Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   güzel sivilcelere,lekelere veda (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/463672-guzel-sivilcelerelekelere-veda.html)

hasannel6 04-02-2010 02:21 AM

güzel sivilcelere,lekelere veda

arkadaşlar başlıktaki olduğu gibi yaklaşırsanız daha çabuk sorunsuz bir şekilde kurtulursunuz..eski temiz yüzünüzü hayal etmeniz de etkilidir.ve o yüze kavuşmak için gün saymak...
tabi ki işin psikolojik yönüydü bu..

ben kendimden kısaca örnek versirsem..bir sebepten dolayı yüzümdeki sivilce izlerinden kurtulmam gerekti...ama çok istekliydim..kısa sürede hemde kurtulmam gerekti..insan hali ya çevreye güzel görünmek..bende birine güzel görünmek istemiştim...sadece 3 gün bazı şeyler kullandım .evet sadece 3 gün sabah,öğle,akşam...sonra çevremdeki kişiler ne kadar güzel yüzün var,senin yüzün sivilceliydi...

açıkcası elimdeki malzemeler şunlardı....-olumlu düşünce-kil-kayısı kremi-kayısı yağı-dove sabun-nivea diye beyaz bir krem vardı-bir de kayısı sabunu---kayısı seti almıştım içinde vardı dove sabun-nivea krem hariç....

şu şekilde kullandım.ilk önce dove -kayısı sabunu ile yıkardım.kayısı-nivea kremleri sürdükten sonra ...kil maskesi yapardım ve kuruyana kadar beklerdim(maskenin içine gül suyu,havuç suyu ve limon suyu bir kaç damla)
sonra da maskeyi çıkardıktan sonra ilk yaptığım gibi sabunlarla yıkar kremleri kullanır en sonunda da kayısı yağını sürerdim..günde en az 2 kere yapardım

tam olarak hangisi etkiliydi bilmiyorum ama 3 günde mükemmel yüzüm olmuştu.bunu sizinle paylaşmamın sebebi bende ki şaşırtıcı etkisiydi..
tabi yiyeceklerimdende cips,baharat,çerez,yağlıyı kesmiştim...unutmayın istek.güzel düşünmek...

muraturkom 04-02-2010 02:28 AM

Cevap: güzel sivilcelere,lekelere veda

Öğrendiklerinizi bizlerle paylaşmanız ne güzel. http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:I...mleri-3311.jpg

Elektra 04-02-2010 09:10 AM

Alıntı:

hasannel6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582680)
arkadaşlar başlıktaki olduğu gibi yaklaşırsanız daha çabuk sorunsuz bir şekilde kurtulursunuz..eski temiz yüzünüzü hayal etmeniz de etkilidir.ve o yüze kavuşmak için gün saymak...
tabi ki işin psikolojik yönüydü bu..

ben kendimden kısaca örnek versirsem..bir sebepten dolayı yüzümdeki sivilce izlerinden kurtulmam gerekti...ama çok istekliydim..kısa sürede hemde kurtulmam gerekti..insan hali ya çevreye güzel görünmek..bende birine güzel görünmek istemiştim...sadece 3 gün bazı şeyler kullandım .evet sadece 3 gün sabah,öğle,akşam...sonra çevremdeki kişiler ne kadar güzel yüzün var,senin yüzün sivilceliydi...

açıkcası elimdeki malzemeler şunlardı....-olumlu düşünce-kil-kayısı kremi-kayısı yağı-dove sabun-nivea diye beyaz bir krem vardı-bir de kayısı sabunu---kayısı seti almıştım içinde vardı dove sabun-nivea krem hariç....

şu şekilde kullandım.ilk önce dove -kayısı sabunu ile yıkardım.kayısı-nivea kremleri sürdükten sonra ...kil maskesi yapardım ve kuruyana kadar beklerdim(maskenin içine gül suyu,havuç suyu ve limon suyu bir kaç damla)
sonra da maskeyi çıkardıktan sonra ilk yaptığım gibi sabunlarla yıkar kremleri kullanır en sonunda da kayısı yağını sürerdim..günde en az 2 kere yapardım

tam olarak hangisi etkiliydi bilmiyorum ama 3 günde mükemmel yüzüm olmuştu.bunu sizinle paylaşmamın sebebi bende ki şaşırtıcı etkisiydi..
tabi yiyeceklerimdende cips,baharat,çerez,yağlıyı kesmiştim...unutmayın istek.güzel düşünmek...

Herşeyi sürmüşsün yüzüne. y789Ben kendime bakım yapmaya üşeniyorum. Yüzümü kendi haline bıraktım. Bıraktım ama sivilcem yok. Bazen çok sıkıldığımda bir tane çıkar o da zaten bir - iki günde geçer.

hasannel6 04-02-2010 04:06 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582689)
Herşeyi sürmüşsün yüzüne. y789Ben kendime bakım yapmaya üşeniyorum. Yüzümü kendi haline bıraktım. Bıraktım ama sivilcem yok. Bazen çok sıkıldığımda bir tane çıkar o da zaten bir - iki günde geçer.

dertybende pek takmazdım ama o günlerde acilen geçmesini istiyordum yüzümdeki sivilcelerin.ne bulduysam sürdüm biri işe yaradı ama hangisi bilmiyorum

Elektra 04-02-2010 04:42 PM

Alıntı:

hasannel6 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582796)
dertybende pek takmazdım ama o günlerde acilen geçmesini istiyordum yüzümdeki sivilcelerin.ne bulduysam sürdüm biri işe yaradı ama hangisi bilmiyorum

Herşey kayısılı olduğuna göre seninde formülün kayısı galiba? :)

Yakut_21 04-02-2010 11:47 PM

bende şu sıra tam bu dertten muzdaribimağla2 22 yaşındayım bugüne kadar doğru düzgün ergenlik sivilcesi bile çıkmamıştı yüzümde ama son 1 2 haftadır 4 5 tane büyük sivilce çıktı yüzümde hatta birisinin izi kaldıağla2 hiç maske,yağ falan denemedim,korkuyorum bi de ters etki olur diye,bi tane daha çıkarsa doktora gidicem artık:)

zynp0 05-02-2010 12:36 AM

Gece yatmadan önce ve sabah kalktıktan sonra yüzünüzü temizlediğinizde zaten sivilcelere çıkacak yer bırakmamış oluyorsunuzgirlhaha Ama tabi akneler için dermatoloğa gidilmeli.
Kil maskesi iyi gelmiş sanırım, yağlı ciltli bir insan olarak yüzü geren her şeyi çok seviyorumgirlhaha

Nesira 05-02-2010 12:53 AM

Malesef bende ergenlik çağımdan beri bu sorun, hem de fazlasıyla mevcuttu.. Kullanmadığım sabun-krem-ilaç kalmamıştı.. En sonunda doktorların imzayla verdiği ve yurt dışında yasak olan bir ilaç aldım, bazılarınız bilir.. 6 ay dudaklarım, yüzüm, göz kapaklarım deri döküntüleri haliyle, kupkuru vaziyette gezdim. Ama sivilcelerime çözüm oldular hamd olsun..

Tek sorunum sivilce skarları (izleri) idi.. Geçen sene ocak ayında pahalı bir operasyonla cildime lazer uygulattım, tam 10 gün frenkenştayn suratından daha beter bir halde gezdim, aylar boyunca güneşe çıkamadım.. Tahmin edin ne oldu, skarlar geçmediği gibi daha büyük, daha göze çarpar hâle geldi.. Önümüzdeki hafta aynı doktora gideceğim inşAllah, dua edin benim için de, dilimden bir kaza çıkmadan halledebileyim şu işi.. Lütfen..

zynp0 05-02-2010 01:05 AM

Alıntı:

Nesira Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582933)
Malesef bende ergenlik çağımdan beri bu sorun, hem de fazlasıyla mevcuttu.. Kullanmadığım sabun-krem-ilaç kalmamıştı.. En sonunda doktorların imzayla verdiği ve yurt dışında yasak olan bir ilaç aldım, bazılarınız bilir.. 6 ay dudaklarım, yüzüm, göz kapaklarım deri döküntüleri haliyle, kupkuru vaziyette gezdim. Ama sivilcelerime çözüm oldular hamd olsun..

Tek sorunum sivilce skarları (izleri) idi.. Geçen sene ocak ayında pahalı bir operasyonla cildime lazer uygulattım, tam 10 gün frenkenştayn suratından daha beter bir halde gezdim, aylar boyunca güneşe çıkamadım.. Tahmin edin ne oldu, skarlar geçmediği gibi daha büyük, daha göze çarpar hâle geldi.. Önümüzdeki hafta aynı doktora gideceğim inşAllah, dua edin benim için de, dilimden bir kaza çıkmadan halledebileyim şu işi.. Lütfen..

Çok geçmiş olsun, ben de aylarca lazer epilasyon yaptığı iddia edilen ama hiçbir işe yaramayan bir aletle lazer yaptırdığımı zannetmişim. Yapılan yer çok lüks iki katlı konak gibi bir şeydi. Bir sonraki seans için randevu alacaktım, bir aradım ki orası bir anda kapanmış! Allahtan orada çalışan bir kişinin telefon numarasını bulabildim ve doğru düzgün bir lazerciye kavuştum. Fiyatları bile buraya kıyasla o kadar fazlaymış ki, kazıklanmışım resmen. İyi yanından bakın, doktorunuz kaçıp gitmemişşaşkın İnşallah doktorunuz tüm bunlar için mantıklı bir açıklama yapar ve yüzünüz her zamankinden daha güzel olur..

Nesira 05-02-2010 01:24 AM

Ah canım benim çok teşekkür ederim, çok sağol.. Doktor bilinen bir op. olduğu için kaçıp gitse de bulunur da.. Önemli olan sorun çıkarmaması.. Çünki şimdiki tedaviyi ücretsiz yapması gerekiyor.. Kendisi geçen sene ücretsiz yapacağını söylemişti zaten ama, baştan savmasa bari..

Senin için aslında sevindim Zeynepcim, çünki geçenlerde ünlü bir manken lazer epilasyon merkezinin açılışına katılıp lazer yaptırmış ve saat sonra bacağının yandığını görüp, uçaktan inip doktora koşmuşlar.. Bu yanma vakaları çok oluyor lazerde.. Çok dikkatli ol olur mu.. Gittiğin yerde muhakkak bir doktor bulunsun.. Ve mümkünse doktora yaptır canım..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:39 PM.