Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   Sivilceler İçin Çözüm / Ne bitki Nede ilaç ;) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/621682-sivilceler-icin-cozum-ne-bitki-nede-ilac.html)

ac_milan_ac 03-09-2012 03:51 AM

Sivilceler İçin Çözüm / Ne bitki Nede ilaç ;)

Arkadaşlar ben ergenlik dönemindeyim 16 yaşındayım ve yüzümde çok sivilce var.Şu an bizim köydeyim ve burda Mehmet amca diye biri var. Bana bi taktik verdi ve sivilcelerim %90 azaldı :) Taktik şu: Bİr kaseye suyu koyuyorsunuz içine bir paket toz sodayı ekliyorsunuz karıştırıyorsunuz ve bir kağıt havluyla yüzünüze sürüyosunuz bu kadar :)

sweeet 03-09-2012 10:59 AM

Cevap: Sivilceler İçin Çözüm / Ne bitki Nede ilaç ;)

Süpersin arkadaşım bunu uygularken yanına da birazcık olumlu düşünce eklesek hiç fena olmaz.

Mutlu günler.

jaimemiamor 03-09-2012 11:48 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 829318)
Süpersin arkadaşım bunu uygularken yanına da birazcık olumlu düşünce eklesek hiç fena olmaz.

Mutlu günler.

sweetcim imzanı gördüm güldüm o ne tatlı bir papatya.

sweeet 03-09-2012 12:27 PM

Yanında yazan daha tatlı bence ve faydalı. Teşekkürler canım özledik seni. Durumlarında bir gelişme var mı? İyisindir umarım.

BRUCE06 03-09-2012 03:33 PM

bizim bir arkadas antalyaya tatile gitmişti giderken yüzünde sivilceler vardı bayağı geldiğinde yarısından fazlası gitmişti sivilcelerin sorduğumuzda oradaki sodalı gölde çok yüzdüm ondan heralde demişti demekki senin mehmet amcada zamanında aynı yöntemle gidermiş olsa gerek ;) ;)

sweeet 03-09-2012 04:39 PM

Toz soda biraz tehlikeli geldiğin bence maden suyu ile denemeye değer. Ya da sodalı göl iyi fikir. Ama gölde yüzmek tehlikeli. Göl kıyısında yıkıcak yüzünü zaten oradan doğal ortamından alınan suyun bileşimi bozulur. Aynı kaliteyi koruyamaz. :D

Şu toz soda ile ilgili ve miktarlarla ilgili daha kesin ölçülerle bilgi versen daha iyi olabilir.

ac_milan_ac 03-09-2012 05:28 PM

karbonatta deniyo. paketinin üstünde içme sodası yazıyo keklerde falan kullanılırmış galiba

sweeet 03-09-2012 05:50 PM

Aydınlattığın için sağol. O zaman kabartma tozu da denenebilir sodyumbikarbonat yani. :) Ben de çamaşır sodası falan sandım gerçi içeriği aynı ama etkisi çok farklı olabilir. Bunlar küçük ama önemli ayrıntılar. :D

SOLAK_ 03-09-2012 10:25 PM

Ben de sivilcelerimden badem , ceviz, fındık yiyerek kurtuldum şu an pürüzsüz bir cildim varactionsmileactionsmile
Hala devam ediyorum yemeye
sabahları 5 ceviz , 10 fındık , 5-6 tane badem yiyorum
cildi besleyip parlatıyor bu kuru yemişler
Bi tavsiye de benden olsun istedim

theonee 10-09-2012 07:48 PM

sivilceler genellıkle karaciğer yağlanmasından olusur karacıer yağlandımı cilt de yağlanır
genellıkle yağlı ciltlerde sivilce cok olusur deve dikenı tohumu engıar yaprağı kaynatıp ilçmek yada internetten milk thistle alıp tuketmek bi nebze engeller
b12 ,a vitamını alın yarıyeten cınko kullanın faydası gororsunuz.yada aspirini limonla ezın yuze sürün faydası vardır

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:33 AM.