Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Reiki (http://www.hayatimdegisti.com/forum/reiki/)
-   -   REİKİ DANIŞMA HATTI :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/reiki/372131-reiki-danisma-hatti.html)

peacemaker 16-06-2009 11:29 PM

REİKİ DANIŞMA HATTI :)

Arkadaşlar reiki ile ilgili soruları farklı konularda görüyorum.Tek başlık altında toplamak iyi bir fikir gibi geldi.Reiki ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplandığı, yeni uyumlama almış arkadaşların da fikir alabileceği bir başlık olmasını istedim.Eee hadi buyrun :)

sarıgül 17-06-2009 12:36 AM

Cevap: REİKİ DANIŞMA HATTI :)

merhaba bu başlık çok iyi olmuş hemen bir soru sorsam olur mu?
Ben reiki 2 yim. Uzaktan gönderme sırasında sembol sıralaması hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

peacemaker 17-06-2009 07:07 PM

Ben bu zamana kadar bir cevap gelir diye yazmadım ama kimseden ses seda yok.Ben reiki 1 seviyesindeyim.daha ileri seviyede olan arkadaslarım yardımcı olabilirmisinizzzzz :)))

ışıkk 17-06-2009 07:55 PM

Ben reiki sıfırım y789 arkadaşlar ben şimdi nereden başlıycam, nasıl yapıcam, öncelikle bir kitap alıp enine boyuna bilgilenmeliyim reikiyle alakalı.çünkü sadece yazılanlar kadarıyla biliyorum.ve çok istiyorum uygulamak.sevincli

Belgin ∞ 17-06-2009 08:41 PM

Alıntı:

sarıgül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467011)
merhaba bu başlık çok iyi olmuş hemen bir soru sorsam olur mu?
Ben reiki 2 yim. Uzaktan gönderme sırasında sembol sıralaması hakkında beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Merhabalar :)
Sıralama şu şekilde,

1.güç sembolü
2.bilinçaltı sembolü
3.uzaklık sembolü

Semboleri çizip Reiki yi açarak niyetinizi yapıyorsunuz. Gerisini biliyorsunuzdur zaten :)

Sevgiler.

sudem8 17-06-2009 09:10 PM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467177)
Ben reiki sıfırım y789 arkadaşlar ben şimdi nereden başlıycam, nasıl yapıcam, öncelikle bir kitap alıp enine boyuna bilgilenmeliyim reikiyle alakalı.çünkü sadece yazılanlar kadarıyla biliyorum.ve çok istiyorum uygulamak.sevincli

ışıkcım ben de senin gibiyim yani bu konuda sıfııırrr...hislerime tercüman olduğun için teşekkürler..sapkal89

yasal06 17-06-2009 10:14 PM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467177)

ışıkcım merhaba. ben de yeni insiye oldum reiki 1'e.. ama uyumlanmadan önce reiki ile ilgili elime ne geçerse okudum. önce bizim sitede reiki ile ilgili yazılanları okudum. sonra www.reikiturk. com sitesinde yazanları okudum. bir de turgayreiki.com sitesinde yazanları okudum. onun dışında milleti bıktırana kadar sorular sordum:D sen de bu siteleri inceleyebilirsin canım.. sevgilerle..

peacemaker 17-06-2009 10:18 PM

ışık doğru zaman geldiğinde kararını da vermiş olursun.belkide verdin bile.Evet Reiki nedir i biliyorsan ve yolunun güzelliğini gördüysen, içinde hissettiysen uyumlama alarak başlayabilirsin.bir yandan okuyarak bir yandan da çalışmalar yaparak Reiki yi hayatında uygulamaya ve Reiki nin güzelliğini, gün geçtikçe sevgisini yaşamaya başlayabilirsin.Bir de hocanı sen seçeceksin ve kafanda soru işareti olmadan bir sensei seçmek en güzeli.Ben çok şanslıyım çok sevdiğim çok değerli bir senseim var.şans mı ?? :)

ışıkk 17-06-2009 10:25 PM

Sudemcimmm ben teşekkür ederim.
Yasalcım tatlı arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkürler canım.ttli3
Peacemaker evet kesinlikle kararımı verdim:) senseim olucak demek ki. hımmm bu siteden olabilir mi acepp utananadam.
Hepinize sevgiler dostlar.

peacemaker 17-06-2009 10:35 PM

Evren isteğine göre gerekli ayarlamaları yapacaktır.neden olmasın bu siteden ;)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:51 PM.