Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/)
-   -   Sigara Bırak Doga Su ve Kus Sesli Versiyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/6298-sigara-birak-doga-su-ve-kus-sesli-versiyonu.html)

hayatimdegisti 27-04-2008 12:08 PM

Sigara Bırak Doga Su ve Kus Sesli Versiyonu

ana linkimizde geçici problemeler olması durumunda aşağıda ki alternatif linkten indirebilirsiniz..

Sigarayı bırak doğa versiyonu !

heal 28-04-2008 05:42 PM

Ynt: Sigara Bırak Doga Su ve Kus Sesli Versiyonu

Kuş sesleri falan çok güzel olmuş yaa, çok teşekkürler. Baharın bu ilk günlerinde çok iyi geldi bu tender45

metindemirr 02-05-2008 04:51 PM

mlk34

teşekkürler ben sigarayı bıraktım 10 gün oldu.Ne yazıkki halen çok zorlanıyorum umarıö faydası olur.

diksiyon 11-05-2008 12:49 AM

gerçekten çok iyi olmuş.sigara birakma doğa için teşekkürler.

seawolf71 20-05-2008 02:23 PM

Selam formunuzun yeni üyesiyim ve sigarayı bırakmak isteyipte kendi irademle bunu başaramamış birisi olarak sizin yardımlarınızla bunu başarmayı umuyorum. Doğa su ve kuş sesleri hariç sigara bırakmakla ilgili diğer iki telkini indirebildim ve dinlemeye başladım ancak doğa, su ve kuş seslerini indiremedim, sanırım bu mp3'ü indirdiğimiz linkte bir sorun var, farklı bilgisayarlardan dememe rağmen ulaşıp indiremedim, dosya site üzerinde adresli, diğer bir file host sitesine upload edilmiş bir link te göremedim, dosyaya ulaşabileceğim bir link verebilirmisiniz ? teşekkür ederim.

hayatimdegisti 20-05-2008 02:32 PM

Alıntı:

seawolf71 Nickli Üyeden Alıntı
Selam formunuzun yeni üyesiyim ve sigarayı bırakmak isteyipte kendi irademle bunu başaramamış birisi olarak sizin yardımlarınızla bunu başarmayı umuyorum. Doğa su ve kuş sesleri hariç sigara bırakmakla ilgili diğer iki telkini indirebildim ve dinlemeye başladım ancak doğa, su ve kuş seslerini indiremedim, sanırım bu mp3'ü indirdiğimiz linkte bir sorun var, farklı bilgisayarlardan dememe rağmen ulaşıp indiremedim, dosya site üzerinde adresli, diğer bir file host sitesine upload edilmiş bir link te göremedim, dosyaya ulaşabileceğim bir link verebilirmisiniz ? teşekkür ederim.

Hoşgeldiniz..
Link güncellenmiştir..Sigarayi biraktiktan sonra 21 gün içmeyenlere forumda kutlama partisi yapiyoruz.Haberlerinizi bekliyoruz.

seawolf71 20-05-2008 02:46 PM

İlginiz için çok teşekkür ederim. Mesajı attıktan 10 dakika sonra link'i yenilediğiniz için çok sağolun derhal indiriyorum. Umarım faydasını göreceğim bırakmayı başarırsam size bilgi vereceğimden şüpheniz olmasın saygılarımla iyi çalışmalar dilerim.

slipknot 31-05-2008 06:32 PM

Sitenizi şans eseri gördüm. Yaklaşık 20 dakikadır geziyorum ve hala şoktayım. Bugüne kadar bu tür bir site hiç görmemiştim. Tebrik ediyorum sizi. Başarılarınızın devamını diliyorum. 25889

Bu arada ufak bir not, yarından itibaren sigarayı bırakma çalışmalarına başlayacağım. Bakalım faydası olucakmı ::)

suzzy 31-05-2008 07:17 PM

Alıntı:

slipknot Nickli Üyeden Alıntı
Sitenizi şans eseri gördüm. Yaklaşık 20 dakikadır geziyorum ve hala şoktayım. Bugüne kadar bu tür bir site hiç görmemiştim. Tebrik ediyorum sizi. Başarılarınızın devamını diliyorum. 25889

Bu arada ufak bir not, yarından itibaren sigarayı bırakma çalışmalarına başlayacağım. Bakalım faydası olucakmı ::)

http://i235.photobucket.com/albums/e...US/WELCOME.gif..teşekkür ederiz... ttli3

ewet ewet sitemiz gerçektende eşsiz.. blissy burada ilginizi çekicek bir çok konu hakkında bilgi bulabilirsiniz...

sıgara konusunda bizde sizi tebrik ediyoruz...başlamak başarmanın yarısıdır..sevgiler... hismiley

meryemi 31-05-2008 07:53 PM

sn suzzy,
ben sigara içmiyorum ama bu su sesiniyle kuş sesi mükemmel bi ikili olmuşlar...
ego suçluluk telkinlerini _düzenli olarak dinlemeye_ dün başladım... bu telkini de listeme ekleyip dinlememin bi sakıncası olabilir mi?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:02 PM.