Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Şans Ve Sezgi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sans-ve-sezgi/)
-   -   Şanslımısınız? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sans-ve-sezgi/2016-sanslimisiniz.html)

tatlıcadı 15-04-2008 05:39 PM

Ynt: Şanslımısınız?

bence şansı kendimiz yaratıyoruz olamazmı? seçimlerimiz şanslı kılıyor belkide bizleri ben daha çok böyle olduğuna inanıyorum şansı kendimizin yarattığına yani :)

ayrıca şanslıyım sanırım çünkü burdayım kiss3

saime1 29-04-2008 12:54 AM

evet bende çok şanslı biriyim herzaman istediğim herşey olmuştur. sağlıklıyım olduğum için şanslıyım, sorunlarıma çözüm bulabilen biri olduğum için şanslıyım, kendime inancım olduğu için şanslıyım, bu siteyi bulduğum için çok şanslıyım, şansımın hergün aratacağını biliyorum , sıra maddi konularda, aslında para konusund'da şanslıyım herzaman ihtiyacımdan fazla param oldu zengin değilim ama olmak istiyorum , zenginliğin çok büyük enerjisi olduğuna inanıyorum bunada ihtiyacım var,evet çok parası ve imkanı olan biri olmak istiyorum ve buna kendimi layık görüyorum.

teoman_ 29-04-2008 11:29 AM

bunlar da benden (eğer şanslıysam daha önce başka birileri tarafından söylenmemiştir)

*şansı en son aradığımda numarası meşguldu. sonradan beni ödemeli aramış ama benim de ne hikmetse o gün kontorüm yoktu. sevincli bir daha da görüşemedik kendisiyle
*şansın kapısını çaldığımda kendimi karakolda buldum. Şansın kapısını çalmak yasakmış ks3
*Şansla en son yolda karşılaştık ben bisikletle gidiyordum o ferrari kullanıyordu. sonra gözümü hastanede açtım çünkü şansı yakalamaya çalışırken karşıdan gelen murat 124'u farketmemişim... sanırım 124'ün şöfvrü de ferrariye bakıyormuş...
*şansın her zaman güzel bir kadın olabileceğini düşünürdüm yanılmışım çünkü düşündüğümden daha güzel bir kadındı şans... ama başkalarının kollarındaki bir kadın...
hismiley

bu arada atakan bey şanssız insanlar için de iş imkanınız varsa ben tam aradığınız biriyim tel45x

çiçeğim 29-04-2008 11:53 AM

Önceden inanmazdım,ama şimdi inanıyorum şanslı olduğuma,belkide farkedemiyordum,anlayamıyordum,içsel bir savaş veriyordum hani onayi.Hayatta olduğum için,sağlıklı olduğum için,iyi bir işim olduğu için,ailem ve nişanlım beni sevdiği için,sizlerle ve burada olduğum için ben şanslıyım tabiki şanslıyım.Başarabilidiğim bile şanslıyım alk78 kiss3

Buarada şunuda söylemeden geçemicem Teoman güldürdün beni khkh56.Bence şans seninde yakınlarında bir yerlerde sende farkedemiyormusun acaba...Sevgiyle kal...

sınırsızmavi 07-09-2008 10:50 PM

Maşallah burası şanslı insanlarla dolmuş smiliyface bizi de aranıza alın n'oluuur s45apk

sınırsızmavi 07-09-2008 10:52 PM

Bazen ben de kendimi şanslı hissediyorum evet, bu siteye rastladığım ve sizleri tanıma şansı elde ettiğim için mesela... kiss3

bigci 08-09-2008 12:16 AM

[b] Şanslıyım dünyanın en Güzel Anne Ve babasına sahibim iyiki varsınız ailem sizi çok seviyorum tabi hayatımdegişti aileside baska ama sanslıyım ki oyle bi ailenini evladıyım sevincli

ruhsal 14-09-2008 02:18 AM

üstünde hiç durmadığım, önemsemediğim konularda çok şanslıyım. herşey o kadar güzel ki şükürler olsun. ama önemsediklerim tersine gitti hep. -di'li geçmiş zaman kullandım çünkü geçti. artık başka türlü bakıyorum. başka türlü hissediyorum. çünkü hayatım değişti 96

YESHAPPY 05-01-2009 08:38 PM

çocukken şanslı olduğumu düşünürdüm çok;ama ne olduysa zamanla bu düşüncem silindi gitti;ama geri geldi kısa süre önce- hatta bugün de-şanslı olduğuma inandım, dün gece yatarken olumlamalarımı yaptım ve sabah umutla evden çıktım belli bi beklentim yoktu bugün için :)sadece pozitif ,neşeli ( istediklerimin de zamanla olacağı düşüncesi de aklımdaydı)bir gün geçireceğime inandım ve böyle olunca bugün de şansım bana güldü :)Olumlamaların düşüncemi değiştirmeyeceğini düşünürdüm...Denemeden bilemiyormuş insan :) Şükrediyorum. O0

ışıkyolu 05-01-2009 09:27 PM

yeshappy sayfayı görüp,yazı yazdığın için teşekkürler yoksa gözden kaçırdığım bir sayfaymış;ben şanslı olanlardanım çevremdekiler hep bana imrenirler ve sende eşşek şansı var derler,ne demekse artık.bir yere gideceksem eğer, sanki bütün yollar benim için açılır,zora düşsem hemen bir çıkar yol çıkar karşıma,ailemde çok mutluyum çok şükür,çözümsüz bir nokta kaldı oda inşallah çözülecek,kızım bana diyorki anne sen de bu şans varken onu da elde edersin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:50 PM.