Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sigara Bırak

Uyarılar

Sigara Bırak sigarayı bırakma, sigara bırakma yolları, sigara bırakma yöntemleri, sigaranın bırakma, sigara bırakma ilaç, sigara bırakmak, sigara bırakma merkezi, hipnoz sigara bırakma, sigara bırakma etkileri, sigara bırakma yöntemi, sigara bırakma testi, sigara bırakma tedavisi, sigara bırakma resimleri, sigara bırakma merkezleri, sigara bırakma, sigarayı bırakma yöntemleri, sigaraya bırakma, siğara bırakma, sigara bırakmanın, sigarayı bırakma yolları, sigarayı bırakma merkezi

Direk sigarayı bırakma mp3leri ile başlamak.

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sigara Bırak Direk sigarayı bırakma mp3leri ile başlamak. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam Ben size bugün ulaştım.Sigarayı bırakmıştım 5-6 ay fakat askerde tekrar başladım.şu an bırakamıyorum.Forumdaki araştırmalarım sonucu mp3 leri indirdim hergün uyurken dinleyeceğim.İnşallah bu illetten kalıcı olarak kurtulmama yardımcı olur. Benim sorum direk sigarayı bırakma mp3 lerini dinlemeye başlayacağım , diğer ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sigara Bırak telkin cd indir izle İstanbul Sigara Bırak nerededir kimdir Sigara Bırak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sigara Bırak hipnoz Sigara Bırak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sigara Bırak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sigara Bırak kuantum düşünce kitap haberi

Direk sigarayı bırakma mp3leri ile başlamak.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-02-2009, 08:45 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 11
16 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Attilax is an unknown quantity at this point
Standart Direk sigarayı bırakma mp3leri ile başlamak.

Selam Ben size bugün ulaştım.Sigarayı bırakmıştım 5-6 ay fakat askerde tekrar başladım.şu an bırakamıyorum.Forumdaki araştırmalarım sonucu mp3 leri indirdim hergün uyurken dinleyeceğim.İnşallah bu illetten kalıcı olarak kurtulmama yardımcı olur.

Benim sorum direk sigarayı bırakma mp3 lerini dinlemeye başlayacağım , diğer ego,suçluluk,güven mp3lerini dinlemiyeceğim.
bunun bir zararı yada hedefime ulaşmakta bir sakıncası olurmu ??????????????

Teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Attilax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 09:07 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
Attilax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Ben size bugün ulaştım.Sigarayı bırakmıştım 5-6 ay fakat askerde tekrar başladım.şu an bırakamıyorum.Forumdaki araştırmalarım sonucu mp3 leri indirdim hergün uyurken dinleyeceğim.İnşallah bu illetten kalıcı olarak kurtulmama yardımcı olur.

Benim sorum direk sigarayı bırakma mp3 lerini dinlemeye başlayacağım , diğer ego,suçluluk,güven mp3lerini dinlemiyeceğim.
bunun bir zararı yada hedefime ulaşmakta bir sakıncası olurmu ??????????????

Teşekkürler.
merhabalar.. sanırım sigaradan başka sorununuz olmadığı için diğer telkinleri dinlememeyi düşündünüz..fakat dinleyeceğiniz ego(güven) güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerini önce dinlemeniz halinde sigara ile ilgili güvensizliğiniz ve sigaradan dolayı duyduğunuz suçluluk duygularından kurtulacağınızı düşünüyorum..daha sonra dinleyeceğiniz sigara telkini için gerekli temelleri atmış olacaksınız..sevgiler
Alt 24-02-2009, 09:26 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 11
16 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Attilax is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yasal06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar.. sanırım sigaradan başka sorununuz olmadığı için diğer telkinleri dinlememeyi düşündünüz..fakat dinleyeceğiniz ego(güven) güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerini önce dinlemeniz halinde sigara ile ilgili güvensizliğiniz ve sigaradan dolayı duyduğunuz suçluluk duygularından kurtulacağınızı düşünüyorum..daha sonra dinleyeceğiniz sigara telkini için gerekli temelleri atmış olacaksınız..sevgiler

Ego ve suçluluk telkinlerini ne kadar süre dinledikten sonra sigara telkinine başlamamı önerirsiniz????????
Attilax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 09:40 PM   #4 (permalink)
Teğmen

esmas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 130
72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmas will become famous soon enoughesmas will become famous soon enough

merhabalar,
ben bu siteyi sigara birakma konusunu netten arastirirken tesadufen bulmustum.
dolayisiyla direk sigara birakma mp3leriyle ilgili kisma baktim ve dinlemeye basladim.
ilk once ego ve sucluluk dinlenilmesi gerektigini bilmiyordum o zamanlar.
yani ben direk sigara birakma mp3leriyle basladim,1 hafta boyunca aksatmamaya ozen gostererek surekli dinledim.
sonraki gunlerde de ara ara acip dinledim.
bende defalarca birakmaya niyetlenip birakamamis biriydim. telkinlere cok guvendim galiba :) iykide guvenmisim.
bugun sigarasiz gecirilmis 23. gunum, ve ben yanimda icilmesine bile izin vermiyorum.
insallah sizde bir an once kurtulursunuz.
Azmine sımsıkı sarıl, bak ne olursun! "

Mehmet Akif Ersoy
esmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 09:45 PM   #5 (permalink)
Teğmen

esmas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 130
72 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmas will become famous soon enoughesmas will become famous soon enough

sanirim 21 gun dinlenilmesini oneriyolardi site yoneticileri.
ama bence bir sinir belirlemekte gerekmez.
mesela ben sigara birakma telkinlerini bir hafta dinledim, ve sigara icme istegimin ortadan kalktigini farketmeye baslayinca baska telkinlere yoneldim.
ego-sucluluk ikilisini de en az 21 gun dinlemenizi onereceklerdir buyuk ihtimalle.
bence ego-sucluluk-sigara seklinde karma bir liste hazirlayabilirsiniz.. bi zarari olmaz sanirim.

butun bu soylediklerim kendi gorusumdur.
umarim yanlis yonlendirmiyorumdur.
Azmine sımsıkı sarıl, bak ne olursun! "

Mehmet Akif Ersoy
esmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 10:13 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
Attilax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ego ve suçluluk telkinlerini ne kadar süre dinledikten sonra sigara telkinine başlamamı önerirsiniz????????
ego ve suçluluk telkinlerini 2 hafta boyunca günde 7-8 saat dinlemeniz iyidir. 2 hafta sonra suçluluğu çıkarıp, eklemek istediğiniz diğer telkinleri ekleyin.. ego genelde listemizde durur...yani 2 hafta sonra sigarayı bırak telkinini eklersiniz.

bu arada sigarayı bırakma konusundaki kararlılığınızdan dolayı sizi kutluyorum.. umarım bırakırısnız ve burada kutlama sayfanızı açarız.. sevgiler..
Alt 24-02-2009, 11:16 PM   #7 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Genellikle öncelikle suçluluk ve ego telkinlerini oneriyoruz.Önce onlarla başlanmalı..Yasal06 doğru bir noktaya temas etmiş
Ancak sigara birakma telkininde istisna olabilir.Yani once bunlarla başlayabilirsiniz..

Birde sigara birakma telkinini sürekli dinlemek yerine bir süre dinleyip sigara isteği oldukça ara ara dinlemekte fayda vardır...Esmas güzel bir dinleme şekli tercih etmiş.

Daha çok kişinin sigarayı bırakması ve daha çok parti kutlamak istiyoruz..

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 01:38 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Exclamation

Bence insana hayatı boyunca yalnız sigara içmek zarar vermiyor. İnsanın yaşam konforuna zarar veren yüzlerce etmen var. Başlıcaları ekonomik kriz, işsizlik, üretim eksikliği vb birçok sorun var başımızda ve gündemde. Sigarayı bırakınca sihirli değnek değmiş gibi bir anda herşey yoluna girmeyecek. Bunların hepsinden kurtulmanın mp3'ü yapılırsa isabet olur. İnsanları tüketici değil üretici yapmanın yollarını arayalım bulalım, böyle şeyler çok lazım diye düşünüyorum.
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 02:10 PM   #9 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
intercool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence insana hayatı boyunca yalnız sigara içmek zarar vermiyor. İnsanın yaşam konforuna zarar veren yüzlerce etmen var. Başlıcaları ekonomik kriz, işsizlik, üretim eksikliği vb birçok sorun var başımızda ve gündemde. Sigarayı bırakınca sihirli değnek değmiş gibi bir anda herşey yoluna girmeyecek. Bunların hepsinden kurtulmanın mp3'ü yapılırsa isabet olur. İnsanları tüketici değil üretici yapmanın yollarını arayalım bulalım, böyle şeyler çok lazım diye düşünüyorum.
Meşhur bir söz vardır herkes bilir kuşkusuz 'sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur' derler. Sağlam bir vücut sigarayla çok mümkün olmayacağı için, kafamız genelde

*dur bir sigara içiyim de, kitaba da sonra devam ederim,
*temizliği sonra yaparım,
*markete sonra giderim,
*müşteriye maili atarım...

gibi erteleme ve üretkenliğe ters düşecek düşüncelerle dolu olur. Ben 11 yıllık sigara içen ve bırakalı 16 gün olmuş birisi olarak ertelediğim şeylerin çoğunu yapar halde buluyorum kendimi, çünkü tutan birşey yok. Faturalarımı ödemeye zor giderdim, bilmem kaç saat nikotinsiz kalırım diye.

Sağlığınıza saygı göstermeniz demek, kendinize saygı göstermeniz demektir. Kendine saygı gösteren birisi de, insanlara da saygı duyacağı için herkesten saygı görür :)

Kriz ancak bilinçli bir toplum olursa aşılabilir fikrimce. Bir ayda sigaraya harcadığım parayı 2 aylık yemek masraflarımı karşılamak için kullanıyorsam burada ancak kârdan söz edilebilir diye düşünüyorum.

Her şeyi bilmek ayrı, ama uygulamak hayata geçirmek apayrı bir durumdur.

Sağlam kafa, sağlam vucüt :)

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 02:30 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Sigara İçilen Ortam Zararlıdır

Zararında şüphe etmediğim sigarayı tasvip etmiyorum. Bende bıraktım. Bıraktıktan yıllar sonra bile kalıntıları olabilir. Osteporoz hastalığı sigara içenlerde, içmeyenlere nazaran daha erken görülür. Kanser zaten bilinen en yaygın hastalık.
Peki acaba sigaraya iten sebepler nelerdir? İçen insanın yakınında durmak bile aynı etkilere sahip değil mi? Artan hava kirliliği, yok olan ormanlar akordu bozuk bir sürü arabanın çıkardığı egsoz gazları çocuklarımıza acaba nasıl bir gelecek bırakıyor?
Sigaradan uzak duranları kendimce takdir ediyorum. Ama bu maalesef vicdanen yetmiyor. İnsanların kötü kokularını bastırmak için sorumsuzca sıktıkları deodorantlar bile, alakası yokmuş gibi görünen ozon tabakasını delerek tüm canlılara susuz ortam getiriyor.
Tabiatta insana insandan başka zarar veren yoktur. Saygılarımla..
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
baslamak., birakma, direk, mp3leri, sigarayi