur. .
Alt 02-01-2010, 03:57 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zatalim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sosyal fobiyi neler yaparak yenebileceğimizi burada tartışalım mı ?

Arı Poleni denediniz mi bir yerde okumustum. bayagı iiyi geldıgıne dair. 1 ay oldu bende başlayalı bayagı iyi durumdayım allah bozmasın. 6 ay kullanacam bakalım ne olcak:) 4-5 yıldır bıktım artık sentetik haplardan nefret ediyorum. kullanınca süper bıraakınca ölmeyi düşünen psikolojıden. o yusden arı polenine başladım denemelisiniz bence ama ben sigara alkol gibi kötu alıskanlıkların hepsını bıraktıktan sonra denemeye başladım. sigarayı bırakmayıda Allen carr yontemıyle bıraktım:) sonra bol bol yazarım kalın saglıcakla. birde sunum yaparken kekemeliği atsam varya süper olur. sesli duraklamalardan nefret ediyorum. bu arada 4 gundur sosyal fobı telkınınıde dınlıyorum.
zatalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 11:55 PM   #4 (permalink)
Teğmen

kezban aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 81
26 Mesajinıza toplam 148 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kezban aksel is an unknown quantity at this point

çocukken konuştuklarınız dinlenmiyor
sürekli eleştiriliyorsanız
iyi bir şey yaptığınızda takdir edilmiyorsanız
toplum içinde eleştiriliyorsanız
anne veya babanız size sürekli başkalarını örnek gösteriyorsa
otoriter,herşeyi ben bilirim diyen ebeveynlere sahipseniz...
sosyal fobili oluyorsunuz tek çözüm bilinçaltı onarımı ve üstüne gitmek
kezban aksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2010, 11:58 PM   #5 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
kezban aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çocukken konuştuklarınız dinlenmiyor
sürekli eleştiriliyorsanız
iyi bir şey yaptığınızda takdir edilmiyorsanız
toplum içinde eleştiriliyorsanız
anne veya babanız size sürekli başkalarını örnek gösteriyorsa
otoriter,herşeyi ben bilirim diyen ebeveynlere sahipseniz...
sosyal fobili oluyorsunuz
ben çocukluğumu, geçmişimi. . hatırlamak istemiyorum; 'derinn eskim'i çabucak unutuyorum. . bu neden olabilir??
Alt 07-01-2010, 12:04 AM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben çocukluğumu, geçmişimi. . hatırlamak istemiyorum; 'derinn eskim'i çabucak unutuyorum. . bu neden olabilir??

Sorunun cevabı içinde saklı :)

Hatırlamak istemediğin için unutuyorsun..
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2010, 12:06 AM   #7 (permalink)
Teğmen

kezban aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 81
26 Mesajinıza toplam 148 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kezban aksel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bilemiyorum bu konuda deneyimli üyelerden veya Atakan beyden yardım alabilirsin mutlu günler dilerim
kezban aksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2010, 12:08 AM   #8 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sorunun cevabı içinde saklı :)

Hatırlamak istemediğin için unutuyorsun..
ne yapmalı, nasıl davranmalıyım acaba? o büyük '?' leri çok yoruyor beni
Alt 07-01-2010, 12:49 AM   #9 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
ne yapmalı, nasıl davranmalıyım acaba? o büyük '?' leri çok yoruyor beni
Bilmem :)

Beyin fırtınası yapalım mı?

Kendimde olsa bu sorun önce dönüp kendime sorardım sanıyorum. Hatırlamak istemediğim bazı durumlar mevcut ama hatırlayamıyor olmaktan da rahatsızım. Zaten istemediğim bir şey gerçekleşiyor, peki bundan neden rahatsızım?
Bundan rahatsız olan gerçekten ben miyim?
Ya da hatırlamak istemediğim durumları gerçekten ben mi hatırlamak istemiyorum?
Peki insan neden hatırlamamayı seçer?

İlk aşkımızla ilk öpücüğümüzü hafızamızda sanki daha dünmüş gibi tutarken, her hatırladığımızda içimizi o sıcak duygu sararken, nasıl olur da ismini bir türlü aklımıza getiremeyiz?

Başlayan ve sonucu kötü biten bir tartışmanın içinde geçen sözlerini ve aldığımız sarsıcı darbeleri hatırlarken nasıl olur da başlangıç sebebini hatırlamak için hafızamızı sarsmamız gerekir?

Hatırlanan şeyler de yaşadığımız olaydaki kişiler, onların kıyafetleri, saçları, konuşma biçimleri, nereli oldukları, nasıl sözler söyledikleri midir; yoksa biz de bıraktığı izler, duygular mıdır?

Hatırlamamayı seçip hatırlamamak mümkünken, hatırlamayı seçip sorumluluğu kendi ellerimize alabilir miyiz peki? Hatırlamayı seçince hatırlamak mümkün müdür? Diğeri mümkünse bu da mümkün olmalı :)

Bir olay düşünelim; çok kırılmışız, incinmişiz, karşımızdaki sevdiğimiz kişi (aile, eş, dost, sevgili) ondan hiç beklemediğimiz bir şekilde yaralamış bizi. Dost olduğunda ilişkinizi bitirmek bazen kolaydır, sizi kırmıştır dersini onu hayatınızdan çıkartarak ödetirsiniz. Ama aile kavramında hayattan çıkarmak herkesin yapabileceği bir durum değil, yapılmamalı da zaten. Onu hayatınızdan çıkaramadığınız, onunla bağınızı kesemediğiniz veya gerçekten sevdiğiniz için kesmek istemediğiniz kişi/lerin yaptıklarını unutursunuz.. Görmemezlikten gelirsiniz ve bu bir süre sonra kronikleşir. Zamanla tavizler birbirini kovalar, görmemezliğe, arkada bırakmaya, unutmaya o kadar alışırsınız ki hatırlayamazsınız..

Bunu size yapan siz de olabilirsiniz :) Kendinizi affedemediğiniz durumlarda o olayı hatırlamamayı seçersiniz bilinçli veya bilinçsiz ve arkası kesilmez.. Bir süre sonra bilinçaltınızı öyle bir programla tanıştırmış olursunuz ki o en baştaki parafta size haz veren ilk öpücüğü bile hatırlayamaz konuma gelirsiniz..

Hatırlamak istemediklerimiz genelde affedemediklerimizin kaynağıdır ve bu kaynak çok güzel beslenir.

Suçluluk telkinlerimiz bu yüzden var, ego güçlendirici, kendine güven hepsi derinde bir yerde affetmenizi kolaylaştırır. Affettikçe yüzleşir ve yüklerinizden kurtulursunuz..

Sevgili Shamanic o kadar değerli bir hediye sundu ki bizlere, bana kalan sadece hatırlatmak: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html

Konunun çok dışına çıktığımın farkındayım. Bunun için imported_Angel'dan özür diliyorum :) Fakat yanıtsız kalmasını istemediğim bir soruydu.

Sevgilerimle.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2010, 02:12 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

genco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,674
735 Mesajinıza toplam 4,414 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
genco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of lightgenco is a glorious beacon of light

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bilmem :)

Beyin fırtınası yapalım mı?

Kendimde olsa bu sorun önce dönüp kendime sorardım sanıyorum. Hatırlamak istemediğim bazı durumlar mevcut ama hatırlayamıyor olmaktan da rahatsızım. Zaten istemediğim bir şey gerçekleşiyor, peki bundan neden rahatsızım?
Bundan rahatsız olan gerçekten ben miyim?
Ya da hatırlamak istemediğim durumları gerçekten ben mi hatırlamak istemiyorum?
Peki insan neden hatırlamamayı seçer?

İlk aşkımızla ilk öpücüğümüzü hafızamızda sanki daha dünmüş gibi tutarken, her hatırladığımızda içimizi o sıcak duygu sararken, nasıl olur da ismini bir türlü aklımıza getiremeyiz?

Başlayan ve sonucu kötü biten bir tartışmanın içinde geçen sözlerini ve aldığımız sarsıcı darbeleri hatırlarken nasıl olur da başlangıç sebebini hatırlamak için hafızamızı sarsmamız gerekir?

Hatırlanan şeyler de yaşadığımız olaydaki kişiler, onların kıyafetleri, saçları, konuşma biçimleri, nereli oldukları, nasıl sözler söyledikleri midir; yoksa biz de bıraktığı izler, duygular mıdır?

Hatırlamamayı seçip hatırlamamak mümkünken, hatırlamayı seçip sorumluluğu kendi ellerimize alabilir miyiz peki? Hatırlamayı seçince hatırlamak mümkün müdür? Diğeri mümkünse bu da mümkün olmalı :)

Bir olay düşünelim; çok kırılmışız, incinmişiz, karşımızdaki sevdiğimiz kişi (aile, eş, dost, sevgili) ondan hiç beklemediğimiz bir şekilde yaralamış bizi. Dost olduğunda ilişkinizi bitirmek bazen kolaydır, sizi kırmıştır dersini onu hayatınızdan çıkartarak ödetirsiniz. Ama aile kavramında hayattan çıkarmak herkesin yapabileceği bir durum değil, yapılmamalı da zaten. Onu hayatınızdan çıkaramadığınız, onunla bağınızı kesemediğiniz veya gerçekten sevdiğiniz için kesmek istemediğiniz kişi/lerin yaptıklarını unutursunuz.. Görmemezlikten gelirsiniz ve bu bir süre sonra kronikleşir. Zamanla tavizler birbirini kovalar, görmemezliğe, arkada bırakmaya, unutmaya o kadar alışırsınız ki hatırlayamazsınız..

Bunu size yapan siz de olabilirsiniz :) Kendinizi affedemediğiniz durumlarda o olayı hatırlamamayı seçersiniz bilinçli veya bilinçsiz ve arkası kesilmez.. Bir süre sonra bilinçaltınızı öyle bir programla tanıştırmış olursunuz ki o en baştaki parafta size haz veren ilk öpücüğü bile hatırlayamaz konuma gelirsiniz..

Hatırlamak istemediklerimiz genelde affedemediklerimizin kaynağıdır ve bu kaynak çok güzel beslenir.

Suçluluk telkinlerimiz bu yüzden var, ego güçlendirici, kendine güven hepsi derinde bir yerde affetmenizi kolaylaştırır. Affettikçe yüzleşir ve yüklerinizden kurtulursunuz..

Sevgili Shamanic o kadar değerli bir hediye sundu ki bizlere, bana kalan sadece hatırlatmak: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...utsal-3-a.html

Konunun çok dışına çıktığımın farkındayım. Bunun için imported_Angel'dan özür diliyorum :) Fakat yanıtsız kalmasını istemediğim bir soruydu.

Sevgilerimle.
açıklayıcı cevabın problemlerimin farkındalıgına ulaşmamı sağladı. bu konuyu okuyunca, evet sorunlarınla karsı karsıyasın ve sana sunulmus müthiş öneriler. çok teşekkür ederim. unutmak istediklerimi,hatalarımı affedip yoluma devam etmeyi seçiyorum. iyi ki varsınız.

Bookmarks