Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Telkin MP3 içeriği hakkında...

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Telkin MP3 içeriği hakkında... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar telkinlerin içeriğini merak eden olursa ayrıştırılmış halini sitede paylaşıcam,bu konu aramızda bazıları için sorun olduysa(bana başlarda oldu) içlerinin rahatlaması adına yardımcı olacağım.Ha şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ücretsiz dağıttıkları bütün mp3ler yazılan metinleri içeriyor.Üstelik son derece profesyonelce hazırlanmıştır,diğer telkin sitelerindeki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Telkin MP3 içeriği hakkında...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-01-2013, 10:43 PM   #1 (permalink)
Banned

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaldis2 is an unknown quantity at this point
Standart Telkin MP3 içeriği hakkında...

Arkadaşlar telkinlerin içeriğini merak eden olursa ayrıştırılmış halini sitede paylaşıcam,bu konu aramızda bazıları için sorun olduysa(bana başlarda oldu) içlerinin rahatlaması adına yardımcı olacağım.Ha şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ücretsiz dağıttıkları bütün mp3ler yazılan metinleri içeriyor.Üstelik son derece profesyonelce hazırlanmıştır,diğer telkin sitelerindeki gibi düz metin okur gibi okunmamış ve sesler direk duyulmuyor diğer sitelerdeki gibi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kaldis2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2013, 11:16 AM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telkin MP3 içeriği hakkında...

Merhabalar,

Doğru ayrıştırmışsınız sesleri. Dün böyle yazmıyordunuz.

Tuhaf olan şu ki kontrol panelinden baktığımda daha dün sitemizi karalamak amacıyla bunun tersi iddialarda bulunan mesajları yazan üyenin ip si ile ip niz AYNI...

Sonrasında yeni bir üyelik alıp özgür ifade ortamından bahsedilmesi gerektiğine yer veren kişiyle de aynı...

Amacınız nedir bilmiyorum ama bir çeşit şuur bozukluğu yaşadığınız aşikar... Eğlencenizi nerede giderirsiniz bilemiyorum ancak bu site 2006'dan beri misyonunun temeli güvene dayanarak işlemektedir.

Sanıyorum insanları enayi yerine koymak ve iftira atmak gibi bir anlayışa sahipsiniz. Keyif alıyor olmalısınız. Siteden uzaklaştırılma sebebinizi şuan burada yazacağım ki bir üyelik daha alıp özgür düşünce diye laf salatası yapmayın.

Herkes için özgürlük önemli ancak iftira atmak ile özgür düşünceyi birbirine karıştırmayalım. Bir gün öncesinde Atakan beye iftira atıp bugün gelip yeni üyeliğinizle ne yapmaya çalıştığınızı anlayamadım.

Konuk2222 nickli üye iftira
yeniuyeeskidost nickli üye sahtekarlık ve son olarak
kaldis2 nickli üye sahtekarlık nedeniyle uzaklaştırılmıştır.

Özetle: Dünkü mesajları yazan da bu mesajı yazan da aynı kişidir.

Alt 22-01-2013, 11:30 AM   #3 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

tebrik ediyorum seni zeriynthia, inanılmaz güzel bir uslupla yanıt vermişsin.. tavrına hasta oldum...
bu arada diğer arkadaşa küçük bir anımsatma yapmak istiyorum... eğer yukarıda yazılanlar doğru ise
bu kadar çabayı emeği kendi enerjine kendine ver.. başarılı olmaya çalış.. bir x kişisi hata yaptı ise ki yapabilir... boşver..
başkasının günahıyla evliya olunmaz diye bir laf var.. yani zamanını enerjini kendi hayallerine harca.. bırak doğru iş yapmaya çalışanlar ya da yaptıklarına inananlar çalışmalarına devam etsin....
Alt 22-01-2013, 11:44 AM   #4 (permalink)
Teğmen

ginka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 137
40 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ginka is an unknown quantity at this point

ne kadar kötü insanlar var :(
açıkaçası moralimi bozmuştu bu durum ama emindim ifitiracı olduklarına aynı kişi olduklarını bile düşünmüştüm yanılmamışım...
size güveniyor ve sizi seviyorum teşekkürler.
Alt 22-01-2013, 11:47 AM   #5 (permalink)
Çevirmen

1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bende programlar var... yıllarca ben de telkinle uğraştım... adamlar dürüst hatta ben de ilk siteyi falan gördüğümde bunlar da bildiğimiz üçkağıtçılardan falandır diye düşünmüştüm.... adamlar işlerini doğru ve güzel yapıyorlar... herkese sevgilerle...
Alt 22-01-2013, 10:15 PM   #6 (permalink)
Teğmen

40 Mesajinıza toplam 122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kendineyakışanıyap (konuk2222), siz dememişmiydiniz telkinleri ayrıştırdım içinde şarkı söyleyen bir kadın ve adam sesi var yabancı dilde ama ingilizce değil diye?? bu iftira değilmidir sizce ? telkin yok içerikle alakasız şarkı var sadece dediniz... yukarda da ayrıştırdım telkin metinleri var dediniz şimdide tam olarak bende ayrıştıramadım studyo gerek diyorsunuz :D
şuan dediğiniz çelişiyor amacınız nedir merak içersindeyim :)
dalga geçiyor gibisiniz çamur at izi kalsın misali...
Alt 22-01-2013, 10:44 PM   #7 (permalink)
Teğmen

telkinleri ayrıştırdım başlığında idda etmediniz mi?? ayrıştırdım telkinler yok şarkı var diye hey allam ya.. kendiniz tam olarak birşeyi beceremezken buraya başlık açıp insanlara içinde şarkı söylen birileri var yabancı dilde diyebiliyorsunuz.. sonrada tekrar başka bir programla ayrıştırdımm vs diyorsunuzz banlandıktan sonra şaka gibisiniz :D
Alt 23-01-2013, 12:28 AM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Işıldayan safir neden tribünlere oynasın? Saçma iddialardan biri daha. Kaldı ki onun böyle bir şeye hiç ihtiyacı yok. Tanımadığınız birini yargılamak ne kolay. Bu forumun ruhuna uymayan bir üslubunuz ve yaklaşımınız var. O yüzden banlanmış olacağınızı hiç düşündünüz mü? Her eleştri banlanmıyor neden sizinkiler banlandı bir düşünün. Yeteri kadar araştırma yapmadan sorduğunuzm sorular yüzünden olabilir mi?

Sen peki görev bildirme cüretini nereden buluyorsun? Herkesin buradaki görevi dışında kendi hayatında sorumlulukları var. Yine de elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz bilen bilir. Sen daha kaç gündür forumdasın ki bizim görev anlayışımızı yargılayabiliyorsun.

Görevimiz sürekli, aynı sorulara aynı sevapları vermek de değil. İnsanlar kolaycılığa öyle alışmış ki araştırmadan direk sormak kolay geliyor oysa aranan cevaplar forumda mevcut. En basitinden ney versiyonu bir telkini dinleseydiniz ara boşluklarda telkin seslerinin duyulduğunu fark ederdiniz. Ki bir çok başlıkta bundan bahsedilmiştir.

Site neden bakımsız. Yeteri kadar aktif moderatör olmadığını kabul ediyor ve uzun zamandır eleştiriyoruz kendi içimizde ama takdir edersiniz ki bu kadar büyük bir bilgi okyanusunu iki üç kişi çekip çevirmek zor olur ne az kalifiye 5 moda ihtiyaç var ama ne yazık ki bu görevi alabilecek kişiler yok ya da alabilecek olanlar kabul etmiyor. Kimi teknik bilgi eksikliği nedeniyle kimi vakit sorunu nedeniyle. Ben neredeyse 2 yıldır aktif bir şekilde bu forumda yer alıyorum ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Biz ne memuruz ne de satıcı burada benim cabime hiç bir şey girmiyor buraya harcadığım vakit için. Ben yalnızca ailem gibi gördüğüm insanlara dostlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ehil olup olmadığımıza karar vermek de size düşmüyor. Farkındaysanız eleştirmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Çözüm önerisi üretmek önemli ama daha önemlisi bunların uygulanabilir olması. Kimse iki mesaj yazdınız diye de size bu siteyi emanet etmez. Burada görev almak için ciddi bir bilgi birikimi ve belli bir noktaya gelmiş en azından telkinlerin faydasını büyük bir farkındalıkla görmüş olmak gerek. Verdiğiniz örnekler kullandığınız uslüp çok uygunsuz. Anlatmak istediklerinizi çok daha medeni ve uygun bir dille anlatmayı başaramış olsaydınız hiç böyle şeyler yaşanmazdı.

Ayrıca dini içerik paylaşmak kural olarak yasak. Bu kurala uymayanların banlanması çok normal değil mi? Kural varsa uygulanır.

Ben kendi mucizelerimi yaşadım keşfettim önce daha sonra bahsetttiğiniz programlara benzer programlarla telkinlerin seslerini yükseltmeyi de başardım. Ama fayda gördüğüm ve güvendiğim için hepsini ayırmak için uğraşmadım. Anlatacak kadar da iyi bilmiyorum o programları kullanmayı. Bence belli bir uzmanlık istiyor ki bunu ücretli yapan stüdyolar varmış.

Burası korku değil sevgi ve saygı ortamı sizin bakış açınız yanlış.

Admin dediğin şöyle olur moderatör dediğin böyle olur. Niyetiniz iyi bile olsa sabır ancak bu forumda bir yere gelebilirdiniz ki en başta yine söylüyorum ülubunuzda hata var.

Işıldayan safirin paylaşımlarını göz ardı edip onu böyle yargılaman büyük haksızlık neredeyse en kıymetli paylaşımların çoğu ona aittir.

Ayrıca forum ve hayatımdeğişti.com ayrı kişiler tarafından yönetiliyor yani modlar ver adminlerin hepsi o site ile ilgilenmiyor atakan bey ve arkadaşları hayatimdegisti.com ile ilgili

O kadar yüzeysel bakıyorsunuz ki belki de benim anlatmak istediklerimi yine yanlış anlayıp sayfalar dolusu cevap dizebilirsiniz. Çünkü ne yaparsak yapalım anlamak istediğinizi anlayacak ve kafanızdakileri insanlara empoze etmeye çalışacaksınız. İnsanları aydınlatıyor musunuz, yönlendiriyor musunuz? Herkes kendi araştırmasını kendi yapmalı bu bencillik değil ki. Böyle elde edilen bilgiler daha kıymetli çünkü.

Ayrıca modlar veya ithamlarda bulunduğunuz admin arkadaşım telkin hazırlamıyoruz. Haliyle içeriğini direk yoldan bilmememiz normal. Telkinleri sadece atakan bey hazırlıyor.

Modun görevi değil ayrıca veritabanı sorunu çözmek portal doktorunun görevi teknik işlerle ilgilenmez moderatör. Kimine göre çok zor kimine göre de kolaydır. Önemli olan biz moderatörleri veya yönetici arkadaşları koşulsuz kabul ediyor ve öyle seviyoruz. Benim yönetici arkadaşlarımın hepsi birbirincen değerli ve güvenilirdirler. Ve o görevi aldıklarına göre belli saygıyı hak etmiş kişilerdir.

Aslında bunları sadece yazını okurken düşündüm. Sonra bilen biliyor zaten dedim. Ama yine de sessiz kalmak yerine sessizliğimi bozup yazmak istedim. Bilmeyenler için yazdım. Ve belki yazdıklarım sana başka bir pencere veya kapı açar diye yazdım. Burası terkedilmiş bile olsa ki öyle değil bir çok insana hala ışık olabilecek bir ortam.

İçimden geldiği gibi yazdım işte. Ha eğer özür peşindeyseniz zaten hala gelişim basamaklarının çok çok çok başındasınız daha ilk adımlardasınız. Çünkü bu isteğiniz anlamsız. "Özür dilerim." diyecek kişi hatasını bir kere daha yapmasa daha anlamlı ama marifet özür isteyen kişinin aslında karşısındakine özür dilemesini gerektirecek davranışı yaptırtmaması. YANİ İŞ SİZDE BAŞLAR SİZDE BİTER.

Benim için rahat o yüzden. Ve size bizi yargılama hakkı vermiyorum. Bu kadar yargılarken kişisel gelişim konusunda öyle kolay yol alamayacağınızın da farkında olun lütfen. Size araştırmayın demiyorum. Ama yine diyorum Uslüp çok önemli. Kelimeleri özenle seçmek çok önemli. Doğru anlaşılmak adına önemli. Umarım en doğru şeklilde anlaşılabilmişimdir.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2013, 01:25 AM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Yaaa çok ilginç kızgınlıktan ziyade komik geliyor şuan bu durum bana.

Bu kadar yersiz lafın üzerine kendimle ilgili herhangi bir savunma yapacak değilim. Enerjim kıymetli çünkü. Söyleyeceğim bir iki şey var.

Bu kişinin niyetini de tartışacak değilim bariz belli çünkü. Söyledikleri birbirini tutmuyor. Kendi güvenilir olmayan ve laflarının arkasında duramayan birinin hakkımda söyledikleri ilgimi çekmiyor.

Devam etsin bakalım. Yeni üyelikler alsın, mesajlar yazsın. Ne kadar çok mesaj o kadar çok kanıttır bizim için.

Bir mesaj silindiği zaman tamamen yok oluyor sanıyor. Yazık...

Halbuki bu sitede hiçbir mesaj kalıcı olarak silinmez...

Dolayısıyla geçmiş mesajları da tarafımızdan görülüyor hala...

Ekran alıntılarıyla birlikte savcılığa vermemiz yeterli... Burası çocuk bahçesi değil. Kıytırık bir blog sayfası da değil...

Devam et canım ne diyim... Bilişim suçlarına anlatırsın derdini...

Sevgiler.
Alt 23-01-2013, 10:47 AM   #10 (permalink)
Çevirmen

arkadaşlar daha doğrusu şüphhe eden arkadaşlar...
internet program dolu açın telkinleri duyun..
ben de 40 telkin var... açıkçası telkin satın alan bir arkadaşla birlikte biz her aldığımızda kontrol ediyoruz....
bildiğin adamlar okumuş.... işte... telkinsiz bir cd yok... kimseyi kandırma da yok.. zaten aldığınız telkinleri beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz.... saygılarımla.... bu arada moderatörler de maşallah yanıt verme üstadı olmuşlar... yanıtlar zeka ve üslup güzelliği ile dolu.. kutlarım.... buradan ayrıca kötü rolü çocuk oynayan arkadaşa şunu söylüyorum... arkadaşım istemiorsan dinleme... şu enerjini kendine harca ya... madem böyle hilede kurnazlıkta iftirada sansasyonda iyisin bu enerjini kendin için yararlı şeylere harca...... herkese sevgilerle.... kutayhun hıca :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil