Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Reiki deneyimlerim

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Reiki deneyimlerim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili Karavan öncelikle paylaşımların için teşekkür ederim.. Dikkatimi birşey çekti.. Kalıpların içinde sıkışıp kalmışız.. En basitinden düşün ki Evrenin enerjisi diyorsun ve ona kanal oluyorsun.. Sonra da tutup uzağa gönderiyorsun.. Sonra da bunun 50 bin km ile sınırlı olduğunu söylüyorsun.. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Reiki deneyimlerim

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-12-2010, 10:23 AM   #41 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of
Standart Cevap: Reiki deneyimlerim

Sevgili Karavan öncelikle paylaşımların için teşekkür ederim..

Dikkatimi birşey çekti.. Kalıpların içinde sıkışıp kalmışız.. En basitinden düşün ki Evrenin enerjisi diyorsun ve ona kanal oluyorsun.. Sonra da tutup uzağa gönderiyorsun.. Sonra da bunun 50 bin km ile sınırlı olduğunu söylüyorsun.. Daha burda kendinle çelişiyorsun.. Evrenin enerjisiydi bu hani? Dünyanın değil ki? Enerjinin zaman ve mekan kavramı yoktur.. Geçmişine de geleceğine de gönderebilirsin enerjini.. Uzaya göndermenin bir mantığı varmıdır bilmiyorum ama istersen uzaya da gönderirsin.. Uçaktan da gönderirsin bir AVM nin 4 kat altındaki otoparktanda.. Kolunda parmağında takı varken de gönderirsin gözünde gözlük varkende..

Sözüm direk sana değil eleştirmiyorum sakın yanlış anlama.. Unutmamalıyız ki enerji bizim aklımızla kısıtlıdır.. Sen zihnini ne kadar açarsan enerji sana o kadar hizmet eder.. Sen onu ne kadar kalıba sokarsan onu o kadar engellersin..

Alkol kullanmayın denmesinin sebebi nedir hiç düşündünmü? Meditasyon esnasında bilincin açık olsun ne yaptığını bil meditasyon esnasında alkolden dolayı sızıp kalma.. Yoksa 21 gün kesinlikle kullanmayın denen alkolu arada bir gün bir kere kullandığında 21 günü silip atmıyorsun.. 21 günün espirisi nedir peki? 21 gün insanın vücudunun beyninin yeni alışkanlığı edinme süresidir.. Aynı zamanda eskiyi unutma süresidir..

Sözün özü, serbest bırakalım aklımızı, zihnimizi, benliğimizi.. Duvarlar örmeyelim enerjinin çevresine.. Enerjiye kanal olalım sonrasına çok takılmayalım..

Paylaşımlarının devamını merakla bekliyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-12-2010, 03:03 PM   #42 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Reiki deneyimlerim

Canım beniim,

Nasılsın?? Görüyorum ki çalışmaların tüm hızıyla devam ediyor. Harikaaa...
Paylaşımlarını zevkle okuyorum. İnşallah ben de başlayacağım.

O kadar çok işi daldım ki, senin evden çıkamaman gibi ben de işten çıkamıyorum. Bunu kırmamız lazım Karavancım. Sen bu haftasonu doğruuu sana yakın deniz kenarındaki banka, ben de bana yakın denizin kenarındaki banka... Cumartesi yine iş güç koşturacağım ama pazar günü soğuk demeden, kar demeden atacağım evden kendimi.

En kötü güzel bir manzaraya karşı şöyle güzel bir kahvaltı.

Oradan da senin kulaklarını çınlatacağım canımcım.

Yazılarını gördükçe keyfim de arttı. Şimdi hiçbir iş bunaltamaz beni.

İyi ki varsın Karavan...

ve bana hala çıkacağım o uzuuuun yolculuğu hatırlatıyorsun.

Güzel bir ömür sürmeni dilerim canım.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Kucaaaaaak dolusu sevgilerimle
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2010, 07:22 PM   #43 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
SinanATASOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Karavan öncelikle paylaşımların için teşekkür ederim..

