Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Reiki evi...

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Reiki evi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba, Sevgili isik dostlari, Reki'yi evinize getirdik. Isiga, kardeslige, paylasima, dostluga, hosgörüye evet diyenlerdenseniz, sizlere bagrimizi acmaya geldik. Gül bahcemizden sizlere demet demet güller sunmaya geldik. Her an sizinle ilgilenecek bir Üstad istiyorsaniz, Aradiginiz da hemen iletisime gece bileceginiz kadar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Reiki evi...

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-08-2008, 01:48 AM   #1 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Standart Reiki evi...

Merhaba,

Sevgili isik dostlari, Reki'yi evinize getirdik. Isiga, kardeslige, paylasima, dostluga, hosgörüye evet diyenlerdenseniz, sizlere bagrimizi acmaya geldik. Gül bahcemizden sizlere demet demet güller sunmaya geldik. Her an sizinle ilgilenecek bir Üstad istiyorsaniz, Aradiginiz da hemen iletisime gece bileceginiz kadar yakiniz size. Fern (uzak) reiki inisiasyonu yapiyoruz. Orijinal Usui reiki inisiasyonu istiyorsaniz, 12 yillik deneyimi olan bir Üstad'la yolculuk yapmak istiyorsaniz, bizimle irtibata geciniz. 30 yildir Avrupa'da yasayan, ve 12 yilini gercek Usui reiki egitimine veren, Avrupa'nin en iyi Usui reiki Üstadlarindan egitim alan, ve simdi kendisi Üstad olan birine ögrenci olmak istiyorsaniz, bizimle mutlaka iletisime geciniz. Simdiye kadar kimseden hic bir karsilik beklemeden cok kisiyi egittik, fakat ne ögrendiklerinin ne de ögretenin kiymetini bildiler. Önceleri niyetimiz kimseden bir sey almadan bu isigi dagitmakti. Yanlis anlasildik: Üstad Dr. Usui'de bizim gibi önceleri reiki'yi parasiz vermis, kiymet bilinmeyince mutlaka bunun karsiliginin alinmasini vasiyet etmistir. Biz Üstad'in bu vasiyetini dahi gözardi ederek, kendi insanimizin bu isigi parasiz almasini düsünmüstük. Sonradan yanildigimizin farkina vardik. Her seyin bir bedeli olmalidir diye düsünmekten kendimizi alamiyoruz. Bedelsiz verilen bir seyin kiymetinin olmadigini anlamis bulunuyoruz. Üstad'da bir insandir. Cok büyük emekler vermektedir. Eger bizim gibi kendini sadece ögrenci yetistirmeye adamis, baska bir isi yoksa, mutlaka bir seylerden yasamasi lazimdir. Kaldi ki ögrenci yetistirmek hic de kolay bir sey degildir. Bir inisiasyon 1 saat kadar sürmektedir. Inisiasyon bittikten sonra o ögrenci takip edilir. Eger Reiki 1 inisiasyonu ise 21 gün o ögrenciye azami dikkat gerekir. Üstad onu uzaktan kontrolü altina alir. Rahatlatmak icin defalarca seanslar düzenler. Reiki 2, veya 3'de bundan ayri bir sey degildir. Onlara da reiki yolunu iyi anlatmak, ögretmek gerekir. Mental ebene (katman), Astral ebene (katman) nedir bunlari bir ögrenciye ögretmek sanildigi kadar kolay degildir. Umariz bizi bu konu da anlayisla karsilarsiniz. Reiki enerjisi zaman mekan tanimaz. Enerji zaman ve mekanla da ilgili bir sey degildir. Reiki enerjisi icin ne uzak ne de yakin vardir. Yakin da uzak ta bize göre ve bizim algilamamizdir. Hangi kademe inisiasyonu olursa olsun, Üstad'in yaninizda olmasina gerek yoktur. Ögretmen ögrenci aralarinda anlastiklari bir termin (randevu/ tarih) üzere, ayni Saat'te ögrenci kendi evinde ögretmen kendi evinde bu inisiasyon (aktarma) gerceklesir. Bu ise deneyimlerle ve deneyimlerimizle sabittir.

