Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Sanat > Resim

Uyarılar

AMATÖR RESSAMLAR :)

Sanat ve Resim AMATÖR RESSAMLAR :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız olsun ben düzelttim, fazla olanları silerek..caribbean çok ayıp.. Alıntı: mavifirca Nickli Üyeden Alıntı Ben hep ayni tabloyu yükledim, baska tablolari yüklemek isterken hep aynisi yüklenmis, yine olmadi mavifırça sende öfkelenmeden yap...ablam.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Resim telkin cd indir izle İstanbul Resim nerededir kimdir Resim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Resim hipnoz Resim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Resim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Resim kuantum düşünce kitap haberi

AMATÖR RESSAMLAR :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-07-2008, 07:30 PM   #131 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: AMATÖR RESSAMLAR :)

olsun ben düzelttim, fazla olanları silerek..caribbean çok ayıp..
Alıntı:
mavifirca Nickli Üyeden Alıntı
Ben hep ayni tabloyu yükledim, baska tablolari yüklemek isterken hep aynisi yüklenmis, yine olmadi
mavifırça sende öfkelenmeden yap...ablam..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-07-2008, 08:00 PM   #132 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

resimler arasındaki renk geçişleri oldukça başarılı, sürrealist çizgide gidilen güzel bir çalışma. not: resimde 4 kişi gördüm öyle mi acaba?
Alt 13-07-2008, 08:06 PM   #133 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavifirca is an unknown quantity at this point

Kisi sayisi artar yada eksilebilir, ama sizde yanlis degilsiniz. Sürrealizm ? bu tablomda biraz kaymis olabilir, aslinda kübizme yakin calistigimi söylerler, degerli yorumlariniz icin tesekkürler
mavifirca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2008, 08:11 PM   #134 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

emeğinize sağlık çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.
Alt 21-07-2008, 02:08 PM   #135 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

sevgili mavi fırça..çok akılda kalan ve özgün bir tablo.bu satırları yazabilmek için ancak zaman bulabildim..ve iple çektim bu anı.çok begendim ellerinize sağlık sanırım yağlıboya çalışması yanılıyorsam düzeltin..
yapıcı eleştirmek gerekirse ilk bakışta renklerin çok canlı olmayışı dikkatimi çekti.ama bu aynı zamanda bilinçli bir seçim olabilir diye düşündüm.resimin hangi tip boya ile ile yapıldığı da burada renklerin kullanılabilirliği açısından elbetteki çok önemli.
gölgelendirmelerde kontrast renkler ya da butunleyici renklerden çok, siyah ve beyaz kullanımı dikkatimi çekti.
bu siyah ve beyazin direk kullanımı ,soluk renklerle de bir araya gelince resme biraz soguk ve sert bir hava vermiş.onun yerine tonların gölgesini kullanmayı niçin tercih etmediniz onu merak ettim.
eminimki diğer tablolarınızda akılda kalan böyle güzel tablolardır..emeğinize sağlık..
sevgiler.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 04:01 PM   #136 (permalink)
Teğmen

80 Mesajinıza toplam 343 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sevgili Jaunty,

Resmimi farkedip hakkinda getirdiginiz yorum beni cok memnun etti. Baska tablolarimida yüklemeye calistim ama olmadi, fakat yükleme calismalarim devam ediyor, muhakkak onlarida burada göreceksiniz, belki beni anlamak ve sanatsal acidan tanimak adina size daha fazla ipucu verecektir. Ayrica sizin disinizda hic kimsenin resim hakkinda olumlu yada olumsuz bir yorumda bulunmayisida biraz dikkatimi cekti.
Tuvalin önüne gectigim zaman bir ön calismam yada eskizim yok, cok önceleri yapardim ama artik yapmiyorum. Nedeni ise; eskizdeki gibi tuvale yansitma fikri beni biraz zorluyor, cücnkü o kagida aktardigim duygular o an icin gecerliydi ve tuvalin önünde ise daha farkli calismaya yönleniyorum, yani bu yöntem beni zorlamayan hatta yaraticiligimi dahada pekistirdigini zamanla farkettim.
Renk bilgisi olmasi lazim elbette ressamin, Kaliplar icinde yapilan bir resmi cagristiriyor bu kurallara göre calisildigi zaman, yani sarinin zitti mavi yada komsu renk tonlamalari kullanilmali, yada gölgelendirmede mavi ise koyu ya da acik mavi olmali. Bunlar evet klasik yada birebir resmetme calismalarin olmazsa olmazlarindandir. Ancak seninde bildigin gibi sanat akimlari kendisinden öncekini yada cagdasini, yada mevcut anlayislari elestirerek , varola gelenleri altüst edercesine kendi manifestolarini olusturmuslardir. Ben bir dönem manzara, portre yada natürmort calistim, ama bir dönem sonra bunlarin hic bir özelliklerinin olmadigini düsünmeye basladim, hemde o kurallara göre birebir calisiyordum. E vet, o gölgemeler ögle olmak zorundamiydi, hicte degil, tuvalin önünde renklerin efendisi artik benim ve imgelerimi buraya dökme özgürlügüne sahibim, kaliplarin disina cikma özgürlügüm var, bunu cilginca yapabilme hakkina sahibim, insanlarin begenisi hicte umurumda degil, cünkü o begeni kaliplari beni baski altina sokuyor, artik ben bunu reddediyorum ve begenilme hastaligini artik bir kenara birakarak basliyorum calismaya dedim.
Bir dönem de mesela topragin dokusunu resmetmeye calistim, etrafima bunu söyledigim zaman ya bana bos bos bakiyorlardi ya da yere bak aynen calis, kafani neden bu kadar yoruyorsun, ama o degildi benim yansitmak istedigim....
Beni bu tepkisel ve de ayni zamanda farkli calismaya iten belkide etraftaki insanlarin resme bakislarina bir tepkiydi belkide.
Jaunty'cigim, kendimi yani aslinda kendimdeki resmi sana anlatmaya calistim yarim yamalak, ama tabii ki yaterli olmadi. Ben henüz bir ressam degilim, resimleri birileri alsin diye yapmiyorum, sadece kendimi yansitmaya calistigim bir eglemcem diyelim.
Simdilik burada bitirmek zorundayim, üzerinde kafa yorup bir seyler yazdigin icin cok tesekkürler tekrar,
Alt 21-07-2008, 05:05 PM   #137 (permalink)
Teğmen

Alt 21-07-2008, 05:07 PM   #138 (permalink)
Teğmen

Arkadaslar, gönderdigim resmi görebilen var mi, ben sadece buradan bir kösesini görebiliyorum, nasil yaptim anlamadim, dusun bilen biri varsa yardim etsin
Alt 21-07-2008, 05:09 PM   #139 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

çok başarılı...

seni ayakta alkışlıyorum...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 05:10 PM   #140 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

3. resim çıktı.
diğerleride aynı mı?

ve resim çok büyük 1024 x 768 e küçültebilirmisin? yoksa ben mi yapim?

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks