Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Tüm Tanıdıklarınızın Gerçek Aura Renklerini Anlayın

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Tüm Tanıdıklarınızın Gerçek Aura Renklerini Anlayın Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam Çok güzelmiş çok hoşuma gitti.Teşekkür ederim elerine sağlık.Bende istesem zahmet olmasa analizini...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Tüm Tanıdıklarınızın Gerçek Aura Renklerini Anlayın

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-09-2008, 03:37 PM   #11 (permalink)
cicek1973
Guest

Standart Ynt: Tüm Tanıdıklarınızın Gerçek Aura Renklerini Anlayın

Selam

Çok güzelmiş çok hoşuma gitti.Teşekkür ederim elerine sağlık.Bende istesem zahmet olmasa analizini

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 26-09-2008, 03:52 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Alıntı:
çiçek1973 Nickli Üyeden Alıntı
Selam

Çok güzelmiş çok hoşuma gitti.Teşekkür ederim elerine sağlık.Bende istesem zahmet olmasa analizini
çiçekcim önce ben geldim, kaynak yapma
Alt 26-09-2008, 04:12 PM   #13 (permalink)
cicek1973
Guest

Tamam

Sıramızı bekleriz.
Alt 30-09-2008, 03:00 AM   #14 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Sevgili selinarosa;
Çok güzel bilgiler, paylaşım için teşekkürler..
Ben maviye daha çok uyuyorum. Zaten bu rengi çok severim..Ne alsam elim hep bu renge kayar..Diğer renklerden de birkaç özellik var gerçi bana uyan...
Pembe de ,başkalarından birşey kabul etmekte zorlanırlar,çok ihtiyaçları olsa bile ifadesi bende de var. İnkar edemem.
Sevgimi çok iyi ifade ederim, her canlıya karşı, hatta biraz abartılı-sözle ya da hareketle..Küçük çocukları ve hayvanları mıncıklayarak sevme huyum var..
Yeşilin de birkaç özelliği benimle örtüşüyor.Ama mavinin tüm özelliklerini taşıyorum desem yeridir..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2008, 07:54 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point

en çok maviyi severim her tonunu..ama yeşilsiz olmazzz ..diğer tüm rnekleride sevveirm ee nolucak şimdiii ..yorumlayın bakalım.. dusun
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2008, 12:27 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

Üzgünüm bir süre uzaktaydım ve sizi beklettim! Şimdi madem birkaç kişi birikmiş, fazla bekletmeden şu birkaç soruya her birinizden cevaplar alabilirsem rahatça devam ederiz:
*En çok hangi meslek size mutluluk verirdi; yani en çok hangi meslek sizin için keyifli olurdu? Ve kısaca neden?
*Sanatsal yetenekleriniz var mı, varsa ne gibi?
*Gerçekten çocuksu bir insan sayılır mısınız?
*Yeni bir ortamda bulunduğunuz ilk zamanlarda tavırlarınız nasıldır?
*Kendiliğinden lider konumuna düşme durumunuz sıkça olur mu-oldu mu?
*Çiçekler, masallar, piyano, macera, politika, aksiyon, gitar, zenginlik, aşk, hayaller, şöhret, kariyer, hız, dostlar, eğlence, aile... size en çekici gelen en çok 5 kelimeyi seçin.
Kısacası yaşamdan birkaç kelime ile beklentileriniz nedir?
Örneğin iyi bir kariyer, ya da mutlu bir aile, ya da deniz kenarında bir ev, ya da şöhret?
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2008, 12:55 AM   #17 (permalink)
Teğmen

67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Son olarak size yararlı olacağına inandığım için her ana rengin yaşamdan aşağı-yukarı beklentilerini bizzat çevremde ana renklerini tespit ettiğim insanların ağzından aktarıyorum:

Magenta: Magentalar genellikle sakin, sıradan bir yaşam istemektedirler. Evlenmek ve çocuk yapmak gibi klasikler onlar için genellikle vazgeçilmezdir. Rolleri genellikle çalışan baba ya da ev kadını olur.

Kırmızı: Kırmızılar bazen ne istediklerini çok iyi bilememektedir. Onların yaşamdan beklentileri herşeyden önce hayatı doya doya yaşamak, zenginlik, dostlar, geziler, leziz yemekler ve bolca aşktır. Ünlü olmaya da genellikle hayır demezler.

Pembe: Pembeler sakin, güzel bir yaşamı, güzel bir aileyi düşlemektedirler. Ünlü olma gibi bir hevesleri neredeyse hiç yoktur, hatta ürkerler. Özellikle kadınları bir dayanağa ve eşe çok ihtiyaç duyabilir, ama belki çocuk konusunda biraz çekimser olabilirler.

Turuncu: Turuncular genellikle hareket, gezi, dostlar, güzel bir iş ve güzel bir aile istemektedirler.

Eflatun: Eflatun erkekleri işlerini güzelce yapacakları sakin bir yaşam isterler. Ünlü olmak pek onları cezbetmez. Kadınları zengin bir koca hayallerine sahip olabilir. Kendisi de hoşlanacağı işte çalışmayı seçebilir. Zenginlik de isterler ve çocuk yapmak gibi klasiklere de baş kaldıracak kadar asi değildirler.

Bronz: Bronzlar yaşamlarını güvence altına alacakları iyi bir iş istemektedirler. Erkekleri özellikle buna yönelir. Politika ve bankacılık gibi meslekler onları cezbeder. Yöneticiliğe de bayılırlar. Yönetici konumunda başarılı bir iş onlar için çok önemlidir. Kadınları da çalışmaya, biriktirmeye yatkındır; fakat genellikle aile kurmaya karşı çok asi de değildirler.

Sarı: Sarılar aile kurmaya hiç de meraklı değildirler. Herşeyden önce hayattan istedikleri zenginliği elde etmek için kariyere çok önem verirler. Bronzlar kadar çalışkanda sayılmazlar; fakat son derece hırslıdırlar. Kadınları da erkekleri de uzun süre bekar kalabilir, daha çok flörtten hoşlanırlar ve evlenseler de çocuk konusunda hiç acele etmezler. Kısacası klasik yaşam öyküleri: ''doğ-büyü-evlen-çocuk yap-öl'' onlara çok çekici gelmez. Gece yaşamlarından da çok hoşlanırlar. Bu yüzden para onlar için hayattaki en büyük anahtardır.

Yeşil: Yeşilin özellikle erkekleri çalışma yaşamına büyük önem verir ve iyi bir yaşam için çok çalışır ve başarılı olurlar. Zenginlik ve güvence istemektedirler. Bu durum kadın için de değişmez fakat o ayrıca çok iyi ve mümkünse zengin bir eşe ihtiyaç duymaktadır. Çocuklara da hiç karşı değildirler, ama saplantıları yoktur.

Mavi: Maviler hayallerine kavuşmak istemektedirler. Onlar çiçeklerle bezeli bahçesi olan bir eve ihtiyaç duyarlar. Mümkünse de deniz kenarında. Aşk onlar için çok önemlidir; ama diğer çoğu rengin aksine onlar kalıcı, sonsuza dek sürecek bir aşk istemektedirler. Sanat veya yardım alanlarında iş yapmak isterler. Ev ve aile kavramları onlar için çok önemlidir ve hayalleri için para gerektiğini bildiklerinden para onlar için de bir anahtardır. İyi insanlarla dolu yerlerde yaşamak isterler, çocukları da çok severler.

Mor: Morlar hayalleri kadar çok şey isterler. Kadını gerçek aşkı bulmak ve fazlasıyla zenginlik içinde yaşamak ister. Genellikle sanatla ilgili mesleklere özenirler; yardım işleri de onlar için güzeldir. Fakat çok para kazanmak isterler çünkü hayalleri için bu gerekmektedir. Hiçbir şey yapmamak da tam onlara göredir, fakat çevrelerindeki herşeyin güzelliklerle dolu olmasını isterler. Çocukları severler ama bu onlar için bir saplantı değildir.
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2008, 12:55 AM   #18 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba selinarosa;

Cevaplara başlayayım hemen.,

*Hayalimde veteriner olmak vardı, hayvanları çok sevdiğimi çin. Ama olmadı, şu an pazarlama ile uğraşıyorum. İşimi seviyorum, baze beni çıldırtsa da...

*Sanatsal yeteneklerim olduğu pek söylenemez.El işiymiş, boyamaymış, nakışmış,kısaca elle yapılan tüm yeteneklere özürlüyüm. Sesim hiç yok...

*Çocuksu yanım çok nadir, genelde mantığımı kullanmaya çalışırım..

*Yeni bir ortamda çekingen sayılırım. İnsanlar beni önce bir buzdağı sanır, soğuk bulurlar, daha sonra da çok severler..

*Lider konumuna gelince, aslında çok ön planda olmayı sevmem. Bana verilen liderlik görevini de en iyi şekilde yaparım.Defalarca hazırlıksız bu konuma düşüp, üstesinden geldiğim olmuştur.Bir de bir ortamda benden daha iyi yapabileceğine inandığım biri varsa öne atılmam, yoksa bu rolü üstlenirim...

*Ailem, çevremdeki hayvanlar, işim,huzur bulduğum evim,bir de arabam olsa çok süper olurdu.. super

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2008, 04:32 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Tamam hemen başlayalım öncelikle sevgili çiçek sana özel mesajla yorumu gönderdim, sevgili yeni bir hayat içinse hemen burada yapalım:
Herşeyden önce başlangıç seviyesindeki fiziksel renkler ile son seviyedeki ruhsal renkler pek kendilerini belli etmiyor. Bu durumda ileri fiziksel renkler ile başlangıç seviyesindeki zihinsel-ruhsal renklerin bir kombinasyonu söz konusu. Baskın bir takipçilik söz konusu değil, baskın bir öncülük de söz konusu değil, sevgili yeni bir hayat yaşamda lider-takipçi boyutundaki rolünü soracak olursan senin rolün desteklemedir. Bu ne lider ne takipçi olmak anlamına gelir; fakat zaman zaman dışarıdan etkilenmeler de söz konusu. Daha çok kendi iç sesini dinleyerek kararlar alman gerekirken ihtiyacın olan desteği de kendi içinde aldığın kararlara zarar vermeden alabilmeyi başarmak ve bunu yaparken de herkes için dengeleyici ve destekleyici görevini yerine getirmek biraz iç dengeyle çok kolayca yapabileceğin bir şey. Daha çok dişil renkler baskın olarak beliriyor. Bu da hareket, ün, şöhret gibi arzulardan çok iyi bir aile, refah, huzur gibi istekleri ön plana alıyor tabii. Bu durumda ve dişil-dengeleyici-destekleyici genel yapın ile şevkat duygunun gelişmiş olmasıda çok normal. Zaten yaşamda seni en mutlu edecek şey tam söylediğin gibi yardım edebileceğin, huzurlu bir iş ve duygusal doyum verici bir hayat. Bunu illa ki meslek olarak yerine getirmen de gerekmiyor, yaratıcı olarak her alanda yerine getirebilirsin. Bu kombinasyonlar ve dişil baskınlık ile başkalarından alamama-başlarda çekingenlik gibi durumlarda çok olağan, ruhen görevlerinin bilinçaltında farkında olan ve bunlara göre yönelen birisin. Sadece daha yaratıcı olarak arzu ettiklerine ulaşman gerekecek. Aslında her ana renk için yaşamı mutlu yaşamak en temel görevdir; fakat hepsi birbirinden farklı olduğu için bunu nasıl yapacaklarını bilemeyebilirler, bunun için de herşeyden önce kendilerini daha iyi tanımaları gerekir.
Özetle; yaşamdaki destekleyici-dengeleyici görevini unutmadan, fazla etki altında da kalmadan ihtiyaç duyduğun desteği de almanın dengeli bir yolunu bularak yaşamını arzu ettiğin şekilde yaşamak için çalışırken yaratıcılığını kullanarak en derindeki arzularını gerçekleştirmenin farklı farklı yollarını keşfetmek ve kendini tanıma yolculuğunu sürdürürken çevren için bir dayanak, bir destek olmak ve böylece onlardan da aynı karşılığı bularak duygusal doyuma ulaşmak ana renklerinin temelini oluşturuyor.
Sevgiler...
Alt 04-10-2008, 09:47 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

bir şirkette yönetici olmayı isterdim, bu işi yapabilecek kadar akıllı olduğumu düşünüyorum ve düzenli, işini doğru dürüst yapan biriyim, maaşım da yüksek olurdu heralde.

sesim güzel derler, gerek şiir gerekse şarkı söylemek konusunda iyiyim diyebilirim, bağlamam var çalıyorum, ortaokulda el işi dersimiz vardı, iyi dikiş dikerdim.

bazen o kadar çocuk olurum ki 6 yaşında ya da 11- 12 yaşında bir çocuk olurum.

genellikle soğuk olurum, insanlar antipatik bulur ilkbaşta, bazen de sempatik, girişken olurum, ortamına göre yani.

zaman zaman liderlik pozisyonuna düşerim.

ablam naptın sen öyle hep sevdiğim şeyleri yazmışsın, madem seçiyoruz, aşk, aile, çiçekler, dostlar, macera.

ilerde iyi bir işte, iyi bir aşkla mutlu bir aile hayal ediyorum.

teşekkürler

Bookmarks