Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

ahh rüyamm

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim ahh rüyamm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mrblr arkadaşlar uymadan önce aynada gözlerimin içine bakarak bilinç altıma seni seviyorum,seninle yanyana kol kola yürümekden çok mutltyum beni hep iyiliğe ve doğruluğa yönlendirdiğin için teşekkür ederim dedim ve yatmaya gittim rüyamda sanki başımdan bir enerji çıkıyordu okadar zorlanıyordumki sanki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

ahh rüyamm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2013, 02:13 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
29 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wauw is on a distinguished road
Standart ahh rüyamm

mrblr arkadaşlar uymadan önce aynada gözlerimin içine bakarak bilinç altıma seni seviyorum,seninle yanyana kol kola yürümekden çok mutltyum beni hep iyiliğe ve doğruluğa yönlendirdiğin için teşekkür ederim dedim ve yatmaya gittim rüyamda sanki başımdan bir enerji çıkıyordu okadar zorlanıyordumki sanki ruhum çıkımişdı ken di yatak oadamın tepesinde ben bu oturduğum evimi alıyorum diye sordum ve anında hızla başka bir eve uçuyordum(bedenimi görmüyorum)salonu gördüm mutfağı göster bana diyorum gene hızla mutfağa gittim sadece masa ve beyaz sandalyaler vardı ve yerde beyaz güvercinler gördüm ayy bahçeli ev diyerek uyandım ben bu gördüklerimi hep tepeden gördümnasıl bir rüyadır bir yorumu olan varmı birde ben daha öncede bu rüyayı evi görmüşdüm ama mutfağı görmemişdim.teknoloji özürlü biri olarak ancak bukadar yazıya döke bildim idare edin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-05-2013, 08:21 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ahh rüyamm

Sanırım bir niyet rüyası olmuş bu. Hani istihare gibi. Yeni bir ev iyileşmedir arkadaşım. Kendinde yaptığın değişiklerdir. Mutfak ise yeteneklerinin hayata geçirilmesidir. Bir masa ve sandalyeler. Artık yeteneklerini hayata geçirmeye ve paylaşmaya hazırsın demek ki.Sözün tamda burasında sana bir kitap önereceğim."NİYETİN GÜCÜ" VALERİY SİNELNİKOV edge akademiden çıkmış kitap. Muhteşem yol gösteren bir kitap. Eğer buna gerek yok zaten ne istediğimi biliyorum diyorsan. O zaman harekete geç derim. Bu arada beyaz renk en çok fark ettiğin renk ki bu arınma ve iyileşme anlamına gelir. Çünkü beyaz değişimin, saflığın ve arınmanın rengidir. Bu arada beyaz güvencinlere zum yapılmış rüyanda bildiğin gibi beyaz güvercin barışın sembolüdür. Bu sanırım kendinle yaptığın barış ve belkide hayatınla. Gerçekten çok güzel bir rüya seni tebrik ediyorum. Artık gerisi sana kalmış. Şimdi hayatında isteklerini dileklerini belirle ve seni ne heyecanlandırıyor ve mutlu ediyorsa o yolda ilerle. Allah yardımcın olsun ve sana dileğinde yardımcılar göndersin. Seni geliştirecek ve sevgiyle sana destek olacak yol arkadaşları. sevgimle IŞIK*
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2013, 11:53 AM   #3 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çook teşekkür ederim sevgili ışıklı yol süper bir yorum süpersiin kitabıda okumayı seçiyorum değişimi kabul ediyorum ve istiyorum yorumunu okudukdan sonra enerji doldum birden bomba gibi oldum vallaha seni seviyorum allaha emanet ol
Alt 07-05-2013, 11:56 AM   #4 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
wauw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çook teşekkür ederim sevgili ışıklı yol süper bir yorum süpersiin kitabıda okumayı seçiyorum değişimi kabul ediyorum ve istiyorum yorumunu okudukdan sonra enerji doldum birden bomba gibi oldum vallaha seni seviyorum allaha emanet ol
Teşekkür ederim. Bil mukabele:)
Fakat zaten ben sabaha da mutlu uyanmış olabileceğini tahmin ediyorum. Çünkü gerçekten harika bir rüya görmüşsün.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2013, 12:09 PM   #5 (permalink)
Super Moderator

Bu evimi alıyorum diyorsun. hayır başka bir eve gidiyorsun. Yani yeni hayat, salonu gördüm mutfağı göster salon aile hayatındır. Birlikte yaşadığın insanlar. Evet, kendini kabul etmişsin, mutfaksa senin yaşam biçimindir. yeteneklerin hayallerin yaratıcılığın fakat yapman gereken şey artık çalışmaya başlamak. Bu arada bahçeli ev vurgusu senin bir hayaline çapa atıyor. Rüyalarda bazı şeyler soldurulur aynı anda bazı şeylere de zum yapılır. İşte bunlar senin asıl dikkat etmen gereken şeylerdir. O anda ki duygu, söylediğin sözler uyandığın anda duygu durumun bunların her biri senin için rehber niteliği taşır. mesela bu günlerde üzerinde düşündüğün bir konu varsa ona yoğunlaş. Bir niyetin. Hatta sen şu an o niyetini düşünsen bile heyecan duyabilirsin. Ay ev bahçeli sözünün anlamı üzerinde yorum yapar mısın mesela. bahçeli evler hakkında düşüncen nedir?
Alt 07-05-2013, 01:08 PM   #6 (permalink)
Teğmen

sevgili ışıklı yol başda şu anki oturduğum evin yatak odasını görüyorum çokda içim açılmıyor açıkcası ayy bahçeli evderken şu anki evimde bahçeli fakat rüyamda gördüğüm evle kıyaslanamaz açıkcası uyandıkdan sonraki duygum sevindim bilinç altımı harekete geçirmiş olacağımı yani içimdeki çocukla barışık olduğumu düşündüm tabikide kendi evime sahip olmayı çok istiyorum birde ben 3-4 sene öncede peygamber efendimizi(sav)rüyamda gördü derken sima olarak değil selavatlar çekiyordum ve benim sırtım sıvazlandı ve peygamber efedimizin sıvazladığını bilyordum ama sima olarak görmedim erdimmi nesırtım yere gelmez artık diye yormuşdum
Alt 07-05-2013, 01:13 PM   #7 (permalink)
Teğmen

buarada ben şu an zemin katta oturduğum için zorluklarını çok çekdim ayy bah çeli ev derken direk zemin aklıma geldi rüyamda onun için ayy çekmişdim ama öyle zemin kata razıyım
Alt 07-05-2013, 02:50 PM   #8 (permalink)
Super Moderator

Alıntı:
wauw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buarada ben şu an zemin katta oturduğum için zorluklarını çok çekdim ayy bah çeli ev derken direk zemin aklıma geldi rüyamda onun için ayy çekmişdim ama öyle zemin kata razıyım
şimdi bahçeli evden kastın korku mu yoksa mutluluk mu orada hissettiğin? Senin rüyanla çalışmalıyız. Dilersen buradan yapalım dilersen özelden konuşalım. çünkü nede olsa özeline giriliyor. Burada geçmişine vurgu olabilir. Zemin kat rüyada bilinçaltı yada bebeklik dönemine işaret edebilir. Düşün bir binayı ve insanı katlara ayırsak zemin bebeklik dönemine denk düşer 0-3 yaş dönemi yani.
Alt 07-05-2013, 04:52 PM   #9 (permalink)
Teğmen

evet özelden devam edelim ben varım
Alt 07-05-2013, 08:13 PM   #10 (permalink)
Super Moderator

:) tamam çalışırız o halde

Bookmarks

Seçenekler
Stil