Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Sinirli Gergin Olma Hali

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Sinirli Gergin Olma Hali Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: lerzan Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: cnb Nickli Üyeden Alıntı sebepsiz yere yooooooooooo... hele de sebepliler gobek atarken aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))[youtube=425,350]GZW4B4j69uE[/youtube]lale, etterna, emel'i bi gun boylesine yeter yeter diyene kadar gobek atmaya davet ediyorum. ne sinir kalir ne sebep serilinceye kadar yere ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Sinirli Gergin Olma Hali

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2007, 09:46 PM   #11 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sinirli Gergin Olma Hali

Alıntı:
lerzan Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
cnb Nickli Üyeden Alıntı
sebepsiz yere yooooooooooo...
hele de sebepliler gobek atarken aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))[youtube=425,350]GZW4B4j69uE[/youtube]lale, etterna, emel'i bi gun boylesine yeter yeter diyene kadar gobek atmaya davet ediyorum. ne sinir kalir ne sebep serilinceye kadar yere ne keyif olurdu ama di mi bi an icin dusundum de..
Yarabbim nerden buldunuz bu videoyu ya bayıldım..
ben iki günde bi bööle kurtları dökerimde yoksa batar kurtlar...ooohh yandan yandaannn...çok tatlılar bunlar yaaaaaa..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2007, 10:36 PM   #12 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point

Evet, sinirlilik hali bende de hissedilir derecede var...

Ani tepkilerim oluyor..

Mesela, benim düşüncelerime aykırı olan şeylerle karşılaştığımda susardım önceden.....artık susmadan cevap veriyorum... Daha net cevaplar veriyorum... Acaba kızarmı bana ne düşünür ne der falan düşünmeden pat pat söyleyiveriyorum... Ben de şaşırıyorum bu tutumuma... yine de suçluluk telkinini listemden çıkarmayı düşünmüyorum... önceden sustuklarıma saysınlar ....
Alt 08-08-2007, 11:17 AM   #13 (permalink)
Çevirmen

16 Mesajinıza toplam 75 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uzunoğlu is an unknown quantity at this point

ben de kendimde bu etkinin doğruluğuna inanıyorum.normalde tepki vermeyip zaman zaman aklımı kurcalayacak olan 4,5 konuda çok ani ve sert tepkilerim oldu.daha sonra düşününce bunun aslında olması gereken olduğunu hissettim super dinledikçe beni şaşırtmaya devam ediyor telkinler.bakalım daha ne değişiklikler olacak
benim en çok hoşuma giden değişiklik genel duruşumda sanki daha kendimden emin ve güçlü bakıyorum insanlara...ama o duruşu sarsmaya yönelik bir tehditte cidden sinirli ve gergin oluyorum
uzunoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2007, 05:12 AM   #14 (permalink)

EliZaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EliZaR is an unknown quantity at this point

şu anda kendme de çok kızıyorum. Zamanında Atakan Beyin önerilerine pek dikkat edemedim. İlk etapta suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi öneriyordu ben sd es geçtim eg ile başladım. Çok pişmanım bayramdan önceki gün başladı pişmanlığım çünkü bu siteyi farkedeli 2-3 ay olmuştur telkin dinleyeli de ama en ufak bir karamsarlıkta telkinlere günlerce ara veriyorum ve çok sabırsız tembelleştim kısır döngü gibi hep başa dönüyorum gerçekler tokat gibi indi yüzüme. SD telkiniyle başlamadan bu sabırsızlık tembellik ve aşırı karamsarlık hallerimden kurtulamam. Neyse arefe akşamı sd ye başladım şimdilik düzenli dinliyorum ama sanırım yanlış zamanlama seçmişim. Hayatımın en kötü en gergin en gözyaşılı en agresif bayramını geçirdim diyebilirim 3. gün biraz sakindim açıkçası. Bilinçsizce dinlemek başıma bu sorunları açtı vezaman kaybına neden oldu artık akıllandııııımmmm
EliZaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2008, 04:02 PM   #15 (permalink)
OZG

5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OZG is an unknown quantity at this point

Telkinleri düzenli olarak dinlemeye başlayışımın 10. günü.Bugün işyerinde acayip sinirli olduğumu farkettim.Daha önce bu durumlarla karşılaşmış olsaydım,içme atardım,sesimi çıkarmazdım.Ama bugün öyle tepkiler vermişim ki,etrafımdakiler benim hareketlerim karşısında sus pus oldular .komiğime gitti hi ho
OZG isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 02:35 PM   #16 (permalink)
Teğmen

13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cezerye is an unknown quantity at this point

bende de bu sinirlilik hali var ama ben listemden ego güçlendirmeyi çıkardığımda rahatladım şimdi suçluluk ve sınav stresini dinliyorum. doğru mu yapıyorum acaba?
cezerye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2008, 05:06 PM   #17 (permalink)

EliZaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EliZaR is an unknown quantity at this point

daha önce bahsettğim gibi sd dinledim uzun bir süre. Kendimi tanıyamamaya başladım desem yeridir. Saldırgan bir hal aldım. Sözünü esirgemeyen herkesi tersleyen bir yapım oldu fena asileştim :D etrafımdakilerin benden neler çektiğini bir ben bir onlar bi de Allah biliyor. Neyse şimdi iyiyim huzurluyum. Ama artık o telkini dinlemeye korkar oldum :)
EliZaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 09:18 PM   #18 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Scarlett is an unknown quantity at this point

Dün başladım telkinlere. Ve bu sabah kalktığımda anneme yaptığı birşeyden ötürü ani ve çok sert bir tepki verdim.
Annem de biraz sinirli ve gergin bir insandır. O da aynı şekilde yanıt verince, evde kavga bile çıktı. Neyse ki kolayca toparlayabildik Uzun zamandır bana yapılanlar için sesimi çıkarmadığımı ama benim birine yanlışlıkla da olsa yaptığım en küçük hatanın bile büyük bir vicdan azabına dönüştüğünü farkettim. Bana biri birşey dediğinde yada yaptığında sesimi bile çıkarmadığımı ve bunun için yine kendimi suçladığım günleri hatırladım. Ve kesinlikle iyileşiyorum artık
Saflığımdan ve kendime güvensizliğimden kim bilir kimler yararlandı.. ağla Ama artık biliyorum ki görüşlerimi ve tepkilerimi dışarı tıpkı içimden dilediğim gibi sert ve kararlı bir şekilde belirtebileceğim.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler..
Scarlett isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2008, 11:37 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
9 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
escecey is an unknown quantity at this point

Artık payalaşmak istiyorum ewt bende biraz daha sinirli ve gergin hissediyorum ama bu süper bi duygu, kasmıyorum artık kendimi kim ne der, ne düşünür diye.canımı sıkan durumlarda içimden geleni adabınca söleyebiliyorum super içim içimi yemiyo artık kırdımmı acaba die ben yeterince kırıldım bu güne kadar biraz da etrafım daki patavatsızlar kırılsın.Kendimi süper hissdiyorum inanılmaz bi güven geldi üstüme,iiki bu siteye rastlamışım,tamda ihtiyacım olan şeydi şu dönemde emeği gecen herkese çok ama çok teşekkür.
Bir şey sormak istiyorum.suçluluk ve ego 15 gün oldu suçluluğu çıkarıp kendine güven telkini koymayı düşünüyorum nasıl olur sizce, dusun

escecey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2008, 05:08 PM   #20 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar escecey..
güzel gelişmelerine çok sevindim.. hep iyiyiye doğru yol alman dileklerimle.. super

suçluluğu eğer istiyorsan çıkartabilirsin ama belli rutinlerle dinlemeye devam etmeni öneririm..
mesala gün aşırı ya da bir hafta dinle dinle bir hafta dinelem gibi..
en uygun olan yola kendin karar vereceksindir..
ama suçluluk çok önemli ve etkili bir telkin..
mümkün olduğunca dinlemeye gayret edin..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...50279#msg50279
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...54876#msg54876

sevgiler..

Bookmarks

Seçenekler
Stil