Dikkatimi birşey çekti.. Kalıpların içinde sıkışıp kalmışız.. En basitinden düşün ki Evrenin enerjisi diyorsun ve ona kanal oluyorsun.. Sonra da tutup uzağa gönderiyorsun.. Sonra da bunun 50 bin km ile sınırlı olduğunu söylüyorsun.. Daha burda kendinle çelişiyorsun.. Evrenin enerjisiydi bu hani? Dünyanın değil ki? Enerjinin zaman ve mekan kavramı yoktur.. Geçmişine de geleceğine de gönderebilirsin enerjini.. Uzaya göndermenin bir mantığı varmıdır bilmiyorum ama istersen uzaya da gönderirsin.. Uçaktan da gönderirsin bir AVM nin 4 kat altındaki otoparktanda.. Kolunda parmağında takı varken de gönderirsin gözünde gözlük varkende..

Sözüm direk sana değil eleştirmiyorum sakın yanlış anlama.. Unutmamalıyız ki enerji bizim aklımızla kısıtlıdır.. Sen zihnini ne kadar açarsan enerji sana o kadar hizmet eder.. Sen onu ne kadar kalıba sokarsan onu o kadar engellersin..

Alkol kullanmayın denmesinin sebebi nedir hiç düşündünmü? Meditasyon esnasında bilincin açık olsun ne yaptığını bil meditasyon esnasında alkolden dolayı sızıp kalma.. Yoksa 21 gün kesinlikle kullanmayın denen alkolu arada bir gün bir kere kullandığında 21 günü silip atmıyorsun.. 21 günün espirisi nedir peki? 21 gün insanın vücudunun beyninin yeni alışkanlığı edinme süresidir.. Aynı zamanda eskiyi unutma süresidir..

Sözün özü, serbest bırakalım aklımızı, zihnimizi, benliğimizi.. Duvarlar örmeyelim enerjinin çevresine.. Enerjiye kanal olalım sonrasına çok takılmayalım..

Paylaşımlarının devamını merakla bekliyorum.
Sevgili SinanATASOY,
Sayfamı ziyaret edip vaktinizi ayırarak okuma nezaketini gösterdiğiniz için teşekkür ediyoum.
Hiçbir zaman emin olmadığım bir konuda iddialı olmadım.
Enerjinin ulaşabildiği mesafe konusunda da dediğim farklı birşey değil.Aynen şöyle dedim.

"Elbette gönderilen enerjinin 50.000 km ye kadar ulaşabidiğinden bahsediliyor"

Yani emin olmadığım bir bilgi ve söylendiğinden bahsediyorum.Siz bilen birisi olarak mesafe sınırsızdır derseniz buna da inanmak isterim çünkü bu konuda otorite değil öğrenme aşamasında olan birisiyim.

Sizin de dediklerinize bakılırsa alkol konusunda masterimin söylediklerinde herhangibir yanlışlık yok.

İlgin ve bilgilerin için teşekkür ediyorum.

Hepimizin birbirimizden öğreneceği pek çok şey var.

İyiki varsınız.
Teşekkür ederim.
Alt 21-12-2010, 07:27 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım beniim,

Nasılsın?? Görüyorum ki çalışmaların tüm hızıyla devam ediyor. Harikaaa...
Paylaşımlarını zevkle okuyorum. İnşallah ben de başlayacağım.

O kadar çok işi daldım ki, senin evden çıkamaman gibi ben de işten çıkamıyorum. Bunu kırmamız lazım Karavancım. Sen bu haftasonu doğruuu sana yakın deniz kenarındaki banka, ben de bana yakın denizin kenarındaki banka... Cumartesi yine iş güç koşturacağım ama pazar günü soğuk demeden, kar demeden atacağım evden kendimi.

En kötü güzel bir manzaraya karşı şöyle güzel bir kahvaltı.

Oradan da senin kulaklarını çınlatacağım canımcım.

Yazılarını gördükçe keyfim de arttı. Şimdi hiçbir iş bunaltamaz beni.

İyi ki varsın Karavan...

ve bana hala çıkacağım o uzuuuun yolculuğu hatırlatıyorsun.

Güzel bir ömür sürmeni dilerim canım.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Kucaaaaaak dolusu sevgilerimle
Sevgili Bluepebbles,

Güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum.Bu hafta içinde İzmir e gidiyorum.Mecburi bir uzaklaşma olacak.Çoktandır görüşmediğim annem ve babamla kucaklaşacağım.Kendi içimde onlarla olan savaşıma son verdim.Şimdi kucaklaşma zamanı.Eski okul,mahalle arkadaşlarımı da gördükten sonra güzel İzmirimi bir gezip evime döneceğim.

Bundan sonra herşey güzel olacak.

Seni seviyorum.

Sen de bu hafta sonu dediklerini aksatma.

İyiki varsın.

Alt 22-12-2010, 09:46 AM   #45 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Bluepebbles,

Güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum.Bu hafta içinde İzmir e gidiyorum.Mecburi bir uzaklaşma olacak.Çoktandır görüşmediğim annem ve babamla kucaklaşacağım.Kendi içimde onlarla olan savaşıma son verdim.Şimdi kucaklaşma zamanı.Eski okul,mahalle arkadaşlarımı da gördükten sonra güzel İzmirimi bir gezip evime döneceğim.

Seni seviyorum.

İyiki varsın.

Çok sevindim İzmir'e gidecek olmana ve eskiye bir çizgi çekeceğine... Artık son nokta bu , affetme konusundaki ... Ve sen pozitif olduğun için annen ve baban da pozitif yaklaşacak, ben özellikle son bir haftadır negatif enerji ile doluysan tüm negatif olayları , pozitif enerji ile doluysan da tüm pozitifliklerin çekildiğine bizzat şahit oldum.

Yavaş yavaş negatiflikten kurtulup çok iyi yerlere geldin ve demek ki ruhen hazırsın , her olumsuzluğa bir son vermeye .Dilerim her şey çok güzel olur , dualarım seninle olacak :)
Alt 23-12-2010, 01:30 PM   #46 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Reiki deneyimlerim

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Bluepebbles,

Seni seviyorum.

İyiki varsın.

Canım benim,
Bunlar harika haberler gerçekten. Çoook sevindim senin adına. Ailen, İzmir, eski arkadaşlar... Her savaşın anlamsızlaştığı bir nokta geliyor, her haklılığın anlamsızlaştığı bir nokta geliyor. O noktaya varmadan kendinde bu gücü bulabilmene çok sevindim.

İnşallah güzel geçmiştir. İzmir deyince bende de akan sular duruyor artık. Az ama öz vakit geçirdim orada. İzmir benim ruhumu berraklaştırdı, çeşitli kararlar alıp ilerlemem gerektiğini gördüğüm yer oldu.

Dilerim sana da yepyeni hisler, yepyeni farkındalıklar sağlamıştır.
Güzel yürekli arkadaşım benim,

Haberlerini dört gözle bekliyorum:)))

Kucak dolusu sevgilerimleee:)
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2011, 03:10 AM   #47 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melisfb is an unknown quantity at this point

mayıs 2008 de hayatımın en kötü anlarını yasadıgım,hayattan herseyden vazgecebilecek bir durumda oldugum berbat bir anda tesadüfen(ki daha sonra bunun tesadüf olmadıgını anladım)tanıstım.önce aklım mantıgım almadı reiki master ının anlattıklarını.ama o kadar caresiz bir zamandı ki bir cıkış bulmalıydım....insiye oldum o anı anlatmam mümkün değil havada ucuyor gibiydim gözlerimden yaslar aktı içime müthiş bir huzur doldu.ve 21 günlük arınma dediğimiz döneme girdim.bu dönemde cakralarımı acmayı öğrendim(emin olun cakraların kapalı olması fiziksel ve ruhsal saglıgımızı cok olumsuz etkiliyor) 21 gün bittikten sonra ilk kez anneme reiki verdim sırtında agrıyan noktaya dokunduktan 5 dk sonra elimde müthiş ısınma ve annemim hissetikleri inanılmazdı.enerji hepimizde var arkadaslar sadece kullanmayı bilmiyoruz.size tavsiyem mutlaka reikiyle tanısın ve reiki verirken,cakra acarken mutlaka dua okuyun inanılmaz huzur veriyor.reikiyi en cok sokakta gördüğüm yaralı hayvanlara yapmaktan hoşlanıyorum cünkü bir insana yaptıgınızda hasta agrısı gectiğinde çok şaşırıyor size övgü dolu sözler söylüyor ve bu da ister istemez ego sahibi olmanıza neden oluyor ki reiki de ego tehlikelidir.ben böyle durumlarda reiki verdiğim insana yorum yapmamsı konusunda önceden rica ediyorum....reiki yi ,insanlara,hayvanlara yararlı olmayı cok seviyorum :)
melisfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2011, 04:28 PM   #48 (permalink)
Teğmen

serper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
68 Mesajinıza toplam 181 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serper is an unknown quantity at this point

teşekkürler karavan kendi özel bilgilerini paylaştığın için. Ben 5 ay önce Usui Reiki 1 uyumlandım ama bişeyler eksikti bunu hissediyordum, görüştüğüm hocamda beni haklı buldu. kısmetse tekrar başka bir hocadan uyumlanacağım. Hoca çok önemli, iyi araştırmak gerek.Lütfen iyice araştırın.
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki..
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.
• Mevlana
serper isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2011, 06:07 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Alıntı:
serper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler karavan kendi özel bilgilerini paylaştığın için. Ben 5 ay önce Usui Reiki 1 uyumlandım ama bişeyler eksikti bunu hissediyordum, görüştüğüm hocamda beni haklı buldu. kısmetse tekrar başka bir hocadan uyumlanacağım. Hoca çok önemli, iyi araştırmak gerek.Lütfen iyice araştırın.

merhaba serper, bişiler eksikti derken ne demek istedin açar mısın biraz. ?
uzaktan mı uyumlandın , enerji mi gelmiyordu ? sen nerden anladın bişilerin eksik olduğunu.. valahi merak ettim.

bende 1 ay önce Usui Reiki 1 re uzaktan uyumlandım. 21 günlük arınma dönemimi bitirdim. Uzaktan uyumlanmak ile ilgili terettütlerim vardı. ama denedim genede, benreiki yi çağırdığımda enerji ellerimden akıyor. Hatta gün boyunca ellerime yada ayaklarımda hafif esintiler bile hissediyorum. Bu gün boyunca reikinin çalışması diye biliyorum. yada ben öle hissediyorum.
sendeki sorunu anlatırmısın. ?
bu aralar reiki ile ilgili çok merak ettiklerim var. cevaplarsan sevinirim.

teşekkürler.
Alt 07-03-2011, 12:04 PM   #50 (permalink)
Teğmen

serper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
68 Mesajinıza toplam 181 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serper is an unknown quantity at this point

Merhaba Elisya,

ben birebir seminer aldım uzaktan değil. Sen reikiyi söylediğimde elimde enerji akıyor, esintiler hissediyoeum diyorsunya bunun gibi veya farklı hiçbirşey ama hiç birşey hissetmiyorum. hocama sorduğumda da zamanla olur diyordu. 5 ay oldu hala bişeyler yok başka hocayla görüştüm o şimdi Reiki 2 uyumlanacağım ve uzaktan alacak haftaya kısmetse.
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki..
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek.
• Mevlana
serper isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks