Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Şans Ve Sezgi

Uyarılar

Şans Ve Sezgi Nedir?

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Şans Ve Sezgi Şans Ve Sezgi Nedir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili hayalayaz, "Fiyaskolarım olmasaydı şimdiki aklım da olmazdı" demişsin, en çok buna bayıldım. Sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Şans Ve Sezgi telkin cd indir izle İstanbul Şans Ve Sezgi nerededir kimdir Şans Ve Sezgi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Şans Ve Sezgi hipnoz Şans Ve Sezgi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Şans Ve Sezgi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Şans Ve Sezgi kuantum düşünce kitap haberi

Şans Ve Sezgi Nedir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-07-2007, 12:33 PM   #21 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inanna is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Şans Ve Sezgi Nedir?

Sevgili hayalayaz,
"Fiyaskolarım olmasaydı şimdiki aklım da olmazdı" demişsin, en çok buna bayıldım.
Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

inanna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2007, 06:42 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

25 Mesajinıza toplam 42 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dilekcik is an unknown quantity at this point

ne çok şanslıyım nede şanssız

piyango hiç çıkmadı bana ama sevdiklerim benim en büyük piyangom
Alt 09-12-2007, 01:29 AM   #23 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flz71 is an unknown quantity at this point

Bir de farklı açıdan bakalım şans veya şanssızlık denen şeye. Benim yaşadığım ve şanssızlık olarak gördüğüm bir çok tecrübe, bir zaman sonra '' ya o zaman ben bu olayı şanssızlık olarak görmüştüm ama iyikide olmamış böylesi daha iyi oldu ''gibi bir duruma dönüştü. Bence insanlar yaşadıkları her tecrübede oturup düşünmeliler. Her şeyden önce başımıza ne gelirse gelsin, her olayın içinde bir iyi bir de kötü mutlaka olur. Bir düşünün bizim şansımız başkalarının şanssızlığı olabilir. Her şey insanlar için ve ne yaşanırsa aslında bizim hayrımıza. Her şeyi elde etseydik, her şey biz hiç yorulmadan, üzülmeden ayağımıza gelseydi biz şu anda zaten böyle bir konuyu konuşmuyor olacaktık. Elde ettiklerimizin kıymetini bilmek için bence biraz de şanssızlık yaşanmalıki kıymeti olsun. Yoksa hayat çok anlamsız olurdu. Kabul edin arkadaşlar . başınıza ne gelmiş olursa olsun ilk önce bu durumu kabul edin. bakın hayat nasıl farklı olacak.
flz71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2008, 11:52 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 2
5 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alperafsin will become famous soon enoughalperafsin will become famous soon enough

Ben çok şanslıyım, mesela burada olmak, yazdıklarınızı okuyor olabilmek. İllaha bir şeyleri kaybetmemiz mi lazım, şanslı olduğumuzu anlayabilmemiz için. Bence bunu okuyan herkesde çok şanslı arkadaş, çünkü burdasın sende işte. Sadece elimize geçirdiğimiz bu şansı nasıl kullanacağımız mesele
alperafsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 04:40 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

sezgi, şansdan daha ayrıcalıklı ve öenmli bence..
şansda bazen istem dışı durumlarla karşılaşılabilior insan ben biraz kaderci yaklaşıyorum ve şansın öle çokda kişi elinde oldunu düşünmüorum.
elbette olayları kişi çekior ama herbirini değil.
sezgi ise, geliştirilebilir bi yetenek sanki.
bu anlamda sezgilerime acayip güvenirim. sanatla ilgilenen herkesinde bu duyusunun gelişmiş oldunu gözlemledim.
büyük resimi gör tabiri bana uyar .genelde görürüm. bu kontrolü elden bırakmayan, mantık ağırlıklı bir karakter olmamlada alakalı belki ama önceden olabilecekleri sezer ve hesaplarım. buda yaşamımda beklenmedik süprizlerle karşılaştırmaz beni, olsa bile gardımı almışımdır.
böle yaşamak kimisi için sıkıcı, heyecandan uzak yada hissiz gibi düşünülebilinir. bazı durumlarda doruda sıkıcı olduğu. bu eksik yanımıda risk seven ,hareketli tarafımda kapatmaya çalışıyorum. tabii bunlar hemen olmadı bu bi deneyim ve tecrübe işi.
sevgilerr.
Alt 15-04-2008, 05:40 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

sezginin ve sezgi gücününse doğuştan olduğuna ve geliştirilebileceğine inanıyorum ama şansı kendimiz yaratıyoruz bence tabi :)
Alt 16-08-2008, 01:20 AM   #27 (permalink)
Teğmen

siyah_inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah_inci is an unknown quantity at this point

bende hep şansız olduğumu düşünürüm...

çünkü ne kadar olumlu düşünmeye çalışsam,pozitif baksamda hep ters gidiyor herşey...
Alt 07-09-2008, 05:17 PM   #28 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point

Hayatta bazı insanların gerçekten şanslı olduğunu kabul etmek lazım, hep dört ayak üstüne düşerler, her bastığı yerden çim çıkar, hep hayatlarında güzel şeyler olur. Bu insanların varlığını biliyoruz, peki bu kişilerin bizden farkı hayata olumlu bakmaları mı gerçekten bu konuda şüphelerim var. Benim böyle bir arkadaşım var mesela, ona hep imrenmişimdir. Ama onu böyle yapacak kadar olumlu bakış açısına sahip değil, ya da ben farkedemedim.
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 05:23 PM   #29 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point

Bugün bir arkadaşım çok şanssızsın tıpkı benim gibi dedi. Ben de "hayır ben çok şanslıyım, iyi düşün iyi şeyler olsun" dedim kendim de yarı inanır yarı inanmayarak.. O da "hayır ben o söze hiç inanmıyorum, ben yıllardır atanacağım diyorum, ama bu hiç gerçekleşmedi, eğer öyle olsaydı çoktan atanmış olurdum" dedi. Kendimemi ona mı inanacağımı bilemedim, ama kendime inanmayı seçmek istiyorum. İnsanların şans dedikleri şeyin gerçekten hayata olumlu bakmakla ilgili olmasına inanmak istiyorum.Umarım bu sitenin de katkılarıyla bunu başarırım.
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 05:57 PM   #30 (permalink)
Akulina
Guest

Amanın bende bazen o -cağım ekini çok kullanıyorum...Hemen kaldırıyım lugatımdan

Bookmarks

Seçenekler
Stil