Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sınavlar Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sinavlar-serbest-kursu/)
-   -   tadım tuzum kalmadı hiç... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sinavlar-serbest-kursu/12481-tadim-tuzum-kalmadi-hic.html)

teoman_ 11-08-2008 01:56 PM

tadım tuzum kalmadı hiç...

merhaba
hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haziran ayında KPSS ye girmiştim. sonuçlar pek istediğim gibi olmadı. 78 aldım daha yüksek bekliyordum. Zaten çok kötü bir sınav deneyimi geçirmiştim artık böyle düşük not gelmesi kaçınılmaz oldu.
geçenlerde de halkbankın açtığı servis görevlisi sınavına girdim. o da açıklandı başarısız oldum.
hiç keyfim yok, açıkçası içimde tuhaf bir burukluk var şimdi sadanim sigrt56

suzzy 11-08-2008 02:15 PM

Ynt: tadım tuzum kalmadı hiç...

teoman lütfen üzülme... rt67

her şeyin her zaman hayırlısını dileriz...vardır bundada bir hayır.. super

en azından ne kadar çabaladığını biliyoruz...ama hiç bir zaman umudunu yitirme... hismiley

teoman_ 11-08-2008 02:28 PM

umudumu yitirmedim elbette başka sınavlar da var gireceğim.
ama halkbankın sınavını kazanacağıma dair bir his oluşmuştu bende. çünkü sınavdan son günde haberim oldu. son anda yetiştirebildim evrakları. üstelik sınavda da daha önce açıklanan taban puanı geçmiştim. 60 olarak açıklandı taban puan bense 66 aldım. bugün sonuçlara bakıyorum taban puanı 73'e çekmişler. çok yükseltmişler...
başvuracağım birkaç yer daha var. artık bu yılı sınavlarla değerlendireceğim

aysegul_tirtil 13-08-2008 12:35 PM

hiç üzülme bende seninle aynı durumdayım benim kpss de fiyasko olsun bende kendime yeni bir rota çizdim ankarada iyi bir üniversitede fransızca okutman olmaya karar verdim.hazırlanmaya basladım ve hergun kendimi hedefe ulasmıs olarak hayal ediyorum sende yapabilirsin motivasyonunu artırıyor ikimizin ve benzer durumda olanların iyi haberlerini burda görürüz umarım smiliyface

ametist 14-08-2008 11:01 PM

ne diyim teoman geçmiş olsun merak etme yanlız değilsin benim de çok yakın bi arkadaşım yüksekten atılınca kpssye hazırlanmak için memleketine gitti orda 5 ay boyunca hazırlandı çocuk o da 83 almış daha yüksek bekliyodu ,bitirdiği bölümden bi yere atanması için minimum 90 alması gerekiodu.olmadı işte.3 sene bu melanet sınava hazırlanıp zar zor atanan arkadaşlarım da var .sanırım istediğimiz yerlere girmek için yıllarımızı kpss ye hazırlanarak geçirmemiz gerekio ks3 sanırım kpss de başarının anahtarı bu girlhaha.artık devlete kapağı atmak bile artık çok zor işte emb23...bence eğer devlet memurluğu falan diyosan; bi de üniversite kadrolarını dene .neden olmasın ki?her durumda moralimizi yüksek tutma zamanımız .napalım yenile yenile yenmeyi öğrenicez heralde...
sevgilerle smiliyface

teoman_ 15-08-2008 12:48 AM

şu an durgunum. açıktan atamaları, tecrihleri, sınav başvurularını takip etmek bile istemiyorum. memurlar net'e girmek bile istemiyorum. hayal kırıklığı oldu soğudum tamamen bu işlerden. çıkış için çareyi başka kapılarda aramaya başladım. bakalım zaman ne gösterecek rt67

pozitif 15-08-2008 02:12 AM

Teoman bence özel sektörü dene ama kpss konusunda yılma hepsi bir deneyim eğer kazanmayı gerçekten istiyorsan bunu yapabilirsin yani yüksek puanı alabilirsin ama kendini buna şartlandırma bence özel sektörde çalış bu sırada sınava tekrar hazırlan bak yılmassan eğer her şey çok daha iyi olucak aynı zamanda kendini sınırlandırmassan
sıkma kendini Allah bir kapı açıcaktır.. hismiley

ametist 15-08-2008 10:10 PM

Alıntı:

sertstyle Nickli Üyeden Alıntı
Teoman bence özel sektörü dene ama kpss konusunda yılma hepsi bir deneyim eğer kazanmayı gerçekten istiyorsan bunu yapabilirsin yani yüksek puanı alabilirsin ama kendini buna şartlandırma bence özel sektörde çalış bu sırada sınava tekrar hazırlan bak yılmassan eğer her şey çok daha iyi olucak aynı zamanda kendini sınırlandırmassan
sıkma kendini Allah bir kapı açıcaktır.. hismiley

umudunu kaybetmemeye çalış zor ama enerjini havesini kaybedince bi kere sonra toparlanması çok daha zor oluyo.sertstyle'a da katılıyorum bence de özel sektörü de dene,bi de ücretli öğretmenlik başvuruları başlar yakında,belki bilirsin ilçe milli eğitimlere form veya dilekçeyle başvuruyosun.sonra ilköğretimlerde ders vermeye başlıyosun ücreti çok tatmin edici değil fakat sana çok boş zaman kalır ve o sırada kpss denen illete de hazırlanma imkanın olur .ben de bu yolu denicem hismiley
sevgilerle smiliyface

Novos 15-08-2008 11:34 PM

polislik falan düşünmüyor musun? senden iyi çevik olur herhalde smiliyface

teoman_ 16-08-2008 12:05 AM

arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım. ben zaten 5 yıldır özel sektörde çalışıyorum. ama işimden memnun değilim. buyıl değiştirmeyi planlıyorum. memur olup yatmak istiyordum smil56
ama memurluk olmazsa yine özel sektörde ama farklı bir kurumda çalışmanın yollarına bakacağım. çünkü çok sıkıldım artık. üstelik bugün bir olay yaşadım yarama tuz biber ekti resmen.
polislik olur mu bilmiyorum. boy 1,65 kısa boyluları almıyorlardı.
ama umudumu yitirmedim bazı şeyleri değiştireceğim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:27 PM.