Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir şeyi ne kadar istediğinin yegane ölçüsü, ona ayırdığın zamandır. Çünkü zaman, sahip olduğun en değerli şeydir... Eğer ona zaman ayırmıyorsan, yeterince istemiyorsun demektir.. Tayfun Topaloğlu...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-03-2013, 09:04 AM   #21 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Işık'ca

Bir şeyi ne kadar istediğinin yegane ölçüsü, ona ayırdığın zamandır. Çünkü zaman, sahip olduğun en değerli şeydir... Eğer ona zaman ayırmıyorsan, yeterince istemiyorsun demektir.. Tayfun Topaloğlu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-03-2013, 09:13 AM   #22 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Budgie hatching 2 - YouTube
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2013, 11:10 PM   #23 (permalink)
Super Moderator

EFT İLE BOĞAZ ÇAKRASININ TEMİZLENMESİ
Geliştirici: Erdinç Gürsözer
Aşağıda EFT (Emotional Freedom Techniques) yöntemi ile Boğaz Çakranızı temizlemek için kullanabileceğiniz örnek bir çalışma hazırladım.Burada göreceğiniz protokoller aylarca olumlama yaparak çalıştığınızda alacağınız neticeyi bir kaç haftaya indirebilmektedir. Gürültüsüz ve yalnız kalabileceğiniz bir ortamda mutlaka uyumadan 5 dakika önce okunması gereken bu protokolleri Ambika Wauters’in The Book Of Chakras kitabındaki olumlamaları türkçeye çevirerek EFT sistemine de adapte edilmiş halde sunuyorum.

Uygulama: Bir hafta boyunca sadece günde bir defa ve yatmadan bir kaç dakika önce okuyunuz. Lütfen olumlamaları EFT ile ilgili akupuntur noktalarına vuruş yaparak uygulayınız aksi taktirde istediğiniz etki geniş bir zamana yayılabilir. EFT uygulamasına yabancı iseniz EFT Universe | Achieving a fluid golf swing - EFT Universe adresini ziyaret ediniz ya da bu konuda pratik veren bir çok video öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.

Size sunduğum olumlamayı olduğu gibi kullanabilirsiniz. Ancak örnekte göreceğiniz protokoller beni yansıttıkları için sizler, aşağıda bahsedeceğim noktalarda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Setupta (Hazırlık) geçen “___________________ hissetmeme rağmen, kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum.” cümlesinde altı çizili yerlere; ‘gerçekten düşündüğümü söylemem çünkü bu diğer insanları rahatsız edecek, anlatacağım arkadaşım yok çünkü diğer insanlar benden nefret ediyor, ağzımdan laf çıkmaz, doğru şeyi asla söyleyemem’ benzeri sorununuz olduğuna inandığınız sizi tanımlayan ifadeleri yerleştiriniz. Sunduğum örnekte setup cümleleri dört adettir. Sizi ifade eden en az üç özellik bulmanız yerinde olur.

Olumlu ifadeler bölümünde ise Gözün aşağısına vuruş yaparken, bir şeyi arzuladığınızda kendinizi ifade etmekten, hissettiğinizi söylemekten, düşüncelerinizi ve hislerinizi gerçekten iletmekten alıkoyan duygularınızı altı çizili kısıma yerleştiriniz.

Çenenin ortasına vuruş yaparken ise altı çizili alana, sigara içmek, alkol alışkanlığı, uyuşturucu, fazla beslenme ve sağlıksız rejim gibi alışkanlıklarınızı yerleştiriniz.

KONU: BOĞAZ ÇAKRA TEMİZLİĞİ

(Takip eden ifadeleri karate kesme noktasına vurarak 3 defa tekrar ediniz)

İnsanlar beni anlamadıklarında değersizlik hissetmeme rağmen, kendimi derinden seviyor ve kabul ediyorum. Yapmak zorunda bırakıldığım şeyleri yapmak istemediğimi ifade edemememe ve beni bu konuda özgür bırakmamalarından ötürü onlara kızgın olmama rağmen, ne olursa olsun kendi bütünümü seviyor ve kabul ediyorum. Nasıl olduysa şunu anladım ki; söyleyecek çok sözüm olmasına rağmen beni sevgiyle dinleyecek bir avuç insan bile olmadığını düşünmeme rağmen, her ne olursa olsun kendimi derinden seviyorum ve ben olan bütünümü kabul etmeyi seçiyorum. Tüm sözlerin söylenmesi gerektiğini bilmeme fakat her şeyin ifade bulamayacağına inandığım için yaşamımı sadece kendi ifadesizliklerimin persfektifinden yaşamama rağmen zaten kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve yargılamadan seviyorum.

Olumlu İfadeler

KAŞ: Kendi gerçeğimi söylemem için yeteri kadar gücümün olmadığı, hissettiğim şeyi tam değeriyle söylersem herkesi kaybedeceğim ve sessizliğimi korumam gerektiği ile ilgili duygularımı serbest bırakıyorum

GÖZÜN DIŞ YANI: Bunların hepsini bedenimden serbest bırakıyorum

GÖZÜN AŞAĞISI: Bütün vücudumdan ve boğaz çakramdan otorite eksikliğimi, kendimi ifade etme acizliğimi, dürüstçe konuşma korkumu serbest bırakıyorum

BURNUN ALTI: Hayatımda bağımlılık yapan tesirleri kontrol etmek için irade gücümü kullanabilirim. Olumsuz alışkanlıklarımı bir tarafa koymaya ve yaratıcılığımı açıkça geliştirmeye hazırım. Taciz ve alışkanlığın eski kalıpları yerine aşk, zevk ve yaratıcı ifadeyi koyuyorum

ÇENENİN ORTASI: Kendi yaratıcı yeteneklerimi geliştirebilmem için fazla beslenme alışkanlığımdan isteyerek vazgeçiyorum.

KÖPRÜCÜK KEMİĞİ ALTI: Bütün ve tamam hissetmem için aşk kapı açar, yaptığım her şey sevginin ifadesidir

KOLTUK ALTI: Benim için duygularımı ifade etmek şimdi güvenlidir. Yaratıcı yeteneklerime güvenir ve severim. Yaratıcı ifademin yolunu tıkayan korku ve endişeleri serbest bırakıyorum

BAŞIN TEPESİ: Kendimi sınırsızca ifade etmek için boğaz çakramın açılmasını sevginin gücünün şifalandıracağından eminim. Ben olanın en iyisini şimdi ifade etmek artık benim için doğrudur
Alt 16-03-2013, 11:15 PM   #24 (permalink)
Super Moderator

BU gecelik benden bu kadar, şimdi rüyalar alemine doğru bir yolculuğa çıkacağım. Bakalım neler olacak :)
Alt 17-03-2013, 09:03 AM   #25 (permalink)
Super Moderator

Dışarıda değildir aradığımız. Dünya değişsin istiyoruz ya, değişimin adı biz olmalıyız. Biz değiştiğimiz de tüm dünyamız değişir. Bunu unutmadan yola devam.
Önce içine yapmalısın yolculuğu, kendi içinde yürü, isteklerini, arzularını yaz, yaz, yaz, yaz, yazarken pek çok şeyi fark edeceksin. Korkularını, engellerini, hayallerini yaz. Yazdıkça boşalacak yeni güzel niyetlere yol bulacaksın. sadece yaz. Yıllar öncesindeydi. Alişan Kapaklıkaya ya gitmiştim. Bana seni zorlayan üzen tüm olayları yaz bir deftere demişti. Yazdım 50 sayfa kadar, sıkıldım gerisini kısa kestim. Tekrar gittiğimde bu seferde hayallerini olmasını istediğin şeyleri yaz dedi. Belki bunu sizlerde yapabilirsiniz. Fakat bir şartla arkadaşlar, ilk yazdığınız kötü olayları yazdığınız defteri yakınız derim ben. O enerji silinsin. Ben bunu bilmiyordum ona vermiştim defteri şimdi olsa mutlaka yakardım:) Güzel dilekler tutar ve yakardım beni üzen her şeyi özgürleşmek amacıyla.
Alt 17-03-2013, 09:38 PM   #26 (permalink)
Super Moderator

http://http://youtu.be/s3bLbPJtBSA

Bilmiyorsun ya sen, gözlerinde ki ışığı. Ne yazık farkında değilsin değerinin. Üzmüşler seni, kırmışlar kalbini oysa başkalarıyla değil ki senin güzel ve özel oluşun. Neden kapıldın dünyanın telaşına? Neden bunca kaybolmuşluk? Yüreğin öyle güzel ki bana göre ve öylesine özel sevgili arkadaşım. Keşke bilebilseydin sende saklı olanı, keşke içinde ki cevheri görebilseydin. İşte bu gelen yeni bahar, sana ve sevdiklerine de yeni başlangıçlar, heyecanlar ve aşkı getirsin. Artık gülümseyen gözler görmek dileğiyle, hep mutlu ol.

Sevgili arkadaşım Özlem için.
Alt 17-03-2013, 09:44 PM   #27 (permalink)
Super Moderator

Hep bu güne baktım ben katmadım dünü
Tek kalbime inandım temizdi çünkü
Neler gördüm ne savaşlar bilsen kaç kez öldüm
Oysa büyük bir ödülmüş bu hayattan
Yoksa ben nasıl büyürdüm
Her şeyde bir hayır var dedim sustum
Bazen de kocaman bir hayır vardı yine sustum

İnandığın ne varsa vazgeçme ve sakın isyan etme
Karanlık bi gün döner güneşe o günü bekle
Ah da yerini bulur er ya da geç hak da yerini bulur
Sen iyi şeyler düşün içinden ne düşünürsen o olur
Her şeyde bir hayır var dedim sustum
Bazen de kocaman bir hayır vardı yine sustum
İnandığın ne varsa vazgeçme ve sakın isyan etme
Karanlık bi gün döner güneşe o günü bekle

Söz : Gülşen
Alt 17-03-2013, 11:08 PM   #28 (permalink)
Teğmen

exilee24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 366
95 Mesajinıza toplam 218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exilee24 is on a distinguished road

cok güzel bi şarkı yasadıklarımı ben bile böyle anlatamazdım.................
exilee24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-03-2013, 07:06 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Gecenin krallığında solgun bir yüz
Yansıyordu zamanın puslu aynasından
Ve yorgun bir ay ışığı savaşçısı
Geçiyordu o sonsuz mavi atlaslardan.

Dolunayın şarkısı cesaret! diyordu,
Vazgeçme diyordu yıldızlardan
Susturma kalbinin sesini
Unutma gökyüzü heryerde mavi!
Alt 18-03-2013, 11:11 PM   #30 (permalink)
Super Moderator

Paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum. :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil