Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/)
-   -   İnanılmaz..!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/621241-inanilmaz.html)

JusTPro 02-07-2012 01:30 AM

İnanılmaz..!!!

Merhabalar öncelikle sigara bırak telkinini dinleme sürem yaklaşık 10 saati buldu ve inanılmaz şeyler oluyor.3 4 yıldır sigara içiyorum.Ve bırakma kararı aldım.Bir türlü bırakamıyordum bu telkini 10 saat dinledim hala dinlemeye devam ediyorum.sigarayı yaktım fakat içemiyorum.Yani tadı bana çok kötü geliyor sigarayı yaktım bi kaç dumandan sonra hemen söndürdüm.Acaba bu sigarayı bırak telkinin bir etkisi mi?Çok zorlandım gerçekten.İnş kesin sonuca ulaşırım.Çok teşekkür ederim....Çok mutluyum şu anda...

JusTPro 02-07-2012 01:38 AM

Cevap: İnanılmaz..!!!

midem bulandı sigaranın tadı iğrenç geldi ben bunu mu içiyodum bunca zamandır..:S

JusTPro 02-07-2012 01:47 AM

Hem karar almak hemde bunu dinlemek gerçekten etkisi oluyormuş.Şuanda Ego kendine güven sigarayı bırak dinliyorum.Bayadır kulaklık takılı :) Çok sağolun.Ya şu anda çok mutluyum sigaradan böyle tiksindim diye.Mutluluktan kalbim fırlıcak gibi :)

JusTPro 02-07-2012 01:56 AM

Gerçekten samimi olarak sunu söyliyebilirim ki.Sigaranın kokusu bile midemi bulandırmaya yetiyor.Ya gerçekten noluyo bana ya.Abartmıyorum.Hakikaten bi şaşkınlık var şuan onunla beraber şok ve inanılmazda bir mutluluk içersindeyim.

hatiicee 02-07-2012 02:02 AM

Telkinlerin mükemmel etkisi bence.Atakan Abinin yüreğine sağlık:)) Sigara içmek istememene de çok sevindim:))

JusTPro 02-07-2012 02:08 AM

Atakan bey'e sonsuz teşekkürler.Bu telkinin newage versionunu dinliyorum.Bu kadar çabuk etki edeceğini inanmazdım.Bırak inanmamayı derdim ya bırakamam diye düşüncelerdeydim.Çok sağolsun.

ceko_25 23-11-2012 07:38 PM

ya bende 1 aydır sigarayı bırak telkinini dinliyorum çok uzun diye listeme almamıştım aynı durum bendede var özellikle ölene kadar çok kötü oluyorum zorlansam da içmekteyim şu an bakalım ne kadar dinlemek lazım ben 10 15 güne çözülürüm sanmıştım 2 le çarptı şu anda

azraist_24 23-11-2012 08:29 PM

Ne kadar guzel cok sevindim adiniza, umarim bunu korursunuz...

Mutlu kalin

dromos 23-11-2012 08:59 PM

Alıntı:

JusTPro Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 825795)
Gerçekten samimi olarak sunu söyliyebilirim ki.Sigaranın kokusu bile midemi bulandırmaya yetiyor.Ya gerçekten noluyo bana ya.Abartmıyorum.Hakikaten bi şaşkınlık var şuan onunla beraber şok ve inanılmazda bir mutluluk içersindeyim.

Tebrik ederim.Ben sigarayı 5 yıl önce kendi çabalarımla bıraktım ve sigarayı bıraktıktan 2-3 ay sonra sigara içilen bir ortamda dayanamayıp bir sigara yaktım.Midem bulandı.Sanki ilk kez sigara içiyormuş gibi hissettim.O zaman sigaradan kurtulduğumu anladım.Ancak 2-3 ay kendimle mücadele halinde geçti.Eşimin yardımı ve desteği olmasa tekrar başlardım.Sizin 10 saatlik telkinle bunu başarmanız gerçekten bir mucize.Abartmadığınıza inanıyorum çünki mide bulantısı olması için uzun bir süre içilmemesi gerekir.Bu gerçekten telkinin mucizesi.Sonuna kadar devam, asla pes etmeyin.Sigarayı bırakınca keşke hiç içmemiş olsaydım diyeceksiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:46 AM.