Usui system reiki Master/teacher Ismail Bülbül

Iletisim: bulbuldervis@hotmail.de

Web: www.reiki-evi.tr.gg

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-08-2008, 01:56 AM   #2 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Reiki evi...

teşekkür ederiz bilgileriniz için ama bizim reiki öğretmenimiz var zaten
Alt 19-08-2008, 03:17 AM   #3 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Sevgili kardesim, eger siz gercekten Reiki egitimi almis biri olsaydiniz, beni kibarca kovmaya calismazdiniz. Hocaniza saygim olmasi ile birlikte sizi iyi yetistiremedigi icin teesüflerimi sunarim. Kaldi ki burada yeni üye falan da degilim. Bir kac ay önce araniza katildim. Ancak cok yogun olmam sebebi ile konulara aktif olarak katilamadim. Bazi yaptigim uyarilara sizin hocanizin da katilacagini düsünüyorum. Reiki sevgidir kardesim. Sevgi egitimini alamamissaniz, sebebini kendinizde aramaniz lazimdir.

Alt 19-08-2008, 11:04 AM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Öncelikle hoş geldiniz.

Burada, kimse kimseyi kovmaz.

Daha önce üye oduğunuzu, yoğunluktan yazamadığınızı söylemişsiniz.

Bu gün okuduğum yazınızı, bir reklamcı olarak garipsedim.

11 yıldır reklamcılık sektöründeyim. Öğretmekten ziyade, daha öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum.

Sizden öğrenebileceğimiz bir şeyler vardır mutlaka.

O halde paylaşımlarınızı bekliyoruz ki, öğrenelim, sevgi ve ışığınızdan faydalanalım.

Buradaki yazılardan ve sevgi rüzgarından o kadar hayatlar değişmiştir ki. Sizin de buna katkınız olursa, kendi adıma çok sevinirim.

Öğrenciniz olmak isteyen de, size mutlaka ulaşacaktır.

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 21-08-2008, 12:49 AM   #5 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Sevgili Hayal ve sevgili Mehmet kardeslerim, evreni kapsayan isik sonsuzdur. Hepimiz bu sonsuz isigin icindeyiz. Ancak bir fark vardir. O da sudur; reiki inisiye olan kisinin beyninde bir astral kanal acilir. Bu kanal yolu ile insan önce kendini kesfeder. Daha sonra bu kanaldan gelen isik bilgileri ile bilmediklerini yavas yavas ögrenmeye baslar. Bu bilgiler bazi ögrencilerde hazimsizlik yapa bilir. Iste bu gibi gelismelerde Üstad'a ihtiyac duyulur. Üstad, devreye girip ögrencinin ters yola sapmamasi icin onu kontrol altina alir, ve gerekiyorsa defalarca seanslarla ögrencisine destek olur, ögrenciyi rahatlatir. Günümüz de 40'a yakin sözde reiki türü iddiasi vardir. Reiki birdir. Bu ise sadece ve sadece Dr.Usui ekolinden gelendir. Binlerce yildir gelenegi olan reikiye "X" reiki "Y" reiki adi verilerek bir sürü Reiki türemistir. Gercek bir egitimi olmayan sadece rüyasinda iniseye oldugunu söyleyen bir cok insan reikinin önüne baska isimler koyarak, adina falanca reiki filanca reiki yakistirmasi yapmaktadirlar. Rüya da inisiye olmakla asla ne bir Master, ne de Ögretmen oluna bilir. Kaldi ki" her Usui system reiki iniseye olan ögrenci buna benzer rüyalar göre bilir. Gercek Usui system reiki insani gelistirir. Falanca reiki, filanca reiki uydurmanin hic bir anlami yoktur. Bu sadece bir nevi doyumsuzluktur. Reiki bize ne vermedi ki baska baska seyler arayalim? Mehmet kardesim, benim reklam yaptigimi ima etmektedir. Eger ben burda reklam amacli olsaydim, aylar önce bunu yapardim. Ismimin yaninda "Usui system Reiki Master/teacher" titelini kullanmamin sebebi ise yukarda yaptigim aciklamalardan kaynaklanmaktadir. Benim icin titel veya Zertifika'nin hic bir önemi yoktur. Bunu sadece gercek reikinin o, bu, su olmadigini vurgulama acisindan yaptim. Kardeslerim, canlarim, buraya ögrenci edinme amacli girmedim. Cünkü hic bir seyin yaratanin izni olmadan gerceklesmeyecegini cok iyi biliyorum. Ögrencilerimin cogu Avrupa'lilardir. Inanin basimi kasiyacak vaktim yoktur. Hic bir ögrencimi tanimadan bilmeden inisiye etmem. Bu yillarca sürecek ögrenci Üstad iliskisidir. Günübirlik inisiasyon asla yapmam. Guruplar halinde de yapmam. Her bir ögrencimle tek tek ilgilenirim. Benim icin ögrenci Üstad iliskisi cok kutsaldir. Binlerce kilometre uzaklikta olan ögrencilerim vardir. Reiki icin uzak diye bir kavram da asla yoktur. Sunu özellikle tekrar vurgalamak istiyorum; Reikinin falkancasi filancasi yoktur. REIKI birdir ve tektir. Gercek Usui system reiki inisiasyonu olmayip baska (sözde) reiki dallarinda inisiye olanlarin, (ister ögrenci, ister Master) hic bir gelisme kaydedemeyeceklerini burdan duyurmak istiyorum. Bundan sonra bu site icin daha fazla zaman ayirip kendi insanima dogru bildiklerimi aktarmaya calisacagim. En derin muhabbet ve sevgilerimle. Ismail

Alt 21-08-2008, 01:19 AM   #6 (permalink)
Moderator

828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

İsmail Bey, aramıza katılmanızdan mutluluk duyarız. super

Burada, biz ayırımcılık yapmadan, şucu bucu, şöyle veya böyle diye ayırım yapmadan sevgi ve kardeşlik ortamı içerisinde, birbirimize destek olmaktayız.

Zaten kimse uzman doktor veya, kişisel gelişimci olduğunu iddia etmiyor.

Kişisel gelişim Uzmanı olarak burada bildiğim bir Bülent Bey var, ara sıra yazıyor, Atakan Bey, sitenin kurucusu ve admini telkinleri hazırlayıp insanların hizmetine sunuyor, Keops nickli üyemiz var eğitim de veriyor, bir de gönlümüzde ayrı bir yeri bulunan, herkese koşulsuz ve sevgisini gönülden sunarak destek veren Sevgili Hayal Ayaz Ablamız var ki kendisi reiki öğretmenliği de yapıyor.

Herkesin kendine göre bir fikir yorumculuğu var ve bunu yazılarında belirterek, kişiye veya konuya katkı sağlamaya çalışıyor.

Yazınıza reklam iması yapmış olmam, tamamen kendi fikrim ve hissiyatımdır. Çünkü, direkt olarak anlatmış ve link vermişsiniz.

Burada, üyeler önce bir tanışma faslı ve ardından site veya konularla ilgili meraklarını giderirler.

Sonra da, paylaşımlarıyla renk katarlar aramıza.

Siz, direkt olarak kendinizi ve üstadlığınızı ön plana çıkararak, başka bir siteye davet tarzında yazınca, bir reklamcı olarak bunun reklam olduğunu söylemek de en doğal hakkım diye düşünüyorum.

Bunu bir polemik meselesi yapmak için yazmadım zaten.

Ama, dediğim gibi, paylaşımlarınızda, destek-sevgi ve ışığınızı görebilirsem kendi adıma sevinirim de.

Ortada, yapılan bir yanlışlık var ben bunu düzeltmeye, öğretmeye geldim gibi bir yorum algıladım son yazınızı da.

Art niyetli olmadığınızı düşünüyor, zamanla sitenin genel akışına göre güzel ve faydalı paylaşımlar yapacağınızı umarak, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Sağlıcakla...

Alt 21-08-2008, 01:57 AM   #7 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Sevgili Mehmet,

Tütkiye'de bulunan ögrencilerim o siteyi benim icin hazirlamislar, sagolsunlar. Benden rica da bulunup; kendi insanimiza da biraz zaman ayirmami istediler. Hos ben o siteye de fazla giremiyorum ya:) Ben de onlari kiramadigim icin tamam dedim. Ordaki aciklamalar bu konulara isik tuttugu icin verdim linkleri. Sevgili kardesim, hic birimiz mükemmel degiliz. Her insanin hatasi olabilicegi gibi benim de vardir. Bu konu da sizde baska cagirisimlar uyandirdimsa özür dilerim. Arkadaslarim bu sitenin linkini verdiler. Girdim baktim ki" aylar önce üye olup, bir türlü vakit bulup giremedigim site:) Benim cabam; her seyden önce kendi insanimin dogrulari ögrenmesidir. Kin, nefret, kiskanclik, haset, fesat gibi negatif olgulari ben de aramayin. Araliksiz 12 yil reiki egitimi aldim. reikiye ne kadar yakinsam islam tasavvufuna da o kadar yakinim. Mistik ilimler cesit cesit isimlerle anilsalar da hepsi birbirine cok benzerler. Hedef aynidir. Teki bilmek, onu tanimak, kendini kesfetmektir. Mistizm insanligin ortak malidir. Ancak reikinin bir ayricaligi vardir. Reiki hic bir dine ait olmadigi gibi kendisi de bir tarikat degildir. Reikiye inanma zorunlugu yoktur. Inansaniz da inanmasanizda o akar. Iste bunun icindir ki her dine mensup olan reiki egitimi alabilir. Hatta bir Ateist bile reiki Üstad'i ola bilir. Reikinin zaman ve mekan üstü oldugu gibi, hic bir canlida farklilik gözetmeksizin akar. Reiki programlanmis bir PC gibidir. Nereye ne kadar gerekiyorsa oraya o miktarda akar. Insan vücudundaki organlarda enerji eksikligini kendisi tesbit eder. Böylesi muhtesem bir sey elimizdeyken, bence baska arayislar yersiz ve anlamsizdir. En derin kalbi sevgilerimle.Ismail

Alt 21-08-2008, 11:23 AM   #8 (permalink)
Moderator

İsmail Bey,

Açıklamalarınız için teşekkür ederim.

Ben yanlış anlamaya mahal verdiysem ya da sizi kıracak bişey söylediysem özür dilerim ne demek.

Ortada bir anlaşmazlık yok zaten. super

En fazla bir yanlış anlama vardır ki, o da düzelir.

Çok anladığım bir konu değil aslında reiki.

Bu konuda herhangi bir yorumda bulunmam da saygızsızlık olur.

Sadece yazışmalara takıldık.

Reiki konusunda da şifa ve enerjilerinizi bekliyoruz. super

Saygılar...

Alt 21-08-2008, 01:03 PM   #9 (permalink)
GündüzAlp
Guest

Sevgili hocam, kimseyi yargilamiyor kimseyi de kinamiyorum. Tekrar ediyorum; Nerde hangi ülkede kim tarafindan söylenirse söylensin, reikinin cesitleri yoktur. Bazi teknikler gelistirilmis olabilir, fakat bunlarin reiki ile uzaktan yakindan hic, ama hic alakasi yoktur. Bu tekniklerin sonuna reiki eklenmesi sadece bir reklamdir. Gercek reiki Dr.Usui'nin bize sundugu reikidir. Son zamanlarda artık sayısını bile unuttugumuz, birbirinden farkını anlayamadıgımız onlarca Reiki cesidi duyuyoruz. Insanlar bir meditasyon ya da rüya anında yeni bir enerji sistemine inisiye olduklarını söyleyip, bu teknige bir isim bulup, bir de sonuna Reiki eklentisi yapınca, yeni bir Reiki cesidi daha türemis oluyor. Sevgili Hayal hanimcigim rica ediyorum bari siz bunu söylemeyin. Rüya yolu ile kimse bir sey ögrenemez. Reiki ciddi bir mistik ilim dalidir. Her aklina esen bir Reiki türü uyduramaz. Kim neyi buldu ise o sey reiki degildir. Onun adi her ne olursa olsun, bence insanda bir gelisme olgunlasma iksiri olamaz. Kimsenin sonradan "X" tasavvuf "Y" tasavvuf uyduramadigi gibi Reiki'ye de kimse bir kulp takamaz. Reiki seffaftir. Reiki sadedir.

Peki neden bu yöntemlere ihtiyac duyuluyor?

Bence en önemli neden, insanların Reiki’yi tam olarak anlayamamıs olmaları... Reiki, bütünsel sifa getiren bir sistemdir.
Ögrenmesi ve uygulaması cok kolaydır, iyilesme sürecinin insan hayatını zora sokmadan, yumusak adımlarla tamamlanmasına yardımcı olur. Konsantrasyon ya da meditatif haller icinde olmayı gerektirmez. Böylesine bir sistemin bu denli kolay uygulanabilir olusu insanlardaki gizem aclıgını doyurmuyor olmalı ki, bir takım tekniklerle, ölcüsünün ne oldugu belli olmayan eklentilerle, sayıları belki de 40’a varan sembollerle bu teknikleri “zenginlestirme” ihtiyacı duyuyorlar.

Sözde Reiki cesitlerinin artmasinda ki en önemli nedenlerden biri de, bilgisiz ve deneyimsiz ögretmenlerin cok kisa sürelerde, belki bir sohbet esnasinda belki bir yerde otururken uyumlama yapmalaridir. Malesef bunu yaparak insanlari egittiklerini düsünen egitmenler, 2. asamaya getirdikleri ögrencilerin reikinin en temel kosullarini bilmediklerinin dahi farkina varamiyorlar...

Bu egitmenlere katilan ögrenciler, reiki hakinda gerekli bilgileri alamadiklari, en temel bilgileri ögrenemedikleri icin malesef baska arayislara giriyorlar. Bu durumda ögrenci icin bir acik olusuyor ve o ögrenci de bir arayis basliyor...

Sevgili hocam, mistizm yolunun yolculari hic bir zaman kendilerini 1. siraya koymazlar. Bu her mistik dalda böyledir. Kimden nasil bir egitim aldiniz bilmiyorum. Reiki 3a seviyesi mi Reiki 3b seviyesi mi bunlari bilmem mümkün degil. Ancak sunu söylemeliyim ki, Usui reiki syteminde Master seviyesinde olanlara bir altin sembol ögretilir bu sembol Master seviyesine gelenlere inisiye edilir. Bu sembol birle bütünlesme sembolüdür. Artik Master astral ebenededir. Reiki 2'de ki mental seviyeyi asmis astral seviyeye gecmistir. Bununla illa Astral yolculuk yapmak gerekmez. Beni bu konuda yanlis anlamissiniz. Astral yolculugu kastetmedim. Sadece Astral yolculuk yapanlar inisiye yapa bilir gibi anlamissiniz. Reiki 3a (Master)seviyesinde de inisiye yapilamaz. Ancak Reiki 3b (Master/teacher) seviyesinde ögrenci egitilir inisiye yapilir. En kalbi selamlarimla selamliyorum sizi. Ismail

Alt 21-08-2008, 03:01 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

Alıntı:
Ismail/Bülbül Nickli Üyeden Alıntı

bizimle mutlaka iletisime geciniz. Simdiye kadar kimseden hic bir karsilik beklemeden cok kisiyi egittik, fakat ne ögrendiklerinin ne de ögretenin kiymetini bildiler. Önceleri niyetimiz kimseden bir sey almadan bu isigi dagitmakti. Yanlis anlasildik: Üstad Dr. Usui'de bizim gibi önceleri reiki'yi parasiz vermis, kiymet bilinmeyince mutlaka bunun karsiliginin alinmasini vasiyet etmistir. Biz Üstad'in bu vasiyetini dahi gözardi ederek, kendi insanimizin bu isigi parasiz almasini düsünmüstük. Sonradan yanildigimizin farkina vardik. Her seyin bir bedeli olmalidir diye düsünmekten kendimizi alamiyoruz. Bedelsiz verilen bir seyin kiymetinin olmadigini anlamis bulunuyoruz. Üstad'da bir insandir. Cok büyük emekler vermektedir. Eger bizim gibi kendini sadece ögrenci yetistirmeye adamis, baska bir isi yoksa, mutlaka bir seylerden yasamasi lazimdir. Kaldi ki ögrenci yetistirmek hic de kolay bir sey degildir.Iletisim: bulbuldervis@hotmail.de

Web: www.reiki-evi.tr.gg

siz kılıfınızı hazırlamıssınız parasız bilgi vermek gibi bir niyetinizin oldugunu hiç zannetmiyorum
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks