Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Ruhsal Gelişim

Uyarılar

Ruhsal Gelişim ruhsal gelisim, ergenlikte gelişim, gelişim sorunları, ruhsal sorunlar, erken gelişim, ergenlik dönemi gelişim, psikolojik gelişim, ruhsal büyüme, ruhsal gelişme, ruhsal uyum, bedensel gelişim, ruhsal psikoloji, ruhsal iletişim,

Ho'oponopono

Alternatif Kişisel Gelişim ve Ruhsal Gelişim Ho'oponopono Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız forumda linki var ,arama fonksiyonundan baksanıza......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ruhsal Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Ruhsal Gelişim nerededir kimdir Ruhsal Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ruhsal Gelişim hipnoz Ruhsal Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ruhsal Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ruhsal Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

Ho'oponopono

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-08-2010, 11:28 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
221 Mesajinıza toplam 1,301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
master8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura aboutmaster8566 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ho'oponopono

forumda linki var ,arama fonksiyonundan baksanıza...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

master8566 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2010, 12:41 AM   #12 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

ben bu kadar işe yarıyan 4 cümle daha görmedim..özür dilemek bir ayrı işe yarıyor teşekkür etmek bir ayrıı sevdiğini söylemekse daha bir işe yarıyor..hem sağlığım hem kişisel sorunlarım için uyguluyorum ve çok faydasını görüyorum..bence bir kimsenin bir derdi yokken bile uygulaması gereken bir yöntem..
eğer başkası ile sorununuz varsa karşınızda varsayıp bu 4 cümleyi detaylıca açarak söyleyin..hayatınız bir daha değişecektir..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 09:41 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hooponopono ile ilgili birkaç soru..

Alıntı:
nurnur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar...

zero point kitabını henüz bitirdim ve hayatım değişti sitesinde Hooponopono ile ilgili yazıların sanırım tamamını okudum..

teknikle ilgili birkaç sorum olacaktı..

1- 4'lü mantrayı sürekli Tanrıya hitap ederek mi söylemeliyiz.. (Bazı yerlerde tanrıya söylenmesi gerektiği, bazı yerlerde de karşılaştığımız sorunlara da söylenebileceği yazıyor.) bu sitede de rastladığım bazı cümle yapıları var mesela çocuğundaki olumsuz bir davranışı değiştirmek niyetiyle çocuğuna hitaben "seni seviyorum, teşekkür ederim, lütfen beni affet, özür dilerim" içeren cümle yapıları var .. hangisi doğru..

2- dışarda karşımıza çıkmayan KENDİMİZDE FARKETTİĞİMİZ sorunlardan arınmak için nasıl bir cümle yapısı kullanabiliriz?

3- kitapta bahseden "ceeport" etileketinin türkçe karşılığını yazıp biz de her yerde kullanabilir miyiz?
ya da "özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum" şeklinde etiketler yazıp istediğimiz yerlerde kullanmak etkili olur
mu? ceeport karşılığı mı daha etkili, 4'lü mantra mı?

4- bazen tanımlayamadığımız sıkıntılı ya da karışık duygular yaşıyoruz. bu durumlarda da bağımsız bir şekilde "seni seviyorum, teşekkür ederim, lütfen beni affet ve özür dilerim" sözler kalıbını kullanabiliryor muyuz? ( ne için söylediğimizi bilmeden)

5- ( ve en büyük sorularımdan biri) hooponopono tekniğine rastladığım için çok şanslıyım. fakat bu tekniğin çekim yasasıyla, imgeleme ve olumlu düşünme gücüyle çelişki içinde olduğunu sezdim sanki ve bu durum kafamı karıştırdı.. severek ve güvenerek inandığım çekim yasası, imgeleme vs. tekniklerine inancım sarsılmak üzere. bu teknikler bir arada olamaz mı? hepsini bir arada kullanamaz mıyım? dünyaya emretmenin egosal bir hata olduğu yazıyor kitapta, ya da kontrol altına alamayacağımız.. böyle bir çelişkiyle karşılaştığım için biraz hayal kırıklığına uğradım.. neye inanacağımı bilemedim doğrusu ..çünkü ben tüm bu tekniklerin hepsini inanarak kullanmak istiyorum..

teşekkür ederim... sizi seviyorum..
Merhaba arkadaşlar, Zero limit kitabını dün bitirdim.Bahsedilen 4 mantrayı uygulamayı 4 gündür yapıyorum.Ve gerçekten etkilerini görmeye başladım.Arınmak için faydalı ve etkili.
Nurnur arkadaşım bu konuyla ilgili çok güzel sorular sormuş ama bu konularla ilgili bir yanıt gelmemiş.
Benim gerçekten merak ettiğim konu Kitapta da dediği üzere bu mantaralar Yaratıcıyı düşünerek ona söyleniyor.Ama bir kısmındada yaratıcıya söylüyorsunuz ama kendinizi affetmek için söylüyorsunuz diyor.Ozaman neden "beni Affet" oluyor ? "kendimi affetmeme yardım et" olması gerekmiyormu , Metodu uygulayan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum lütfennnnnnnnnnnnn
Alt 15-01-2012, 10:12 PM   #14 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kitabı henüz okumadım ama bir iki haftadır ciddi düşündüğüm ve ufak ufak uygulamaya çalıştığım bir yöntem. Benim bu yöntemle ilgili okuduklarımdan ve izlediğim bir kaç video dan yola çıkarak kullandığım kalıplar şöyle:

Seni seviyorum.
Özür dilerim.
Beni affet.
Teşekkür ederim.

Bu 4 kalıbın başında olumsuzlukla ilgili şeyi düşünürüm genelde o konu ile ilgili söylediğim bellidir zihnimde bazen sesli olarak da dile getiriyorum. Şu konu ya da şu durum için bu 4 kalıp cümleyi kullanıyorum. Bence öncelikle kendimizi olumsuz duygulardan uzaklaştırıyor sonra da olumsuz durumu ya da etkileri bizden uzaklaştırıyor. Ben öyle olmasını seçiyorum. İşe yaradığını hissediyorum. Daha söylediğim anda bile kendimi daha iyi hissediyorum. Bir hafiflemişlik hissi oluyor. :))

Zero Limit kitabını da en kısa zamanda okuyacağım.

Aslında daha önce forumda bu yöntemle ilgili bir grup çalışması da yapılmış. Belli bir saatte bir sorun belirlenerek o konuyla ilgili bu yöntem uygulanmış. Aşağı yukarı 2 ay kadar sürmüş bu çalışmalar. İstersen bir de o başlığa göz at. Belki biz de yeniden böyle bir çalışma yapabiliriz. İşte burada epey de uzun. :))

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nma-hatti.html

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 10:40 PM   #15 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhaba sweet, bende bu konuyla ilgili çok yorum yapılmış olan şu bölümü okuyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...o-limit-5.html hatta 5. sayfaya geldim :)
umarım burda aradığım soruyu bulurum, bulamazsam bahsettiğin konuyuda inceleyeceğim :) Çok teşekkür ederim yardımın için.Forumdada takip ettiğim için Bluegirl' de bu konuda güzel aşamalar elde etmiş. Acaba benimde soru işaretlerimi kaldırmamda yardımcı olabilirmi ?????
hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar -> Zero Limit hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar -> Zero Limit
hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar -> Zero Limit
Alt 15-01-2012, 10:47 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
16 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seretan is an unknown quantity at this point

Bildiğimiz tövbe etmek değil mi bu ?
seretan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 10:50 PM   #17 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Mesajını görürse neden olmasın? Ona mesaj da gönderebilirsin. Eğer bildiği bir şeyse cevaplar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 11:10 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Olmazsa öyle yapayım . çok teşekkür ederimmmmmmmm ;)
Alt 12-06-2012, 12:21 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

z point tekniğini dün keşfettim,şuanda da hummalı bir çalışma,araştırmaya girdim.bunla inligi herşey öğrenmek istiyorum.bunun kitabı ya da mp3 ü varmış sanırım.ama mp3 ü bulamadım..
Alt 14-06-2012, 05:54 PM   #20 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Evet aslında Allaha tesekkur etmek,senı sevıyorum demek,ozur dılemek,benı affet demek,ona tovbe etmektır..bu yontemlerın hepsı cook guzel.en buyuk arınma yontemı ıse tovbe etmek...sevgıler...

Bookmarks

Etiketler
ho'oponopono

Seçenekler
Stil