Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Sınavlar Serbest Kürsü

Uyarılar

Sınavlar Serbest Kürsü Sınavlar Serbest Kürsü

tadım tuzum kalmadı hiç...

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Sınavlar Serbest Kürsü tadım tuzum kalmadı hiç... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aaa bilmiyodum çalıştığını ama o kadar da iç karartıcı değilmiş o zman portre ,çünkü 3-4 sene bu sınavla uğraşıp başka hiç bi yerde çalışmayan daha doğrusu iş bulamayan arkadaşlarım oldu sanırım onlarla özdeşleştirdim.gerçi benim de durumum onlardan farklı saylmaz masterla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sınavlar Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Sınavlar Serbest Kürsü nerededir kimdir Sınavlar Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sınavlar Serbest Kürsü hipnoz Sınavlar Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sınavlar Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sınavlar Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

tadım tuzum kalmadı hiç...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-08-2008, 01:44 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: tadım tuzum kalmadı hiç...

aaa bilmiyodum çalıştığını ama o kadar da iç karartıcı değilmiş o zman portre ,çünkü 3-4 sene bu sınavla uğraşıp başka hiç bi yerde çalışmayan daha doğrusu iş bulamayan arkadaşlarım oldu sanırım onlarla özdeşleştirdim.gerçi benim de durumum onlardan farklı saylmaz masterla oyalanıyorum işte aslında benim de tek amacım devlet memuru olabilmek ben de kpss ile değil üsd ile alesle cebelleşmeye başladım yeni yeni kadro için...yani anlıcağın gerçi sen de haydi haydi farklındasındır sınav mağduru bi çok kişi var .herneyse sevmediğin bi yerde çalışmak da çok yıpratıcı olduğuna eminim ama ne yapıcaksın şimdi ki imkanlar maalesef bu .eğer ilerde ense yapmak istiyosan en fazla bi sene daha katlanıcaksın be teoman işi öylecene bırakıp iş arama sürecine girmek daha zor olur .bi sene daha sadece hem belki bu arada devlette gireceğin işten çok daha farklı iyi imkanlarda bi iş de çıkabilir önüne .eninde sonunda memurluk ne uzayıp ne kısalan cinsinden dicem ama o kadar bile değil işte biz buna bile razıyız ama gel gelelim imkanlar buna bile yetmiyo .ama bence polislik ne biliyim askerlik gibi işlerde otorite altına girmek gerek ne biliyim bence boşver sen kararlılığını kaybetmemeye bak .kesin geçersn seneye artık tecrübe de kazandın,üstesinden gelirsin.
kendine iyi bak ,bol şanslar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-08-2008, 02:19 AM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: tadım tuzum kalmadı hiç...

ne tür bir işte çalışıyorsun teoman merak ettim, bizimle paylaşır mısın?
Alt 10-05-2009, 02:08 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: tadım tuzum kalmadı hiç...

teoman durumun ne şu an bılmıorum ama...bend eıkı sene işsiz gezdım..hemde sneın şu anda bır işin varmış ne kadar guzel...o yuzdne işinin değerini bıl..bıd ememur olup yatmak değilde ozle sektorde ne kadar calışıp başarılı olurum dersen işini daha cok seversın die duşunuorum..ozel sektorde çalışan biri olarak...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 03:26 PM   #14 (permalink)
Teğmen

fk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
27 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fk35 is an unknown quantity at this point

İnsanlar memur olmayı neden bu kadar çok isterler? Teoman cevabı vermiş; yan gelip yatmak.
Açıkçası kişisel gelişim yolunda olanların üye olduğu bu sitede böyle bir şey ancak şaka olarak yazılmış olabilir diye düşünmek istiyorum.
Teoman arkadaşım kendini garantiye almak için memur olmak istiyor mutlaka. Ülkemizde çoğunluk bu yönde düşünüyor. Ne yazık ki.
Size önerim ( haddim olmayarak söylüyorum ) forumdaki yazıları baştan başlayarak tekrar okuyun. Özellikle kuantum düşünce ile ilgili bölümü.

sevgi ve ışıkla...
fk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 03:43 PM   #15 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

şaşkın
Alıntı:
fk35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsanlar memur olmayı neden bu kadar çok isterler? Teoman cevabı vermiş; yan gelip yatmak.
Açıkçası kişisel gelişim yolunda olanların üye olduğu bu sitede böyle bir şey ancak şaka olarak yazılmış olabilir diye düşünmek istiyorum.
Teoman arkadaşım kendini garantiye almak için memur olmak istiyor mutlaka. Ülkemizde çoğunluk bu yönde düşünüyor. Ne yazık ki.
Size önerim ( haddim olmayarak söylüyorum ) forumdaki yazıları baştan başlayarak tekrar okuyun. Özellikle kuantum düşünce ile ilgili bölümü.

sevgi ve ışıkla...
Sana tüm kalbimle katılıyorum fk35.Yan gelip yatmanın sağladığı tek şey iç huzursuzluk oluyor.İlk zamanlar iyi gibi görünsede zamanla hiç bir iş yapmıyor olmak insanı huzursuzluğa devamında de depresyona götürür.Neden devlet dairelerindeki insanların yüzü hep asıktır.Sürekli aynı işi yaptıkları bir gelişim sağlayamadıkları kendilerini geliştiremedikleri için ruhlarının mutsuz olmasından dolayı.Çünkü yan gelip yatmak insanın doğasına aykırı.İnsan üretmek için ürettiğinden bir şeyler kazanıp kendini geliştirmek için yaratılmıştır.Öyle olmasaydı en çok depresyonla hiç bir şey yapmadığımız dönemlerde karşılaşırmıydık...
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 04:52 PM   #16 (permalink)
Teğmen

fk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
27 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fk35 is an unknown quantity at this point

Bu arada işini severek yapan memurlarımıza haksızlık etmek istemem. Kişinin kendini güvende hissetmesi de bir ihtiyaç ayrıca. Bana ters gelen "memur olayım, sırtımı devlete dayayayım" düşüncesi. Bu ülke hepimizin. Hepimiz çok çalışmalıyız. İşimizi severek yapmalıyız. Kendimizi iyi yetiştirmeliyiz. Bir arkadaşımız da MBA yaptığını yazıyor. Amacı yine memur olup belli bir maaşla yaşamak. Kendine sınır koyduğunun farkında değil.
Genç arkadaşlar kırın zincirlerinizi. En iyi yatırım insanın kendine yaptığı yatırımdır.
Kendinize iyi bakın.
fk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 08:46 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point

arkadasim eger niyetin yatmaksa memurluktan vazgecme derim ama banka kesinlikle sana gore degil sanirim benim kiz kardesim de ayni mantikla sinavdan sinava kostu ve sonunda is bankasina girdi. Ufak bir sehrimizin ufak bir kazasina ama saat sekizlere kadar calisiyor ve aldigi parayi tahmin edemezsin ozel sektorde bu paranin bu calismayla iki katini aliyordu pisman degil ama kaybedince de uzulmeye degecek kadar onemli degil ... saglik olsun hersey olur
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks