Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Site Kurallarımız

Uyarılar

sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Forum ve Site Kurallarımız sitemizi lütfen basitlestirmeyelim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili arkadaslar yaklasik bir yildir severek üyesi oldugum bu siteyi sürekli yeni eklenen alakasiz konularla diger sitelerden farksiz kilinmaya calisilmasi ve azda olsa amaci ve hedefi dogrultusundan uzaklastiriliyor olmasi beni cidden üzmeye basladi bu sitenin belli diger sitelere göre farkli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Site Kurallarımız telkin cd indir izle İstanbul Site Kurallarımız nerededir kimdir Site Kurallarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Site Kurallarımız hipnoz Site Kurallarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Site Kurallarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Site Kurallarımız kuantum düşünce kitap haberi

sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2008, 08:30 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
56 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonbahar is an unknown quantity at this point
Standart sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

sevgili arkadaslar yaklasik bir yildir severek üyesi oldugum bu siteyi sürekli yeni eklenen alakasiz konularla diger sitelerden farksiz kilinmaya calisilmasi ve azda olsa amaci ve hedefi dogrultusundan uzaklastiriliyor olmasi beni cidden üzmeye basladi bu sitenin belli diger sitelere göre farkli bir misyonu ve insanlara gercekten yararli gelistirici ve faydali bilgiler sunmak icin kuruldugunu ve bunun bir cok emek harcanarak gerceklestirildigini düsündügüm icin haddim olmayarak sizlerden rica ediyorum lütfen sirf bir konu eklemis yada acmis olmak icin laf olsun diye rast gele seyler eklemek yerine sitenin icerigiyle ilgili konulari paylasirsaniz ben kendi adima ve benim gibi üye olup bu durumdan hic hosnut olmayan diger arkadaslarim adina sevinirim cünki bu sitenin diger sitelerden cok farkli olarak yalnizca yardimci misyonluguyla daha nice seneler insanlarin bilgilerden yararlanip faydalandirma görevini üstlenmesini cani yürekten diliyor ve istiyorum sizlerde eklediginiz konulari sirf bu dogrultularda paylasirsaniz ve bilgilerinizi eklenirseniz sevinirim
Not niyetim kimseyi kizdirmak yada üzmek degil sadece cok nadir bulunan böyle sitelerin diger sitelere benzetilmeye baslamasina durun sitemizi gereksiz bilgi kalabaligiyla isgal etmeyelim yalniz cidden faydali olabilcek seyler ekleyelim demek
sevgi ve saygilarimla

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2008, 09:48 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

haklısın eski siteden eser kalmamış
eski halinin hayaliyle gelmiştim ama hayal kırıklığına uğradım
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2008, 12:41 PM   #3 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya16 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sonbahar Nickli Üyeden Alıntı

sevgili arkadaslar yaklasik bir yildir severek üyesi oldugum bu siteyi sürekli yeni eklenen alakasiz konularla diger sitelerden farksiz kilinmaya calisilmasi ve azda olsa amaci ve hedefi dogrultusundan uzaklastiriliyor olmasi beni cidden üzmeye basladi bu sitenin belli diger sitelere göre farkli bir misyonu ve insanlara gercekten yararli gelistirici ve faydali bilgiler sunmak icin kuruldugunu ve bunun bir cok emek harcanarak gerceklestirildigini düsündügüm icin haddim olmayarak sizlerden rica ediyorum lütfen sirf bir konu eklemis yada acmis olmak icin laf olsun diye rast gele seyler eklemek yerine sitenin icerigiyle ilgili konulari paylasirsaniz ben kendi adima ve benim gibi üye olup bu durumdan hic hosnut olmayan diger arkadaslarim adina sevinirim cünki bu sitenin diger sitelerden cok farkli olarak yalnizca yardimci misyonluguyla daha nice seneler insanlarin bilgilerden yararlanip faydalandirma görevini üstlenmesini cani yürekten diliyor ve istiyorum sizlerde eklediginiz konulari sirf bu dogrultularda paylasirsaniz ve bilgilerinizi eklenirseniz sevinirim
Not niyetim kimseyi kizdirmak yada üzmek degil sadece cok nadir bulunan böyle sitelerin diger sitelere benzetilmeye baslamasina durun sitemizi gereksiz bilgi kalabaligiyla isgal etmeyelim yalniz cidden faydali olabilcek seyler ekleyelim demek
sevgi ve saygilarimla
Sanırım haklısınız . Anladığım kadarıyla bu sitede olanların mutlaka sitedeki telkin müziklerini dinlemesi ve sonucunda neler yaşadığını ve işe yarayıp yaramadığını paylaşması gerekiyor Ben bu müziklerle insanların istedikleri seviyeye ulaşıcaklarını sanmıyorum Lütfen bu dediğimi ukalalık olarak düşünmeyin ben sadece kendi fikrimi söylemek istedim Bu siteye sadece duygu, düşünce, yaşadıklarımı paylaşmak için giricektim.Buda siteye uymadığı için artık girmicem eğer bir kusur işlediysem kusura bakmayın. Hepinize kolay gelsin umarım herşey istediğiniz gibi olur.Site istediği amaca ulaşması dileğiyle
papatya16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2008, 12:49 PM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
papatya16 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

sevgi ve saygilarimla
Sanırım haklısınız . Anladığım kadarıyla bu sitede olanların mutlaka sitedeki telkin müziklerini dinlemesi ve sonucunda neler yaşadığını ve işe yarayıp yaramadığını paylaşması gerekiyor Ben bu müziklerle insanların istedikleri seviyeye ulaşıcaklarını sanmıyorum Lütfen bu dediğimi ukalalık olarak düşünmeyin ben sadece kendi fikrimi söylemek istedim Bu siteye sadece duygu, düşünce, yaşadıklarımı paylaşmak için giricektim.Buda siteye uymadığı için artık girmicem eğer bir kusur işlediysem kusura bakmayın. Hepinize kolay gelsin umarım herşey istediğiniz gibi olur.Site istediği amaca ulaşması dileğiyle

Sevgili papatya16...

Daha yeni hoşgeldin demiştik...

Burada, müzikleri dinleyip paylaşmak gibi bir kural yok ki...

Dertlerinizi sıkıntılarınızı da paylaşarak, rahatlayıp, bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz...

Herkesin yazdıkları farklı farklı ve kendine özgü..

Bunu sitenin bir kuralı olarak algılamamalısınız...

Sitedeki dostlarımızın hepsi, birbirinden değerli ve yardımsever...

Bu ailede yer alıp, paylaşımlarda bulunmanıza seviniriz... super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2008, 02:36 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

evet papatyacım daha yeni hoşgeldin deyip bilmecelerini çözmüştük..

telkinlere inanman yada inanmaman önemli eğil.. biz ne inanmayanlar gördük..

herşeyden önce teklif var ısrar yok..

bu forumun ana konusu hepimizin bildiği gibi subliminal yolla bilinçaltına etki eden telkinlerdir..
forumun ilkesi herkezin mutlu huzurlu ve başarılı bir şekilde yaşaması..
bunun bu şekilde olabilmesi içinde başkalarına bağlı olmaktansa kendi başımıza başarabileceğimiz yöntemlerin sunulması..

bunun için özellikle ticari kaygılardan uzak durulmuş.. bu tarz yönlendirmelere forum içerisinde yer verilmemiştir..

kişinin ana ihtiyacı olan ki bunu bilinçaltı çalışmaları yapanlar daha iyi değerlendirebilirler..
telkinler ücretsizdir..

üzerine her birimizin yüzlerce lira ödeyerek gerek eğitimlerden gerek kitaplardan aldığımız eğitimleri
sadece ben biliyorum işime yaradı karşımdaki kişide faydalansın amaçlı sunulmakta..

ayrıca bu forum hariç üye olduğum başaka mail gruplarımda var..
üye olurken farklı bilgi paylaşımlarının olacağı ortamlar olarak kaydoldum hepsine..
şimdi gelen mailleri sadece siliyorum..
çünkü içinde buradaki eğitime gel.. şuradaki meditasyona gel..
her birine bol bol para harca haricinde gelen mesaj çok az..

üzerine ekstara olarakta sadece saldırı ve kırıcı sözlerin yer aldığı diğer e postalar..
vay senin kaşın kara .. e senin gözün kara.. dusun
bu varya eğitim veriyo ama çocuğunu zamanında terk etmiş.. wave
herkes birbirinin kuyusunu kazma peşinde..

elimizden geldiğince her birimiz burada böyle bir ortamın oluşmasına izin vermiyor...
gerek esprilerimizde gerek yazışmalarımızda uslubumuzu hanımefendi .. beyefendi seviyesinde tutmaya çalışarak
türkçeyi en doğru şekilde kullanmaya çalışıyoruz..

sevgili sonbaharımın anlatmak istediğide bu ortamımızın korunması...

burası bir kişisel gelişim sitesi..

bunun içinde kitap okumakta var..
binicilik dersleri ile bilgiler paylaşmakta..

astrolojide var..
bilimsel konularda..

her birimizin kişisel tekamülü farklıdır..
ilgi alanlarımız farklıdır..

bu çeşitliliğe uygun olarak forumumuzu zenginleştirmeye çalışıyoruz..
elbetteki yukarıda bahsettiğimiz detaylar çerçevesinde..

burada sorununu yada sevincini anlatırsan karşılıklı sohpet gibi olsada önerilerimiz olur..
sorunun ile yaşamak ve sorunu anlatmak başka bir şey..
sorununa çözüm üretip mutlu refah seviyede yaşamayı seçmek çok başka..

çözüm arıyor isen bizlerin dostluğundan memnun kalacağına eminim..
biz seni ilk günden itibaren dost olarak yanımızda gördük çünkü..

sorununu anlattığında evet sen haklısın diyerek seni sorunun ile bütünleştireceğimizi sanıyorsan
böyle bir durum ile karşılaşman çok zor..

yaşamda ne yaşıyorsak sorumluluğu bize ait..

bu gün karşı komşun yüzüne kapıyı kapattıysa sorun o değil sensin..
bu gün manav domatesin içerisine 2 tane çürük karıştırark sana verdiyse sorun yine sensin..

yaşamımız eylemlerimizin düşüncelerimizin seçimlerimizin ve tepkilerimizin bir bütünüdür..

bilimsel olarakta kabul edilen gerçek beynimiz ve bilinçaltımızın yaşamımızı yönlendirdiğidir..

başlangıç noktan telkinlerden ziyade bilinçaltı nedir olsun..

bu konu ile ilgli olarak;
bilinçaltının gücü joseph murphy..

ne biliyoruz ki william arntz.. kitapların okuyabilir..

ayrıca d&r larda ne biliyoruz ki nin filmini alabilir
youtube üzerinden dublajlı olarak secret filmini izleyebilirsin..

yaşamında yapacağın ufak denemeler ile bilinçaltın ile tanışabilir akabinde bu konuda hayır inanmıyorum diyebilirsin..

dünya üzerinde milyonlarca insan ve bu forumdabinlerce kişi bu konuda çalışmalar yapmakta..

eğer sen doğru isen denemekle bir şey kaybetmez bize gerçek olmadığını kanıtlarsın...
eğer bu noktada bizler doğruysak en fazla sen yanılır yaşamına arzuladığın gibi başarılarla doldurarak geçirirsin..
onca başarının yanında bizlere karşı yanılmış olman sadece içindeki kuvvetli önyargı duygusunun yıkılmasına yardımcı olur..

bizim için dün de dosttun bu günde ..
gitsende yine de dost olarak kalacaksın..

önemli olan bizle yada bizsiz mutlu huzurlu bir yaşamın içerisinde yer almanız..

sevgiler..

Alt 14-06-2008, 04:03 PM   #6 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya16 is an unknown quantity at this point

Yani arkadaşlar telkin müziklerini dinlemesemde sitede kalabilirmiyim Bakın bu yazdıklarınıza çok sevindim

Sevgili shamanic ve bymehmet inanın beni çok mutlu ettiniz bu kadar yazılanlardan sonra nasıl olurda bu siteye girmem burdayım arkadaşlar çok çok teşekkür ederim Bundan sonra hergün girip yaşadıklarımı sizle paylaşmaya çalışcam ama daha önce siteyi gezip okucak o kadar çok yer varki onları okucam eminim benimde kendime pay çıkarıcam konular olucak super

Hepinize başarılar diliyorum
papatya16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2008, 10:21 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Ben sitenize yeni uye oldum.Hayatımın renkli ve olumlu sayfasısınız.Site bulunan yazılar ve görüşler kitap gibi oku oku bitmiyor. Çok güzel sade anlatımlar var. İlaç gibi bir sitesiniz. Ben sizlerle tanıştığıma ve üye olduğuma çok memnunum.
Yaşanan hayatlar aynı, değişen isim ve adresler.... Dertler genelde aynı kişiden kişiye değişiyor. Bazımıza büyük gelen bazımıza küçük geliyor. Yaşanan tatlar aynı mutluluk,sevgi, kızgınlık, bıkkınlık,umutsuzluk gibi. Cevremde bulunan herkes umutsuz,mutsuz ben kendimce cevreme umut ve neşe saçıyorum. Kendimize saygılı ve içten olursak çevremizede oluruz . Benim sahsi fikrim.
Görüşmek üzere umutlarınız ve sevginiz bölunmesin cevrenize birer güneş olun. Önce siz olun cevrenizde arkanızdan gelir!!!!!!!!!!!!!!!!!!
melıha
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2008, 04:08 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

Alıntı:

sevgi ve saygilarimla
fakat hiç bişey değişmemiş bu yazının üstünden. evet burası faydalanabilen için çok yararlı bi site. bir haftadır gece siteye girmeye başlıyorum bir sürü eften püften,kişisel gelişimin k 'siyle alakası olmayan bir sürü konu.tamam olmasın da demiyorum ama bu kadar abartılmaz .ha babam gir google'a ,bul abuk bi konu koy siteye .madem siteye illa böyle bi konu açıcam tarzında düşünülüyosa,burdaki insanların yararına olucak gelişimimizle ,iyileşmemizle alakalı konular araştırıp koyulsun ,o da mı olmadı alıntı yapmadan kendiniz bişeyler yazın,böylesi daha iyi.herşeyi geçtim bu konu kalabalığından dolayı sanırım, site eskisi kadar rahat açılmıyo .ben bu siteyi çok benimsedim,bu ortam bana sanal gibi gelmiyo,çok farklı özel bi yer burası.o yüzden de eleştirmeyi kendim de hak görüyorum.sevgiyle ,sağlıcakla
Alt 26-06-2008, 05:33 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Mağlubiyet son derece motive edicidir. Dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz. (SANG H. KIM )
galiba bana söylenmiş.
insan en dibe çakılsammı acaba diyor...
Alt 28-06-2008, 05:07 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

ya allahım ben neyi istemesem onu çekiyorum ya .yine site garip- garip konularla dolmaya başladı .bunla ilgili bi telkin yapılsa ,radyo sürekli bunu çalsa .

Bookmarks