Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Sosyal Çekingenlik Korkusu

Uyarılar

Sosyal Çekingenlik Korkusu Sosyal Çekingenlik Korkusu

Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Sosyal Çekingenlik Korkusu Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: rikitarinki Nickli Üyeden Alıntı Madem inanmıyorsunuz kendiniz bakın buyrun ... ok ben simdi sosyal fobiyi diger bir siteye upload ediyorum 5-10 dakikaya hazir olur .Ama sosyal fobinin klasik muzigini bula bildim. TAMAM BURADAN yukleye bilirsin-- http://www.mediafire.com/file/jrtngm..._Rambetiko.mp3...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Çekingenlik Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Çekingenlik Korkusu nerededir kimdir Sosyal Çekingenlik Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Çekingenlik Korkusu hipnoz Sosyal Çekingenlik Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Çekingenlik Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Çekingenlik Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-11-2009, 11:38 PM   #71 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice
Standart Cevap: Sosyal Çekingenlik Sosyal Fobi

Alıntı:
rikitarinki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Madem inanmıyorsunuz kendiniz bakın buyrun ...

ok ben simdi sosyal fobiyi diger bir siteye upload ediyorum 5-10 dakikaya hazir olur .Ama sosyal fobinin klasik muzigini bula bildim.

TAMAM BURADAN yukleye bilirsin-- http://www.mediafire.com/file/jrtngm..._Rambetiko.mp3

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2009, 08:19 PM   #72 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rikitarinki is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim ellerinize sağlık uğraştırdık.
rikitarinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2009, 03:53 PM   #73 (permalink)
Teğmen

salvameaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 214
134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough

Çocukluğumda başladı,"yabani,soğuk,dilsiz" gibi çirkin cümlelerle gittikçe

benden biri oldu SF. Liseyi bırakmak zorunda kaldım,çok istediğim bir iş

olduğu halde işimden çıktım.Çünkü huzursuzdum,çünkü titremekten,

terlemekten,kızarmaktan ve bunları saklamaya çalışmaktan çok

yorulmuştum. SF arkasından Panik Atak'ı getirdi yutma güçlüğü,nefes darlığı

kalp çarpıntıları. SF ve panik atağım çok güzel dost oldular :)

Bazen buz gibi havada yalınayak koşmak istiyorum bağıra bağıra !!!

Bazen bir dağın tepesine çıkıp ağlaya ağlaya içimdeki Sf ve panik atak

çıkana kadar bağırmak istiyorum !!!

Bazen bir züccaciye dükkanına gidip ne var ne yok kırmak istiyorum !!!

Nasıl güzel olurdu yahu :)

Geçecek,geçecek,geçecek :) en azından yalnız olmadığımı biliyorum artık.
salvameaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2009, 04:59 PM   #74 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

Alıntı:
salvameaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yazınızı okurken nasıl ağladığımı görmelisiniz.yaşadığım şeylerin aynısı dile getirmişsiniz,sadece siz değil burda başka bi iki ikişinin yazısını okuyunca da böyle hissetmiştim.ben de kendimi bu konuda yalnız hissederken,başkalarının;sanki ben kendimi anlatıyorum gibi kendini anlatması beni çok etkiliyo.yaşadığınız duyguların hepsini fazlasıyyla belki yaşadım,öldürmeyip süründüren bi rahatsızlık bunların hepsini biliyorum.
ama inanın artık ben de artık düzeleceğime dair inanç var,sizinde sf den tamamen kurtulmanızı çok içten dilerim.
Alt 31-12-2009, 06:51 PM   #75 (permalink)
Teğmen

yu_rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
49 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yu_rin is on a distinguished road

Alıntı:

onlardan biride benim malesef.Bunları dile getiriyor olmanız bile bir aşamadır bence.Bende yaşadılarımı paylaştığımda kendimi çok rahatlamış hissettim.Tedavisi olmayan bir sorun değil bu herşey beynimizde bitiyor beynimizi eğitmeyi başardığımızda bu sorunların hepsinden kurtulcaz inş.
Alt 31-12-2009, 10:37 PM   #76 (permalink)
Teğmen

134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough

Ben bu siteyle tanışana kadar inanın kendimi "çok yalnız" hissediyordum.

Bugün ikinci günüm,yazdığım mesajlar,okuduklarım,cevapladıklarınız beni öyle rahatlattı ki daha çok inanmaya başladım

"değişeceğime".

Teşekkürler hepinize iyiki varsınız :)
Alt 01-01-2010, 02:00 PM   #77 (permalink)
spestnaz
Guest

Alıntı:
Ben bu siteyle tanışana kadar inanın kendimi "çok yalnız" hissediyordum.

Bugün ikinci günüm,yazdığım mesajlar,okuduklarım,cevapladıklarınız beni öyle rahatlattı ki daha çok inanmaya başladım

"değişeceğime".

Teşekkürler hepinize iyiki varsınız :)
benn de dediğin gibiydim. . hep kendi başıma mücadele etmeye çalıştım. hatta bir yere kadar başarılı da oldum, ama bişeyler oluyordu, yaptığım herşey iskambil kağıtlarından ev gibi yıkılıyordu. . ben arıyortdum ama pes etmeden. içim yiyordu beni yapamazsın, eemezsin, değişemezsin, hep böyle kalacaksın, diye; ama ben yine de arıyordum. ne aradığımı da bilmiyordum. sonra bir gün okuduğum bir makalenin altında hayatimdegisti.com un reklamını gördüm. . ve şimmdi bu haldeyimm mutluyum, huzurluyum, sevenim var, sevdiğim var, sevdiklerim var, arkadaşlarım varr. . yeniden doğmak bu olsa gerekk yaşadığımın farkındayım. mutluyum. hepinizi seviyorum. . benim sana tek tavsiyem; assla buradan uzaklaşma. . her ne olursa olsun uzaklaşma zaten değişime inanmaya da başlamışsın herşey gönlünce olsunn. . İyi ki varsınn
Alt 01-01-2010, 02:43 PM   #78 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benn de dediğin gibiydim. . hep kendi başıma mücadele etmeye çalıştım. hatta bir yere kadar başarılı da oldum, ama bişeyler oluyordu, yaptığım herşey iskambil kağıtlarından ev gibi yıkılıyordu. . ben arıyortdum ama pes etmeden. içim yiyordu beni yapamazsın, eemezsin, değişemezsin, hep böyle kalacaksın, diye; ama ben yine de arıyordum. ne aradığımı da bilmiyordum. sonra bir gün okuduğum bir makalenin altında hayatimdegisti.com un reklamını gördüm. . ve şimmdi bu haldeyimm mutluyum, huzurluyum, sevenim var, sevdiğim var, sevdiklerim var, arkadaşlarım varr. . yeniden doğmak bu olsa gerekk yaşadığımın farkındayım. mutluyum. hepinizi seviyorum. . benim sana tek tavsiyem; assla buradan uzaklaşma. . her ne olursa olsun uzaklaşma zaten değişime inanmaya da başlamışsın herşey gönlünce olsunn. . İyi ki varsınn
Sevindim inşallah bende kurtulurum ve huzura kavuşurum :)

Hemen olmayacak tabi ama zamanla olacak inanıyorum. İnanıyorum ve

olacak başka çaresi yok :) Siteden uzaklaşmayı düşünmüyorum bağımlılık

yaptı bende :) sende iyi ki varsın arkadaşım :)
Alt 29-01-2010, 10:00 PM   #79 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
81 Mesajinıza toplam 572 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura about

bende sosyal çekingenlik korkusu yaşayanlardandım ama çok şükür ALLAH BİNLERCE KEZ razı olsun sizden mp3 ler sayesinde çok rahatım ohh bee dünya varmış:D
rimdeng2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2010, 11:02 PM   #80 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 18
18 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxaslan is an unknown quantity at this point

arkadaşlar birşey sormak istiyorum sosyal fobide yutkunma zorluğu çekiliyormu bir yazıda okumuştum doğrumu ben yemek yerken değil ama normal dururken yutkunma zorluğu çekiyorum fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
maxaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks